Resultater Harry Lagerts Nattcup - 3. løp - 2015



Resultater Harry Lagerts Nattcup - Løp nr. 3
Oslo - 14. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

A - Legendar

3 600 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 24:16   6:44
2 Elias T. Mølnvik Fossum IF 25:10 +0:54 6:59
3 Anders Nordberg Nydalens SK 25:28 +1:12 7:04
4 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 27:56 +3:40 7:45
5 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 28:25 +4:09 7:53
6 Bojan Blumenstein Nydalens SK 29:22 +5:06 8:09
7 Espen Jakobsen IL Tyrving 29:25 +5:09 8:10
8 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 29:40 +5:24 8:14
9 Henrik Eijsink Nydalens SK 30:51 +6:35 8:34
10 Halvor Saunes Nydalens SK 30:53 +6:37 8:34
11 Jo Forseth Indgaard Frol IL 32:37 +8:21 9:03
12 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 32:50 +8:34 9:07
13 Olav Deelstra NTNUI 32:58 +8:42 9:09
14 Sondre Gullord Nydalens SK 33:02 +8:46 9:10
15 Esten Koren Nydalens SK 33:09 +8:53 9:12
16 Sigurd Melsom Fossum IF 33:34 +9:18 9:19
17 Anders Storbraten IFK Lidingö SOK 35:34 +11:18 9:52
18 Niklas Norman Heming Orientering 38:30 +14:14 10:41
19 Markus Glad NTNUI 41:54 +17:38 11:38
20 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 42:10 +17:54 11:42
21 Simen Bjøringsøy Nydalens SK 44:01 +19:45 12:13
22 Vegard Line Oslostudentenes IK 55:48 +31:32 15:30
23 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 57:12 +32:56 15:53
24 Helge Tovslid NOTEAM 1:26:07 +1:01:51 23:55
  Eduard Gulzian Fossum IF diskvalifisert    
  Håvard Myhre Kongsberg OL diskvalifisert    
  Fredrik Rosenberg Nittedal OL diskvalifisert    
  Torbjørn Vala NOTEAM diskvalifisert    

B - Ola og Kari

3 600 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Jonsson Nydalens SK 25:46   7:09
2 Trond Kortner Østmarka OK 27:55 +2:09 7:45
3 Lars-Christian Unger Nydalens SK 28:22 +2:36 7:52
4 Pål Skogedal Asker Skiklubb 28:54 +3:08 8:01
5 Christian Vogelsang Nydalens SK 29:18 +3:32 8:08
6 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 29:26 +3:40 8:10
7 Einar Melsom Fossum IF 30:13 +4:27 8:23
8 Are Wigaard Oppsal Orientering 30:16 +4:30 8:24
9 Kasper Fosser Heming Orientering 30:22 +4:36 8:26
10 Erling Hjermstad Fossum IF 30:32 +4:46 8:28
11 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 31:40 +5:54 8:47
12 Øystein Holo Fossum IF 33:01 +7:15 9:10
13 Svein Nygård Lillomarka OL 33:42 +7:56 9:21
14 Gløer Winsvold Sentrum OK 34:44 +8:58 9:38
15 Nils Petter Fremming Heming Orientering 34:58 +9:12 9:42
16 Styrk Hunseid Kamsvåg Fossum IF 35:53 +10:07 9:58
17 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 35:55 +10:09 9:58
18 Audun Bjerknes Måren OK 35:57 +10:11 9:59
19 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 36:05 +10:19 10:01
20 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 36:24 +10:38 10:06
21 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 36:32 +10:46 10:08
22 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 36:34 +10:48 10:09
23 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 37:05 +11:19 10:18
24 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 37:33 +11:47 10:25
25 Paul Torvund Østmarka OK 37:59 +12:13 10:33
26 Hallvard Koren OK Moss 38:58 +13:12 10:49
27 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 39:33 +13:47 10:59
28 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 41:43 +15:57 11:35
29 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 42:31 +16:45 11:48
30 Karl Even Rygh Heming Orientering 42:44 +16:58 11:52
31 Tarjei Holo Fossum IF 43:45 +17:59 12:09
32 Julie Hjortland Larvik OK 43:48 +18:02 12:10
33 Lars Hjermstad Fossum IF 44:05 +18:19 12:14
34 Eivind Ruth VBIL 44:50 +19:04 12:27
35 Olav Eide Oslostudentenes IK 45:48 +20:02 12:43
36 Rudi B Olsen Lillomarka OL 47:28 +21:42 13:11
37 Åse Bergan Nydalens SK 47:59 +22:13 13:19
38 Dana Stene Nydalens SK 52:39 +26:53 14:37
39 Per Martin Rørvik NOTEAM 53:05 +27:19 14:44
40 Espen Wigaard Oppsal Orientering 53:06 +27:20 14:45
41 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 54:56 +29:10 15:15
42 Terje Melsom Fossum IF 56:46 +31:00 15:46
  Vidar Benjaminsen Lillomarka OL diskvalifisert    
  Stein Blomseth Lillomarka OL diskvalifisert    
  Lars Klyve Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Arianna Taufer Nydalens SK diskvalifisert    
  Lukas Liland Nydalens SK brutt    
  Finn Gjerull Rygh Heming Orientering brutt    

C - Lokal

3 400 m, 102 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Paulsrud IL Koll 29:08   8:34
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 29:30 +0:22 8:40
3 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 29:39 +0:31 8:43
4 Tom Bergan Fet OL 30:11 +1:03 8:52
5 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 31:13 +2:05 9:10
6 Rune Scheele Nydalens SK 32:05 +2:57 9:26
7 Sander Arntzen Asker Skiklubb 32:40 +3:32 9:36
8 Even Angell Pettersen Nydalens SK 32:57 +3:49 9:41
9 Bjørn Hauge Fet OL 33:09 +4:01 9:45
10 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 33:30 +4:22 9:51
11 Torstein Hole Nydalens SK 33:37 +4:29 9:53
12 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 34:11 +5:03 10:03
13 Isak Jonsson Nydalens SK 34:52 +5:44 10:15
14 Terje Wiig Mathisen Evry Oslo BIL 35:00 +5:52 10:17
15 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 35:20 +6:12 10:23
16 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 35:26 +6:18 10:25
17 Arild Andresen Fossum IF 35:41 +6:33 10:29
18 Andreas Ramberg Østmarka OK 35:54 +6:46 10:33
19 Runar Hafskjold Nydalens SK 36:03 +6:55 10:36
20 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 36:08 +7:00 10:37
21 Line Hagmann Bækkelagets SK 36:18 +7:10 10:40
22 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 36:27 +7:19 10:43
23 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 36:30 +7:22 10:44
24 Nils Hæstad Fossum IF 36:38 +7:30 10:46
25 Magnus Nordbrøden Halden SK 37:07 +7:59 10:55
26 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 37:34 +8:26 11:02
27 Martin Granly Lillomarka OL 38:06 +8:58 11:12
28 Karl Aasmund Erøy OK Moss 38:13 +9:05 11:14
29 Heidi Tronbøl Fet OL 38:16 +9:08 11:15
30 Knut Bårtveit Bø OL 38:26 +9:18 11:18
31 Helge Bakkehøi Østmarka OK 38:28 +9:20 11:18
32 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 38:29 +9:21 11:19
32 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 38:29 +9:21 11:19
32 Ada Wulfsberg Nydalens SK 38:29 +9:21 11:19
35 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 38:39 +9:31 11:22
36 Martin Andresen Skotte Fossum IF 39:06 +9:58 11:30
37 Are Eriksen Oslostudentenes IK 39:24 +10:16 11:35
38 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 39:26 +10:18 11:35
39 Christian Grotnes IL Tyrving 39:30 +10:22 11:37
40 Eivind Berner Myhre Fossum IF 39:54 +10:46 11:44
41 Hallvard Fjær Lillomarka OL 40:04 +10:56 11:47
42 Ola Nakken UiO BIL 40:06 +10:58 11:47
43 Claes-H. Unger Lillomarka OL 40:24 +11:16 11:52
44 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 40:25 +11:17 11:53
45 Thomas Sellgren Göteborg Majorna 40:39 +11:31 11:57
46 Gaute Bergan Nydalens SK 40:41 +11:33 11:57
47 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 40:42 +11:34 11:58
48 Jon Iver Bakken Nydalens SK 40:46 +11:38 11:59
48 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 40:46 +11:38 11:59
50 Oda Scheele Nydalens SK 40:48 +11:40 12:00
51 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 40:49 +11:41 12:00
52 Maria Jonsson Nydalens SK 41:00 +11:52 12:03
53 Arne Fossheim Asker Skiklubb 41:12 +12:04 12:07
54 Knut Erling Øen Heming Orientering 41:18 +12:10 12:08
55 Linda Hanssen Østmarka OK 41:41 +12:33 12:15
56 Sivert Sande Kverme Fossum IF 41:43 +12:35 12:16
57 Ea Lunøe Nydalens SK 41:52 +12:44 12:18
58 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 42:15 +13:07 12:25
59 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 42:30 +13:22 12:30
60 Håkon Løvli Asker Skiklubb 42:45 +13:37 12:34
61 Bent Sande Kverme Fossum IF 42:55 +13:47 12:37
62 Felix Finsrud Asker Skiklubb 43:14 +14:06 12:42
63 Per Fosser Indre Østfold OK 43:45 +14:37 12:52
64 Andreas Erichsen Nydalens SK 43:48 +14:40 12:52
65 Bjørn Bendiktsen Konnerud IL 44:01 +14:53 12:56
66 Nils Bergan Nydalens SK 44:03 +14:55 12:57
67 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 44:04 +14:56 12:57
68 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 44:26 +15:18 13:04
69 Morten Tangen Måren OK 45:35 +16:27 13:24
70 Marie Rygh Holten Nydalens SK 45:57 +16:49 13:30
71 Peer Stiansen Nydalens SK 46:12 +17:04 13:35
72 Bjarte Frøysnes Otra IL 46:54 +17:46 13:47
73 August Syrdal Øen Heming Orientering 47:05 +17:57 13:50
74 Terje Nilsen Abusland Otra IL 48:04 +18:56 14:08
75 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 49:11 +20:03 14:27
76 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 49:22 +20:14 14:31
77 Ove Martinsen Hauketo IF 50:11 +21:03 14:45
78 Marianne Njåstein IL Tyrving 50:32 +21:24 14:51
79 Øyvind Helmersen Fet OL 50:57 +21:49 14:59
80 Vegard Bendiktsen Konnerud IL 50:59 +21:51 14:59
81 Anders Flågen Heming Orientering 52:27 +23:19 15:25
82 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 52:54 +23:46 15:33
83 Åsne Holo Fossum IF 53:43 +24:35 15:47
84 Dag Haugland Østmarka OK 53:46 +24:38 15:48
85 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 54:07 +24:59 15:55
86 Ferdinand Fremming Heming Orientering 56:55 +27:47 16:44
87 Henrik Reusch Heming Orientering 57:08 +28:00 16:48
88 Tormod Bøe VBIL 58:17 +29:09 17:08
89 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 1:01:07 +31:59 17:58
89 Sjur Langedal Nydalens SK 1:01:07 +31:59 17:58
91 Inge Ramberg Østmarka OK 1:01:56 +32:48 18:12
92 Storm Kleiva Nydalens SK 1:05:30 +36:22 19:15
92 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 1:05:30 +36:22 19:15
94 Nicolai Nordstrand NOTEAM 1:06:10 +37:02 19:27
95 Hallvard Bjørgum VBIL 1:23:45 +54:37 24:37
  Jon Fredriksen Hauketo IF diskvalifisert    
  Kjell Hobøl Østmarka OK diskvalifisert    
  Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Espen Lunøe Nydalens SK diskvalifisert    
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Trond Myhre Fossum IF diskvalifisert    
  Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK brutt    

R - Rekrutt

2 000 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 22:33   11:16
2 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 23:10 +0:37 11:35
2 Stein H Hagen Fossum IF 23:10 +0:37 11:35
4 Axel Aalde Nydalens SK 24:45 +2:12 12:22
5 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 28:19 +5:46 14:09
6 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 28:25 +5:52 14:12
7 Jonas Krogh Oppsal Orientering 28:34 +6:01 14:17
8 Elias Stubberud Nydalens SK 33:43 +11:10 16:51
9 Christian Fredrik Borg IL Koll 33:53 +11:20 16:56
10 Marie Saugestad Nydalens SK 34:28 +11:55 17:14
11 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 34:39 +12:06 17:19
12 Eyvind Fredriksen NOTEAM 39:12 +16:39 19:36
13 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 51:01 +28:28 25:30
14 Markus Hirsch Bækkelagets SK 51:26 +28:53 25:43
15 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 52:14 +29:41 26:07


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +