Resultater Høiås Night & Day Cup - 1. løp - 2015



Resultater Høiås Night & Day Cup - Løp 1
Halden, Østfold - 3. november 2015

Arrangementstype: Orientering

Herrer

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thierry Gueorgiou Kalevan rasti 53:35  
2 Jarkko Huovila Halden SK 57:57 +4:22
3 Erik Axelsson Halden SK 59:57 +6:22
4 Magne Dæhli Halden SK 1:00:31 +6:56
5 Emil Wingstedt Halden SK 1:01:44 +8:09
6 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:03:27 +9:52
7 Matthieu Puech IFK Göteborg 1:03:55 +10:20
8 Santeri Silvennoinen Kalevan rasti 1:04:13 +10:38
9 Peter Nordbrøden Halden SK 1:04:29 +10:54
10 Fredrik Eliasson Halden SK 1:05:18 +11:43
11 Markus Holter Halden SK 1:05:24 +11:49
12 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 1:07:21 +13:46
13 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:08:26 +14:51
14 Frederic Tranchand Paimion Rasti 1:08:51 +15:16
15 Mats Haldin Halden SK 1:09:42 +16:07
16 Christoph Brandt IL Tyrving 1:12:00 +18:25
17 Kjetil Bjørlo Halden SK 1:12:55 +19:20
18 Andreas Rüedlinger Halden SK 1:14:05 +20:30
19 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:16:57 +23:22
20 Espen Fiskum Halden SK 1:21:49 +28:14
21 Kristian Vad Halden SK 1:33:26 +39:51
  Øyvind Stokseth Halden SK diskvalifisert  
  Karl Fremstad Halden SK diskvalifisert  
  Håkon Raadal Bjørlo Halden SK ikke startet  
  Rémi Dubois IFK Göteborg ikke startet  
  Mats Nordbrøden Halden SK ikke startet  
  Torben Christian Wendler Fredrikstad SK ikke startet  
  Vegard Jarvis Westergård Halden SK ikke startet  

 

Damer

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bodil Helgerud Halden SK 51:54  
2 Lizzie Ingham Halden SK 57:18 +5:24
3 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:01:11 +9:17
4 Helen Palmer Halden SK 1:03:12 +11:18
5 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:04:49 +12:55
6 Jo Shepherd Halden SK 1:10:42 +18:48
7 Gina Granstedt Halden SK 1:12:00 +20:06
8 Susen Lösch Ärla IF 1:12:07 +20:13
9 Resi Rathmann SV Schmalkalden 04 1:24:11 +32:17
  Isia Basset OK Denseln diskvalifisert  
  Heidi Stokseth Halden SK ikke startet  

 

Gutter

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 48:20  
2 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 50:23 +2:03
3 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 52:55 +4:35
4 Erlend Brendstuen Halden SK 57:13 +8:53
5 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 1:19:15 +30:55
  Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK diskvalifisert  
  Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK brutt  

 

Jenter

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 32:20  
2 Karoline Aune Halden SK 32:46 +0:26
3 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 42:38 +10:18
4 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 44:49 +12:29
5 Lisa Jenssen Halden SK 48:34 +16:14
  Nora Torgersen Halden SK ikke startet  

 

Åpen mellom

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pål Backstrøm Halden SK 58:07  
2 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:05:14 +7:07
3 Jan Granstedt Halden SK 1:05:55 +7:48
4 Lars Erik Myhre Halden SK 1:12:01 +13:54
5 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 1:33:15 +35:08

 

Åpen kort

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 August Asheim Birkeland Halden SK 31:07  
2 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 36:55 +5:48
3 Hanne Lerche Raadal Halden SK 37:17 +6:10
4 Bente Line Indre Østfold OK 39:01 +7:54
5 Geir Torgersen Halden SK 39:15 +8:08
6 Ole Øivind Norsted Halden SK 42:55 +11:48
7 Claus Norsted Halden SK 42:56 +11:49
8 Jakob Torgersen Halden SK 48:34 +17:27
  Margrete Krage Sarpsborg OL diskvalifisert  
  Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +