Resultater Hardhausen 2018



Resultater Hardhausen
Sandnes, Rogaland - 27. oktober 2018

Arrangementstype: Orientering

Mini Hardhausen

3 100 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Eskil Berge Sandnes IL (Rogaland) 57:43   18:37
0 Håkon Berge Sandnes IL (Rogaland) 56:49   18:19
0 Vegard Berge Sandnes IL (Rogaland) 58:22   18:49
0 Pernille Breivold Ganddal IL 45:34   14:41
0 Finlay Duncan Sandnes IL (Rogaland) 54:43   17:39
0 Oliver Duncan Sandnes IL (Rogaland) 29:33   9:31
0 Thomas Duncan Sandnes IL (Rogaland) 29:41   9:34
0 Tuva Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 47:37   15:21
0 Sarah Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 57:47   18:38
0 Tormod Levang Sandnes IL (Rogaland) 59:57   19:20
0 Hanna Malde Sandnes IL (Rogaland) 45:31   14:40
0 Frida Richter Sandnes IL (Rogaland) 57:59   18:42
0 Andreas Soleng Sandnes IL (Rogaland) 44:32   14:21
0 Ine Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 1:05:22   21:05
0 Sjur Undheim Sandnes IL (Rogaland) 42:56   13:50
0 Trym Undheim Sandnes IL (Rogaland) 1:05:59   21:17
0 Aslak Wathne Sandnes IL (Rogaland) 46:32   15:00
  Nina Aksland Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    
  Alva Dahle Austrheim Jæren Friluftsråd BIL ikke startet    
  Birk Dahle Austrheim Jæren Friluftsråd BIL ikke startet    
  Emil Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    

D 11-12

4 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 50:48   11:48
2 Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) 50:58 +0:10 11:51
3 Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 54:13 +3:25 12:36
4 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 58:09 +7:21 13:31
5 Marta Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 1:06:13 +15:25 15:23

D 13-14

4 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 37:04   8:37
2 Anna Taksdal Ganddal IL 40:14 +3:10 9:21
3 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 43:40 +6:36 10:09
4 Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) 49:49 +12:45 11:35

D 15-16

6 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 1:05:56   9:50
2 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:06:14 +0:18 9:53
3 Ingrid Lamark Ganddal IL 1:14:39 +8:43 11:08
  Dina Torgersen Stavanger Orienteringsklubb ikke startet    

D 17-

9 500 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 1:15:33   7:57
2 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 1:15:39 +0:06 7:57
3 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 1:38:10 +22:37 10:20
4 Tone Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 1:40:18 +24:45 10:33
5 Ragnhild Richter Sandnes IL (Rogaland) 1:48:47 +33:14 11:27
6 Vibeke Lamark Ganddal IL 1:55:14 +39:41 12:07
7 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 1:55:17 +39:44 12:08
8 Lise Isachsen Cegal BIL 2:14:13 +58:40 14:07
9 Wibeke Lende Frøyland IL 2:31:04 +1:15:31 15:54
10 Berit  Våg Aksland Equinor BIL 3:01:08 +1:45:35 19:04
11 Ingunn Landsnes Ganddal IL 3:27:02 +2:11:29 21:47
12 Marita Skorpe Norconsult BIL 3:27:03 +2:11:30 21:47
  Nora Svendsen Ganddal IL ikke startet    
  Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL ikke startet    

D 50-

6 700 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 1:06:49   9:58
2 Helen Lomeland SUS BIL 1:07:25 +0:36 10:03
3 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 1:15:21 +8:32 11:14
4 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1:16:39 +9:50 11:26
5 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 1:16:44 +9:55 11:27
6 Keth Berggraf Equinor BIL 1:20:50 +14:01 12:03
7 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 1:36:55 +30:06 14:27
8 Anne Katrine Lycke Stavanger Turistforening BIL 2:20:48 +1:13:59 21:00

D 60-

6 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 1:07:21   10:03
2 Marie Herigstad Os Orienteringsklubb 1:42:22 +35:01 15:16
3 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:42:25 +35:04 15:17
4 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 1:45:02 +37:41 15:40
5 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1:45:50 +38:29 15:47

H 11-12

4 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jone Valdal Sandnes IL (Rogaland) 36:56   8:35
2 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 40:11 +3:15 9:20
3 Jonas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 41:01 +4:05 9:32
4 Erling Molvik Jørgensen Sandnes IL (Rogaland) 1:14:51 +37:55 17:24
  Jomar Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Idar Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Marius Rødde Ganddal IL diskvalifisert    
  Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    

H 13-14

4 300 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 34:13   7:57
2 Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 34:15 +0:02 7:57
3 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 34:42 +0:29 8:04
4 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 36:55 +2:42 8:35
5 Øyvind Lamark Ganddal IL 36:58 +2:45 8:35
6 Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 37:13 +3:00 8:39
7 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 37:26 +3:13 8:42
8 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 39:59 +5:46 9:17
9 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 43:45 +9:32 10:10
10 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 43:48 +9:35 10:11
11 Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 50:05 +15:52 11:38
12 Gabriel Årsvoll Sandnes IL (Rogaland) 50:30 +16:17 11:44
13 Erlend Bremnes Ganddal IL 50:55 +16:42 11:50
  Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    

H 15-16

9 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Rødde Ganddal IL 1:15:27   7:56
2 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 1:15:43 +0:16 7:58
3 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 1:21:36 +6:09 8:35
4 Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) 1:35:07 +19:40 10:00
  Andreas Nybak Urdal Ganddal IL ikke startet    

H 17-

14 100 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland) 1:38:18   6:58
2 Clemens Sundby Øxnevad Ganddal IL 1:38:25 +0:07 6:58
3 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 1:43:09 +4:51 7:18
4 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1:43:30 +5:12 7:20
5 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 1:48:04 +9:46 7:39
6 Kenneth Westerheim Stord Orientering 1:51:14 +12:56 7:53
7 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 1:56:28 +18:10 8:15
8 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 1:59:10 +20:52 8:27
9 Jonas Aksland Sandnes IL (Rogaland) 2:10:25 +32:07 9:14
10 Jarle Solbakken Sauda Orienteringsklubb 2:10:27 +32:09 9:15
11 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 2:10:42 +32:24 9:16
12 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 2:10:49 +32:31 9:16
13 Geir Sand SUS BIL 2:12:24 +34:06 9:23
14 Jørgen Breivold Ganddal IL 2:27:02 +48:44 10:25
15 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 2:27:14 +48:56 10:26
16 Kristoffer Monsen Varegg Fleridrett 2:29:01 +50:43 10:34
17 Martin Blystad Stavanger Orienteringsklubb 2:32:39 +54:21 10:49
18 Torbjørn Ims Østby UIS BIL 2:41:02 +1:02:44 11:25
19 Håkon Eggebø Multiconsult BIL 2:45:04 +1:06:46 11:42
20 Svein Kyllingstad Multiconsult BIL 2:48:55 +1:10:37 11:58
21 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Frøyland IL 2:55:13 +1:16:55 12:25
22 Trond Breiland UIS BIL 3:07:38 +1:29:20 13:18
23 John Breiland Klepp IL 3:24:51 +1:46:33 14:31
24 Arne Hetlelid Schlumberger BIL 3:49:40 +2:11:22 16:17
  Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Dag Eivind Watsend Sandnes Kommune BIL diskvalifisert    
  Cedric Fayemendy Equinor BIL ikke startet    
  Knut Steffen Kvala Haugesund IL Orientering ikke startet    
  Glenn Madland Time Kommune BIL ikke startet    
  Bjørn Egil Rossebø Sauda Orienteringsklubb ikke startet    

H 50-

9 500 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:15:47   7:58
2 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 1:16:06 +0:19 8:00
3 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 1:16:54 +1:07 8:05
4 Geir  Haugvaldstad Equinor BIL 1:17:05 +1:18 8:06
5 Oddgeir Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 1:19:49 +4:02 8:24
6 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 1:19:50 +4:03 8:24
7 Per Olav Haarr Ganddal IL 1:19:51 +4:04 8:24
8 Harald Klippenberg Egersund OK 1:20:04 +4:17 8:25
9 Lars Helgeland Ganddal IL 1:21:10 +5:23 8:32
10 Henning Sundby Ganddal IL 1:23:06 +7:19 8:44
11 Tore Svendsen Ganddal IL 1:29:46 +13:59 9:26
12 Trond Lamark Ganddal IL 1:30:01 +14:14 9:28
13 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 1:35:19 +19:32 10:02
14 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 1:37:09 +21:22 10:13
15 Morten Johannessen Aker Solutions BIL 1:37:28 +21:41 10:15
16 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:37:56 +22:09 10:18
17 Knut Taugbøl Ålgård Orientering 1:37:59 +22:12 10:18
18 Øystein  Dahle Jæren Friluftsråd BIL 1:40:41 +24:54 10:35
19 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 1:43:58 +28:11 10:56
20 Per Ingar Hadland Aker Solutions BIL 1:45:53 +30:06 11:08
21 Øyvind Berggraf Equinor BIL 1:46:00 +30:13 11:09
22 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 1:48:35 +32:48 11:25
23 Tor Brekken Ganddal IL 1:50:57 +35:10 11:40
24 Øistein Haaland Equinor BIL 1:55:16 +39:29 12:08
25 Pål H. Gjerden Equinor BIL 2:01:57 +46:10 12:50
  Kjell Olav Gjerde Aker Solutions BIL ikke startet    

H 60-

9 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harry Breiland Ålgård Orientering 1:30:12   9:29
2 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 1:43:56 +13:44 10:56
3 Ove Oaland Statoil BIL 1:55:17 +25:05 12:08
4 Rolf Kleppe Kverneland BIL 3:16:29 +1:46:17 20:40
  Bjørn Engseth Copno BIL ikke startet    

H 70-

6 700 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 1:15:03   11:12
2 Kjell Svihus Ganddal IL 1:15:13 +0:10 11:13
3 Tormod Aaslid Egersund OK 1:15:18 +0:15 11:14
4 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 1:40:38 +25:35 15:01
5 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1:41:21 +26:18 15:07
6 Terje Braut Sandnes Kommune BIL 1:44:32 +29:29 15:36
7 Jan Værp Klepp Kommune BIL 1:45:47 +30:44 15:47
8 Arvid Thorsen Riska Orienteringsklubb 1:59:17 +44:14 17:48
9 Kjell Maudal Kverneland BIL 2:06:23 +51:20 18:51
10 Jan A. Bekkeheien Sandnes Kommune BIL 2:06:24 +51:21 18:51
11 Magne Jakobsen Kverneland BIL 2:06:35 +51:32 18:53
  Kjell Langvik Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb ikke startet    

Åpen 2

9 500 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Lye Scheie Klepp Kommune BIL 1:15:37   7:57
2 Fredrik Sandal Ganddal IL 1:15:52 +0:15 7:59
3 Njål Solberg Greiner Equinor BIL 1:15:55 +0:18 7:59
4 Aart Joakim in't Veld Ganddal IL 1:19:33 +3:56 8:22
5 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 1:22:01 +6:24 8:38
6 Ove Nygaard Equinor BIL 1:24:36 +8:59 8:54
7 Magnus  Landstad Lyse BIL 1:33:25 +17:48 9:50
8 Oddmund Nordgård SUS BIL 1:38:25 +22:48 10:21
9 Øystein Amundrud Stavanger Orienteringsklubb 1:40:13 +24:36 10:32
10 Arngrim Utskarpen Stavanger Kommune BIL 1:51:00 +35:23 11:41
11 Ådne Hausberg Aker Solutions BIL 2:07:22 +51:45 13:24
12 Jan-Kenneth Polle Posten BIL 2:25:39 +1:10:02 15:19
13 Gunnar  Thorset Stavanger Kommune BIL 2:26:01 +1:10:24 15:22
  Espen Lønne Q Meieriene BIL diskvalifisert    
  Ole Morten Thingbø Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Ørjan Ravndal Ålgård Orientering ikke startet    

Åpen 3

6 700 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 1:07:05   10:00
2 Stig Erlend Ollestad NOV BIL 1:14:28 +7:23 11:06
3 Gunnar Graabak Aibel BIL 1:14:53 +7:48 11:10
4 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 1:15:18 +8:13 11:14
5 Ingeborg Wathne Sandnes IL (Rogaland) 1:15:23 +8:18 11:15
6 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 1:15:41 +8:36 11:17
7 Kristin Bakke Sandnes IL (Rogaland) 1:16:46 +9:41 11:27
7 Per Ivar Hofstad Equinor BIL 1:16:46 +9:41 11:27
9 Danieul Bertrand JWC BIL 1:20:11 +13:06 11:58
10 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 1:25:52 +18:47 12:48
11 Berit-Kristine Lima Ganddal IL 1:29:43 +22:38 13:23
12 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 1:31:49 +24:44 13:42
13 Bjarne Gimre Ganddal IL 1:34:47 +27:42 14:08
14 Sveinung Rosenvinge Equinor BIL 1:38:39 +31:34 14:43
15 Tor Gunnar Osen Equinor BIL 1:39:36 +32:31 14:51
16 Håvard Thomassen Lauritsen Equinor BIL 1:39:48 +32:43 14:53
17 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 1:45:10 +38:05 15:41
18 Bruno Pierfelice NOV BIL 1:46:50 +39:45 15:56
19 Synnøve Westermoen Equinor BIL 2:01:19 +54:14 18:06
20 Ingrid Lycke Austbø Sola kommune BIL 2:06:23 +59:18 18:51
21 Bodil  Krogedal Sweco BIL 2:12:26 +1:05:21 19:45
22 Margrete Jian Øye Sweco BIL 2:12:27 +1:05:22 19:46
23 Friederike Krahner Sweco BIL 2:12:29 +1:05:24 19:46
24 Maria Lampe Sweco BIL 2:12:33 +1:05:28 19:47
25 Marita Nicolaysen Multiconsult BIL 2:20:30 +1:13:25 20:58
26 Parul Khandelwal Multiconsult BIL 2:20:33 +1:13:28 20:58
27 Irene Frøyland Multiconsult BIL 2:20:35 +1:13:30 20:58
  Jan Henrik Neuenkirchen Stavanger Kommune BIL diskvalifisert    
  Mariann Sveinsvoll Ganddal IL diskvalifisert    
  Linda Marie Vestvik Klepp Kommune BIL diskvalifisert    
  Jean-Sebastien Dorne JWC BIL brutt    
  Arne Nygaard Lyse BIL ikke startet    

Trim

4 300 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Noraberg Trygheim Forus BIL 42:29   9:52
2 Kjetil Jørgensen Sandnes IL (Rogaland) 45:52 +3:23 10:40
3 Antal Jansen Statens vegvesen Rogaland 49:52 +7:23 11:35
4 Alexander Khorunzhiy Avito Aktiv 50:10 +7:41 11:40
5 Lene Elise Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 50:53 +8:24 11:50
6 Tore Rødde Ganddal IL 50:57 +8:28 11:50
7 Silje Berge Sandnes IL (Rogaland) 51:01 +8:32 11:51
8 Elisabeth Molvik Sandnes IL (Rogaland) 51:13 +8:44 11:54
9 Gezien Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 51:20 +8:51 11:56
10 Stein Arve Finnestad Avito Aktiv 51:23 +8:54 11:56
11 Irene Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 54:41 +12:12 12:43
12 Knut Skjæveland Sandnes Småfirma BIL 54:50 +12:21 12:45
13 Svein Erik Bjørnsen Sportsclub 7 54:53 +12:24 12:45
14 Kristin Breivold Ganddal IL 56:13 +13:44 13:04
15 Hans Klausen Klepp Kommune BIL 57:24 +14:55 13:20
16 Anne Siv Gjertsen Copno BIL 59:59 +17:30 13:56
17 Gunhild Nordbø Stavanger Kommune BIL 1:00:02 +17:33 13:57
18 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:01:06 +18:37 14:12
19 Monica Gilje Rennemo NOTEAM 1:01:41 +19:12 14:20
20 Eivind Rake Sandnes IL (Rogaland) 1:06:38 +24:09 15:29
21 Johan  Rasmussen Sandnes Småfirma BIL 1:07:03 +24:34 15:35
22 Anastasiia Chistiakova NOTEAM 1:10:05 +27:36 16:17
23 Margretha Almedal Sportsclub 7 1:10:09 +27:40 16:18
24 Ingjerd Haddeland Statens vegvesen Rogaland 1:10:10 +27:41 16:19
25 Astri Sandanger Sandnes Småfirma BIL 1:11:54 +29:25 16:43
26 Helga Klausen Klepp Kommune BIL 1:13:49 +31:20 17:10
27 Marianne Høie Equinor BIL 1:17:24 +34:55 18:00
28 Åsa Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 1:46:25 +1:03:56 24:44
29 Mangor Eikeland NOTEAM 1:48:40 +1:06:11 25:16
30 Ragnhild Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 1:52:45 +1:10:16 26:13
31 Gørild Espedal Sandnes IL (Rogaland) 1:52:51 +1:10:22 26:14
32 Eli Thorset Våge Stavanger Kommune BIL 1:52:53 +1:10:24 26:15
  Sarah Allen Aibel BIL diskvalifisert    
  Igor Muzdeka Norconsult BIL diskvalifisert    
  Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb ikke startet    
  Maria Nilsson Rødde Ganddal IL ikke startet    
  Simon Stavland Capgemini BIL ikke startet