Resultater Heidalsviku 2. etappe 2015



Resultater Heidalsviku 2. etappe
Heidal, Oppland - 14. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

5.6 km M

5 600 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Johannessen Freidig 33:11   5:55
2 Eirik Rustad Raumar O-lag 33:16 +0:05 5:56
3 Mikael Boranek Tsjekkia 37:13 +4:02 6:38
4 Ola Keiserås IL Leik 38:43 +5:32 6:54
5 Pär Lenander Växsjø OK 39:35 +6:24 7:04
6 David Løver Modum O-lag 41:48 +8:37 7:27
7 Øystein Håland Kristiansand OK 42:21 +9:10 7:33
8 Knut Kyrkjebø T&IF Viking 44:20 +11:09 7:55
9 Harald Hovi Skien O-klubb 44:55 +11:44 8:01
10 Magnus Kyrkjebø T&IF Viking 45:22 +12:11 8:06
11 Rolv Anders Systad Lyn 45:37 +12:26 8:08
12 Stian Overskeid Indre Østfold OK 46:08 +12:57 8:14
13 Kjell Arne Håland OK Sør 46:24 +13:13 8:17
14 Petr Boranek USK Praha 46:59 +13:48 8:23
15 Leif Kåre Besseberg Eiker O-lag 49:29 +16:18 8:50
16 Pål Skogedal Asker Skiklubb 49:33 +16:22 8:50
17 Erik Steiger Switzerland 51:15 +18:04 9:09
18 Per Heringstad Heidal IL 51:24 +18:13 9:10
19 Tore Fagervold Jernbaneverket IL 52:34 +19:23 9:23
20 Geir Inge Keiserås IL Leik 52:51 +19:40 9:26
21 Audun Systad Lyn 53:18 +20:07 9:31
22 Rune Sørensen IF Sturla 1:00:58 +27:47 10:53
23 Svein Thorsberg Grue IL 1:01:08 +27:57 10:55
24 Henning Granli Heidal IL 1:01:40 +28:29 11:00
25 Ole Martin Stormyrengen Indre Østfold OK 1:03:58 +30:47 11:25
  Ove Jødal Bækkelagets SK diskvalifisert    

5.6 km K

5 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bettina Steiger Switzerland 53:26   9:32
2 Unni Svare Odde Garmo IL 1:31:50 +38:24 16:23

4.5 km M

4 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Karlsen Lillehammer OK 36:22   8:04
2 Trond Sletner Byåsen IL 37:08 +0:46 8:15
3 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer OK 37:48 +1:26 8:24
4 Kristian Holm Lillehammer OK 39:14 +2:52 8:43
5 Øistein Bøe Fana IL 40:05 +3:43 8:54
6 Jostein Karlsen Lillehammer OK 40:54 +4:32 9:05
7 Stig Bratsberg Molde & Omegn IF 41:02 +4:40 9:07
8 Henning Wernøe Hamar OK 41:29 +5:07 9:13
9 Tormod Prestrud Rudsbygd 43:10 +6:48 9:35
10 Roar Forbord Malvik IL 43:21 +6:59 9:38
11 Trond Feiring Hamar OK 45:06 +8:44 10:01
12 Arild Heggeset Freidig 47:42 +11:20 10:36
13 Robert Karlsen Lillehammer OK 51:53 +15:31 11:31
14 Per Ølchkers IL Tyrving 52:19 +15:57 11:37
15 Mikael Bjørnaa Lillehammer OK 53:10 +16:48 11:48
16 Magnar Øvreås Botne Skiklubb 55:57 +19:35 12:26
17 Per Aasen Tormod Skilag 57:16 +20:54 12:43
18 Eystein Weltzien IL Tyrving 57:49 +21:27 12:50
19 Morten Underdalshaugen Tormod Skilag 58:18 +21:56 12:57
20 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 1:03:10 +26:48 14:02
21 Harald Wibye OK Moss 1:42:43 +1:06:21 22:49

4.5 km K

4 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 35:51   7:58
2 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 37:01 +1:10 8:13
3 Tone Almås IL Leik 42:35 +6:44 9:27
4 Kaisa Svergja Raumar O-lag 43:04 +7:13 9:34
5 Milda Ølchers IL Tyrving 43:09 +7:18 9:35
6 Hanne Løver Thon Modum O-lag 44:15 +8:24 9:50
7 Katarina Lenander Växsjø OK 45:17 +9:26 10:03
8 Grete Borge Hovi Skien OK 45:58 +10:07 10:12
9 Kristin Sørensen IF Sturla 47:16 +11:25 10:30
10 Reidun Karlsen Lilehammer OK 49:30 +13:39 11:00
11 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike O-lag 51:55 +16:04 11:32
12 Torunn Heringstad Heidal IL 52:36 +16:45 11:41
13 Laura Juga KeU 52:55 +17:04 11:45
14 Sigrun Nygård Asker Skiklubb 53:59 +18:08 11:59
15 Wenche Hultgreen IL Tyrving 54:50 +18:59 12:11
16 Ingvild Løver Thon Modum O-lag 1:00:50 +24:59 13:31
17 Tone Slåen Tormod Skilag 1:02:49 +26:58 13:57
18 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 1:02:56 +27:05 13:59
19 Trude Kyrkjebø T&IF Viking 1:04:11 +28:20 14:15
20 Elle Melbye Heming Orientering 1:05:49 +29:58 14:37
21 Brit Nilsen Ringebu/Fåvang IL 1:07:36 +31:45 15:01

2.7 km M

2 700 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Haugen Ringsaker OK 28:44   10:38
2 Utso Pajuoja Espon Suunta 29:29 +0:45 10:55
3 John Ivar Kjellevold Modum OL 33:37 +4:53 12:27
4 Ole Skogedal Asker Skiklubb 34:18 +5:34 12:42
5 Frank Finstad Raumar O-lag 34:56 +6:12 12:56
6 Magne Musli Østmarka O-lag 35:31 +6:47 13:09
7 Helge Bjaaland Heming Orientering 36:24 +7:40 13:28
8 Knut Fjæstad Hamar OK 36:51 +8:07 13:38
9 Harald Haugen Ringsaker OK 37:21 +8:37 13:49
10 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 38:00 +9:16 14:04
11 Torje Strand Bjørnaa Lillehammer OK 38:30 +9:46 14:15
12 Vesa Pajouna Espon Suunta 43:15 +14:31 16:01
13 Arne Westerås Heidal IL 44:32 +15:48 16:29
14 Simon Hjelmeseth Kirkeeide Markane IL 45:10 +16:26 16:43
15 Erik Hjelmeset Markane IL 46:37 +17:53 17:15
16 Iver Maurstad Tormod Skilag 48:10 +19:26 17:50

2.7 km K

2 700 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Iren Almås IL Leik 34:47   12:52
2 Liv Feiring Hamar OK 36:35 +1:48 13:32
3 Thea Strand Bjørnaa Lillehammer OK 43:55 +9:08 16:15
4 Inger Finstad Raumar O-lag 46:21 +11:34 17:10
5 Maren Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 46:39 +11:52 17:16
6 Bjørg H. Presteru Rudsbygd 48:16 +13:29 17:52
7 Anne Grete Olsen Byåsen IL 53:01 +18:14 19:38
8 Hjørdis Øvreås Botne Skiklubb 56:02 +21:15 20:45
9 Inga Beate Bøe Fana IL 59:34 +24:47 22:03
10 Ingrid Haugen Tormod Skilag 1:01:05 +26:18 22:37
11 Solvår Eide Tormod skilag 1:03:45 +28:58 23:36
12 Solveig Aasen Tormod skilag 1:06:39 +31:52 24:41
  Randi Aas Fjæstad Hamar OK diskvalifisert    

1.2 km M

1 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 12:26   10:21
2 Ivan Steiger Switzerland 16:46   13:58
3 Louis Steiger Switzerland 20:12   16:50
4 Kristoffer Ølchkers IL Tyrving 21:12   17:40
5 Sigve Nygård Fagervold Asker Skiklubb 24:57   20:47
6 Sverre August Heggeset Freidig 41:08   34:16
7 Amund Sørum Odde Garmo IL 48:50   40:41
  Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK diskvalifisert    

1.2 km K

1 200 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Heringstad Heidal IL 18:58   15:48
1 Kjersti Heringstad Heidal IL 18:58   15:48
3 Sofie Ølchers IL Tyrving 21:16   17:43
4 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 21:31   17:55
5 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 23:49   19:50
6 Oddrund Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 27:17   22:44
7 Margret Hjelmeset Markane IL 27:36   23:00
8 Margunn Hjelmeseth Markane IL 27:46   23:08
9 Maiken Grambo Westerås Heidal IL 27:59   23:19
10 Annabel Aunmo Kjellevold Modum O-lag 33:05   27:34
11 Annbjørg Fadnes Kyrkjebø T&IF Viking 50:10   41:48


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +