Resultater Heidalsviku 1. etappe 2015



Resultater Heidalsviku 1. etappe
Heidal, Oppland - 13. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

5.7 km M

5 700 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Rustad Raumar O-lag 32:14   5:39
2 Sindre Johannsessen Freidig 33:08 +0:54 5:48
3 Kenneth Bilstad Vang O-lag 34:55 +2:41 6:07
4 Ove Haugereid Løten O-lag 35:59 +3:45 6:18
5 David Løver Modum O-lag 36:27 +4:13 6:23
6 Michal Boranek USK Praha 37:24 +5:10 6:33
7 Pär Lenander Växsjø OK 37:45 +5:31 6:37
8 Jan Olav Pedersen Vang O-lag 38:21 +6:07 6:43
9 Rolv Anders Systad Lyn 38:58 +6:44 6:50
10 Ola Keiserås IL Leik 38:59 +6:45 6:50
11 Harald Hovi Skien O-klubb 41:47 +9:33 7:19
12 Petr Boranek USK Praha 43:47 +11:33 7:40
13 Bjørn Grinde OSI 44:15 +12:01 7:45
14 Stian Overskeid Indre Østfold OK 44:25 +12:11 7:47
15 Knut Kyrkjebø T&IF Viking 45:09 +12:55 7:55
16 Ove Jødal Bækkelagets SK 45:23 +13:09 7:57
17 Erik Steiger Switzerland 49:23 +17:09 8:39
18 Pål Skogedal Asker Skiklubb 49:49 +17:35 8:44
19 Henning Granli Heidal IL 50:09 +17:55 8:47
20 Tore Fagervold Jernbaneverket IL 50:32 +18:18 8:51
21 Henning Wernøe Hamar OK 54:13 +21:59 9:30
22 Audun Systad Lyn 56:56 +24:42 9:59
23 Svein Thorsberg Grue IL 57:44 +25:30 10:07
24 Ole Martin Stormyrengen Indre Østfold OK 58:49 +26:35 10:19
25 Sjur Grindstuen Indre Østfold OK 1:06:52 +34:38 11:43
  Tore Fagervoll Jernbaneverket IL diskvalifisert    
  Knut Kyrkjebø T&IF Viking diskvalifisert    
  Kenneth Bilstad Vang O-lag diskvalifisert    
  Geir Inge Keiserås IL Leik diskvalifisert    
  Per Heringstad Heidal IL diskvalifisert    
  Øivind Duer Trier OSI diskvalifisert    
  Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb diskvalifisert    

5.7 km K

5 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Westli Andersen Løten O-lag 42:04   7:22
2 Bettina Steiger Switzerland 45:17 +3:13 7:56

3.9 km M

3 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øistein Bøe Fana IL 32:24   8:18
2 Trond Sletner Byåsen IL 32:33 +0:09 8:20
3 Roar Sigurdsen Ringnes BIL 35:21 +2:57 9:03
4 Roar Forbord Malvik IL 35:57 +3:33 9:13
5 Per Ølchkers IL Tyrving 41:23 +8:59 10:36
6 Magnar Øvreås Botne Skiklubb 45:25 +13:01 11:38
7 Marius Øie Løten O-lag 46:01 +13:37 11:47
8 Harald Haugen Ringsaker OK 54:08 +21:44 13:52
9 Knut Aas Fjæstad Hamar OK 54:22 +21:58 13:56
10 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 55:37 +23:13 14:15
  Per Ølchkers IL Tyrving diskvalifisert    
  Arild Heggeset Freidig diskvalifisert    
  Stig Bratsberg Molde & Omegn IF diskvalifisert    

3.9 km K

3 900 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 33:56   8:42
2 Tone Almås IL Leik 33:58 +0:02 8:42
3 Hanne Løver Thon Modum O-lag 34:13 +0:17 8:46
4 Kaisa Svergja Raumar O-lag 34:51 +0:55 8:56
5 Katarina Lenander Växsjø OK 35:36 +1:40 9:07
6 Grete Borge Hovi Skien O-klubb 36:31 +2:35 9:21
7 Milda Ølchers IL Tyrving 37:12 +3:16 9:32
8 Berit Berge IL Tyrving 37:33 +3:37 9:37
9 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike O-lag 39:55 +5:59 10:14
10 Ingvild Løver Thon Modum O-lag 40:01 +6:05 10:15
11 Sigrun Nygård Asker Skiklubb 40:28 +6:32 10:22
12 Laura Sumanen Espon Sunnnta 43:49 +9:53 11:14
13 Per Aasen Tormod Skilag 45:16 +11:20 11:36
14 Elle Melbye Heming Orientering 50:13 +16:17 12:52
15 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 1:02:56 +29:00 16:08
  Berit Berge IL Tyrving diskvalifisert    

3.2 km M

3 200 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Haugen Ringsaker OK 31:05   9:42
2 John Ivar Kjellevold Modum O-lag 33:52 +2:47 10:35
3 Magne Musli Østmarka O-lag 36:08 +5:03 11:17
4 Frank Finstad Raumar O-lag 38:36 +7:31 12:03
5 Utso Pajuoja Espon Suunta 38:44 +7:39 12:06
6 Arne Westerås Heidal IL 40:01 +8:56 12:30
7 Vesa Pajouna Espon Suunta 40:19 +9:14 12:35
8 Harald Wibye OK Moss 46:02 +14:57 14:23
9 Per Dalheim Konnerud IL 46:14 +15:09 14:26
10 Ingvald Sevaldson Geoform Il 51:21 +20:16 16:02
  Erik Haugen Ringsaker OK diskvalifisert    

3.2 km K

3 200 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torun Heringstad Heidal IL 38:03   11:53
2 Hege Ynn Jødal Bækkelagets SK 39:00 +0:57 12:11
3 Inger Finstad Raumar O-lag 39:09 +1:06 12:14
4 Liv Feiring Hamar OK 41:05 +3:02 12:50
5 Inga Bø Fana IL 43:21 +5:18 13:32
6 Tove Lillebråten Tormod Skilag 47:13 +9:10 14:45
7 Anne Grete Olsen Byåsen IL 48:46 +10:43 15:14
8 Marit Snerle Heidal IL 49:44 +11:41 15:32
9 Hjørdis Øvreås Botne Skiklubb 50:02 +11:59 15:38
10 Trude Kyrkjebø T&IF Viking 53:37 +15:34 16:45
11 Ingrid Haugen Tormod Skilag 56:24 +18:21 17:37
12 Solvor Eide Tormod skilag 1:05:30 +27:27 20:28
13 Solveig Aasen Tormod skilag 1:07:10 +29:07 20:59
  Tove Lillebråten Tormod Skilag diskvalifisert    

1.8 km M

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 14:27   8:01
2 Kristoffer Ølchkers IL Tyrving 24:30   13:36
3 Ivan Steiger Switzerland 26:07   14:30
4 Louis Steiger Switzerland 27:23   15:12
5 Sigve Nygård Fagervold Asker Skiklubb 36:10   20:05

1.8 km K

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sofie Ølchers IL Tyrving 24:19   13:30
2 Maiken Grambo Westerås Heidal IL 25:23   14:06
3 Marit Westerås Heidal IL 25:32   14:11
4 Annabel Aunmo Kjellevold Modum O-lag 39:19   21:50


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +