Resultater Høstgampen 2015



Resultater Høstgampen
Hedrum, Vestfold - 7. november 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Martin Dybvik Stokke IL 43:51   24:21
0 Albert Henden Schøne Hedrum OL 38:12   21:13
0 Malin Johansson Henden Hedrum OL 35:32   19:44
0 Annika van Raaij Hedrum OL 37:26   20:47

 

D 11-12

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 51:37   19:51
2 Nora Røed Stokke IL 1:01:34 +9:57 23:40

 

D 11-12N

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Johnsen Hedrum OL 22:16   12:22
2 Elise Nilsen Berg Fossum IF 33:44 +11:28 18:44
3 Karoline Fjære Hedrum OL 37:24 +15:08 20:46
4 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 56:11 +33:55 31:12
5 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 56:12 +33:56 31:13

 

D 13-14

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Johansson Hedrum OL 44:38   16:31

 

D 13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 49:36   19:04
  Emilie Støren Bø OL diskvalifisert    

 

D 15-16

3 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 40:31   10:57
2 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 45:02 +4:31 12:10
3 Hanne Vassend Porsgrunn OL 47:45 +7:14 12:54
4 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 48:53 +8:22 13:12

 

D 17-

4 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Bjerva Larvik OK 50:54   10:49
2 Benedikte Wiig Bøen Porsgrunn OL 1:24:12 +33:18 17:54
3 Ingrid Tronshaug Stokke IL 1:41:20 +50:26 21:33
4 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1:43:35 +52:41 22:02

 

D 17-C

2 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sunniva Nergaard Berg Stokke IL 31:41   12:11
2 Celine Vik Olsen Larvik OK 39:53 +8:12 15:20
3 Rita Raastad Skien OK 53:03 +21:22 20:24
4 Kristin Johansson Hedrum OL 1:24:00 +52:19 32:18
  Else Stordal OL Tønsberg og omegn brutt    

 

D 40-

3 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 43:56   11:52
2 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 46:52 +2:56 12:40
3 Hilde Vassend Porsgrunn OL 54:04 +10:08 14:36
4 Silje Island OL Tønsberg og omegn 57:28 +13:32 15:31
5 Ida Vår Dirdal Larvik OK 59:50 +15:54 16:10
6 Astrid Brevik Stokke IL 1:08:09 +24:13 18:25
7 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 1:10:26 +26:30 19:02
8 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:20:04 +36:08 21:38
  Anikken Gjein Dybvik Stokke IL diskvalifisert    

 

D 50-

3 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete Hovi Skien OK 44:47   12:06
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 53:49 +9:02 14:32
3 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 55:08 +10:21 14:54
4 Tiri Rebård Sandefjord OK 57:47 +13:00 15:37
5 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:24:32 +39:45 22:50
  Turid Vongraven Skien OK diskvalifisert    

 

D 60-

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Nergaard Stokke IL 1:00:26   22:22
  Inger Marie Johansson Porsgrunn OL diskvalifisert    

 

D 70-

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:10:28   26:05
2 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:30:09 +19:41 33:23

 

H 11-12

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 37:46   14:31
2 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 40:54 +3:08 15:43
3 Børge Nilsen Berg Fossum IF 55:36 +17:50 21:23
  Hallgeir Brevik Stokke IL diskvalifisert    

 

H 13-14

2 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Viljan van Raaij Hedrum OL 32:37   12:04
2 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 41:11 +8:34 15:15
3 Henrik R Holt Hedrum OL 43:19 +10:42 16:02
4 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 51:50 +19:13 19:11
5 Kristoffer Fjære Hedrum OL 56:37 +24:00 20:58
6 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 59:22 +26:45 21:59
  Håvard Skriubakken Porsgrunn OL diskvalifisert    

 

H 15-16

4 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 40:30   8:37
2 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 48:09 +7:39 10:14
3 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 49:04 +8:34 10:26
4 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 1:01:15 +20:45 13:01
5 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 1:06:10 +25:40 14:04

 

H 17-

4 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Kristensen Larvik OK 42:17   8:59
2 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 45:11 +2:54 9:36
3 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 45:51 +3:34 9:45
4 Ole Flaatten OK Skeidi 48:26 +6:09 10:18
5 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 50:11 +7:54 10:40
6 Fredrik Polland OK Skeidi 1:01:28 +19:11 13:04
7 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 1:02:12 +19:55 13:14
8 Jarle Lysnes Hedrum OL 1:07:46 +25:29 14:25
9 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 1:22:34 +40:17 17:34

 

H 17-C

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 50:34   19:26
  Even Tore Steinsholt Lardal OL diskvalifisert    

 

H 40-

4 700 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Sundby Larvik OK 39:40   8:26
2 Trond Gjelstad Sandefjord OK 44:55 +5:15 9:33
3 Helge Gisholt OK Skeidi 47:26 +7:46 10:05
4 Bjørn Polland OK Skeidi 51:32 +11:52 10:57
5 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 57:02 +17:22 12:08
6 Jørgen Fjære Hedrum OL 57:05 +17:25 12:08
7 Øyvind Flaatten OK Skeidi 58:14 +18:34 12:23
8 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 58:26 +18:46 12:25
9 Jørn Myrland Notodden OL 58:50 +19:10 12:31
10 Morten Hamre IL Hauken 1:02:03 +22:23 13:12
11 Tom Kristensen Larvik OK 1:04:47 +25:07 13:47
12 Espen Johnsen Hedrum OL 1:12:43 +33:03 15:28
13 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:16:28 +36:48 16:16
  Trond Foss Sandefjord OK diskvalifisert    
  Kenneth Dybvik Stokke IL diskvalifisert    
  Øyvind Støren Bø OL diskvalifisert    

 

H 50-

3 700 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arve Glittum OK Skeidi 36:11   9:46
2 Inge Glittum OK Skeidi 39:18 +3:07 10:37
3 Jan Gatevold Porsgrunn OL 40:24 +4:13 10:55
4 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 42:19 +6:08 11:26
5 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 51:22 +15:11 13:52
6 Espen Raastad Skien OK 54:18 +18:07 14:40
7 Tom Gretteberg Botne SK 54:21 +18:10 14:41
8 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:02:55 +26:44 17:00
9 Rune Røed Stokke IL 1:04:11 +28:00 17:20
10 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 1:04:37 +28:26 17:27
11 Tom Olav Guren Sandefjord OK 1:09:33 +33:22 18:47
  Petter Løe Notodden OL brutt    

 

H 60-

3 700 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Kittilsen Stokke IL 48:08   13:00
2 Dag Rønning Jensen OL Trollo 49:58 +1:50 13:30
3 Hugo Christensen Notodden OL 50:14 +2:06 13:34
4 Per Chr. Hagen Bø OL 50:17 +2:09 13:35
5 Ole Johansson Porsgrunn OL 54:09 +6:01 14:38
6 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 56:41 +8:33 15:19
7 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 1:02:59 +14:51 17:01
8 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 1:06:10 +18:02 17:52
9 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:11:39 +23:31 19:21
10 Hogne Kjærås Andebu IL 1:12:08 +24:00 19:29
11 Eilef Landsverk Skien OK 1:20:00 +31:52 21:37
12 Elling Aakre Andebu IL 1:23:06 +34:58 22:27
13 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:50:47 +1:02:39 29:56

 

H 70-

2 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 40:11   14:52
2 Thorolf Trolsrud Botne SK 50:04 +9:53 18:32
3 Anton Lomme Hedrum OL 52:10 +11:59 19:19
4 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 52:25 +12:14 19:24
5 Per Øystein Andersen Larvik OK 53:55 +13:44 19:58
6 Tormod Fjære Hedrum OL 55:30 +15:19 20:33
7 Tor Bjørvik Hedrum OL 1:03:07 +22:56 23:22
8 Magnar Øvreås Botne SK 1:04:15 +24:04 23:47
9 Roar Løken Sandefjord OK 1:13:37 +33:26 27:15

 

H 80-

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Tvedten Larvik OK 1:09:22   25:41


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +