Resultater Høvringen 2006

NOCLAS

1 Anders Bødtker 1:27:36 Bykle Il

1 Antall Påmeldte: 2 Startende: 2

J31-35

1 Ingunn Bjorå 1:44:44 Hovden spk.

1 Antall Påmeldte: 1 Startende: 1

G17-18

1 Vegard Omdal 1:30:24 Vindbjart

2 Anders Birkenes 1:35:30 Vindbjart 05:06

3 Ole Endrè Kallhovd 1:39:43 Otra Il 09:19

3 Antall Påmeldte: 3 Startende: 3

G19-20

1 Leif Erik Hagen 1:30:30 Vindbjart

2 Tor Harald Bjelland 1:36:26 Vindbjart 05:56

2 Antall Påmeldte: 2 Startende: 2

G26-30

1 Arild Aabø 1:30:57 Valle Il

2 Håkon Lohne 1:41:32 Søgne Skiklubb 10:35

DNF Hans Einar Danielsen Tvedestrand

3 Antall Påmeldte: 3 Startende: 3

G31-35

1 Vidar Nordbø 1:30:32 Otra Il

2 Tor Henning Lien 1:33:13 National Oilwell 02:41

3 Arnt Tore Gautestad 1:46:31 Otra Il 15:59

4 Trond Trydal 1:48:54 Bykle Il 18:22

5 Sverre Larsen 2:32:57 Lærerne Bil 1:02:25

5 Antall Påmeldte: 6 Startende: 5

G36-40

1 Kåre Ulevåg 1:27:36 Tvedestrand

2 Sigurd Wiberg 1:30:10 Otra Il 02:34

3 Audun Eide 1:30:11 Agder Politi 02:35

4 Frode Hodne 1:32:09 Statoil Bil 04:33

5 Rolf Aasland 1:32:30 Åseral IL 04:54

6 Frank Tambini 1:33:13 Vindbjart 05:37

7 Torgeir Segberg 1:39:20 National Oilwell 11:44

8 Svein Harald Holbæk 1:39:33 Oddersjaa 11:57

9 Frode Forgard 1:40:53 Åseral IL 13:17

10 Olav Birkeland 1:44:59 Birkenes Il 17:23

11 Anders Hasseldal 1:46:32 Otra Il 18:56

12 Trond Myran 2:02:32 Søgne Il 34:56

13 Jon G. Østerhus 2:12:52 Otra Il 45:16

13 Antall Påmeldte: 15 Startende: 13

G41-45

eTiming versjon 1.9 19.02.2006 14:35:39 Side:1

Høvringen 2006

Resultatliste

19.02.2006

Plass Navn Klubb Tid Etter Nation

1 Vidar Fredheim 1:31:55 Oddersjaa

2 Svein Dovland 1:32:10 Otra Il 00:15

3 Frank Salvesen 1:38:59 Politiet 07:04

4 Ottar Strandberg 1:40:52 Vindbjart 08:57

5 Arnstein Ellefsen 1:42:45 O.K. Sør 10:50

6 Harald Aas 1:44:28 Otra Il 12:33

6 Rune Leifsen 1:44:28 Otra Il 12:33

8 Egil Ramse 1:44:58 Otra Il 13:03

9 Magnar Flå 1:46:35 Birkenes Il 14:40

10 Anders Gustav Birkeland 1:47:47 Birkenes Il 15:52

11 Roger Torsland 1:48:39 Åseral IL 16:44

12 Torfinn Haugen 2:02:06 Hovden spk. 30:11

13 Roy Birkeland 2:13:59 AK Kværner 42:04

13 Antall Påmeldte: 13 Startende: 13

G46-50

1 Arild Isaksen 1:26:17 Vindbjart

2 Otto Leikvangen 1:33:35 Froland Il 07:18

3 Tor Frydendal 1:39:24 Tvedestrand 13:07

4 Magne Dølemo 1:42:49 Oddersjaa 16:32

5 Vidar G. Ydse 1:45:54 O.K. Sør 19:37

6 Terje Stifoss 1:45:56 Otra Il 19:39

7 Kåre Hørte 1:52:28 Birkenes Il 26:11

8 Leif Hunsbedt 1:54:12 Knaben Il 27:55

9 Harald Birkholz 1:54:25 Jernstøperiet Bil 28:08

10 Arnold Erland 2:05:38 GE Healthcare 39:21

11 Dag Petter Sødal 2:08:20 Oddersjaa 42:03

11 Antall Påmeldte: 12 Startende: 11

G51-55

1 Jan Rune Pedersen 1:36:04 Applica

2 Bjørn Ånesen 1:36:32 MH1 00:28

3 Helge Aamodt 1:36:41 Imås IL 00:37

4 Anund Landsverk 1:37:17 Otra Il 01:13

5 Tor Bjarne Repstad 1:45:34 Søgne Skiklubb 09:30

6 Tarald Myrum 1:49:55 Valle Il 13:51

7 Terje Stokkeland 1:55:12 Gjesdal Il 19:08

8 Finn Ole Honnemyr 1:58:40 Vindbjart 22:36

9 Arne Skuland 2:05:12 Krsand Roklubb 29:08

10 Eivind Lilleeng 2:14:51 Oddersjaa 38:47

10 Antall Påmeldte: 12 Startende: 10

G56-60

1 Torgeir Uleberg 1:38:12 Otra Il

2 Bjørn Harald Jordan 1:38:14 Oddersjaa 00:02

3 Anders Frydendal 1:39:26 Tvedestrand 01:14

4 Terje Johansen 1:45:19 Agder Energi 07:07

5 Tore Svennevig 1:47:47 Posten Bil 09:35

6 John Gautestad 2:00:17 Otra Il 22:05

7 Øystein Vesterhus 2:23:10 Falconbridge 44:58

7 Antall Påmeldte: 7 Startende: 7

G61-65

eTiming versjon 1.9 19.02.2006 14:35:39 Side:2

Høvringen 2006

Resultatliste

19.02.2006

Plass Navn Klubb Tid Etter Nation

1 Svein Sivertsen 1:41:26 Rygene Il

2 Tarald Aamlid 1:42:42 Gjerstad Il 01:16

3 Kåre Terjesen 1:49:40 Froland Il 08:14

4 Dagfinn Myhren 1:49:43 Hisøy OK 08:17

5 Jon Aabø 1:54:53 Valle Il 13:27

6 Olav Mandt 2:05:52 Bykle Il 24:26

7 Arne Holte 2:10:28 Egen Bedrift 29:02

7 Antall Påmeldte: 7 Startende: 7

G66-70

1 Per Risnes 1:49:10 Tonstad Il

2 Harald Bjelland 1:52:30 Vindbjart 03:20

3 Aage Leif Hafnor 1:57:18 Oddersjaa 08:08

4 Jørgen Mydland 2:11:31 Hægebostad Il 22:21

4 Antall Påmeldte: 4 Startende: 4

G71-75

1 Olav Flaten 2:07:53 Lyngdal Il

1 Antall Påmeldte: 1 Startende: 1

G76->

1 Tormod Skaaland 1:59:36 Vegårshei

1 Antall Påmeldte: 1 Startende: 1

J36-40

1 Tove Frikstad 1:39:19 Oddersjaa

1 Antall Påmeldte: 1 Startende: 1

J41-45

1 Jekke Liby 1:42:43 Gjerstad Il

DNF Anita Søvik Umeoe Mandal Bil

2 Antall Påmeldte: 2 Startende: 2

J46-50

1 Åse Gullsmedmoen 1:54:24 Otra Il

2 Sissel Sverdrup 2:08:23 Oddersjaa 13:59

2 Antall Påmeldte: 2 Startende: 2



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +