Resultater Harry Lagerts Nattcup - Finale - 2015

Resultater Harry Lagerts Nattcup - Finale
Oslo - 30. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

A - Legendar

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elias T. Mølnvik Fossum IF 2:08:06  
2 Espen Jakobsen IL Tyrving 2:08:10 +0:04
3 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 2:09:37 +1:31
4 Emil Ahlbäck Fossum IF 2:11:06 +3:00
5 Anders Tiltnes IL Tyrving 2:13:35 +5:29
6 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 2:13:44 +5:38
7 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 2:18:39 +10:33
8 Eirik Rustad Raumar Orientering 2:19:16 +11:10
9 Halvor Saunes Nydalens SK 2:24:46 +16:40
10 Dag Steinar Ragvin Bø OL 2:40:17 +32:11
11 Esten Koren Nydalens SK 2:41:10 +33:04
12 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 2:42:33 +34:27
13 Henrik Eijsink Nydalens SK 2:44:15 +36:09
  Torgeir Nørbech IL Tyrving brutt  

B - Ola og Kari

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kasper Fosser Heming Orientering 1:31:00  
2 Elias Jonsson Nydalens SK 1:43:55 +12:55
3 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:45:57 +14:57
4 Per Øyvind Stene Nydalens SK 1:46:02 +15:02
5 Christian Vogelsang Nydalens SK 1:46:09 +15:09
6 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:46:30 +15:30
7 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:48:43 +17:43
8 Audun Heimdal Konnerud IL 1:57:44 +26:44
9 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 2:05:04 +34:04
10 Are Wigaard Oppsal Orientering 2:06:44 +35:44
11 Svein Nygård Lillomarka OL 2:08:11 +37:11
12 Thomas Nipen Nydalens SK 2:08:19 +37:19
13 Olav Eide Oslostudentenes IK 2:12:48 +41:48
14 Tarjei Holo Fossum IF 2:13:00 +42:00
15 Trond Kortner Østmarka OK 2:13:02 +42:02
16 Øystein Holo Fossum IF 2:13:36 +42:36
17 Gløer Winsvold Sentrum OK 2:24:54 +53:54
18 Stein Blomseth Lillomarka OL 2:31:22 +1:00:22
19 Åse Bergan Nydalens SK 2:35:33 +1:04:33
20 Louise Oram Nydalens SK 2:43:40 +1:12:40
21 Per Martin Rørvik NOTEAM 3:10:55 +1:39:55
  Audun Bjerknes Måren OK diskvalifisert  
  Hallvard Koren OK Moss diskvalifisert  
  Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert  
  Ivar Seierstad IL GeoForm diskvalifisert  
  Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø brutt  

C - Lokal

71 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 51:42  
2 Erik Paulsrud IL Koll 56:27 +4:45
3 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 1:02:52 +11:10
4 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 1:02:53 +11:11
5 Tom Bergan Fet OL 1:03:04 +11:22
6 Endre Stokseth Nydalens SK 1:03:35 +11:53
7 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 1:05:19 +13:37
8 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:05:22 +13:40
9 Ragne Wiklund Nydalens SK 1:05:23 +13:41
10 Øystein Rodem Nydalens SK 1:05:24 +13:42
11 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:05:27 +13:45
12 Trygve Myhr Asker Skiklubb 1:05:33 +13:51
13 Christian Grotnes IL Tyrving 1:05:34 +13:52
14 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 1:05:36 +13:54
15 Knut Landstad Nydalens SK 1:05:45 +14:03
16 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:05:56 +14:14
17 Runar Hafskjold Nydalens SK 1:06:28 +14:46
18 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 1:06:50 +15:08
19 Jan Kocbach Fana IL 1:08:19 +16:37
20 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:08:20 +16:38
21 Torstein Hole Nydalens SK 1:10:02 +18:20
22 Isak Jonsson Nydalens SK 1:10:07 +18:25
23 Bjørn Hauge Fet OL 1:10:08 +18:26
24 Sivert Sande Kverme Fossum IF 1:10:10 +18:28
25 Knut Erling Øen Heming Orientering 1:10:26 +18:44
26 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:10:35 +18:53
27 Gaute Bergan Nydalens SK 1:11:03 +19:21
28 Jon Iver Bakken Nydalens SK 1:11:45 +20:03
29 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 1:13:30 +21:48
30 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 1:13:49 +22:07
31 Morten Tangen Måren OK 1:15:35 +23:53
32 Eivind Berner Myhre Fossum IF 1:15:38 +23:56
33 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:15:39 +23:57
34 Hallvard Fjær Lillomarka OL 1:15:44 +24:02
35 Harald Iwe IL GeoForm 1:15:50 +24:08
36 Sindre Langaas Nydalens SK 1:16:06 +24:24
37 Kjetil Espedal Nydalens SK 1:16:10 +24:28
38 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:18:47 +27:05
39 Morten Kaare Moe Fet OL 1:19:16 +27:34
40 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 1:20:54 +29:12
41 Bent Sande Kverme Fossum IF 1:23:03 +31:21
42 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 1:23:25 +31:43
43 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 1:23:27 +31:45
44 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 1:27:19 +35:37
45 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 1:27:49 +36:07
46 Vegard Løvli Asker Skiklubb 1:27:50 +36:08
47 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:27:53 +36:11
48 Felix Finsrud Asker Skiklubb 1:27:56 +36:14
49 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 1:27:58 +36:16
50 Linda Hanssen Østmarka OK 1:28:06 +36:24
51 Fredrik Dahlberg Eptir skogssniglar 1:28:15 +36:33
52 Bjørn Bendiktsen Konnerud IL 1:30:31 +38:49
53 Rudi Olsen Lillomarka OL 1:30:33 +38:51
54 Peer Stiansen Nydalens SK 1:31:32 +39:50
55 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:31:34 +39:52
56 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 1:31:35 +39:53
57 Axel Hoveid Asker Skiklubb 1:35:51 +44:09
58 Vegard Bendiktsen Konnerud IL 1:39:51 +48:09
59 Margrete Krage Sarpsborg OL 1:39:54 +48:12
60 Endre Hallan Lillomarka OL 1:42:55 +51:13
61 Claes-H. Unger Lillomarka OL 1:44:30 +52:48
62 Maiken Sandberg Nydalens SK 1:50:37 +58:55
63 Per Sandberg Nydalens SK 1:50:48 +59:06
64 Dag Haugland Østmarka OK 1:52:48 +1:01:06
65 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:53:53 +1:02:11
66 Paul Koefoed Eptir skogssniglar 1:57:16 +1:05:34
67 Per Fosser Indre Østfold OK 1:57:37 +1:05:55
68 Øyvind Helmersen Fet OL 2:00:29 +1:08:47
  Kristin Brekke Lillomarka OL diskvalifisert  
  Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert  
  Per Wiréhn Asker Skiklubb brutt  

R - Rekrutt

49 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristian Østermann Heming Orientering 27:20  
2 Henrik Reusch Heming Orientering 27:23 +0:03
3 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 27:26 +0:06
4 Christian Reusch Heming Orientering 27:43 +0:23
5 Leonard Hjelme Vickery Nydalens SK 28:42 +1:22
6 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 28:52 +1:32
7 Eivind Nyberg Nydalens SK 28:53 +1:33
8 Christian Fredrik Borg IL Koll 33:08 +5:48
9 Axel Aalde Nydalens SK 38:29 +11:09
9 Jonas Aarseth Nydalens SK 38:29 +11:09
11 Petter Hanekamp Nydalens SK 38:33 +11:13
11 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 38:33 +11:13
13 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 39:13 +11:53
14 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 39:21 +12:01
15 Anne Dahl Nydalens SK 39:36 +12:16
16 Marie Saugestad Nydalens SK 40:04 +12:44
17 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 40:07 +12:47
18 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 40:12 +12:52
19 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 40:29 +13:09
20 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 40:30 +13:10
21 Andrea H. Rogndokken Fet OL 40:43 +13:23
22 Elias Stubberud Nydalens SK 40:53 +13:33
23 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 43:16 +15:56
24 Marie Schele Nydalens SK 43:17 +15:57
25 Penelope Lea Nydalens SK 43:25 +16:05
26 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 43:28 +16:08
27 Josefine Lydersen Nydalens SK 43:34 +16:14
28 Hannah Mans Nydalens SK 44:26 +17:06
29 Oda Sørlie Nydalens SK 44:32 +17:12
30 Frida Skurdal Nydalens SK 44:35 +17:15
31 Jonas Ingierd Bækkelagets SK 48:11 +20:51
32 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 48:27 +21:07
32 Aina Elisabeth Tirkkonen Toft Nydalens SK 48:27 +21:07
34 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 48:30 +21:10
35 Markus Hirsch Bækkelagets SK 49:07 +21:47
36 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 49:22 +22:02
37 Sindre Augustin Schärer Nydalens SK 53:33 +26:13
38 Eskil Hafskjold Nydalens SK 54:54 +27:34
39 Sondre Hafskjold Nydalens SK 55:20 +28:00
40 Håkon Schärer Nydalens SK 1:14:00 +46:40
41 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 1:14:02 +46:42
42 Max Skjerpen Huseby Nydalens SK 1:14:08 +46:48
43 Anders Norling Nydalens SK 1:14:34 +47:14
44 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 1:21:37 +54:17
45 Birk Bosrup Kvalbein Blyverket Nydalens SK 1:22:26 +55:06
46 Ingrid Bøhn Nydalens SK 1:22:27 +55:07
47 Linda Fredh Måren OK 1:22:40 +55:20
48 Otto Schjølberg-Henriksen Nydalens SK 1:22:55 +55:35
49 Aurora Skurdal Nydalens SK 1:23:25 +56:05


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +