Resultater Høstgampen 2017



Resultater Høstgampen
Hedrum, Vestfold - 4. november 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  ingrid byggland Høydalsmo IL 32:16  
  synne  byggland Høydalsmo IL 32:15  
  Kristian Kaupang Lye Larvik OK 13:19  

D 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 24:10  
2 Marthe Graff-Wiik Sturla, IF 30:39 +6:29
3 Annika van Raaij Hedrum OL 52:27 +28:17

D 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pernille Molteberg Hedrum OL 32:10  
2 Marlene Skramdal Hedrum OL 32:31 +0:21

D 17-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 41:02  
2 Elin Bjerva Larvik OK 47:16 +6:14

D 17-B

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Celine Vik Olsen Larvik OK 43:40  
2 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 48:33 +4:53
3 Katrine van Raaij Hedrum OL 56:24 +12:44
4 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 59:08 +15:28
  Lill Birkelund Porsgrunn OL ikke startet  
  Tone Sølie Lysnes Hedrum OL ikke startet  

D 17-C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 May-Britt Skramdal Hedrum OL 27:19  
2 Kristin Johansson Hedrum OL 28:45 +1:26
3 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 31:32 +4:13
4 Kari Berg Larvik OK 52:39 +25:20

D 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 May Nordkvelde Hedrum OL 18:42  

D 40-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 35:03  
2 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 59:25 +24:22

D 50-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 grete hovi Skien OK 31:38  
2 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 37:48 +6:10

D 60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 41:51  
2 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:01:23 +19:32

D 70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gerd Langseth Larvik OK 36:59  
2 May Helene Hansen Sandefjord OK 41:49 +4:50
3 Eli Klovning Porsgrunn OL 58:19 +21:20
4 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:05:50 +28:51
5 Gun Inger Jørgensen Porsgrunn OL 1:13:25 +36:26

H 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ludvig Skramdal Hedrum OL 33:58  

H 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 28:53  

H 15-16

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Viljan van Raaij Hedrum OL 32:23  
2 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 35:04 +2:41
3 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 35:36 +3:13
4 Henrik R Holt Hedrum OL 36:23 +4:00
5 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 36:53 +4:30
6 Kristoffer Fjære Hedrum OL 41:57 +9:34
7 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 48:00 +15:37

H 17-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Wolfgang Kampel Bækkelagets SK 34:54  
2 Erling Grammeltvedt OK Skeidi 36:05 +1:11
3 Helge Gisholt OK Skeidi 38:26 +3:32
4 Ole Flaatten OK Skeidi 49:29 +14:35
5 Martin Berulfsen OL Tønsberg og omegn 59:12 +24:18
  Jørgen Frøyd Larvik OK ikke startet  

H 17-B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torstein Lye Larvik OK 41:17  

H 17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Per Dag Nordkvelde Hedrum OL diskvalifisert  

H 40-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørn Sundby Larvik OK 33:33  
2 Asbjørn Byggland Høydalsmo IL 37:59 +4:26
3 Øyvind Flaatten OK Skeidi 39:47 +6:14
4 Anders Kristian Holt Hedrum OL 40:58 +7:25
5 Espen Johnsen Hedrum OL 45:45 +12:12
6 Tom Kristensen Larvik OK 48:04 +14:31

H 50-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 32:56  
2 Arve Glittum OK Skeidi 33:36 +0:40
3 Torgeir Snilsberg OK Moss 34:17 +1:21
4 Bjørn Polland OK Skeidi 35:32 +2:36
5 Roger Wiik Sturla, IF 35:33 +2:37
6 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 36:42 +3:46
7 Espen Raastad Skien OK 37:31 +4:35
8 Jarl Berulfsen OL Tønsberg og omegn 47:03 +14:07
9 Harald Omland Skien OK 53:36 +20:40
10 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:18:18 +45:22

H 60-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 harald hovi Skien OK 29:58  
2 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 34:02 +4:04
3 Atle Remme Porsgrunn OL 37:18 +7:20
4 Ole Johansson Porsgrunn OL 39:35 +9:37
5 Per Chr. Hagen Bø OL 41:00 +11:02
6 Elling Aakre Andebu IL 42:18 +12:20
7 Hogne Kjærås Andebu IL 42:56 +12:58
8 Roy Gjerding OK Moss 43:58 +14:00
9 Martin Nauf Hedrum OL 53:45 +23:47
10 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:05:27 +35:29
  Kay Jørgensen Porsgrunn OL diskvalifisert  

H 70-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Fossheim Hedrum OL 32:24  
2 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 38:45 +6:21
3 Rolf Gjølberg Larvik OK 40:29 +8:05
4 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 42:01 +9:37
5 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 42:55 +10:31
6 Rolf Lye Porsgrunn OL 44:43 +12:19
7 Per Øystein Andersen Larvik OK 46:09 +13:45
8 Magnar Øvreås Botne SK 46:51 +14:27
9 Roar Løken Sandefjord OK 55:55 +23:31
  Magne Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert  

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnar Reppesgård Hedrum OL 43:22  
2 Helge Halvorsen Larvik OK 55:42 +12:20

Direkte A

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 marianne kristiansen OL Tønsberg og omegn 40:59  
2 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 48:47 +7:48
3 stine arntzen Sandefjord OK 58:53 +17:54

Direkte B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 46:29  
2 anne marie k. halvorsen OK Skeidi 1:09:20 +22:51


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +