Resultater Hemingnatta 2016



Resultater Hemingnatta
Oslo - 2. november 2016

Arrangementstype: Orientering

Vrien Herre

40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 39:28  
2 Ralph Street Nydalens SK 39:30 +0:02
3 Elias Jonsson Nydalens SK 39:33 +0:05
4 Alan Cherry Nydalens SK 39:36 +0:08
5 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 39:38 +0:10
6 Karl Fremstad Halden SK 39:40 +0:12
7 Sander Arntzen Asker Skiklubb 39:51 +0:23
8 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 43:58 +4:30
9 Mats Nordbrøden Halden SK 44:05 +4:37
10 Espen Jakobsen IL Tyrving 44:18 +4:50
11 Henrik Eijsink Nydalens SK 45:17 +5:49
12 Tarjei Holo Fossum IF 45:24 +5:56
13 Jørgen Baklid Konnerud IL 46:37 +7:09
14 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 50:11 +10:43
15 Aslak Heimdal Konnerud IL 52:24 +12:56
16 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 52:29 +13:01
17 Axel Hoveid Asker Skiklubb 53:34 +14:06
18 Henrik Drange Ruud Røyken OL 53:40 +14:12
19 Sivert Sande Kverme Fossum IF 53:41 +14:13
20 Henrik Reusch Heming Orientering 53:43 +14:15
21 Peter Gisholt Fossum IF 53:47 +14:19
22 Nils Petter Fremming Heming Orientering 54:01 +14:33
23 Isak Jonsson Nydalens SK 57:58 +18:30
24 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 58:08 +18:40
25 Kristian Østermann Heming Orientering 58:17 +18:49
26 Hallvard Koren OK Moss 58:33 +19:05
27 Helge Bakkehøi Østmarka OK 58:54 +19:26
28 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 1:03:15 +23:47
29 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:08:04 +28:36
30 Knut Erling Øen Heming Orientering 1:29:09 +49:41
31 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 1:35:25 +55:57
32 Stein H. Hagen Fossum IF 1:35:40 +56:12
33 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 1:36:35 +57:07
  Olav Ekrheim Varegg Fleridrett diskvalifisert  
  Per Fosser Indre Østfold OK diskvalifisert  
  Ferdinand Fremming Heming Orientering diskvalifisert  
  Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering diskvalifisert  
  Mikkel Katla Fossum IF diskvalifisert  
  August Syrdal Øen Heming Orientering diskvalifisert  
  Sondre Ruud Bråten Nydalens SK ikke startet  
  Anders Flågen Heming Orientering ikke startet  
  Einar Gisholt Fossum IF ikke startet  
  Olav Hasaas Fossum IF ikke startet  
  Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK ikke startet  
  Torgeir Nørbech IL Tyrving ikke startet  
  Emil Størmer Fossum IF ikke startet  
  Leif Størmer Fossum IF ikke startet  
  Johan Svedberg Heming Orientering ikke startet  

Vrien Dame

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsne Naadland Holo Fossum IF 1:07:23  
  Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb aktiv  
  Trude Fixdal IL Koll ikke startet  
  Ingrid Hasaas Fossum IF ikke startet  

Veldiglett

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Fridtjof Reusch Heming Orientering 12:35  
2 Christian Reusch Heming Orientering 12:36 +0:01
3 Maria Persson Asker Skiklubb 17:43 +5:08
4 Anna Elisabeth Rygh Heming Orientering 24:35 +12:00
5 Hilde Sogn Haug Fossum IF 35:25 +22:50

Røkla

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 1:27:39  
2 Bent Sande Kverme Fossum IF 1:27:42 +0:03
  Ella Berstad Heming Orientering diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +