Resultater Hemingsprinten 2018



Resultater Hemingsprinten
Oslo - 16. september 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 000 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Sara Berents Heming Orientering fullført      
  Alvin Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF fullført      
  Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF fullført      
  Magnus Dalen Eriksen Asker Skiklubb fullført      
  Silje Hegeberg IL Tyrving fullført      
  Thomas Nissen Hellerud IL Koll fullført      
  Alida Hertzenberg Fossum IF fullført      
  Isabelle Hopsnes Fossum IF fullført      
  Vemund Klausen Veggan Fossum IF fullført      
  Natalie Kollerud Lillomarka OL fullført      
  Andrea Kongsberg IL Tyrving fullført      
  Maria Kongsberg IL Tyrving fullført      
  Mia Laache-Nygaard Fossum IF fullført      
  Herman Finstad Land IL Tyrving fullført      
  Stian Lillegård Lillomarka OL fullført      
  Annika Næss-Ulseth Heming Orientering fullført      
  Tomas Ryan Heming Orientering fullført      
  Bjørn Kalleson Røed Oppsal Orientering fullført      
  Buster Stopar IL Tyrving fullført      
  Wilma Stopar IL Tyrving fullført      
  Emil Sønstabø Berglund Oppsal Orientering fullført      
  Leonard Sørli Fossum IF fullført      
  Andreas Teigen IL Tyrving fullført      
  Sindre Klausen Veggan Fossum IF fullført      
  Anna Vestrheim NOTEAM fullført      
  Maja Wang Nydalens SK fullført      
  Simen Ånensen Oppsal Orientering fullført      
  Frithjof Rasmussen Braadlie NOTEAM diskvalifisert      
  Sindre Nikolai Holmboe IL Tyrving diskvalifisert      
  Karl Rådahl IL Tyrving diskvalifisert      
  Sara Berents Heming Orientering ikke startet      
  Max Bryhn Bergstrøm IL Tyrving ikke startet      
  Simen Bryhn Bergstrøm IL Tyrving ikke startet      
  Gustav Drageset Fossum IF ikke startet      
  Jonas Wilsberg Nydalens SK ikke startet      

D -10

1 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Helle S. Boldingh Debernard Nydalens SK 31:03   20:42  
  Ovidie Drageset Fossum IF 36:49   24:32  
  Eline Kravdal Gjø-Vard OL 21:12   14:08  
  Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 21:23   14:15  
  Astrid Reusch Heming Orientering 18:29   12:19  
  Helene Scheele Nydalens SK 11:43   7:48  
  Silje Andresen Skotte Fossum IF 19:53   13:15  
  Stella Engelvoorn Heming Orientering diskvalifisert      
  Eirin Kolshus Oppsal Orientering ikke startet      

D 11-12

1 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 11:44   7:49  
2 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 12:10 +0:26 8:06  
3 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 14:21 +2:37 9:34  
4 Mari Kalleson Oppsal Orientering 16:00 +4:16 10:40  
5 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 17:42 +5:58 11:48  
6 Hannah Rasmussen Braadlie Heming Orientering 23:11 +11:27 15:27  
7 Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 26:22 +14:38 17:34  
8 Caroline Slungaard Heming Orientering 29:13 +17:29 19:28  
9 Silja Berstad Heming Orientering 33:41 +21:57 22:27  
10 Inka M. Boldingh Debernard Nydalens SK 40:08 +28:24 26:45  
  Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering ikke startet      
  Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering ikke startet      

D 13-14

1 600 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 12:20   7:42  
2 Linnea Holst IL Tyrving 12:52 +0:32 8:02  
3 Marie Saugestad Nydalens SK 12:56 +0:36 8:05  
4 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 12:57 +0:37 8:05  
5 Marie Scheele Nydalens SK 13:14 +0:54 8:16  
6 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 13:20 +1:00 8:20  
7 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 13:53 +1:33 8:40  
8 Mille Baastad Berg IL Tyrving 13:57 +1:37 8:43  
9 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 14:01 +1:41 8:45  
10 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 14:39 +2:19 9:09  
11 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 14:42 +2:22 9:11  
12 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 14:50 +2:30 9:16  
13 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 15:07 +2:47 9:26  
14 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 15:11 +2:51 9:29  
15 Eileen Bjanes IL Tyrving 15:15 +2:55 9:31  
16 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 15:20 +3:00 9:35  
17 Sigrid Nermoen Østmarka OK 15:39 +3:19 9:46  
18 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 15:51 +3:31 9:54  
19 Martha Wisløff Asker Skiklubb 16:11 +3:51 10:06  
20 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 16:16 +3:56 10:10  
21 Anne Østvold Heming Orientering 16:24 +4:04 10:15  
22 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 16:29 +4:09 10:18  
23 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 16:32 +4:12 10:20  
24 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 17:12 +4:52 10:45  
25 Gina Brevik Østmarka OK 17:15 +4:55 10:46  
26 Pauline Myklebust IL Koll 17:25 +5:05 10:53  
27 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 18:53 +6:33 11:48  
28 Marielle Michelsen Fossum IF 19:34 +7:14 12:13  
29 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 19:46 +7:26 12:21  
30 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 20:22 +8:02 12:43  
31 Hedda Sofie Riddervold Asker Skiklubb 20:44 +8:24 12:57  
32 Iben Sannum Pihlstrøm Nydalens SK 24:03 +11:43 15:01  
  Selma Mestad Hansen Lillomarka OL ikke startet      
  Mari Aarseth Nydalens SK ikke startet      

D 15-16

1 900 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 10:46   5:40  
2 Pia Young Vik Nydalens SK 10:58 +0:12 5:46  
3 Malene Jebsen Heming Orientering 11:12 +0:26 5:53  
4 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 11:17 +0:31 5:56  
5 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 11:18 +0:32 5:56  
6 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 11:25 +0:39 6:00  
7 Oda Scheele Nydalens SK 11:38 +0:52 6:07  
8 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 11:39 +0:53 6:07  
9 Tina Kalleson Oppsal Orientering 11:50 +1:04 6:13  
10 Ida Marie Flågen Heming Orientering 12:04 +1:18 6:21  
11 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 12:15 +1:29 6:26  
12 Live Østvold Heming Orientering 12:17 +1:31 6:27  
13 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 12:31 +1:45 6:35  
14 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 12:32 +1:46 6:35  
15 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 12:35 +1:49 6:37  
16 Mari Brende Fossum IF 12:40 +1:54 6:40  
17 Ea Lunøe Nydalens SK 12:46 +2:00 6:43  
18 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 12:50 +2:04 6:45  
19 Julie Berntzen Fet OL 12:59 +2:13 6:50  
20 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 13:00 +2:14 6:50  
21 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 13:06 +2:20 6:53  
22 Stella Holmboe IL Tyrving 13:08 +2:22 6:54  
23 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 13:29 +2:43 7:05  
24 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 14:27 +3:41 7:36  
25 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 14:34 +3:48 7:40  
26 Ella Berstad Heming Orientering 14:37 +3:51 7:41  
27 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 14:52 +4:06 7:49  
28 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 16:40 +5:54 8:46  
29 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 16:42 +5:56 8:47  
30 Frida Solsrud Nydalens SK 18:44 +7:58 9:51  
  Veronica Elena Svindseth Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      
  Julie Meinicke IL Tyrving ikke startet      
  Astrid Rognstad Hadeland OL ikke startet      
  Iris Holst IL Tyrving ikke startet      
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet      
  Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL ikke startet      

D 17-

1 900 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Monica Berglund Ringerike OL 12:13   6:25  
2 Elin Kalleson Oppsal Orientering 12:55 +0:42 6:47  
3 Katja Mjøsund Nydalens SK 13:18 +1:05 7:00  
4 Rachele Righini NOTEAM 14:02 +1:49 7:23  
5 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 14:38 +2:25 7:42  
6 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 14:44 +2:31 7:45  
7 Beate Undeberget Oppsal Orientering 14:55 +2:42 7:51  
8 Silje Carlsen Sturla, IF 15:10 +2:57 7:58  
9 Sigrid Melander Vie Fossum IF 16:00 +3:47 8:25  
10 Kristine Kolshus Oppsal Orientering 17:14 +5:01 9:04  
11 Aase Mestad Lillomarka OL 17:16 +5:03 9:05  
12 Marit Tørudbakken Jendal Fossum IF 17:48 +5:35 9:22  
13 Lotta Myhre IL Koll 18:20 +6:07 9:38  
14 June Herredsvela Østmarka OK 18:50 +6:37 9:54  
15 Katinka Grønli IL Tyrving 19:21 +7:08 10:11  
16 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 19:50 +7:37 10:26  

D 50-

1 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Madslien Nydalens SK 11:28   6:02  
2 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 13:50 +2:22 7:16  
3 Anne Dahl Nydalens SK 14:22 +2:54 7:33  
4 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 15:41 +4:13 8:15  
5 Ingrid Nermoen Østmarka OK 17:25 +5:57 9:10  
6 Ninni Tornøe Jonsson Bærums Skiklub 19:43 +8:15 10:22  
  Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb ikke startet      

H -10

1 500 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Iver Aarseth Nydalens SK 16:20   10:53  
  David Engelvoorn Heming Orientering 26:51   17:54  
  Jonathan Fodstad IL Koll 37:43   25:08  
  Olav Grevstad Fossum IF 20:34   13:42  
  Linus Mestad Hansen Lillomarka OL 26:37   17:44  
  Eskil Hobøl Oppsal Orientering 21:55   14:36  
  Age Kristvik Fossum IF 24:44   16:29  
  Mikkel Michelsen Fossum IF 15:11   10:07  
  Rasmus Mjøsund Nydalens SK 17:19   11:32  
  Ole Jacob Myklebust IL Koll 19:57   13:18  
  Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 25:16   16:50  
  Eskil Olaussen Oppsal Orientering 22:48   15:12  
  Otto Figenschou Pira Heming Orientering 39:06   26:04  
  Odin Vie Strisland Fossum IF 21:45   14:30  
  Jakob Weider Egner Fossum IF diskvalifisert      

H 11-12

1 500 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 10:15   6:50  
2 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 11:12 +0:57 7:28 Last ned GPS-spor i gpx-format
3 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 11:33 +1:18 7:42  
4 Mathias Linløkken Østmarka OK 11:34 +1:19 7:42  
5 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 12:06 +1:51 8:04  
6 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 12:07 +1:52 8:04  
7 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 12:32 +2:17 8:21  
8 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 13:25 +3:10 8:56  
9 Linus Mjøsund Nydalens SK 14:32 +4:17 9:41  
10 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 14:37 +4:22 9:44  
11 Ask Felland Sætnan Fossum IF 14:38 +4:23 9:45  
12 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 15:31 +5:16 10:20  
13 Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 16:09 +5:54 10:46  
14 Erlend Bakke Fossum IF 16:15 +6:00 10:50  
15 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 16:42 +6:27 11:08  
16 Gabriel Solem Oppsal Orientering 17:06 +6:51 11:24  
17 Jacob Finstad Land IL Tyrving 19:24 +9:09 12:56  
18 Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering 22:48 +12:33 15:12  
19 Aksel Nissen Hellerud IL Koll 24:54 +14:39 16:36  
20 Aksel Victor Sanchis Heming Orientering 36:30 +26:15 24:20  
  Andreas Daniel Holmboe IL Tyrving diskvalifisert      
  Erlend Otterlei Østmarka OK diskvalifisert      

H 13-14

1 500 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 10:35   7:03  
2 Ask Olaussen Oppsal Orientering 10:53 +0:18 7:15  
3 Axel Aalde Nydalens SK 11:03 +0:28 7:22  
4 Fridtjof Reusch Heming Orientering 11:27 +0:52 7:38  
5 Christian Fredrik Borg IL Koll 11:29 +0:54 7:39  
6 Eirik Vie Strisland Fossum IF 11:36 +1:01 7:44  
7 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 11:41 +1:06 7:47  
8 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 12:00 +1:25 8:00  
9 Jakob Rastad Asker Skiklubb 12:13 +1:38 8:08  
10 Tarje Espelin Asker Skiklubb 12:27 +1:52 8:18  
11 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 12:29 +1:54 8:19  
12 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 12:31 +1:56 8:20  
13 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 12:42 +2:07 8:28  
14 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 13:00 +2:25 8:40  
15 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 13:05 +2:30 8:43  
16 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 13:07 +2:32 8:44  
17 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 13:29 +2:54 8:59  
18 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 13:34 +2:59 9:02  
19 Sindre Vie Strisland Fossum IF 13:48 +3:13 9:12  
20 Eskil Brænden Lillomarka OL 13:49 +3:14 9:12  
21 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 13:52 +3:17 9:14  
22 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 14:32 +3:57 9:41  
23 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 14:42 +4:07 9:48  
24 Anders Næss-Ulseth Heming Orientering 14:54 +4:19 9:56  
25 Håvard Eik Raumar Orientering 16:37 +6:02 11:04  
26 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 16:38 +6:03 11:05  
26 Rasmus Berglund Ringerike OL 16:38 +6:03 11:05  
28 Håkon Bogason Lillomarka OL 16:43 +6:08 11:08  
29 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 16:57 +6:22 11:18  
30 Markus Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 17:19 +6:44 11:32  
31 Trym Holme Brinch Asker Skiklubb 17:55 +7:20 11:56  
32 Elias Andenæs Asker Skiklubb 18:16 +7:41 12:10  
33 Einar Østvold Heming Orientering 23:37 +13:02 15:44  
  Mathias Nyhaug Asker Skiklubb ikke startet      
  Martin Nøkleby Melling Ringerike OL ikke startet      
  Oliver Nilsen Fossum IF ikke startet      

H 15-16

1 600 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 9:29   5:55  
2 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 10:19 +0:50 6:26  
3 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 10:20 +0:51 6:27  
4 Felix Finsrud Asker Skiklubb 10:35 +1:06 6:36  
5 August Syrdal Øen Heming Orientering 10:36 +1:07 6:37  
6 Ådne Skjærstein IL Tyrving 10:50 +1:21 6:46  
7 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 11:08 +1:39 6:57  
8 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 11:11 +1:42 6:59  
9 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 11:14 +1:45 7:01  
10 Kristian Østermann Heming Orientering 11:17 +1:48 7:03  
11 Henrik Reusch Heming Orientering 11:25 +1:56 7:08  
12 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 11:26 +1:57 7:08  
13 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 11:27 +1:58 7:09  
14 Tobias Espedal Nydalens SK 11:30 +2:01 7:11  
14 Gaute Bergan Nydalens SK 11:30 +2:01 7:11  
16 Mikkel Katla Fossum IF 11:38 +2:09 7:16  
17 Ferdinand Fremming Heming Orientering 11:41 +2:12 7:18  
18 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 11:42 +2:13 7:18  
19 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 12:12 +2:43 7:37  
20 Mikkel Berglund Ringerike OL 12:21 +2:52 7:43  
21 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 12:23 +2:54 7:44 Last ned GPS-spor i gpx-format
22 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 12:50 +3:21 8:01  
23 Jonas Aarseth Nydalens SK 13:03 +3:34 8:09  
24 Marius Bakke Fossum IF 13:15 +3:46 8:16  
25 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 13:27 +3:58 8:24  
26 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 13:50 +4:21 8:38  
27 Elias Stubberud Nydalens SK 13:58 +4:29 8:43  
28 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 14:00 +4:31 8:45  
29 Birk Felland Sætnan Fossum IF 14:03 +4:34 8:46  
30 Theo Ring Giske Nydalens SK 14:23 +4:54 8:59  
31 Paul Johan Slungaard Heming Orientering 16:10 +6:41 10:06  
32 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 17:05 +7:36 10:40  
  Anders Håvard Larsen Nydalens SK diskvalifisert      
  Elia Thorvik Nydalens SK ikke startet      
  Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF ikke startet      

H 17-

1 900 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Asgeir Mjösund Nydalens SK 9:40   5:05  
2 Christian Holmboe IL Tyrving 9:58 +0:18 5:14  
3 Inge Gunnes IL Tyrving 10:13 +0:33 5:22  
4 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 10:37 +0:57 5:35  
5 Lars Berglund Ringerike OL 11:29 +1:49 6:02  
6 Anders Norling Nydalens SK 11:50 +2:10 6:13  
7 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 12:22 +2:42 6:30  
8 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 12:34 +2:54 6:36  
9 Hans Olav Hygen Østmarka OK 13:00 +3:20 6:50  
10 Aksel Olsen Asker Skiklubb 16:11 +6:31 8:31  
11 Aksel Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 19:57 +10:17 10:30  
  Stig Melling Ringerike OL ikke startet      
  Atle Pedersen Fossum IF ikke startet      
  Johan Michelsen Fossum IF ikke startet      

H 50-

1 900 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arild Andresen Fossum IF 11:06   5:50  
2 Kjetil Espedal Nydalens SK 11:14 +0:08 5:54  
3 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 11:30 +0:24 6:03  
4 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 11:40 +0:34 6:08  
5 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 12:16 +1:10 6:27  
6 Johan Lunde IL Koll 12:32 +1:26 6:35  
7 Peter Carlsen Sturla, IF 12:46 +1:40 6:43  
8 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 13:05 +1:59 6:53  
9 Petter Antonsen Nydalens SK 13:16 +2:10 6:58  
10 Håkon Jendal Fossum IF 13:20 +2:14 7:01  
11 Jon Lahlum IL GeoForm 14:12 +3:06 7:28  
12 Stein Mella Oppsal Orientering 14:13 +3:07 7:28  
13 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 14:22 +3:16 7:33  
14 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 14:32 +3:26 7:38  
15 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 15:37 +4:31 8:13  
16 Pål Myklebust IL Koll 15:50 +4:44 8:20  
  Jon Fanavoll Kamp/Vestheim IF diskvalifisert      
  Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK ikke startet      
  Steinar Hansen Lillomarka OL ikke startet      
  Stein H. Hagen Fossum IF ikke startet