Resultater Hardhausen 2014



Resultater Orientering
Hardhausen
Sandnes, Rogaland - 25. oktober 2014

Mini Hardhausen

26 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
0 William Arundel No Team 1:05:18  
0 Priya Chilamkurthi Capgemini BIL 58:17  
0 Magnus Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 53:54  
0 Oda Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 59:22  
0 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 56:26  
0 Magnus Haug Sandnes IL (Rogaland) 53:55  
0 Vegard Haug Sandnes IL (Rogaland) 36:53  
0 Johannes Kjosavik Sandnes IL (Rogaland) 36:52  
0 Kristina Kleppa Ålgård Orientering 37:23  
0 Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) 1:00:52  
0 Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 34:19  
0 Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 29:20  
0 Amelie Sophia Nebell No Team 1:05:02  
0 Oliver Nebell No Team 59:05  
0 Alida Oftedal Ålgård Orientering 30:19  
0 Livar Oftedal Ålgård Orientering 44:49  
0 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 32:37  
0 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 54:06  
0 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 45:40  
0 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 45:31  
0 Jomar Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 59:20  
0 Anna Taksdal Ganddal IL 30:18  
  Quin Arundel No Team diskvalifisert  
  Tuva Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert  
  Selma Torp Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert  
  Øyvind  Torp Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert  

D 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
0 Ingrid Lamark Ganddal IL 1:30:38  
0 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:03:05  
0 Vilde M. Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 1:08:29  

D 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 48:05  
2 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:03:05 +15:00

D 15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 1:28:15  
2 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:29:55 +1:40
3 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:40:57 +12:42

D 17-

13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 1:16:22  
2 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:16:45 +0:23
3 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:28:32 +12:10
4 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 1:34:43 +18:21
5 Berit-Kristine Lima Ganddal IL 1:42:51 +26:29
6 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 1:43:45 +27:23
7 Hilde Skretting Gjesdal Kommune BIL 1:44:17 +27:55
8 Brit Nilsen Vaulen Orienteringsklubb 1:45:59 +29:37
9 Vibeke Lamark Ganddal IL 1:46:52 +30:30
10 Trine Bolstad Klepp Kommune BIL 1:47:46 +31:24
11 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 1:49:02 +32:40
12 Helene Espedal-Selvåg Statoil BIL 1:49:51 +33:29
13 Maria Andersone Stavanger Aftenblad BIL 1:50:03 +33:41
  Janne Thygesen Ganddal IL ikke startet  

D 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 1:06:28  
2 Anne Garsrud Vaulen Orienteringsklubb 1:19:30 +13:02
3 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 1:22:43 +16:15
4 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1:25:02 +18:34
5 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 1:25:29 +19:01
6 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:33:36 +27:08

D 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ingrid W.  Hestness Stavanger kommune BIL 1:23:10  
2 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 1:34:24 +11:14
3 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 2:10:15 +47:05
  Helga Aaslid Egersund OK diskvalifisert  

H 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
0 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 57:07  
0 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 1:30:37 +33:30
0 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 1:30:41 +33:34

H 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 51:18  
2 Filip Chojnacki Capgemini BIL 2:00:34 +1:09:16

H 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Per Ivar Stokland Ganddal IL 1:40:13  

H 17-

44 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Stig Alvestad Ganddal IL 1:44:52  
2 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland) 1:44:55 +0:03
3 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 1:53:06 +8:14
4 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 1:54:12 +9:20
5 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 1:54:22 +9:30
6 Fredrik Sandal Ganddal IL 2:04:08 +19:16
7 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 2:04:13 +19:21
8 Arild Aasheim Ganddal IL 2:10:52 +26:00
9 Magnus Landstad Lyse BIL 2:15:57 +31:05
10 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 2:17:14 +32:22
11 Terje Michaelsen Gjesdal Kommune BIL 2:18:53 +34:01
12 Geir Sand SUS BIL 2:20:02 +35:10
13 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 2:23:20 +38:28
14 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 2:23:48 +38:56
15 Jan-Rune  Basso Subsea 7 BIL 2:29:13 +44:21
16 Lars Helgeland Ganddal IL 2:31:42 +46:50
17 Jan Sigurd  Eike Vaulen Orienteringsklubb 2:31:52 +47:00
18 Per Olav  Espegren Subsea 7 BIL 2:32:24 +47:32
19 Robert Ekehaug Schell-Sport BIL 2:40:14 +55:22
20 Vegard Karlsen CHC Helisport BIL 2:40:23 +55:31
21 Øyvind Rummelhoff COPNO BIL 2:40:28 +55:36
22 Sturle Omdal Statoil BIL 2:40:44 +55:52
23 Morten Sundli Ganddal IL 2:41:25 +56:33
24 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 2:46:13 +1:01:21
25 Kenneth Mydland Egersund OK 2:46:52 +1:02:00
26 Jacques Roussel JWC BIL 2:56:25 +1:11:33
27 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 2:56:53 +1:12:01
28 Ove Haugvaldstad Statoil BIL 2:59:30 +1:14:38
29 Oddmund Nordgård SUS BIL 3:03:32 +1:18:40
30 Jørgen Strømstad CHC Helisport BIL 3:06:12 +1:21:20
31 Ove Nygaard Statoil BIL 3:06:19 +1:21:27
32 Tallak Langmyr Ganddal IL 3:08:54 +1:24:02
33 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 3:10:28 +1:25:36
34 Svein Kyllingstad Multiconsult BIL 3:14:20 +1:29:28
35 Jakob H. Ravnås No Team 3:20:03 +1:35:11
36 Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb 3:24:41 +1:39:49
37 Alf Håkon Haugland Statoil BIL 3:31:24 +1:46:32
38 John Breiland NOTEAM 3:35:55 +1:51:03
39 Trondr Breiland No Team 3:35:59 +1:51:07
40 Arne Hetlelid Schlumberger BIL 3:38:07 +1:53:15
41 Atle Gjengedal BP BIL 3:38:10 +1:53:18
42 Stian Johansen CHC Helisport BIL 3:45:18 +2:00:26
43 Kjetil Gjerde Statoil BIL 3:54:33 +2:09:41
  Endre Haugland Statoil BIL diskvalifisert  
  Calum Coombs Ganddal IL ikke startet  
  Sverre Espedal-Selvåg Statoil BIL ikke startet  
  Trond Evensen Statoil BIL ikke startet  
  Kristoffer Nygård Haugesund IL Orientering ikke startet  
  Sondre Svenningsen Statoil BIL ikke startet  
  Kenneth Westerheim Stord Orientering ikke startet  

H 50-

21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 1:13:36  
2 Lars Drage Stavanger Orienteringsklubb 1:13:39 +0:03
3 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 1:13:47 +0:11
4 Arvid Mydland Egersund OK 1:14:12 +0:36
5 Geir Bjaanes Statoil BIL 1:16:18 +2:42
6 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:16:29 +2:53
7 Jan Einar Øvremo CHC Helisport BIL 1:17:57 +4:21
8 Rune Karstensen Stavanger Orienteringsklubb 1:20:37 +7:01
9 Ole Gabrielsen Vaulen Orienteringsklubb 1:27:59 +14:23
10 Tor Brekken Ganddal IL 1:34:24 +20:48
11 Ole Petter Haukaas Bente Oli BIL 1:40:49 +27:13
12 Pål H. Gjerden Statoil BIL 1:43:02 +29:26
13 Bertrand Denieul JWC BIL 1:45:47 +32:11
14 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 1:46:46 +33:10
15 Tor Geir Espedal Statens vegvesen BIL 1:47:52 +34:16
16 Jakob Karlsen Ganddal IL 1:54:25 +40:49
17 Ove Njå IRIS BIL 1:59:58 +46:22
18 Rolf Kleppe Kverneland BIL 2:34:41 +1:21:05
  John Lage Bergan Statoil BIL diskvalifisert  
  Lars Bergersen Statoil BIL diskvalifisert  
  Knut Feldmann COPNO BIL diskvalifisert  
  Svein-Erik Kvame Ganddal IL ikke startet  
  Sverre Magnar Nordal Statoil BIL ikke startet  
  Sturle Omdal Statoil BIL ikke startet  
  Sveinung Rosenvinge Statoil BIL ikke startet  

H 60-

12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 1:16:36  
2 Harry Breiland Ålgård Orientering 1:16:39 +0:03
3 Asgeir Bell Stavanger kommune BIL 1:29:15 +12:39
4 Ove Oaland Statoil BIL 1:34:36 +18:00
5 Kjell Svihus Kruse Smith BIL 1:34:40 +18:04
6 Ragnvald Frøyland Time Kommune BIL 1:42:27 +25:51
7 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1:54:59 +38:23
8 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 1:55:09 +38:33
9 Finn-Morten Årstad Vaulen Orienteringsklubb 1:55:13 +38:37
10 Bjarne Gimre Ganddal IL 1:59:27 +42:51
11 Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) 2:23:56 +1:07:20
  Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert  
  Otto Alsnes CHC Helisport BIL ikke startet  

H 70-

9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Tormod Aaslid Egersund OK 1:19:41  
2 Knut Skjæveland Ganddal IL 1:23:42 +4:01
3 Magne Jakobsen Kverneland BIL 1:34:23 +14:42
4 Kjell M. Langvik Vaulen Orienteringsklubb 1:39:18 +19:37
5 Terje Braut Sandnes Kommune BIL 1:45:39 +25:58
6 Jan A. Bekkeheien Sandnes Kommune BIL 1:45:52 +26:11
7 Øystein Nilsen Vaulen Orienteringsklubb 2:33:36 +1:13:55
  Kjell Maudal Kverneland BIL diskvalifisert  
  Arne Tveita Sola Kommune BIL diskvalifisert  
  Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb ikke startet  

Åpen 1

17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Oddvar Taksdal Ganddal IL 1:17:43  
2 Bjørnar André Haug Sandnes IL (Rogaland) 1:27:50 +10:07
3 Kristian Nygård Holtan Statoil BIL 1:28:29 +10:46
4 Andreas Segadal Breiland Ålgård Orientering 1:41:38 +23:55
5 Magnar Haugenes Rake Julebygda Idrettslag 1:42:49 +25:06
6 Jone Sæbbø IRIS BIL 1:43:48 +26:05
7 Sjur Gausel Lærdal Medical 1:44:20 +26:37
8 Magne Habbestad Apply Sørco BIL 1:46:01 +28:18
9 Thomas Johansen Apply Sørco BIL 1:46:16 +28:33
10 Gard  Inderhaug No Team 1:46:25 +28:42
11 Jørgen Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 1:49:25 +31:42
12 Sverre Espedal-Selvåg Statoil BIL 1:49:52 +32:09
13 Jean-Sébastien Dorne JWC BIL 2:01:05 +43:22
14 Marius Nilssen Statoil BIL 2:05:21 +47:38
  Helge Fosse Schlumberger BIL diskvalifisert  
  Leif Kjetil Hinna Gausel Statoil BIL diskvalifisert  
  Ingerid Ane Spørck Multiconsult BIL diskvalifisert  
  Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) ikke startet  
  Øivind Berggraf Statoil BIL ikke startet  

Åpen 2

22 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Bjørn Alsaker Statens vegvesen BIL 1:05:41  
2 Kai Tore Breiland Ålgård Orientering 1:15:08 +9:27
3 Per Ivar Hovstad Statoil BIL 1:19:53 +14:12
4 Gudmund Gausel Statens vegvesen BIL 1:27:20 +21:39
5 Sveinung Rosenvinge Statoil BIL 1:30:17 +24:36
6 Gunnar Graabak NOTEAM 1:30:43 +25:02
7 Sverre Magnar Nordal Statoil BIL 1:33:10 +27:29
8 Kine Løland Rege Sola Kommune BIL 1:33:28 +27:47
9 John Thorsnæs NOV BIL 1:33:52 +28:11
10 Elisabeth Groven Sola Kommune BIL 1:34:25 +28:44
11 Rolf Folgerø NOTEAM 1:35:46 +30:05
12 Kurt Kleppa Ålgård Orientering 1:37:01 +31:20
13 Ole Auklend Skattesport BIL 1:40:35 +34:54
14 Gøril Braut  Aarsand Fylkeshuset BIL 1:45:45 +40:04
15 Tord Ursin Statoil BIL 2:02:10 +56:29
16 Marie  Sjursen Proactima BIL 2:09:47 +1:04:06
17 Alexander Khorunzhiy Capgemini BIL 2:26:13 +1:20:32
18 Eloi Denamur Multiconsult BIL 2:27:56 +1:22:15
19 Lene Andersen Talisman Energy BIL 2:31:16 +1:25:35
20 Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) 2:55:43 +1:50:02
21 Parul Khandelwal Multiconsult BIL 3:24:34 +2:18:53
22 Irene Frøyland Multiconsult BIL 3:24:36 +2:18:55
  Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb ikke startet  
  Vidar Birkenes Statoil BIL ikke startet  
  Brit Nilsen Vaulen Orienteringsklubb ikke startet  

Trim

28 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ragnhild Richter Sandnes IL (Rogaland) 56:41  
2 Eirik B. Abrahamsen IRIS BIL 57:06 +0:25
3 Gunnar Garstad CGI BIL 57:11 +0:30
4 Arne Nygaard Lyse BIL 1:03:41 +7:00
5 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 1:07:48 +11:07
6 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:08:22 +11:41
7 Hans Klausen Klepp Kommune BIL 1:08:31 +11:50
8 Ingrid O. Fosse Stavanger kommune BIL 1:09:09 +12:28
9 Margot Aasheim SUS BIL 1:09:46 +13:05
10 Paul Richard Carr Capgemini BIL 1:09:53 +13:12
11 Per Kolstrup Stavanger Orienteringsklubb 1:12:26 +15:45
12 Alexandre Roussel JWC BIL 1:12:45 +16:04
13 Rune Sunde Prosjektil BIL 1:12:56 +16:15
14 Anna Bertelsen Stavanger kommune BIL 1:13:39 +16:58
15 Nicola Louise  Herbert Stavanger kommune BIL 1:13:55 +17:14
16 Eivinn Hustveit CGI BIL 1:16:35 +19:54
17 Jan Henrik Neuenkirchen COPNO BIL 1:17:56 +21:15
18 Arild Svihus Ganddal IL 1:18:43 +22:02
19 Wenke Wannberg Statoil BIL 1:20:40 +23:59
20 Aslaug Neteland Ganddal IL 1:20:52 +24:11
21 Emilie Øritsland Houge Apply Sørco BIL 1:26:49 +30:08
22 Uni Erdal Herdlevær Apply Sørco BIL 1:26:50 +30:09
23 Svitlana Rasheva Statoil BIL 1:27:58 +31:17
24 Helga Klausen Klepp Kommune BIL 1:32:00 +35:19
25 Margaret  Malmin SUS BIL 1:50:06 +53:25
26 Harald Brynlund-Lima Sandnes Kommune BIL 2:00:23 +1:03:42
27 Ewelina Uscinska Capgemini BIL 2:00:41 +1:04:00
  Harald Abrahamsen Statens vegvesen BIL diskvalifisert  
  Tora Selvåg Braadland Sandnes IL (Rogaland) ikke startet  
  Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) ikke startet  
  Pål Ommund Refvem Statoil BIL ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +