Resultater Harry Lagerts Nattcup - 2. løp - 2015



Resultater Harry Lagerts Nattcup - Løp nr. 2
Oslo - 7. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

A - Legendar

3 700 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Nydalens SK 24:11   6:32
2 Borger Melsom Fossum IF 25:21 +1:10 6:51
3 Elias T. Mølnvik Fossum IF 26:04 +1:53 7:02
4 Sigurd Melsom Fossum IF 28:33 +4:22 7:42
5 Dag Aalvik Nydalens SK 32:16 +8:05 8:43
6 Halvor Saunes Nydalens SK 33:07 +8:56 8:57
7 Anders Vister Nydalens SK 33:13 +9:02 8:58
8 Niklas Norman Heming Orientering 34:02 +9:51 9:11
9 Esten Koren Nydalens SK 34:35 +10:24 9:20
10 Thomas Nipen Nydalens SK 35:49 +11:38 9:40
11 Rune Rystad Nydalens SK 36:08 +11:57 9:45
12 Sondre Gullord Nydalens SK 36:33 +12:22 9:52
13 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 36:51 +12:40 9:57
14 Henrik Eijsink Nydalens SK 36:54 +12:43 9:58
15 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 40:21 +16:10 10:54
16 Vegard Line Oslostudentenes IK 47:28 +23:17 12:49
17 Egil Johansen OK Sør 51:22 +27:11 13:52
18 Dana B. Stene Nydalens SK 53:40 +29:29 14:30
  Espen Jakobsen IL Tyrving diskvalifisert    
  Anders Storbraten IFK Lidingö SOK diskvalifisert    

B - Ola og Kari

3 700 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 25:58   7:01
2 Einar Melsom Fossum IF 26:50 +0:52 7:15
3 Erling Hjermstad Fossum IF 28:45 +2:47 7:46
4 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 29:38 +3:40 8:00
5 Trond Kortner Østmarka OK 29:44 +3:46 8:02
6 Lars-Christian Unger Nydalens SK 30:01 +4:03 8:06
7 Are Wigaard Oppsal Orientering 30:43 +4:45 8:18
8 Jørgen Baklid Konnerud IL 30:44 +4:46 8:18
9 Christian Vogelsang Nydalens SK 30:46 +4:48 8:18
10 Olav Eide Oslostudentenes IK 32:01 +6:03 8:39
11 Martin Hoset Nydalens SK 32:31 +6:33 8:47
12 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 32:32 +6:34 8:47
13 Øystein Holo Fossum IF 33:00 +7:02 8:55
14 Styrk Kamsvåg Fossum IF 33:59 +8:01 9:11
15 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 34:00 +8:02 9:11
16 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 34:09 +8:11 9:13
17 Lukas Liland Nydalens SK 35:39 +9:41 9:38
18 Svein Nygård Lillomarka OL 36:25 +10:27 9:50
19 Sam Lunøe Nydalens SK 36:55 +10:57 9:58
20 Stein Blomseth Lillomarka OL 37:06 +11:08 10:01
21 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 37:12 +11:14 10:03
22 Hanne Nøvik Nydalens SK 38:05 +12:07 10:17
23 Stian Bergersen IL Tyrving 39:06 +13:08 10:34
24 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 39:17 +13:19 10:37
25 Tarjei Holo Fossum IF 39:24 +13:26 10:38
26 Hallvard Koren OK Moss 40:59 +15:01 11:04
27 Axel Hoveid Asker Skiklubb 41:16 +15:18 11:09
28 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 41:17 +15:19 11:09
29 Ivar Seierstad IL GeoForm 41:38 +15:40 11:15
30 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 41:41 +15:43 11:15
31 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 41:47 +15:49 11:17
32 Beat Roth Raumar Orientering 42:52 +16:54 11:35
33 Åse Bergan Nydalens SK 42:57 +16:59 11:36
34 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 44:22 +18:24 11:59
35 Louise Oram Nydalens SK 44:50 +18:52 12:07
36 Lars Hjermstad Fossum IF 44:51 +18:53 12:07
37 Nils Petter Fremming Heming Orientering 45:08 +19:10 12:11
38 Terje Melsom Fossum IF 46:14 +20:16 12:29
39 Paul Torvund Østmarka OK 48:22 +22:24 13:04
40 Helge Weydahl IL GeoForm 1:10:16 +44:18 18:59
  Richard Baxter VBIL diskvalifisert    
  Audun Bjerknes Måren OK diskvalifisert    
  Runar Hafskjold Nydalens SK diskvalifisert    
  Elias Jonsson Nydalens SK diskvalifisert    
  Rudi B Olsen Lillomarka OL diskvalifisert    

C - Lokal

3 700 m, 113 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 31:44   8:34
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 31:59 +0:15 8:38
3 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 33:57 +2:13 9:10
4 Tom Bergan Fet OL 34:17 +2:33 9:15
5 Vegard Løvli Asker Skiklubb 34:48 +3:04 9:24
6 Torstein Hole Nydalens SK 35:51 +4:07 9:41
7 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 36:09 +4:25 9:46
8 Espen Lunøe Nydalens SK 36:27 +4:43 9:51
9 Sindre Langaas Nydalens SK 36:32 +4:48 9:52
10 Knut Erling Øen Heming Orientering 36:36 +4:52 9:53
11 Erik Paulsrud IL Koll 36:49 +5:05 9:57
12 Magnus Nordbrøden Halden SK 37:00 +5:16 10:00
13 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 37:15 +5:31 10:04
14 Jon Iver Bakken Nydalens SK 37:16 +5:32 10:04
14 Jenny Baklid Konnerud IL 37:16 +5:32 10:04
16 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 37:21 +5:37 10:05
17 Steinar Eastwood Lillomarka OL 37:26 +5:42 10:07
18 Arild Andresen Fossum IF 37:46 +6:02 10:12
19 Felix Finsrud Asker Skiklubb 37:57 +6:13 10:15
20 Endre Stokseth Nydalens SK 38:37 +6:53 10:26
21 Bjørn Hauge Fet OL 38:39 +6:55 10:26
22 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 38:56 +7:12 10:31
23 Nils Hæstad Fossum IF 39:58 +8:14 10:48
24 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 40:06 +8:22 10:50
25 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 40:10 +8:26 10:51
26 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 40:23 +8:39 10:54
27 Egil Rundberget Nydalens SK 40:39 +8:55 10:59
28 Morten Kaare Moe Fet OL 40:49 +9:05 11:01
29 Ove Martinsen Hauketo IF 40:52 +9:08 11:02
29 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 40:52 +9:08 11:02
31 Knut Bårtveit Bø OL 41:11 +9:27 11:07
32 Martin Andresen Skotte Fossum IF 41:13 +9:29 11:08
33 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 41:21 +9:37 11:10
34 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 41:23 +9:39 11:11
35 Øystein Kildahl Østmarka OK 41:53 +10:09 11:19
36 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 42:14 +10:30 11:24
37 Christian Grotnes IL Tyrving 42:22 +10:38 11:27
38 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 42:23 +10:39 11:27
39 Eyvind Ruth VBIL 42:55 +11:11 11:35
40 Hallvard Fjær Lillomarka OL 43:38 +11:54 11:47
41 Morten Tangen Måren OK 43:43 +11:59 11:48
42 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag 44:03 +12:19 11:54
43 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 44:36 +12:52 12:03
44 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 44:54 +13:10 12:08
45 Tomas Sellgren Göteborg Majorna 44:57 +13:13 12:08
46 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 45:11 +13:27 12:12
47 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 45:35 +13:51 12:19
48 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 45:36 +13:52 12:19
49 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 45:37 +13:53 12:19
50 Gaute Bergan Nydalens SK 45:39 +13:55 12:20
51 Einar Gisholt Fossum IF 45:56 +14:12 12:24
52 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 46:00 +14:16 12:25
53 Eivind Berner Myhre Fossum IF 46:01 +14:17 12:26
54 Marianne Njåstein IL Tyrving 46:18 +14:34 12:30
55 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 46:31 +14:47 12:34
56 Maria Brodin Fossum IF 46:46 +15:02 12:38
57 Sören Jonsson Nydalens SK 46:50 +15:06 12:39
58 Ea Lunøe Nydalens SK 46:55 +15:11 12:40
58 Einar Lunøe Nydalens SK 46:55 +15:11 12:40
60 Nils Bergan Nydalens SK 46:56 +15:12 12:41
60 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 46:56 +15:12 12:41
60 Marie Liland Nydalens SK 46:56 +15:12 12:41
60 Ada Wulfsberg Nydalens SK 46:56 +15:12 12:41
64 Solveig Bergan Nydalens SK 47:27 +15:43 12:49
65 Per Sandberg Nydalens SK 47:29 +15:45 12:50
66 Helge Bakkehøi Østmarka OK 47:52 +16:08 12:56
66 Mariann Schei TIF Viking 47:52 +16:08 12:56
68 Claes-H. Unger Lillomarka OL 47:58 +16:14 12:57
69 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 48:14 +16:30 13:02
70 Oda Scheele Nydalens SK 48:23 +16:39 13:04
71 Rune Scheele Nydalens SK 48:27 +16:43 13:05
72 Lars Krüger Nydalens SK 48:54 +17:10 13:12
73 Sivert Sande Kverme Fossum IF 48:58 +17:14 13:14
74 Linda Hanssen Østmarka OK 49:17 +17:33 13:19
75 Kjetil Espedal Nydalens SK 49:41 +17:57 13:25
76 Bent Sande Kverme Fossum IF 49:44 +18:00 13:26
77 Inge Ramberg Østmarka OK 51:10 +19:26 13:49
78 Arne Fossheim Asker Skiklubb 52:24 +20:40 14:09
79 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 53:03 +21:19 14:20
80 Ferdinand Fremming Heming Orientering 53:19 +21:35 14:24
81 Peter Gisholt Fossum IF 53:48 +22:04 14:32
82 Henrik Reusch Heming Orientering 53:51 +22:07 14:33
83 Bjørn Bendiktsen Konnerud IL 53:53 +22:09 14:33
84 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 54:14 +22:30 14:39
84 Christian Reusch Heming Orientering 54:14 +22:30 14:39
86 August Syrdal Øen Heming Orientering 54:24 +22:40 14:42
87 Marit Wenseth Kure Bø OL 57:27 +25:43 15:31
88 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 58:03 +26:19 15:41
89 Henrik Hansen Nydalens SK 58:20 +26:36 15:45
90 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 58:30 +26:46 15:48
91 Dag Haugland Østmarka OK 59:00 +27:16 15:56
92 Peer Stiansen Nydalens SK 1:00:13 +28:29 16:16
93 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 1:01:21 +29:37 16:34
94 Sjur Langedal Nydalens SK 1:01:30 +29:46 16:37
95 Per Fosser Indre Østfold OK 1:01:57 +30:13 16:44
96 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:02:04 +30:20 16:46
97 Hallvard Bjørgum VBIL 1:02:18 +30:34 16:50
98 Tormod Bøe VBIL 1:03:24 +31:40 17:08
99 Paul Koefoed Eptir skogssniglar 1:06:20 +34:36 17:55
100 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 1:09:16 +37:32 18:43
101 Vegard Bendiktsen Konnerud IL 1:10:25 +38:41 19:01
102 Erik Giercksky Nydalens SK 1:17:24 +45:40 20:55
103 Storm Kleiva Nydalens SK 1:17:27 +45:43 20:55
  Petter Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert    
  Fredrik Dahlberg Eptir skogssniglar diskvalifisert    
  Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert    
  Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering diskvalifisert    
  Karl Erik Kopseng Eptir skogssniglar diskvalifisert    
  Mons Kr. Løvfald Nydalens SK diskvalifisert    
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Kyongsa Ri Nydalens SK diskvalifisert    
  Kristian Østermann Heming Orientering diskvalifisert    
  Elena Grand Nydalens SK brutt    

R - Rekrutt

2 500 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Saugestad Nydalens SK 30:23   12:09
2 Christian Fredrik Borg IL Koll 36:14 +5:51 14:29
3 Vegar Hole Førde IL 39:03 +8:40 15:37
4 Anja Hole Førde IL 39:09 +8:46 15:39
5 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 39:11 +8:48 15:40
6 Knut Even Hole Førde IL 39:32 +9:09 15:48
7 Elias Stubberud Nydalens SK 42:41 +12:18 17:04
8 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 47:16 +16:53 18:54
9 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 47:26 +17:03 18:58
10 Marie Sisjord Nyvoll Fossum IF 48:41 +18:18 19:28
11 Birgit Sisjord Fossum IF 48:48 +18:25 19:31
12 Børge Nilsen Berg Fossum IF 59:10 +28:47 23:40
13 Odin Fismen Fossum IF 59:14 +28:51 23:41
14 Eskil Hafskjold Nydalens SK 1:00:18 +29:55 24:07
15 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 1:06:20 +35:57 26:32
16 Markus Hirsch Bækkelagets SK 1:09:54 +39:31 27:57
17 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 1:10:32 +40:09 28:12
  Sondre Hafskjold Nydalens SK diskvalifisert    
  Stein H. Hagen Fossum IF diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +