Resultater: Hytteplanmila| Bygdøymila| Perseløpet| Ivar Formos Minneløp| Blodslitet| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Ep. 1| Ep. 2| Ep. 3| Ep. 4|

Resultater Hølondløpet 2021


Annonse

Resultater Hølondløpet

Hølonda, Melhus, Trøndelag  

22. august 2021

Arrangementstype: Langrenn

D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Strømdal Wik

Freidig

1:08:54

+0:00

8:24

 

 

D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Lindkvist

NTNUI

59:41

+0:00

7:16

 

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

59:57

+0:16

7:18

 

3.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

1:02:09

+2:28

7:34

 

4.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

1:09:00

+9:19

8:24

 

5.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

1:09:59

+10:18

8:32

 

6.

Ronja Björklund

NTNUI

1:24:43

+25:02

10:19

 

7.

Randi Lillealtern

Freidig

1:24:49

+25:08

10:20

 

8.

Ingvild Wang

NTNUI

1:25:36

+25:55

10:26

 

9.

Jenny Persson

Byåsen IL

1:25:42

+26:01

10:27

D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

52:38

+0:00

10:31

 

2.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

58:00

+5:22

11:36

 

3.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:01:42

+9:04

12:20

 

4.

Trine Sunnset

Melhus IL

1:15:55

+23:17

15:11

 

DNS

Solveig Kornstad

IL Leik

 

   

 

 

 

D70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

1:10:19

+0:00

14:03

 

 

H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Johannes Lerli

Melhus IL

 

   

 

 

 

H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

55:24

+0:00

6:45

 

2.

Mathias Leroyer

Freidig

56:31

+1:07

6:53

 

3.

Alf Petter Lynum

Freidig

59:49

+4:25

7:17

 

4.

Hallvard Hellevik

Freidig

1:08:52

+13:28

8:23

 

 

H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

1:07:24

+0:00

6:14

 

2.

Johan Christie Ørke

NTNUI

1:07:26

+0:02

6:14

 

3.

Ola Keiserås

IL Leik

1:12:29

+5:05

6:42

 

4.

Jørgen Tegdan

Freidig

1:18:04

+10:40

7:13

 

5.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:18:42

+11:18

7:17

 

6.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

1:24:31

+17:07

7:49

 

7.

Jørgen Ulvang

Sandnes IL

1:29:19

+21:55

8:16

 

8.

Runar Krognes

IL Leik

1:31:58

+24:34

8:30

 

9.

Marius Staff

NTNUI

1:32:09

+24:45

8:31

 

10.

Torleif Syrstad

IL Leik

1:32:25

+25:01

8:33

 

11.

Lavran Thorstensen

NTNUI

1:34:48

+27:24

8:46

 

12.

Stefan Preisig

Melhus IL

1:34:53

+27:29

8:47

 

13.

Arne Berg

Meldal IL

1:38:00

+30:36

9:04

 

14.

Per Didrik Nonstad

Wing OK

2:07:07

+59:43

11:46

 

DNS

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

 

   

 

DNS

Jan Schmid

OL Trollelg

 

   

 

 

H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

OL Gaula

1:01:51

+0:00

7:32

 

2.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

1:08:53

+7:02

8:24

 

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:09:06

+7:15

8:25

 

4.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:09:17

+7:26

8:26

 

5.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:17:07

+15:16

9:24

 

6.

Geir Owren

Freidig

1:17:12

+15:21

9:24

 

7.

Jan Hage

IL Leik

1:17:23

+15:32

9:26

 

8.

Svein Unsgård

IL Leik

1:22:20

+20:29

10:02

 

9.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

1:23:24

+21:33

10:10

 

10.

John Lerli

Melhus IL

1:53:10

+51:19

13:48

 

DNS

Øystein Wiggen

Byåsen IL

 

 

H70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

53:24

+0:00

10:40

 

2.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

54:30

+1:06

10:54

 

3.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

1:02:24

+9:00

12:28

 

4.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

1:03:16

+9:52

12:39

 

5.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:16:44

+23:20

15:20

 

6.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:16:58

+23:34

15:23

 

DSQ

Gunnar Østerbø

Freidig

2:11:09

   

36 37

DSQ

Anders Waage

Freidig

2:14:13

   

36 37

 

Trim kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

54:08

+0:00

10:49

 

2.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

57:46

+3:38

11:33

 

3.

Tina Strømdal Wik

Freidig

57:47

+3:39

11:33

 

4.

Synne Fossøy

NTNUI

1:01:05

+6:57

12:13

 

5.

Dan ørjan Bjerkenås

IL Leik

1:02:22

+8:14

12:28

 

6.

Torun Stenseth

IL Leik

1:15:10

+21:02

15:02

 

DSQ

Kristin Sølberg

IL Leik

1:10:29

   

39 35 36 37 38 76 77

DNS

Arild Heggeset

Freidig

 

   

 

 

Trim lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gisle Berg

IL Leik

1:21:45

+0:00

9:58

 

DSQ

Adrian Opheim

NTNUI

52:26

   

71 72 74

DNS

Fredrik Persson

Wing OK

 

 

 

Annonse







Annonse