Resultater Hølondløpet 2015



Resultater Hølondløpet
Hølonda, Sør-Trøndelag - 16. august 2015

Arrangementstype: Orientering

D 15-16

7 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 1:49:24   14:01
2 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-blink 2:22:25 +33:01 18:15
3 Dina Reitan Freidig 2:22:29 +33:05 18:16
4 Sarah Brynhildsen Wing OK 3:28:32 +1:39:08 26:44

D 17-

7 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Sandstad Freidig 1:21:41   10:28
2 Karen Oline Kolstad Freidig 1:22:29 +0:48 10:34
3 Emma Arnesen Byåsen IL 1:35:19 +13:38 12:13
4 Mari Angell-Petersen Freidig 1:45:38 +23:57 13:32
5 Malin Sandstad Freidig 1:49:29 +27:48 14:02
6 Line Sølberg OL Trollelg 1:49:31 +27:50 14:02
7 Tone Almås IL Leik 1:50:55 +29:14 14:13
  Elodie Soucat Toutes Orientations Meaux diskvalifisert    
  Ingeborg Eide Byåsen IL ikke startet    

D 50-

3 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete Berge Owren Freidig 45:05   13:15
2 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 45:15 +0:10 13:18

D 70-

3 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 50:50   14:57

H 13-14

3 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Sandstad Freidig 30:51   9:04
2 Simen Spets Storhov Freidig 30:54 +0:03 9:05
3 Jonas Grønli Freidig 40:48 +9:57 12:00
4 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 40:52 +10:01 12:01
5 Einar Eide Byåsen IL 44:48 +13:57 13:10
6 Odin Unsgård IL Leik 44:49 +13:58 13:10

H 15-16

7 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Haugskott OL Trollelg 1:35:27   12:14
2 Even Kjøsen Unsgård IL Leik 1:45:34 +10:07 13:32
3 Mats Eidsmo Freidig 1:52:28 +17:01 14:25
4 Are Lodgaard Byåsen IL 2:13:02 +37:35 17:03

H 17-

11 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paul Sirum Frol IL 1:39:02   8:36
2 Isak Bergset NTNUI 1:45:03 +6:01 9:08
3 Kjetil Mølnvik Freidig 1:46:17 +7:15 9:14
4 Sindre Johannessen Freidig 1:47:02 +8:00 9:18
5 Mikkel Sørensen NTNUI 1:49:33 +10:31 9:31
6 Torleif Syrstad IL Leik 1:52:56 +13:54 9:49
7 Roar Skulbørstad OL Trollelg 1:53:41 +14:39 9:53
8 Jonas Unsgård IL Leik 2:04:18 +25:16 10:48
9 Runar Krognes IL Leik 2:10:01 +30:59 11:18
10 Ole Wanvik Haugen Stjørdals blink 2:14:41 +35:39 11:42
11 Ola Keiserås IL Leik 2:19:24 +40:22 12:07
12 Oskar Spets Storhov Freidig 2:37:18 +58:16 13:40
13 Mathias Hermstad Freidig 2:37:25 +58:23 13:41
  Håvard Eidsmo Freidig diskvalifisert    
  Tomas Eidsmo Freidig diskvalifisert    
  Anders Estenstad IL Leik diskvalifisert    
  Vegard Grønli Freidig diskvalifisert    
  Ole Hulbak Hemsedal IL diskvalifisert    
  Cyril Soucat Toutes Orientations Meaux diskvalifisert    
  Mathias Vindal Freidig diskvalifisert    
  Øyvind Wiggen Byåsen IL diskvalifisert    
  Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF ikke startet    
  Jonas Ressem Frol IL ikke startet    

H 50-

7 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Haakon Arnesen Byåsen IL 1:40:50   12:55
2 Svein Olav Åmot IL Leik 1:45:40 +4:50 13:32
3 Oddbjørn Syrstad IL Leik 2:19:30 +38:40 17:53
4 Nils Olav Vennevik Freidig 2:28:56 +48:06 19:05
  Dag Ove Tinmannsvik OL Trollelg diskvalifisert    
  Anders Waage Freidig diskvalifisert    

H 70-

3 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Lauglo OL Trollelg 45:01   13:14
2 Gunnar Østerbø Freidig 47:48 +2:47 14:03
3 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 50:31 +5:30 14:51
4 Robert Strøm Wing OK 50:36 +5:35 14:52
5 Kjell Sølberg IL Leik 51:30 +6:29 15:08
6 Henry Sundsetvik OL Trollelg 1:02:26 +17:25 18:21
  Thore Sundsetvik OL Trollelg diskvalifisert    
  Per Løvaas OL Trollelg ikke startet    

Trim kort

3 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Vindal Wing OK 40:52   12:01
2 Kristin Sølberg IL Leik 44:50 +3:58 13:11
3 Mai Iren Almås IL Leik 46:40 +5:48 13:43
4 Geir Paulsen OL Trollelg 52:05 +11:13 15:19
5 Mari Eidsmo Freidig 52:37 +11:45 15:28
6 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 52:41 +11:49 15:29
7 Hilde Forbord Malvik 54:36 +13:44 16:03
8 Heidi Meyer Midtun Freidig 58:12 +17:20 17:07
  Asbjørn Bjerkenås IL Leik diskvalifisert    

Trim mellom

7 800 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Otto Richard Eide Byåsen IL 1:36:40   12:23
2 Anne Kari Stubsjøen IL Leik 1:50:56 +14:16 14:13
3 Jan Hage IL Leik 1:51:04 +14:24 14:14
4 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-blink 2:04:24 +27:44 15:56
5 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 2:16:39 +39:59 17:31
6 Brage Keiserås IL Leik 2:29:13 +52:33 19:07
7 Vemund Mølnvik Freidig 2:57:08 +1:20:28 22:42
8 Mona J. Mølnvik Freidig 2:57:11 +1:20:31 22:42
9 Bernt Brynhildsen Wing OK 3:28:35 +1:51:55 26:44


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +