Resultater Hemingløpet 2019



Resultater Hemingløpet
Oslo - 18. august 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 800 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Erling Andreasssen Heming Orientering fullført    
  Kasper Arnstsen Heming Orientering fullført    
  Amalie Birkelund Asker Skiklubb fullført    
  Frithjof Braavlie Heming Orientering fullført    
  Elise Bull Heming Orientering fullført    
  Marie Fosser-Kildal Heming Orientering fullført    
  Oliver Gjethammer Heming Orientering fullført    
  Marie Hjelmstad NOTEAM fullført    
  Embrik Holmen NOTEAM fullført    
  Isabelle Hopsnes Fossum IF fullført    
  Bjørn Kalleson Rød Oppsal Orientering fullført    
  Sverre Kjenseth Glendrange Nittedal fullført    
  Sverre Kjenseth Nittedal fullført    
  Sindre Klausen Veggan Fossum IF fullført    
  Vemund Klausen Veggan NOTEAM fullført    
  Jens Peder Lillerud Slagsvold Heming Orientering fullført    
  Ildrid Mestad Røyken OL fullført    
  Simen Mortensen Lian IL Koll fullført    
  Ida Øvrebø Myrvold Heming Orientering fullført    
  Silje Nilsen Berg Fossum IF fullført    
  Lauritz Nissen Hellerud IL Koll fullført    
  Thomas Nissen Hellerud IL Koll fullført    
  Esten Valentin Nybråten Tyrving IL fullført    
  Max Alexander Nybråten Tyrving IL fullført    
  Mads Nygård Thorseng Fossum IF fullført    
  Sigve Rognehaug Heming Orientering fullført    
  Hilde Salvesen IL Koll fullført    
  Aleksander Skjerve NOTEAM fullført    
  Solveig Slagsvoll Heming Orientering fullført    
  Ellinor Thommessen Heming Orientering fullført    
  Ava Viktoria Valio IL Koll fullført    
  Ove Inngjerdingen NOTEAM diskvalifisert    
  Sigurd Bos-Haugen Heming Orientering ikke startet    
  Bjørn Ingmar Green Nydalens SK ikke startet    
  Ove Tvete Inngjerdingen IL Koll ikke startet    
  Elias Molund Tyrving IL ikke startet    
  Aksel Nissen Hellerud IL Koll ikke startet    

D 9-10

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Eline Kravdal Gjø-Vard OL 35.37   19.47
  Annika Næss-Ulseth Heming Orientering 39.20   21.51
  Sine Wallberg Heming Orientering 11.15.00   6.15.00
  Simen Kjenseth Glendrange Nittedal ikke startet    

D 11-12

2 500 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 29.28   11.47
2 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 39.01 +9.33 15.36
3 Ingrid Jebsen Heming Orientering 40.27 +10.59 16.10
4 Selma White Søgne og Songdalen OK 40.35 +11.07 16.14
5 Guro Brænden Lillomarka OL 41.26 +11.58 16.34
6 Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 46.07 +16.39 18.26
7 Silje Andresen Skotte Fossum IF 46.34 +17.06 18.37
8 Silja Berstad Heming Orientering 48.50 +19.22 19.32
9 Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering 49.15 +19.47 19.42
10 Kajsa Harstad Arntsen Heming Orientering 50.17 +20.49 20.06
11 Charlotte Hopsnes Fossum IF 52.04 +22.36 20.49
12 Caroline Slungaard Heming Orientering 54.29 +25.01 21.47
13 Ingrid Jarstadmarken Price Østmarka OK 1.06.38 +37.10 26.39
14 Sarah Andreassen Heming Orientering 1.06.49 +37.21 26.43
15 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 1.16.23 +46.55 30.33
16 Hannah Rasmussen Braadlie Heming Orientering 1.30.10 +1.00.42 36.04
  Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK ikke startet    
  Kristine Woldene Fossum IF ikke startet    

D 13-14

3 300 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 30.18   9.10
2 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 32.02 +1.44 9.42
3 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 33.04 +2.46 10.01
4 Marie Scheele Nydalens SK 33.49 +3.31 10.14
5 Mari Aarseth Nydalens SK 35.10 +4.52 10.39
6 Signe Holo Fossum IF 36.12 +5.54 10.58
7 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 36.33 +6.15 11.04
8 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering 36.47 +6.29 11.08
9 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 37.40 +7.22 11.24
10 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 38.14 +7.56 11.35
11 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 39.05 +8.47 11.50
12 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 39.22 +9.04 11.55
13 Elise Thorseng Fossum IF 40.42 +10.24 12.20
14 Gunde Tumelionis Fossum IF 41.16 +10.58 12.30
15 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 41.56 +11.38 12.42
16 Anne Østvold Heming Orientering 42.39 +12.21 12.55
17 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 42.51 +12.33 12.59
18 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 44.46 +14.28 13.33
19 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 45.22 +15.04 13.44
20 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 48.49 +18.31 14.47
21 Mari Kalleson Oppsal Orientering 51.49 +21.31 15.42
22 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 52.05 +21.47 15.46
23 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 59.54 +29.36 18.09
24 Martine Arntzen Haug Østmarka OK 1.11.13 +40.55 21.34
25 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1.12.12 +41.54 21.52
26 Elsa Sofie Lysheden-Vogt Konnerud IL 1.17.31 +47.13 23.29
  Pauline Myklebust IL Koll ikke startet    
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK ikke startet    

D 15-16

3 500 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 32.40   9.20
2 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 32.51 +0.11 9.23
3 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 35.07 +2.27 10.02
4 Marie Saugestad Nydalens SK 37.09 +4.29 10.36
5 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 37.16 +4.36 10.38
6 Astrid White Søgne og Songdalen OK 37.23 +4.43 10.40
7 Linnea Holst Tyrving IL 37.45 +5.05 10.47
8 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 38.51 +6.11 11.06
9 Kajsa Meyer Larsson Tyrving IL 39.11 +6.31 11.11
10 Ida Marie Flågen Heming Orientering 39.27 +6.47 11.16
11 Mari Brende Fossum IF 41.39 +8.59 11.54
12 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 42.31 +9.51 12.08
13 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 42.49 +10.09 12.14
14 Eileen Bjanes Tyrving IL 44.20 +11.40 12.40
15 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 45.10 +12.30 12.54
16 Julie Berntzen Fet OL 45.12 +12.32 12.54
17 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 47.51 +15.11 13.40
18 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 47.56 +15.16 13.41
19 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 48.45 +16.05 13.55
20 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 54.31 +21.51 15.34
21 Ragnhild Blom Hagen Fossum IF 55.34 +22.54 15.52
22 Luciana Maria Svads Måren OK 57.05 +24.25 16.18
23 Hedda Sofie Riddervold Asker Skiklubb 58.50 +26.10 16.48
24 Ella Berstad Heming Orientering 1.04.23 +31.43 18.23
25 Noor Dirro-Helu Måren OK 1.08.59 +36.19 19.42
  Kristine Solbakken Tyrving IL diskvalifisert    
  Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK ikke startet    
  Vida Helland-Hansen Tyrving IL ikke startet    
  Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK ikke startet    
  Johanne Rognerud Bøe Fossum IF ikke startet    
  Kathinka Zahl Hagen Fossum IF ikke startet    

D 17-20

4 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tina Kalleson Oppsal Orientering 47.09   11.13
2 Iris Holst Tyrving IL 1.04.11 +17.02 15.16

D 21-

4 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Brodin Fossum IF 47.23   11.01
2 Emma Green Nydalens SK 50.29 +3.06 11.44
3 Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 53.58 +6.35 12.33
4 Anna Brodin Sävedalens AIK 1.02.57 +15.34 14.38

D 40-

4 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 49.58   11.53
2 Helena Axelsson Nydalens SK 51.58 +2.00 12.22
3 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 58.47 +8.49 13.59
4 Jitka Svobodova USK Prague 1.09.07 +19.09 16.27
5 Nina Birkelund Asker Skiklubb 1.17.20 +27.22 18.24
6 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 1.19.46 +29.48 18.59
7 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 1.27.46 +37.48 20.53

D 45-

4 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 51.52   12.20
2 Bodil Nordenström Fossum IF 52.03 +0.11 12.23
3 Audrun Utskarpen IL GeoForm 53.54 +2.02 12.50
4 Elin Kalleson Oppsal Orientering 55.23 +3.31 13.11
5 Kine Dirro Måren OK 56.13 +4.21 13.23
6 Katrine Bakke Fossum IF 1.05.48 +13.56 15.40
7 Elisabeth Myhre Tyrving IL 1.09.00 +17.08 16.25
  Bente Kristin Hopsnes Fossum IF diskvalifisert    

D 50-

3 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christina White Søgne og Songdalen OK 35.46   10.31
2 Nora Skauen Tyrving IL 41.25 +5.39 12.10
3 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 43.24 +7.38 12.45
4 Eldri Holo Fossum IF 1.00.12 +24.26 17.42
5 Ida Syversen Røyken OL 1.06.51 +31.05 19.39
6 Jane Karine Helmersen Fet OL 1.10.38 +34.52 20.46
  Åshild Flatebakken Tyrving IL diskvalifisert    
  Lotta Myhre IL Koll ikke startet    

D 55-

3 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Elisabeth Bakken Østmarka OK 40.15   11.50
2 Kjersti Hov Fossum IF 40.29 +0.14 11.54
3 Trude Fixdal IL Koll 41.42 +1.27 12.15
4 Kjersti Skantze Tyrving IL 46.40 +6.25 13.43
5 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 46.55 +6.40 13.47
6 Sharon Broadwell IL GeoForm 52.54 +12.39 15.33
7 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 57.50 +17.35 17.00
8 Tone Jahren Herud Fossum IF 1.01.03 +20.48 17.57

D 60-

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Hultgreen Tyrving IL 39.21   14.34
2 Heidi Falck Tyrving IL 41.28 +2.07 15.21
3 Berit Berge Tyrving IL 44.00 +4.39 16.17
4 Janet Cronck NOTEAM 1.20.32 +41.11 29.49
5 Ingeborg Bakken Måren OK 2.06.48 +1.27.27 46.57

D 70-

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Tho Stabæk IF 37.44   15.43
2 Marit Tyldum Rudsbygd IL 41.33 +3.49 17.18
3 Aase Tove Golden Måren OK 1.06.41 +28.57 27.47
4 Aud I Spjelkavik Tyrving IL 1.19.26 +41.42 33.05
  Liv Feiring Hamar OK diskvalifisert    
  Gunn Kari Hygen Freidig diskvalifisert    

D 80-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 52.05   21.42
2 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 1.01.43 +9.38 25.42
3 Eva Fixdal Heming Orientering 1.44.48 +52.43 43.40

H 9-10

1 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Iver Aarseth Nydalens SK 20.57   11.38
  Jakob Weider Egner Fossum IF 34.09   18.58
  Alf Hattestad Kristensen Heming Orientering 25.26   14.07
  Herman Finstad Land Tyrving IL 28.27   15.48
  Håkon Juell Larsen Tyrving IL 22.18   12.23
  Sindre Elias Lysheden-Vogt Konnerud IL 39.11   21.46
  Marius Vikingsen Nerhus Fossum IF 1.00.24   33.33
  Simen Ånensen Oppsal Orientering 31.06   17.16
  August Myklebust Leopolder IL Koll ikke startet    
  Ole Jacob Myklebust IL Koll ikke startet    

H 11-12

2 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonatan Herman Lysheden-Vogt Konnerud IL 28.05   11.14
2 Jacob Finstad Land Tyrving IL 32.55 +4.50 13.10
3 Ask Felland Sætnan Fossum IF 33.08 +5.03 13.15
4 Aksel Victor Sanchis Heming Orientering 44.44 +16.39 17.53
5 Eskil Olaussen Oppsal Orientering 47.02 +18.57 18.48
6 Otto Figenschou Pira Heming Orientering 57.05 +29.00 22.50
7 Frode Wallberg Heming Orientering 58.07 +30.02 23.14
8 Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering 59.03 +30.58 23.37
9 Erlend Myhre Tyrving IL 1.07.46 +39.41 27.06
  Mikkel Michelsen Fossum IF ikke startet    

H 13-14

3 300 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 25.05   7.36
2 Martin Christoffer Borg IL Koll 27.10 +2.05 8.13
3 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 29.11 +4.06 8.50
4 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 30.25 +5.20 9.13
5 Erlend Otterlei Østmarka OK 31.25 +6.20 9.31
6 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 33.58 +8.53 10.17
7 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 36.28 +11.23 11.03
8 Kevin Rommetvedt Raumar Orientering 36.31 +11.26 11.03
9 Eskil Brænden Lillomarka OL 37.44 +12.39 11.26
10 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 38.52 +13.47 11.46
11 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 39.22 +14.17 11.55
12 Håvard Eik Raumar Orientering 39.25 +14.20 11.56
13 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 40.30 +15.25 12.16
14 Håvard Rønningen Østmarka OK 41.07 +16.02 12.27
15 Anders Næss-Ulseth Heming Orientering 42.25 +17.20 12.51
16 Jonas Hicken IL Koll 45.03 +19.58 13.39
17 Marius Juell Larsen Tyrving IL 45.05 +20.00 13.39
18 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 46.36 +21.31 14.07
19 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 48.46 +23.41 14.46
20 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 48.53 +23.48 14.48
21 Alvin Andersen Maribo Raumar Orientering 50.43 +25.38 15.22
22 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 52.55 +27.50 16.02
23 Andreas Sandernes Østmarka OK 56.37 +31.32 17.09
24 Erlend Bakke Fossum IF 1.21.54 +56.49 24.49
25 Einar Østvold Heming Orientering 1.29.49 +1.04.44 27.13
26 Max Skjerpen Huseby Nydalens SK 1.33.02 +1.07.57 28.11
  Mathias Linløkken Østmarka OK ikke startet    

H 15-16

4 200 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 34.02   8.06
2 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 37.16 +3.14 8.52
3 Axel Aalde Nydalens SK 37.30 +3.28 8.55
4 Christian Fredrik Borg IL Koll 38.17 +4.15 9.06
5 Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 38.26 +4.24 9.09
6 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 38.32 +4.30 9.10
7 Gaute Bergan Nydalens SK 39.15 +5.13 9.20
8 Sindre Vie Strisland Fossum IF 41.20 +7.18 9.50
9 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 41.49 +7.47 9.57
10 Eirik Vie Strisland Fossum IF 43.37 +9.35 10.23
11 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 43.48 +9.46 10.25
12 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 44.11 +10.09 10.31
13 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 45.01 +10.59 10.43
14 Kristian Juell Larsen Tyrving IL 45.11 +11.09 10.45
15 Ask Olaussen Oppsal Orientering 47.19 +13.17 11.15
16 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 47.46 +13.44 11.22
17 Birk Felland Sætnan Fossum IF 50.20 +16.18 11.59
18 Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 53.29 +19.27 12.44
19 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 53.54 +19.52 12.50
20 Jonas Aarseth Nydalens SK 58.50 +24.48 14.00
21 Jakob Rastad Asker Skiklubb 59.32 +25.30 14.10
22 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 59.33 +25.31 14.10
23 Elias Stubberud Nydalens SK 1.01.08 +27.06 14.33
24 Børge Nilsen Berg Fossum IF 1.06.11 +32.09 15.45
25 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 1.15.50 +41.48 18.03
26 Paul Johan Slungaard Heming Orientering 1.20.09 +46.07 19.05
27 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1.20.54 +46.52 19.15
  Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK ikke startet    
  Martin Nøkleby Melling Ringerike OL ikke startet    
  Gustav Andresen Skotte Fossum IF ikke startet    
  Marius E. Aamodt Oppsal Orientering ikke startet    

H 17-20

4 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Birkelund Asker Skiklubb 41.37   9.40
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 43.08 +1.31 10.01
3 Andreas Juell Larsen Tyrving IL 46.27 +4.50 10.48
4 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 58.03 +16.26 13.30
5 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 1.02.56 +21.19 14.38

H 21-

5 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 52.52   9.26
2 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1.11.44 +18.52 12.48
3 John Runde Kristiansand OK 1.12.48 +19.56 13.00
  Dag Steinar Ragvin Bø OL ikke startet    

H 40-

4 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 40.42   9.27
2 Erik Råberg Fossum IF 49.40 +8.58 11.33
3 Jan Øyvind Woldene Fossum IF 53.26 +12.44 12.25
4 Morten Herman Vogt Konnerud IL 1.00.44 +20.02 14.07
  Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL ikke startet    

H 45-

4 300 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Blom-Hagen Fossum IF 35.15   8.11
2 Harald Bakke Fossum IF 37.54 +2.39 8.48
3 Gard Lindseth Nydalens SK 38.38 +3.23 8.59
4 Morten Mosland Oppsal Orientering 41.20 +6.05 9.36
5 Bjørn Hauge Nydalens SK 42.29 +7.14 9.52
6 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 46.03 +10.48 10.42
7 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 47.03 +11.48 10.56
8 Audun Hvenekilde Oppsal Orientering 48.46 +13.31 11.20
9 Ståle Heitmann Fossum IF 49.02 +13.47 11.24
10 Tellef Juell Larsen Tyrving IL 51.53 +16.38 12.03
11 Raymond Berntzen Fet OL 59.32 +24.17 13.50
12 Fredrik Saugestad Nydalens SK 1.01.18 +26.03 14.15
13 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 1.02.15 +27.00 14.28
14 Haakon Dolven Asker Skiklubb 1.04.59 +29.44 15.06
15 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1.05.44 +30.29 15.17
16 Jan-Henrik Nilsen Oppsal Orientering 1.08.11 +32.56 15.51
17 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1.14.32 +39.17 17.20
18 Audun Hvenekilde Oppsal Orientering 1.16.40 +41.25 17.49
  Ola Nilsen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Petr Bo¿ánek USK Prague ikke startet    

H 50-

4 200 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ottar Wiklund Nydalens SK 42.19   10.04
2 Guttorm Egge IL GeoForm 44.37 +2.18 10.37
3 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 45.11 +2.52 10.45
4 Magne Brænden Lillomarka OL 49.52 +7.33 11.52
5 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 51.50 +9.31 12.20
6 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 52.20 +10.01 12.27
7 Jon Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 56.24 +14.05 13.25
8 Lars Erik Gjein Fossum IF 59.44 +17.25 14.13
9 Erik Borg IL Koll 1.07.47 +25.28 16.08
10 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 1.11.19 +29.00 16.58
11 Jens Christian Holst Tyrving IL 1.15.09 +32.50 17.53
12 Arne Kongsnes Oppsal Orientering 1.20.03 +37.44 19.03
  Pål Myklebust IL Koll ikke startet    
  Stein H. Hagen Fossum IF ikke startet    
  Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering ikke startet    

H 55-

4 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Holo Fossum IF 41.18   9.50
2 Tore Kjølseth Nydalens SK 41.50 +0.32 9.57
3 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 43.55 +2.37 10.27
4 Håkon Jendal Fossum IF 47.11 +5.53 11.14
5 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 49.59 +8.41 11.54
6 Øyvind Helmersen Fet OL 59.34 +18.16 14.10
7 Torkjel Nesheim Tyrving IL 1.07.08 +25.50 15.59
  Olav Bakken Østmarka OK diskvalifisert    
  Per Kaarby NOTEAM diskvalifisert    
  Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

H 60-

3 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 35.58   10.34
2 Petter Næss Oppsal Orientering 37.40 +1.42 11.04
3 Martin Granly Lillomarka OL 38.09 +2.11 11.13
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 40.45 +4.47 11.59
5 Jon Lahlum IL GeoForm 41.44 +5.46 12.16
6 Vidar Berteig IL GeoForm 43.15 +7.17 12.43
7 Don Skantze Tyrving IL 46.56 +10.58 13.48
8 Johan Swärd Hadeland OL 49.13 +13.15 14.28
9 Per Hermann Krøger Måren OK 1.01.13 +25.15 18.00
10 Jon Herud Fossum IF 1.46.22 +1.10.24 31.17
  Øyvind Roger Hansen Røyken OL ikke startet    
  Erik Næss Østmarka OK ikke startet    

H 70-

2 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Revhaug Ringerike OL 30.55   11.27
2 Trygve Løland Birkenes IL 42.02 +11.07 15.34
3 Roar Bjordal Oppsal Orientering 45.18 +14.23 16.46
4 Bjørn Spjelkavik Tyrving IL 51.25 +20.30 19.02
5 Lars Martin Gjein Stokke IL 58.18 +27.23 21.35
6 Øystein Madsen Haugerud IF 1.18.55 +48.00 29.13
  Trond Feiring Hamar OK diskvalifisert    
  Hasse Bergstrøm Tyrving IL ikke startet    

H 80-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 33.51   14.06
2 Bjørn Egner Heming Orientering 39.15 +5.24 16.21
3 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1.26.18 +52.27 35.57

Utvikling N

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 31.34   17.32
0 Andrea Haugmoen Mo Heming Orientering 28.23   15.46

Utvikling C

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Askil Mestad Røyken OL 52.34   21.01
2 Magnus Molund Tyrving IL 1.03.17 +10.43 25.18

Utvikling B

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Carmen Dirro Måren OK diskvalifisert    

Direkte C

2 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 36.39   14.39
2 Hedvig Nyberg-Hansen Fossum IF 37.24 +0.45 14.57
3 Hans Wilhelm Thommessen Heming Orientering 39.44 +3.05 15.53
4 Felix Bye Nydalens SK 42.46 +6.07 17.06
4 Inger Finstad Raumar Orientering 42.46 +6.07 17.06
6 Gunnar Råberg NOTEAM 48.43 +12.04 19.29
7 Lotta Råberg NOTEAM 48.52 +12.13 19.32
8 Katrine Solbakken Tyrving IL 49.03 +12.24 19.37
9 Ingerid Kjerkreit NOTEAM 50.21 +13.42 20.08
10 Nina Elise Eik Raumar Orientering 52.29 +15.50 20.59

Direkte B

2 900 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Sommerhein Fossum IF 30.05   10.22
2 Terje Brende Fossum IF 43.22 +13.17 14.57
3 Henrik Sivertsgård NOTEAM 43.40 +13.35 15.03
4 Linus Vesterlund NOTEAM 44.45 +14.40 15.25
5 Runa Kalleson Oppsal Orientering 45.18 +15.13 15.37
6 Hilde Jarstadmarken Østmarka OK 45.43 +15.38 15.45
7 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 47.22 +17.17 16.20
8 Thomas Bjanes Tyrving IL 47.43 +17.38 16.27
9 Egil Huseth Kamp Vestheim 49.35 +19.30 17.05
10 John Harald Johansen Oppsal Orientering 50.04 +19.59 17.15
11 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 50.36 +20.31 17.26
12 Isabelle Morstøl Øvremo NOTEAM 51.47 +21.42 17.51
13 Sissel Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 53.49 +23.44 18.33
14 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 55.18 +25.13 19.04
15 Ole Martin Karrevik NOTEAM 55.50 +25.45 19.15
16 Elisabeth Meyer Tyrving IL 58.20 +28.15 20.06
17 Torbjørn Dalløkken NOTEAM 1.00.58 +30.53 21.01
18 Hanne Brende Fossum IF 1.08.08 +38.03 23.29
19 Yvonne Fosser Heming Orientering 1.14.07 +44.02 25.33
20 Nina Woldene Fossum IF 1.14.33 +44.28 25.42
21 Vera Halsaa Asker Skiklubb 1.17.58 +47.53 26.53
22 Eldrid Odden Otterlei Østmarka OK 1.18.43 +48.38 27.08
23 Sara Maria Allen NOTEAM 1.19.52 +49.47 27.32
  Kari Tvete Inngjerdingen IL Koll ikke startet    
  Siv Susanne Jystad Østmarka OK ikke startet    
  Maria Ahlman NOTEAM ikke startet    

Direkte A

4 200 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Pettersen Nydalens SK 34.02   8.06
2 Øyvind Lund Raumar Orientering 42.09 +8.07 10.02
3 Arild Andresen Fossum IF 46.15 +12.13 11.00
4 Yngvar Christiansen Bekkelaget 47.49 +13.47 11.23
5 Cassie Trewin Tyrving IL 49.05 +15.03 11.41
6 Thomas Bedin NOTEAM 50.03 +16.01 11.55
7 Anne Marie Bleken Bækkelaget Sportsklubb 50.42 +16.40 12.04
8 Bjørn Grinde IL GeoForm 51.21 +17.19 12.13
9 Ane Kjenseth Nittedal 51.25 +17.23 12.14
10 Paul Solheim NOTEAM 52.39 +18.37 12.32
11 Heidi Tronbøl Fet OL 55.56 +21.54 13.19
12 Kjetil Molund Tyrving IL 58.07 +24.05 13.50
13 Arne Lian IL Koll 58.58 +24.56 14.02
14 Geir Johan Andersen Raumar Orientering 1.00.22 +26.20 14.22
15 Katrine Finstad Land Tyrving IL 1.03.49 +29.47 15.11
16 Berit Herstad NOTEAM 1.04.12 +30.10 15.17
17 Terje Melsom Fossum IF 1.04.16 +30.14 15.18
18 Helge Grenager Solheim Oppsal Orientering 1.06.09 +32.07 15.45
19 Charlotte Sanchis Heming Orientering 1.06.15 +32.13 15.46
20 Tor Halvor Bolkesjø Bækkelaget Sportsklubb 1.08.28 +34.26 16.18
21 Liv Klemetsaune Fossum IF 1.08.57 +34.55 16.25
22 Uno Hanshin NOTEAM 1.14.07 +40.05 17.38
23 Ivar Mestad Røyken OL 1.17.28 +43.26 18.26
24 Steinar Hansen NOTEAM 1.18.48 +44.46 18.45
25 Rune Scheele Nydalens SK 1.29.16 +55.14 21.15
26 Rolf Berg Nydalens SK 1.29.35 +55.33 21.19
27 Åse Mestad Lillomarka OL 1.35.14 +1.01.12 22.40
28 Elin Svard Hadeland OL 2.04.11 +1.30.09 29.34
  Jon Brradlie Rasmussen Heming Orientering diskvalifisert    
  Per Ola Ulseth Nydalens SK diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +