Resultater Harry Lagerts Nattcup - 1. løp - 2015



Resultater Harry Lagerts Nattcup - 1. løp
Oslo - 23. september 2015

Arrangementstype: Orientering

A - Legendar

3 700 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Nordberg Nydalens SK 23:31   6:21  
2 Sindre Sandven Fossum IF 24:43 +1:12 6:40  
3 Elias T. Mølnvik Fossum IF 25:10 +1:39 6:48  
4 Øystein Sørensen Nydalens SK 25:22 +1:51 6:51  
5 Espen Jakobsen IL Tyrving 25:29 +1:58 6:53  
6 Anders Vister Nydalens SK 25:48 +2:17 6:58  
7 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 27:02 +3:31 7:18  
8 Jostein Andersen Nydalens SK 29:51 +6:20 8:04  
9 Eirik Jansson Haverstad Nydalens SK 30:06 +6:35 8:08  
10 Vegard Brun Saga IL Tyrving 30:42 +7:11 8:17  
11 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 31:06 +7:35 8:24  
12 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 35:13 +11:42 9:31  
13 Per Wiréhn Asker Skiklubb 35:16 +11:45 9:31  
14 Esten Koren Nydalens SK 35:37 +12:06 9:37  
15 Olav Johannes Deelstra NTNUI 37:11 +13:40 10:02  
16 Anders Storbråten IFK Lidingö SOK 38:01 +14:30 10:16  
17 Nora Woxholt Asker Skiklubb 41:19 +17:48 11:10  
18 Markus Glad NTNUI 41:38 +18:07 11:15  
19 Stian Bergersen IL Tyrving 42:30 +18:59 11:29  
  Sigurd Melsom Fossum IF diskvalifisert      

B - Ola og Kari

3 700 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kasper Fosser Heming Orientering 28:02   7:34  
2 Trond Kortner Østmarka OK 28:05 +0:03 7:35  
3 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 28:08 +0:06 7:36  
4 Elias Jonsson Nydalens SK 28:17 +0:15 7:38  
5 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 29:09 +1:07 7:52  
6 Lars-Christian Unger Nydalens SK 29:10 +1:08 7:52  
7 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 30:04 +2:02 8:07  
8 Are Wigaard Oppsal Orientering 30:16 +2:14 8:10  
9 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 31:15 +3:13 8:26  
10 Pål Skogedal Asker Skiklubb 31:20 +3:18 8:28  
11 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 31:25 +3:23 8:29  
12 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 31:33 +3:31 8:31  
13 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 32:56 +4:54 8:54  
14 Lukas Liland Nydalens SK 33:12 +5:10 8:58  
15 Christian Vogelsang Nydalens SK 33:55 +5:53 9:10  
16 Martin Hoset Nydalens SK 35:29 +7:27 9:35  
17 Svein Nygård Lillomarka OL 37:37 +9:35 10:10  
18 Erlend Slokvik Nydalens SK 39:23 +11:21 10:38  
19 Hallvard Koren OK Moss 39:50 +11:48 10:45  
20 Axel Hoveid Asker Skiklubb 41:44 +13:42 11:16  
21 Nils Petter Fremming Heming Orientering 43:20 +15:18 11:42  
22 Rudi T Olsen Lillomarka OL 44:11 +16:09 11:56  
23 Terje Melsom Fossum IF 47:37 +19:35 12:52  
24 Ivar Seierstad IL GeoForm 49:35 +21:33 13:24  
25 Paul Torvund Østmarka OK 53:17 +25:15 14:24  
26 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 55:50 +27:48 15:05  
27 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 56:52 +28:50 15:22  
28 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:01:04 +33:02 16:30  
29 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:14:44 +46:42 20:11  
  Audun Bjerknes Måren OK diskvalifisert     Last ned GPS-spor i gpx-format

C - Lokal

3 500 m, 96 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 29:08   8:19  
2 Erik Paulsrud IL Koll 30:03 +0:55 8:35  
3 Endre Stokseth Nydalens SK 30:35 +1:27 8:44  
4 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 31:27 +2:19 8:59  
5 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 31:50 +2:42 9:05  
6 Ragne Wiklund Nydalens SK 32:12 +3:04 9:12  
7 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 33:25 +4:17 9:32  
8 Petter Halvorsen Nydalens SK 34:36 +5:28 9:53  
9 Terje Wiig Mathisen Evry Oslo BIL 35:04 +5:56 10:01  
10 Andreas Ramberg Østmarka OK 35:05 +5:57 10:01  
11 Øystein Kildahl Østmarka OK 35:51 +6:43 10:14  
12 Christian Grotnes IL Tyrving 37:05 +7:57 10:35  
13 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 37:13 +8:05 10:38  
14 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 37:34 +8:26 10:44  
15 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 37:46 +8:38 10:47  
16 Maria Jonsson Nydalens SK 37:47 +8:39 10:47  
17 Åsne Holo Fossum IF 37:59 +8:51 10:51  
18 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 38:00 +8:52 10:51  
19 Felix Finsrud Asker Skiklubb 38:06 +8:58 10:53  
20 Marit Isachsen Asker Skiklubb 38:34 +9:26 11:01  
21 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 38:42 +9:34 11:03  
22 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 38:44 +9:36 11:04  
23 Eivind Berner Myhre Fossum IF 38:51 +9:43 11:06  
24 Karoline Andersen Asker Skiklubb 39:06 +9:58 11:10  
25 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 39:20 +10:12 11:14  
26 Bjørn Hauge Fet OL 39:36 +10:28 11:18  
27 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 39:54 +10:46 11:24  
28 Kyongsa Ri Nydalens SK 40:04 +10:56 11:26  
29 Arne Fossheim Asker Skiklubb 40:35 +11:27 11:35  
30 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 40:36 +11:28 11:36  
31 Vegard Løvli Asker Skiklubb 40:45 +11:37 11:38  
32 Sivert Sande Kverme Fossum IF 41:11 +12:03 11:46  
33 Inge Ramberg Østmarka OK 41:12 +12:04 11:46  
34 Fredrik Dahlberg Eptir skogssniglar 41:37 +12:29 11:53  
35 Rune Scheele Nydalens SK 41:40 +12:32 11:54  
36 Magnus Ramberg Østmarka OK 41:55 +12:47 11:58  
37 Even Angell-Petersen Nydalens SK 42:03 +12:55 12:00  
37 Karen Bjergaard Nydalens SK 42:03 +12:55 12:00  
39 Runar Larsen Nydalens SK 42:21 +13:13 12:06  
40 Claes-H. Unger Lillomarka OL 42:37 +13:29 12:10  
41 Morten Rannem Fossum IF 42:39 +13:31 12:11  
42 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 42:42 +13:34 12:12  
43 Ea Lunøe Nydalens SK 42:50 +13:42 12:14  
44 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 42:55 +13:47 12:15  
45 Gaute Bergan Nydalens SK 43:12 +14:04 12:20  
46 Morten Tangen Måren OK 43:13 +14:05 12:20  
47 Isak Jonsson Nydalens SK 43:29 +14:21 12:25  
48 Morten Kaare Moe Fet OL 44:05 +14:57 12:35  
49 Geir O. Rønning Nydalens SK 44:34 +15:26 12:44  
50 Bjørn Bendiktsen Konnerud IL 45:09 +16:01 12:54  
51 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 45:27 +16:19 12:59  
52 Henrik Rausch Heming Orientering 45:33 +16:25 13:00  
53 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 45:35 +16:27 13:01  
53 Oda Scheele Nydalens SK 45:35 +16:27 13:01  
55 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 45:43 +16:35 13:03  
56 Ferdinand Fremming Heming Orientering 46:43 +17:35 13:20  
57 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 46:58 +17:50 13:25  
58 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 47:19 +18:11 13:31  
58 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 47:19 +18:11 13:31  
60 Bent Sande Kverme Fossum IF 47:27 +18:19 13:33  
61 Andreas Erichsen Nydalens SK 47:40 +18:32 13:37  
62 Anders Flågen Heming Orientering 48:19 +19:11 13:48  
63 Øyvind Helmersen Fet OL 48:57 +19:49 13:59  
63 Børge Pedersen Nydalens SK 48:57 +19:49 13:59  
65 Kristian Østermann Heming Orientering 49:22 +20:14 14:06  
66 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 49:37 +20:29 14:10  
67 Heidi Tronbøl Fet OL 49:42 +20:34 14:12  
68 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 50:07 +20:59 14:19  
69 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 50:16 +21:08 14:21  
70 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 50:21 +21:13 14:23  
71 Karl Aasmund Erøy OK Moss 51:40 +22:32 14:45  
72 Knut Erling Øen Heming Orientering 52:05 +22:57 14:52  
73 August Syrdal Øen Heming Orientering 52:42 +23:34 15:03  
74 Nils Bergan Nydalens SK 52:55 +23:47 15:07  
75 Anne MArit Bjergaard Nydalens SK 53:04 +23:56 15:09  
76 Endre Hallan Lillomarka OL 53:36 +24:28 15:18  
77 Ada Wulfsberg Nydalens SK 54:50 +25:42 15:40  
78 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 54:51 +25:43 15:40  
79 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 54:54 +25:46 15:41  
80 Kyrre Gran Fet OL 55:02 +25:54 15:43  
81 Henrik Hansen Nydalens SK 55:21 +26:13 15:48  
82 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 56:09 +27:01 16:02  
83 Ola Halvorsen DN Aktiv 56:17 +27:09 16:04  
84 Sjur Langedal Nydalens SK 56:25 +27:17 16:07  
85 Vegard Bendiktsen Konnerud IL 57:01 +27:53 16:17  
86 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 57:23 +28:15 16:23  
87 Elena Grand Nydalens SK 59:30 +30:22 17:00  
88 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 59:42 +30:34 17:03  
89 Dag Haugland Østmarka OK 1:04:35 +35:27 18:27  
90 Kimme Arnesen Heming Orientering 1:09:37 +40:29 19:53  
90 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 1:09:37 +40:29 19:53  
92 Lin Marte Andorsen Nydalens SK 1:09:39 +40:31 19:54  
93 Espen Coward OK Sør 1:14:27 +45:19 21:16  
94 Hallvard Bjørgum VBIL 1:26:27 +57:19 24:42  
95 Paul Koefoed Eptir skogssniglar 1:31:21 +1:02:13 26:06  
  Torstein Hole Nydalens SK diskvalifisert      

R - Rekrutt

1 800 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 21:10   11:45  
2 Marie Liland Nydalens SK 21:24 +0:14 11:53  
3 Marie Saugestad Nydalens SK 24:49 +3:39 13:47  
4 Axel Aalde Nydalens SK 25:50 +4:40 14:21  
5 Elias Stubberud Nydalens SK 33:00 +11:50 18:20  
6 Andrea H. Rogndokken Fet OL 38:11 +17:01 21:12  
7 Børge Nilsen Berg Fossum IF 39:30 +18:20 21:56  
8 Odin Fismen Fossum IF 39:34 +18:24 21:58  
9 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 47:52 +26:42 26:35  
10 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 53:39 +32:29 29:48  
11 Jonas Fenne Ingjerd Bækkelagets SK 55:26 +34:16 30:47  
12 Markus Hirsch Bækkelagets SK 56:05 +34:55 31:09  
13 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 56:11 +35:01 31:12  
14 Gro Bøyum Nydalens SK 58:25 +37:15 32:27  
15 Josefine Lydersen Nydalens SK 58:26 +37:16 32:27


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +