Resultater Høstløpet 2017



Resultater Høstløpet
Kolbotn, Akershus - 16. september 2017

Arrangementstype: Orientering

D -10

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Helene Scheele Nydalens SK 15:24    

D 11-12

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 14:58    
2 Marie Scheele Nydalens SK 17:08 +2:10  
3 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 18:53 +3:55  
4 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering 20:10 +5:12  
5 Guro Frøseth Kolbotn og Skimt OL 21:28 +6:30  
6 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 22:50 +7:52  
7 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 27:22 +12:24  
8 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 28:23 +13:25  
9 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 29:36 +14:38  
10 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 29:37 +14:39  
11 Elise Nilsen Berg Fossum IF 38:54 +23:56  
12 Vilja Størksen Kolbotn og Skimt OL 1:02:15 +47:17  
  Ingvild Berner Myhre Fossum IF ikke startet    

D 13-14

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 27:24    
2 Marie Saugestad Nydalens SK 36:13 +8:49  
3 Noor Dirro-Helu Måren OK 37:43 +10:19  
4 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 40:03 +12:39  
5 Ida Marie Flågen Heming Orientering 40:08 +12:44  
6 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 41:12 +13:48  
7 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 41:32 +14:08  
8 Frida Solsrud Nydalens SK 41:39 +14:15  
9 Mari Brende Fossum IF 42:03 +14:39  
10 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 42:58 +15:34  
11 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 43:10 +15:46  
12 Luciana Maria Svads Måren OK 46:15 +18:51  
13 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 46:32 +19:08  
14 Linnea Holst IL Tyrving 46:46 +19:22  
15 Ella Berstad Heming Orientering 47:28 +20:04  
16 Sigrid Nermoen Østmarka OK 49:26 +22:02  
17 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 50:14 +22:50  
18 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 50:48 +23:24  
19 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 52:04 +24:40  
  Elise Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert    
  Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL ikke startet    
  Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF ikke startet    

D 15-16

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 33:14    
2 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 33:17 +0:03  
3 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 34:25 +1:11  
4 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 35:23 +2:09  
5 Oda Scheele Nydalens SK 36:28 +3:14  
6 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 36:50 +3:36  
7 Mina Jørgensen IL Tyrving 37:05 +3:51  
8 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 38:45 +5:31  
9 Live Østvold Heming Orientering 39:18 +6:04  
10 Marie Liland Nydalens SK 39:28 +6:14  
11 Carmen Dirro Måren OK 43:22 +10:08  
12 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 43:29 +10:15  
13 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 45:13 +11:59  
14 Maya Arnesen Heming Orientering 45:30 +12:16  
15 Ada Wulfsberg Nydalens SK 50:46 +17:32  
16 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 51:24 +18:10  
17 Iris Holst IL Tyrving 52:39 +19:25  
18 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 53:23 +20:09  
19 Tina Kalleson Oppsal Orientering 57:08 +23:54  
20 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 59:22 +26:08  
21 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 1:04:40 +31:26  
  Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet    

D 17-20

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Linn Mei Waaler Måren OK 43:54    
2 Solveig Eline Berg IL Tyrving 45:48 +1:54  
3 Åse Bergan Nydalens SK 47:27 +3:33  
4 Julie Bakke Fossum IF 1:18:30 +34:36  
  Maren Norderud IL Tyrving diskvalifisert    

D 21-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Marte Narum Nydalens SK 35:46    
2 Lene Moe Blom Nydalens SK 42:00 +6:14  
3 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 46:44 +10:58  
4 Malin Eijsink Nydalens SK 47:48 +12:02  
5 Emma Lundman OK Roslagen 1:08:39 +32:53  
6 Stine Austad Raumar Orientering 1:42:45 +1:06:59  

D 40-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 36:37    
2 Kine Dirro Måren OK 39:27 +2:50  
3 Heidi Tronbøl Fet OL 41:42 +5:05  
4 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 45:09 +8:32  
5 Sigrid Melander Vie Fossum IF 1:04:51 +28:14  

D 45-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 36:55    
2 Else Kari Scheele Nydalens SK 39:07 +2:12  
3 Nora Skauen IL Tyrving 41:38 +4:43  
4 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 43:18 +6:23  
5 Katrine Bakke Fossum IF 55:21 +18:26  
6 Ann Elin Flågen Heming Orientering 56:50 +19:55  
7 Marianne Reusch Heming Orientering 1:03:51 +26:56  
  Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK diskvalifisert    

D 50-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 36:45    
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 38:08 +1:23  
3 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 44:29 +7:44  
4 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 44:43 +7:58  
5 Anne Dahl Nydalens SK 47:11 +10:26  
6 Sigrun Nygård Asker Skiklubb 50:58 +14:13  
7 Maria Persson Asker Skiklubb 51:37 +14:52  
8 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 58:20 +21:35  
9 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 1:03:34 +26:49  
10 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:04:34 +27:49  

D 55-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 41:51    
2 Ingrid Nermoen Østmarka OK 53:48 +11:57  
3 Unni Rye Asker Skiklubb 58:11 +16:20  
4 Grete Berntsen Måren OK 1:00:12 +18:21  

D 65-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ingeborg Bakken Måren OK 1:26:58    

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 1:00:22    

D 75-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:23:43    
  Aase Tove Golden Måren OK diskvalifisert    

D 80-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 1:17:58    

H -10

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Jacob Finstad Land IL Tyrving 29:41    
  Håvard Endresen Måren OK ikke startet    
  Ask Felland Sætnan Fossum IF ikke startet    

H 11-12

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 15:51    
2 Mathias Linløkken Østmarka OK 19:03 +3:12  
3 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 21:54 +6:03  
4 Jonas Johansen Hicken IL Koll 22:16 +6:25  
5 Markus Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 23:45 +7:54  
6 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 26:29 +10:38  
7 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 26:37 +10:46  
8 Erlend Bakke Fossum IF 38:22 +22:31  

H 13-14

34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Elia Thorvik Nydalens SK 27:59    
2 Lars Lien Gjø-Vard OL 29:20 +1:21  
3 Gaute Bergan Nydalens SK 29:53 +1:54  
4 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 31:13 +3:14  
5 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 32:44 +4:45  
6 Christian Fredrik Borg IL Koll 34:08 +6:09  
7 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 34:11 +6:12  
8 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 34:18 +6:19  
9 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 35:05 +7:06  
9 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 35:05 +7:06  
11 Eirik Vie Strisland Fossum IF 35:09 +7:10  
12 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 35:29 +7:30  
13 Axel Aalde Nydalens SK 36:12 +8:13  
14 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 36:32 +8:33  
15 Tarje Espelin Asker Skiklubb 36:40 +8:41  
16 Jonas Myhr Asker Skiklubb 38:07 +10:08  
17 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 38:58 +10:59  
18 Sindre Vie Strisland Fossum IF 38:59 +11:00  
19 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 39:04 +11:05  
20 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 41:24 +13:25  
21 Jonas Aarseth Nydalens SK 41:47 +13:48 Last ned GPS-spor i gpx-format
22 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 42:41 +14:42  
23 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 44:48 +16:49  
24 Elias Stubberud Nydalens SK 51:15 +23:16  
25 Magnus Endresen Måren OK 52:07 +24:08  
26 Jonas Krogh Oppsal Orientering 55:38 +27:39  
27 Børge Nilsen Berg Fossum IF 55:57 +27:58  
28 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 56:16 +28:17  
29 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 1:00:33 +32:34  
30 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 1:00:55 +32:56  
31 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 1:04:43 +36:44  
32 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 1:17:05 +49:06  
33 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 1:24:42 +56:43  
  Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering diskvalifisert    
  Magnus Jystad Østmarka OK ikke startet    
  Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK ikke startet    
  Birk Felland Sætnan Fossum IF ikke startet    

H 15-16

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Lars Young Vik Nydalens SK 25:25    
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 27:56 +2:31  
3 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 28:25 +3:00  
4 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 29:07 +3:42  
5 Isak Jonsson Nydalens SK 29:37 +4:12  
6 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 29:55 +4:30  
7 Ferdinand Fremming Heming Orientering 30:06 +4:41  
8 Mikkel Katla Fossum IF 32:00 +6:35  
9 Felix Finsrud Asker Skiklubb 32:40 +7:15  
10 Henrik Reusch Heming Orientering 33:04 +7:39  
11 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 33:50 +8:25  
12 Erlend Børli Fossum IF 35:14 +9:49  
13 Kristian Østermann Heming Orientering 35:41 +10:16  
14 Marius Bakke Fossum IF 37:11 +11:46  
15 Sivert Sande Kverme Fossum IF 37:35 +12:10  
16 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 37:38 +12:13  
17 August Syrdal Øen Heming Orientering 37:55 +12:30  
18 Eivind Berner Myhre Fossum IF 38:06 +12:41  
19 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 39:39 +14:14  
20 Martin Birkelund Asker Skiklubb 39:49 +14:24  
21 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 45:19 +19:54  
22 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 47:37 +22:12  
23 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 1:01:43 +36:18  
24 John Otterlei Østmarka OK 1:02:38 +37:13  
  Tobias Espedal Nydalens SK ikke startet    
  Simen Fritzner Nittedal OL ikke startet    
  Anders Horvei Raumar Orientering ikke startet    

H 17-20

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Audun Bergan Nydalens SK 36:19    
2 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 37:22 +1:03  
3 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 37:52 +1:33  
4 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 38:50 +2:31  
5 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 42:18 +5:59  
6 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 46:12 +9:53  
7 Martin Andresen Skotte Fossum IF 51:53 +15:34  
8 Vegard Løvli Asker Skiklubb 56:41 +20:22  

H 21-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Karl Fremstad Bækkelagets SK 43:10    
2 Thomas Nipen Bækkelagets SK 45:31 +2:21  
3 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 52:17 +9:07  
4 Thomas Roskifte OK Moss 54:45 +11:35  
5 Hallvard Koren OK Moss 59:44 +16:34  
6 Morten Tangen OK Moss 1:14:01 +30:51  
7 Vegar Arnesen Indre Østfold OK 2:05:11 +1:22:01  
  Henning Røberg Nittedal OL ikke startet    

H 40-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Thomas Bedin Indre Østfold OK 39:58    
2 Torstein Hole Nydalens SK 44:31 +4:33  
3 Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF 45:39 +5:41  
4 Tommy Skårbø Raumar Orientering 51:32 +11:34  
5 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 59:08 +19:10  
6 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 1:24:12 +44:14  

H 45-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Rune Scheele Nydalens SK 35:58    
2 Harald Bakke Fossum IF 37:55 +1:57  
3 Bjørn Hauge Nydalens SK 39:48 +3:50  
4 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 40:01 +4:03  
5 Frode Strisland Fossum IF 40:21 +4:23  
6 Eirik Jørgensen IL Tyrving 43:06 +7:08  
7 Lars Erik Gjein Fossum IF 45:43 +9:45  
8 Snorre Veggan Oppsal Orientering 47:00 +11:02  
9 Ståle Heitmann Fossum IF 49:03 +13:05  
10 Kimme Arnesen Heming Orientering 52:19 +16:21  
11 Lars Petter Endresen Måren OK 56:44 +20:46  
12 Olav Hasaas Fossum IF 57:01 +21:03  
13 Lehel Fenyo Greater Vancouver Orienteering Club 58:04 +22:06  
14 Christian Reusch Heming Orientering 1:07:00 +31:02  
15 Magne Aas Asker Skiklubb 1:29:37 +53:39  
  Håkon Børli Fossum IF diskvalifisert    
  Hans Jevanord Fossum IF ikke startet    
  Trond Myhre Fossum IF ikke startet    

H 50-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Øystein Østermann Heming Orientering 40:53    
2 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 42:54 +2:01  
3 Håkon Jendal Fossum IF 43:42 +2:49  
4 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 44:38 +3:45  
5 Einar Lunøe Nydalens SK 45:10 +4:17  
6 Arild Andresen Fossum IF 46:31 +5:38  
7 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 46:37 +5:44  
8 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 49:06 +8:13  
9 Stein H. Hagen Fossum IF 49:12 +8:19  
10 Nils Bergan Nydalens SK 52:01 +11:08  
11 Nils Henrik Jendal Fossum IF 53:09 +12:16  
12 Vegard Halden Nydalens SK 57:40 +16:47  
13 Anders Flågen Heming Orientering 1:02:40 +21:47  
14 Are Njåstein IL Tyrving 1:08:02 +27:09  
15 Erik Borg IL Koll 1:12:18 +31:25  
16 Sigbjørn Odden Måren OK 1:21:10 +40:17  
  Knut Erling Øen Heming Orientering diskvalifisert    
  John Vagle Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Gjermund Gravir Asker Skiklubb ikke startet    
  Bjørn Hallan Lommedalens IL ikke startet    
  Trond Holter Måren OK ikke startet    

H 55-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Nils Petter Fremming Heming Orientering 38:33    
2 Hallvard Fjær Lillomarka OL 43:41 +5:08  
3 Johan Lunde IL Koll 43:43 +5:10  
4 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 47:32 +8:59  
5 Tore Voss Fagervold Bærums Skiklub 48:14 +9:41  
6 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 49:39 +11:06  
7 Martin Granly Lillomarka OL 50:53 +12:20  
8 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 51:04 +12:31  
9 Arne Fossheim Asker Skiklubb 53:16 +14:43 Last ned GPS-spor i gpx-format
10 Bjørn Christensen Østmarka OK 54:21 +15:48  
11 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 55:00 +16:27  
12 Morten Kongsberg IL Tyrving 1:06:52 +28:19  
  Mons Kr. Løvfald Nydalens SK diskvalifisert    
  Morten Karlsen Måren OK diskvalifisert    
  Erik Næss Østmarka OK diskvalifisert    

H 60-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 32:41    
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 32:48 +0:07  
3 Sören Jonsson Nydalens SK 33:06 +0:25  
4 Einar Jensen Nydalens SK 33:36 +0:55  
5 Are Eriksen Oslostudentenes IK 40:06 +7:25  
6 Roy Gjerding OK Moss 48:34 +15:53  
7 Jan Sveen Raumar Orientering 1:04:26 +31:45  

H 65-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 37:41    
2 Jimmy Nordli Trøsken IL 41:08 +3:27  
3 Stein Turtumøygard Måren OK 43:06 +5:25  
4 Per Øhlckers IL Tyrving 43:51 +6:10  
5 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 51:52 +14:11  
6 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 54:47 +17:06  
  Harald Aasheim Oppsal Orientering ikke startet    

H 70-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kjell Winther Oppsal Orientering 34:34    
2 Willy Grønstad Gimle IF 38:51 +4:17  
3 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 49:08 +14:34  
4 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 50:05 +15:31  
5 Roar Bjordal Oppsal Orientering 52:01 +17:27  
6 Kjell Gorm Røkke IL Tyrving 52:22 +17:48  
7 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 55:45 +21:11  
8 Knut Vidar Johansen Måren OK 1:03:11 +28:37  
9 Thor Palmgren Halden SK 1:03:58 +29:24  
10 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 1:50:03 +1:15:29  

H 75-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Harald Lundhaug OK Moss 42:08    
2 Øystein Madsen Haugerud IF 59:56 +17:48  
3 Arne Øfsthus Fugero 1:36:26 +54:18  
  Terje Throndsen Nittedal OL diskvalifisert    
  Bjørn Egner Heming Orientering ikke startet    

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 1:13:33    
2 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1:22:18 +8:45  

N-HC

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Tonje Palmgren Kolbotn og Skimt OL 18:01    
2 Alvin Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 27:49    

N-ÅPEN

39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kristoffer Katla Fossum IF 15:46    
2 Sigve Nygård Fagervold Asker Skiklubb 17:20    
3 Erlend Otterlei Østmarka OK 18:50    
4 Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 20:17    
5 Astrid Reusch Heming Orientering 21:01    
6 Maren Bergh Privat 21:02    
7 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 21:56    
8 Sigurd Olaisen Kolbotn og Skimt OL 23:24    
9 Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering 23:58    
10 Silje Andresen Skotte Fossum IF 25:19    
11 Bertine Mjøster Østmarka OK 25:20    
11 Martine Arntzen Haug Østmarka OK 25:20    
13 Oskar Roskifte OK Moss 25:34    
14 Einar Lundman-Stridkvist OK Roslagen 25:35    
15 Iver Størksen Kolbotn og Skimt OL 25:49    
16 Nora Haugen Jelmert Kolbotn og Skimt OL 25:51    
17 Olivia Roskifte OK Moss 26:27    
18 Herman Finstad Land IL Tyrving 29:09    
19 Silje Nilsen Berg Fossum IF 29:43    
20 Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 30:10    
21 Odin Vie Strisland Fossum IF 31:23    
22 Maria Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 32:57    
23 Kinga Banfi Ås-NMBU Orientering 34:56    
24 Kidus Abiy Girma IL Koll 36:20    
25 Lea Leiren Günther Kolbotn og Skimt OL 37:45    
26 Leanna Slettvoll Kolbotn og Skimt OL 41:57    
27 August Slettvold Kolbotn og Skimt OL 42:20    
28 Pernille Kristiansen Kolbotn og Skimt OL 42:41    
29 Sofia Almli Kolbotn og Skimt OL 45:35    
30 Susanne Kvedalen Kolbotn og Skimt OL 45:40    
31 Sindre Kvedalen Kolbotn og Skimt OL 45:45    
32 Johanne Ragvin Rystad Nydalens SK 48:46    
33 Astrid Glenne Måren OK 50:40    
34 Hermine Odden Måren OK 50:47    
35 Isolde Odden Måren OK 51:29    
36 Kaspian Høier Ohm Privat 55:33    
37 Henrik Vagle Varland Kolbotn og Skimt OL 1:04:45    
38 Emmerensia Hellebostad Privat 1:35:39    
39 Amanda Hellebostad Privat 1:35:55    

C-ÅPEN-KORT

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 22:31    
2 Øivind Haug Østmarka OK 34:42 +12:11  
3 Silje Melqvist Kamp/Vestheim IF 37:56 +15:25  
4 Jørund Tolleshaug Skaugen IL Koll 46:24 +23:53  
5 Shameel Saheer Tennegedara IL Koll 46:26 +23:55  
6 Eldrid Otterlei Østmarka OK 46:40 +24:09  
7 Liv Edle Grønstad Gimle IF 48:29 +25:58  

A-ÅPEN-KORT

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Helena Axelsson Nydalens SK 36:55    
2 Hanne Nøvik Nydalens SK 40:30 +3:35  
3 Terje Malm Hamar OK 51:57 +15:02  
4 June Herredsvela Østmarka OK 55:15 +18:20  
5 Jon C. Fougner Heming Orientering 56:16 +19:21  
6 Per Ongstad Privat 59:09 +22:14  
7 Elena Grand Nydalens SK 59:39 +22:44  
8 Knut Tore Solheim Nydalens SK 1:00:50 +23:55  
9 Siri Spjelkavik IL Tyrving 1:18:45 +41:50  
10 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:21:06 +44:11  
11 Hildegunn Dal Fidje Fidji Skiorientering 1:33:29 +56:34  
12 Svein Kvalheim Oppegård 1:36:23 +59:28  
13 Knut Hangeraas IL GeoForm 1:37:28 +1:00:33  
14 Inger Lise Bjordal Privat 1:54:42 +1:17:47  
15 Sigurd Haugerud IL GeoForm 1:59:59 +1:23:04  
  Alfred Fidje Fidji Skiorientering diskvalifisert    
  Nora Ursin Bærum kom diskvalifisert    

B-ÅPEN

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Johan Stridkvist OK Roslagen 58:07    
2 Alexander Rødsten Heming Orientering 59:32 +1:25  
3 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 1:04:06 +5:59  
4 Torleif Galteland Asker Skiklubb 1:08:18 +10:11  
5 Ingrid Skaarer Nydalens SK 1:19:15 +21:08  
6 Kristine Roskifte OK Moss 1:20:20 +22:13  
7 Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL 1:24:00 +25:53  
8 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 1:41:39 +43:32  
9 Hanne Brende Fossum IF 1:44:39 +46:32  
  Matthew Ng Oslostudentenes IK diskvalifisert    
  Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Håvard Grønli Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Rolf Berg Nydalens SK diskvalifisert    
  Cecilie Christin Kverme Fossum IF diskvalifisert    
  Vidar Thorvik Nydalens SK diskvalifisert    
  Jane Karine Helmersen Fet OL ikke startet    

A-ÅPEN-MELLOM

33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Daniel Moe Blom Nydalens SK 34:48    
2 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 36:29 +1:41  
3 Rolv Anders Systad Lyn 43:09 +8:21  
4 Paul Solheim Privat 45:33 +10:45  
5 Anne Marie Bleken Bækkelagets SK 46:39 +11:51  
6 Vidar Berteig IL GeoForm 46:46 +11:58  
7 Jon Solsrud Nydalens SK 47:37 +12:49  
8 Per Arne Karlsen Østmarka OK 48:16 +13:28  
9 Trond Hetland Kolbotn og Skimt OL 49:13 +14:25  
10 Stein Mella Oppsal Orientering 52:24 +17:36  
11 Roar Pedersen Oppsal Orientering 53:29 +18:41  
12 Anne Danielsen Nydalens SK 54:30 +19:42  
13 Bodil Nordenström Fossum IF 55:19 +20:31  
14 Per Kaarby Fossum IF 55:35 +20:47  
15 Fredrik Saugestad Nydalens SK 55:49 +21:01  
16 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 56:36 +21:48  
17 Jørn Mjøster Østmarka OK 59:32 +24:44  
18 Tor Halvor Bolkesjø Bækkelagets SK 59:44 +24:56  
19 Elin Kalleson Oppsal Orientering 1:00:50 +26:02  
20 Cristina Luis Nydalens SK 1:01:02 +26:14  
21 Bent Kverme Fossum IF 1:01:19 +26:31  
22 Stein Myhre Oslo sporveier BIL 1:07:27 +32:39  
23 Kristin Jæger Wing OK 1:08:20 +33:32  
24 Haakon Dolven Asker Skiklubb 1:08:40 +33:52  
25 Rune Hultgreen Oppsal Orientering 1:09:52 +35:04  
26 Solveig Bergan Nydalens SK 1:14:22 +39:34  
27 Frida Aamot Nydalens SK 1:22:29 +47:41  
28 Sharon Broadwell IL GeoForm 1:26:48 +52:00  
29 Bjørn Myhr Privat 1:38:32 +1:03:44  
30 Øyvind Fidje Fidji Skiorientering 1:39:22 +1:04:34  
31 Linda Fredh OK Moss 1:44:13 +1:09:25  
  Odd Kletli Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Kjersti Tho Stabæk IF diskvalifisert    

C-ÅPEN-LANG

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 42:49    
2 Frode G. Waaler Måren OK 57:58 +15:09  
3 Vera Halsaa Asker Skiklubb 1:21:05 +38:16  
4 Laura Slaughter Privat 2:16:40 +1:33:51  

A-ÅPEN-LANG

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Trond Kortner Østmarka OK 47:25    
2 RuneRystad Nydalens SK 47:47 +0:22  
3 Lacho Iliev Halden SK 48:41 +1:16  
4 Thor Mella Oppsal Orientering 53:38 +6:13  
5 Nicole Ragvin Nydalens SK 54:50 +7:25  
6 Knut Helland Østmarka OK 55:56 +8:31  
7 Sindre Langaas Nydalen SK 55:57 +8:32  
8 Holger Schlaupitz Privat 56:37 +9:12  
9 Bo Engdahl IL Koll 57:28 +10:03  
10 Ivar Seierstad IL GeoForm 1:00:23 +12:58  
11 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:03:37 +16:12  
12 Andreas Aabel Privat 1:03:53 +16:28  
13 Stein Blomseth Vålerenga 1:04:32 +17:07  
14 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 1:07:57 +20:32  
15 Eivind Ruth DNV 1:10:01 +22:36  
16 Jon Lahlum IL GeoForm 1:10:42 +23:17  
17 Øystein Kildahl Østmarka OK 1:15:12 +27:47  
18 Per Osen Statoil Oslo BIL 1:21:20 +33:55  
19 Harald Aulie Koll IL 1:24:50 +37:25  
20 Trude Fixdal IL Koll 1:24:51 +37:26  
21 Magne Vollen OSI 1:25:24 +37:59  
22 Kjetil Sverdrup-Thygeson NGI 1:31:44 +44:19  
  Hans Rusten Wang Oslostudentenes IK diskvalifisert    
  Louise Oram Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Tore Kjølseth Lundin diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +