Resultater Hardhausen Orientering 2019



Resultater Hardhausen
Sandnes, Rogaland - 26. oktober 2019

Arrangementstype: Orientering

Mini Hardhausen

3 700 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Linda Eliassen SUS BIL 2.09.25   34.58
0 Veslemøy Farset Sandnes IL (Rogaland) 1.11.40   19.22
0 Johannes Fenne NOTEAM 56.35   15.17
0 Harald Grøvdal NOTEAM 2.00.00   32.25
0 Mathias Henriksen Sandnes IL (Rogaland) 57.38   15.34
0 Hannah In't Veld Ganddal IL 1.11.51   19.25
0 Nikolai K Avito Aktiv 1.41.12   27.21
0 Aksel Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 57.34   15.33
0 Kristian Nygård NOTEAM 1.13.53   19.58
0 Finlay Duncan Sandnes IL (Rogaland) 56.32   15.16
0 Oliver Duncan Sandnes IL (Rogaland) 28.29   7.41
0 Sarah Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 1.02.19   16.50
0 Kåre Levang Sandnes IL (Rogaland) 1.13.48   19.56
0 Tormod Levang Sandnes IL (Rogaland) 1.13.26   19.50
0 Lars Oftedal Sandnes IL (Rogaland) 1.16.04   20.33
0 Andreas Soleng Sandnes IL (Rogaland) 55.53   15.06
0 Lea Stokkeland Ålgård Orientering 1.05.22   17.40
0 Aslak Wathne Sandnes IL (Rogaland) 55.51   15.05
  Eskil Berge Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    
  Ine Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    

D 11-12

4 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) 43.07   8.47
2 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 45.52 +2.45 9.21
3 Nina Aksland Sandnes IL (Rogaland) 1.20.20 +37.13 16.23
4 Oda Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 1.20.37 +37.30 16.27

D 13-14

4 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Taksdal Ganddal IL 40.53   8.20
2 Evelyn Fernandes Nødland Sandnes IL (Rogaland) 43.02 +2.09 8.46
3 Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 43.19 +2.26 8.50
4 Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) 48.13 +7.20 9.50
5 Karine Aarstad Torgersen Egersund OK 57.38 +16.45 11.45
6 Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 58.37 +17.44 11.57
7 Synne Skeie Petterson Egersund OK 58.38 +17.45 11.57
8 Åsne Myklebost Torgersen Sandnes IL (Rogaland) 1.01.43 +20.50 12.35
9 Marta Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 1.01.44 +20.51 12.35

D 15-16

7 200 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Dina Torgersen Stavanger Orienteringsklubb ikke startet    

D 17-

9 800 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 1.38.29   10.02
2 Marie Line Furland NTNUI 1.47.49 +9.20 11.00
3 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 1.50.16 +11.47 11.15
4 Ingeborg Rygg Eikeland Bergens TF 1.50.18 +11.49 11.15
5 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 1.50.40 +12.11 11.17
6 Ingrid Lamark Ganddal IL 1.50.49 +12.20 11.18
7 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 1.51.35 +13.06 11.23
8 Ragnhild Richter Sandnes IL (Rogaland) 1.53.19 +14.50 11.33
9 Tone Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 1.58.19 +19.50 12.04
10 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1.59.44 +21.15 12.13
11 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 2.02.48 +24.19 12.31
12 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 2.21.09 +42.40 14.24
13 Hilde Hetland Egersund OK 2.31.06 +52.37 15.25
14 Monica Horpestad Egersund OK 2.31.07 +52.38 15.25
15 Vibeke Lamark Ganddal IL 2.34.17 +55.48 15.44
16 Ingrid Kornberg Simensen Shell BIL 2.39.18 +1.00.49 16.15
17 Vilde Bårdsen Hustoft Stavanger Orienteringsklubb 3.11.44 +1.33.15 19.33
18 Wibeke Lende Frøyland IL 3.47.48 +2.09.19 23.14
19 Ingunn Landsnes Ganddal IL 4.06.22 +2.27.53 25.08
20 Marita Skorpe Norconsult BIL 4.06.24 +2.27.55 25.08
  Anastasia Ollestad Sandnes Småfirma BIL diskvalifisert    
  Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Kristine Bog Vikane Fana IL diskvalifisert    
  Berit Våg Aksland Equinor BIL diskvalifisert    
  Lise Isachsen Cegal BIL ikke startet    
  May Bente Valdal Equinor BIL ikke startet    
  Ingeborg Wathne Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    

D 50-

7 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 1.22.54   11.30
2 Helen Lomeland SUS BIL 1.24.35 +1.41 11.44
3 Keth Berggraf Equinor BIL 1.33.29 +10.35 12.59
4 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 1.34.11 +11.17 13.04
5 Torill Andersen Equinor BIL 1.40.45 +17.51 13.59
6 Anne Katrine Lycke Stavanger Turistforening 1.41.21 +18.27 14.04
7 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1.41.37 +18.43 14.06
8 Anne-Siv Gjertsen Stavanger Orienteringsklubb 1.42.37 +19.43 14.15
9 Irene Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 1.45.36 +22.42 14.40
  Marie Elizabeth Reinseth CoPNo BIL ikke startet    

D 60-

7 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 1.42.34   14.14
2 Marie Herigstad Os Orienteringsklubb 1.50.41 +8.07 15.22
3 Ingunn Voilås Egersund OK 1.55.13 +12.39 16.00
4 Helga Aaslid Egersund OK 1.55.22 +12.48 16.01
5 Åse Berge SUS BIL 2.45.28 +1.02.54 22.58
  Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb ikke startet    

H 11-12

4 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 42.57   8.45
2 Thomas Duncan Sandnes IL (Rogaland) 48.08 +5.11 9.49
3 Peder Orstad Ganddal IL 1.08.29 +25.32 13.58
4 Idar Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 1.08.46 +25.49 14.02
5 Emil Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 1.20.24 +37.27 16.24
  Erling Molvik Jørgensen Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Marius Rødde Ganddal IL ikke startet    

H 13-14

4 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 37.18   7.36
2 Joel Skoge Sandnes IL (Rogaland) 37.29 +0.11 7.38
3 Jonas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 37.47 +0.29 7.42
4 Jone Valdal Sandnes IL (Rogaland) 37.49 +0.31 7.43
5 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 55.59 +18.41 11.25
6 Arnfinn Solheim Sandnes IL (Rogaland) 1.11.25 +34.07 14.34
  Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    

H 15-16

9 800 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 1.34.12   9.36
1 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 1.34.12   9.36
3 Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 1.34.15 +0.03 9.37
4 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 1.50.19 +16.07 11.15
5 Edvin Aakre Egersund OK 1.50.28 +16.16 11.16
6 Ola Myklebost Torgersen Sandnes IL (Rogaland) 1.51.03 +16.51 11.19
7 Øyvind Lamark Ganddal IL 1.51.42 +17.30 11.23
8 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 1.53.14 +19.02 11.33
9 Gabriel Årsvoll Sandnes IL (Rogaland) 2.02.49 +28.37 12.31
10 Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 2.16.47 +42.35 13.57
11 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 2.33.53 +59.41 15.42
  Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    
  Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    

H 17-

13 600 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Clemens Sundby Øxnevad Ganddal IL 1.57.47   8.39
2 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 1.57.49 +0.02 8.39
3 Fredrik Omdal Ganddal IL 1.57.51 +0.04 8.39
4 Jarle Solbakken Sauda Orienteringsklubb 1.57.52 +0.05 8.40
5 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 2.00.47 +3.00 8.52
6 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 2.02.45 +4.58 9.01
7 Tobias Rødde Ganddal IL 2.04.25 +6.38 9.08
8 Fredrik Sandal Ganddal IL 2.10.29 +12.42 9.35
9 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 2.11.04 +13.17 9.38
9 Brostrup Landstad Sandnes IL (Rogaland) 2.11.04 +13.17 9.38
9 Ole Morten Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 2.11.04 +13.17 9.38
12 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 2.11.25 +13.38 9.39
13 Magnus Landstad Lyse BIL 2.11.29 +13.42 9.40
14 Jørgen Breivold Ganddal IL 2.11.31 +13.44 9.40
15 Jack Kosky Stavanger Orienteringsklubb 2.14.36 +16.49 9.53
16 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 2.20.45 +22.58 10.20
17 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 2.21.22 +23.35 10.23
18 Svein Magnus Halsne Multiconsult BIL 2.31.10 +33.23 11.06
19 Sam  McCloy Aker Solutions 2.31.27 +33.40 11.08
20 Morten Fenne Stavanger Orienteringsklubb 2.33.18 +35.31 11.16
21 Marius Stene CoPNo BIL 2.33.49 +36.02 11.18
22 Andreas M Terjesen NOTEAM 2.34.55 +37.08 11.23
23 Runar Eike Toft Equinor BIL 2.37.24 +39.37 11.34
24 Torbjørn  Ims Østby Lyse BIL 2.47.54 +50.07 12.20
25 Kristoffer Monsen Varegg Fleridrett 2.59.46 +1.01.59 13.13
26 Audun Rostad Sweco BIL 3.00.20 +1.02.33 13.15
27 John Breiland Klepp IL 3.02.14 +1.04.27 13.23
28 Kjetil Torgersen Egersund OK 3.03.39 +1.05.52 13.30
29 Håkon  Eggebø Multiconsult BIL 3.26.52 +1.29.05 15.12
30 Martin Skogland Schlumberger BIL 3.27.12 +1.29.25 15.14
  Håvard Barkved Multiconsult BIL diskvalifisert    
  Martin Blystad Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Pål Dannevig NOTEAM diskvalifisert    
  Arne  Hetlelid Schlumberger BIL diskvalifisert    
  Gunnar Petterson Egersund OK diskvalifisert    
  Sturla Stokkeland Ålgård Orientering diskvalifisert    
  Ole-Tobias Frich Equinor BIL ikke startet    
  Kjetil Gjerde Equinor BIL ikke startet    
  Kristian  Haarr CoPNo BIL ikke startet    
  Dag Andre Kvernstrøm Lyse BIL ikke startet    
  Ørjan Ravndal Ålgård Orientering ikke startet    
  Aart Joakim in't Veld Ganddal IL ikke startet    
  Kenneth Westerheim Stord Orientering ikke startet    

H 50-

9 800 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 1.34.42   9.39
2 Oddgeir Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 1.36.02 +1.20 9.47
3 Odd Ivar Karlsen Ålgård Orientering 1.36.05 +1.23 9.48
4 Henning Sundby Ganddal IL 1.50.10 +15.28 11.14
5 Per Olav Haarr Ganddal IL 1.50.22 +15.40 11.15
6 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 1.50.29 +15.47 11.16
7 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 1.50.34 +15.52 11.16
8 Geir Frøytlog Egersund OK 1.50.48 +16.06 11.18
9 Lars Helgeland Ganddal IL 1.50.53 +16.11 11.18
10 Øistein Haaland Equinor BIL 2.00.43 +26.01 12.19
11 Trond Lamark Ganddal IL 2.02.47 +28.05 12.31
12 Arnfinn Rømuld Equinor BIL 2.04.33 +29.51 12.42
13 Morten Johannessen Aker Solutions 2.04.49 +30.07 12.44
14 Bertrand Denieul Stavanger Orienteringsklubb 2.08.00 +33.18 13.03
15 Øyvind Berggraf Equinor BIL 2.09.59 +35.17 13.15
16 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 2.22.18 +47.36 14.31
17 Per Ingar Hadland Ganddal IL 2.31.03 +56.21 15.24
18 Jakob Karlsen Ganddal IL 2.58.33 +1.23.51 18.13
  Øystein Fuglestad Nortura BIL diskvalifisert    
  Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Cedric Fayemendy Equinor BIL ikke startet    
  Knut Feldmann CoPNo BIL ikke startet    
  Geir Haugvaldstad Equinor BIL ikke startet    
  Sturle Omdal Equinor BIL ikke startet    
  Tore Svendsen CoPNo BIL ikke startet    

H 60-

9 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Otte Omdal Ganddal IL 1.41.49   10.23
2 Harry Breiland Ålgård Orientering 1.50.40 +8.51 11.17
3 Jan Hetland Egersund OK 2.02.54 +21.05 12.32
4 Ove Oaland Equinor BIL 2.25.59 +44.10 14.53
5 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 2.31.12 +49.23 15.25
6 Bjørn H Engseth CoPNo BIL 2.58.48 +1.16.59 18.14
7 Rolf Kleppe Kverneland BIL 4.06.36 +2.24.47 25.09
  Dag Helliksen PetrOL BIL diskvalifisert    
  Geir Bjaanes Equinor BIL ikke startet    

H 70-

7 200 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 1.24.38   11.45
2 Hilmar Røthing Time kommune BIL 1.24.40 +0.02 11.45
3 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 1.41.44 +17.06 14.07
4 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1.42.30 +17.52 14.14
5 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 1.43.05 +18.27 14.19
6 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 1.49.20 +24.42 15.11
7 Jan Værp Søgne og Songdalen OK 1.50.16 +25.38 15.18
8 Kjell Langvik Stavanger Orienteringsklubb 1.55.10 +30.32 15.59
9 Terje Braut Sandnes kommune BIL 1.59.25 +34.47 16.35
  Tormod Aaslid Egersund OK diskvalifisert    
  Jan A Bekkeheien Sandnes kommune BIL diskvalifisert    
  Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    

Åpen 2

9 800 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 1.50.41   11.17
2 Thomas Schanke Eikum Klepp kommune BIL 1.59.54 +9.13 12.14
3 Jan-Kenneth Polle Posten BIL 2.16.22 +25.41 13.54
4 Espen Lønne NOTEAM 2.16.24 +25.43 13.55
5 Gunnar Thorset Stavanger kommune BIL 2.23.08 +32.27 14.36
6 Håvard  Thomassen Lauritsen Equinor BIL 2.32.00 +41.19 15.30
7 Stig Erlend Ollestad NOV BIL 2.40.48 +50.07 16.24
8 Rune Hatle Avinor Sola BIL 2.58.37 +1.07.56 18.13
9 Svein Oddvar Netland Equinor BIL 3.10.51 +1.20.10 19.28
10 Bruno Pierfelice NOV BIL 3.28.09 +1.37.28 21.14
  Peder Solheim Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Andreas Florian Ente Lyse BIL ikke startet    
  Andreas Netland Jacobsen Lyse BIL ikke startet    
  Oddmund Norgård SUS BIL ikke startet    
  Tor Gunnar Osen Equinor BIL ikke startet    
  Stig Pedersen Equinor BIL ikke startet    
  Frode Ungar Equinor BIL ikke startet    

Åpen 3

7 200 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tollak Johannes Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 1.24.51   11.47
2 Toyah Bråtveit Fylkeshuset BIL 1.31.23 +6.32 12.41
3 Johannes Kro NOV BIL 1.33.27 +8.36 12.58
4 Agnes Haker Statens Vegvesen BIL 1.33.35 +8.44 12.59
5 Berit-Kristine Lima Ganddal IL 1.37.25 +12.34 13.31
6 Randi Ladsten Time kommune BIL 1.38.24 +13.33 13.40
7 Charles-Francois Farbos JWC BIL 1.38.44 +13.53 13.42
8 Arne Magne Handeland Sandnes kommune BIL 1.40.52 +16.01 14.00
9 Katrine Prestvold Tannlege Prestvold BIL 1.41.08 +16.17 14.02
10 Svein Erik Bjørnsen Sportsclub 7 1.41.37 +16.46 14.06
11 Bjarne Gimre Ganddal IL 1.42.17 +17.26 14.12
12 Sveinung Rosenvinge Equinor BIL 1.42.27 +17.36 14.13
13 Arne Nygaard Lyse BIL 1.42.33 +17.42 14.14
14 Anders Thengs Kristensen Stavanger Orienteringsklubb 1.42.44 +17.53 14.16
15 Kristin Breivold Ganddal IL 1.42.49 +17.58 14.16
16 Bjørn kristian Røyland Stavanger Orienteringsklubb 1.45.34 +20.43 14.39
17 Mariann Sveinsvoll Ganddal IL 1.45.40 +20.49 14.40
18 Tor Geir Espedal Ganddal IL 1.46.46 +21.55 14.49
19 Rønnaug Egeland Kruse Smith BIL 1.48.12 +23.21 15.01
20 Synnøve Westermoen Equinor BIL 1.56.42 +31.51 16.12
21 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 2.13.06 +48.15 18.29
22 Alexander Khorunzhiy Avito Aktiv 2.17.08 +52.17 19.02
  Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Per Ivar Hofstad Equinor BIL ikke startet    
  Agnar Antzée Lien Ganddal IL ikke startet    
  Ingrid Lycke Austbø Sola kommune BIL ikke startet    
  Eivind Moi Equinor BIL ikke startet    
  Trine Selvikvåg Klepp kommune BIL ikke startet    

Trim

4 900 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Rødde Ganddal IL 48.37   9.55
2 Veronika Fenne NOTEAM 51.11 +2.34 10.26
3 Lars Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 55.02 +6.25 11.13
4 Knut Skjæveland Ganddal IL 58.36 +9.59 11.57
5 Svein Mæle Statens Vegvesen BIL 59.28 +10.51 12.08
6 Margot Asheim SUS BIL 1.00.06 +11.29 12.15
7 Ingrid Øxnevad Ganddal IL 1.01.42 +13.05 12.35
8 Mari Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 1.01.57 +13.20 12.38
9 Marte  Aarrestad Equinor BIL 1.02.26 +13.49 12.44
10 Frode Halvor Lund Ålgård Orientering 1.03.06 +14.29 12.52
11 Maryon Paulsen Strugstad Fylkeshuset BIL 1.03.27 +14.50 12.56
12 Ragnhild Våge NOTEAM 1.04.15 +15.38 13.06
13 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 1.04.37 +16.00 13.11
14 Synnøve Hognestad Fylkeshuset BIL 1.06.26 +17.49 13.33
15 Arild Svihus Ganddal IL 1.08.27 +19.50 13.58
16 Ådne Orstad Ganddal IL 1.08.35 +19.58 13.59
17 Endre Gabrielsen Sweco BIL 1.10.40 +22.03 14.25
18 Åsa Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 1.11.33 +22.56 14.36
19 Siv Hilde  Berge SUS BIL 1.11.54 +23.17 14.40
20 Marie Brolev Sweco BIL 1.11.57 +23.20 14.41
21 Guro Grimnes Sweco BIL 1.11.58 +23.21 14.41
22 Magne Jakobsen Kverneland BIL 1.13.05 +24.28 14.54
23 Haldis Olaug Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1.16.11 +27.34 15.32
24 Nina Bekkelund Christiansen SUS BIL 1.16.40 +28.03 15.38
25 Maria E Pettersen Aker Solutions 1.20.54 +32.17 16.30
26 Riva Halsne SUS BIL 1.27.11 +38.34 17.47
27 Ragnhild Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 1.27.56 +39.19 17.56
27 Gørild Espedal Sandnes IL (Rogaland) 1.27.56 +39.19 17.56
29 Eli  Thorset Våge Stavanger kommune BIL 1.31.21 +42.44 18.38
30 Johan Rasmussen Sandnes IL (Rogaland) 1.59.22 +1.10.45 24.21
  Elin Helene Dymbe Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering brutt    
  Trine  Frantzen Lyse BIL ikke startet    
  Svitlana Rasheva Equinor BIL ikke startet    
  Heidi Seglem Equinor BIL ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +