Resultater Harry Lagerts Nattcup - Bonusløp - 2015



Resultater Harry Lagerts Nattcup - Bonusløp
Oslo - 1. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

A - Legendar

4 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Nydalens SK 29:31   6:25
2 Borger Melsom Fossum IF 29:37 +0:06 6:26
3 Sindre Sandven Fossum IF 32:24 +2:53 7:02
4 Anders Vister Nydalens SK 36:00 +6:29 7:49
5 Jostein Andersen Nydalens SK 37:31 +8:00 8:09
6 Per Wiréhn Asker Skiklubb 39:48 +10:17 8:39
7 Henrik Eijsink Nydalens SK 40:00 +10:29 8:41
8 Espen Jakobsen IL Tyrving 42:17 +12:46 9:11
9 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 45:41 +16:10 9:55
10 Olav Johannes Deelstra NTNUI 46:49 +17:18 10:10
11 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 49:53 +20:22 10:50
12 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:10:58 +41:27 15:25

 

B - Ola og Kari

4 600 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Øyvind Stene Nydalens SK 34:30   7:30
2 Lars-Christian Unger Nydalens SK 34:50 +0:20 7:34
3 Martin Hoset Nydalens SK 35:15 +0:45 7:39
4 Erling Hjermstad Fossum IF 35:41 +1:11 7:45
5 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 37:14 +2:44 8:05
6 Olav Eide Oslostudentenes IK 37:58 +3:28 8:15
7 Trond Kortner Østmarka OK 38:31 +4:01 8:22
8 Are Wigaard Oppsal Orientering 40:18 +5:48 8:45
9 Elias Jonsson Nydalens SK 41:11 +6:41 8:57
10 Svein Nygård Lillomarka OL 41:17 +6:47 8:58
11 Erik Persson Oppsal Orientering 42:00 +7:30 9:07
12 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 43:22 +8:52 9:25
13 Hanne Nøvik Nydalens SK 44:45 +10:15 9:43
14 Ivar Seierstad IL GeoForm 45:20 +10:50 9:51
15 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 45:34 +11:04 9:54
16 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 46:06 +11:36 10:01
17 Hallvard Koren OK Moss 48:56 +14:26 10:38
18 Karl Even Rygh Heming Orientering 49:10 +14:40 10:41
19 Åse Bergan Nydalens SK 52:41 +18:11 11:27
20 Louise Oram Nydalens SK 1:00:12 +25:42 13:05
  Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Paul Torvund Østmarka OK diskvalifisert    

 

C - Lokal

3 700 m, 64 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 29:36   8:00
2 Tom Bergan Fet OL 29:38 +0:02 8:00
3 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 29:39 +0:03 8:00
4 Isak Jonsson Nydalens SK 29:53 +0:17 8:04
5 Andreas Ramberg Østmarka OK 30:10 +0:34 8:09
6 Niklas Normann Heming Orientering 30:12 +0:36 8:09
7 Erik Paulsrud IL Koll 30:24 +0:48 8:12
8 Endre Stokseth Nydalens SK 30:32 +0:56 8:15
9 Øystein Rodem Nydalens SK 31:02 +1:26 8:23
10 Bjørn Hauge Fet OL 31:32 +1:56 8:31
11 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 31:59 +2:23 8:38
12 Torstein Hole Nydalens SK 32:01 +2:25 8:39
13 Christian Grotnes IL Tyrving 32:15 +2:39 8:42
14 Rune Scheele Nydalens SK 33:16 +3:40 8:59
15 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 34:19 +4:43 9:16
16 Øystein Kildahl Østmarka OK 35:00 +5:24 9:27
17 Ove Martinsen Hauketo IF 35:07 +5:31 9:29
18 Heidifet Tronbøl Fet OL 35:14 +5:38 9:31
19 Martin Granly Lillomarka OL 35:24 +5:48 9:34
20 Bent Sande Kverme Fossum IF 35:29 +5:53 9:35
21 Kyongsa Ri Nydalens SK 35:46 +6:10 9:40
22 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 36:01 +6:25 9:44
23 Hallvard Fjær Lillomarka OL 36:04 +6:28 9:44
24 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 36:07 +6:31 9:45
25 Sivert Sande Kverme Fossum IF 36:38 +7:02 9:54
26 Helge Bakkehøi Østmarka OK 37:51 +8:15 10:13
27 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 38:14 +8:38 10:20
28 Maria Jonsson Nydalens SK 39:13 +9:37 10:35
29 Inge Ramberg Østmarka OK 39:14 +9:38 10:36
30 Are Eriksen Oslostudentenes IK 39:15 +9:39 10:36
31 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 39:22 +9:46 10:38
32 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 39:47 +10:11 10:45
33 Tove Strand Måren OK 40:13 +10:37 10:52
34 Marit Isachsen Asker Skiklubb 40:42 +11:06 11:00
35 Karoline Andersen Asker Skiklubb 40:46 +11:10 11:01
36 Morten Tangen Måren OK 41:59 +12:23 11:20
37 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 42:09 +12:33 11:23
38 Oda Scheele Nydalens SK 42:11 +12:35 11:24
39 Claes-H. Unger Lillomarka OL 42:52 +13:16 11:35
40 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 42:57 +13:21 11:36
41 Jon Iver Bakken Nydalens SK 42:58 +13:22 11:36
42 Andreas Erichsen Nydalens SK 43:55 +14:19 11:52
43 Anders Flågen Heming Orientering 44:14 +14:38 11:57
44 Einar Torstensen Kamp/Vestheim IF 45:09 +15:33 12:12
45 Endre Hallan Lillomarka OL 47:08 +17:32 12:44
46 Marie Liland Nydalens SK 47:24 +17:48 12:48
47 Børge Pedersen Nydalens SK 47:25 +17:49 12:48
48 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 47:38 +18:02 12:52
49 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 47:43 +18:07 12:53
50 Per Stedje Østmarka OK 47:58 +18:22 12:57
51 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 48:06 +18:30 13:00
52 Karl Aasmund Erøy OK Moss 48:43 +19:07 13:10
53 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 49:32 +19:56 13:23
54 Marit Wenseth Kure Bø OL 51:58 +22:22 14:02
55 Roar Pedersen Oppsal Orientering 52:07 +22:31 14:05
56 Dag Haugland Østmarka OK 53:50 +24:14 14:32
57 Anne Elin Flågen Heming Orientering 53:53 +24:17 14:33
58 Solveig Bergan Nydalens SK 54:27 +24:51 14:42
59 Fredrik Dahlberg Eptir skogssniglar 57:49 +28:13 15:37
60 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 58:08 +28:32 15:42
61 Øyvind Grandum IL GeoForm 1:00:01 +30:25 16:13
  Carl-Erik Kopseng Eptir skogssniglar diskvalifisert    
  Sondre Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Elena Grand Nydalens SK brutt    

 

R - Rekrutt

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 28:11   14:05


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +