Resultater Høydepunktet 2018



Resultater Høydepunktet
Lillestrøm, Akershus - 6. mai 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Oscar Blom Fet OL 44:22 +11:15
0 Jo Bogstrand Ingvalsen Nittedal OL 23:39 +-9:28
0 Astrid Glenne Måren OK 31:31 +-1:36
0 Georg Glenne Måren OK 29:53 +-3:14
0 Liam Hayward Raumar Orientering 27:52 +-5:15
0 Simen Hålien Fet OL 24:12 +-8:55
0 Ingrid Jebsen Heming Orientering 21:51 +-11:16
0 Timian Pilllost Fet OL 44:25 +11:18
0 Johanne Ragvin Rystad Nydalens SK 34:20 +1:13
0 Jens Setre Lorentzen Fet OL 24:11 +-8:56
0 Oscar Stene Nydalens SK 25:02 +-8:05
0 Frode Wallberg Heming Orientering 24:51 +-8:16
0 Stine Wallberg Heming Orientering 24:39 +-8:28
0 Jonas Kortner Vogt Østmarka OK 19:31 +-13:36
0 Linde Tonjer Oslostudentenes IK 27:16 +-5:51
0 Jenny Soma Slåstad Raumar Orientering 35:11 +2:04
0 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 18:00 +-15:07
0 Dyre Stokke Meen Ås-NMBU Orientering 25:15 +-7:52
0 Nils Nikolaisen Oppsal Orientering 29:56 +-3:11
0 Elias Molund IL Tyrving 17:28 +-15:39
0 Eirin Kolshus Oppsal Orientering 25:41 +-7:26
0 Vilde Høyer Fossum IF 19:09 +-13:58
0 Johan Dahlseng Moe Fet OL 29:36 +-3:31
0 Håkon Juell Larsen IL Tyrving 20:50 +-12:17
0 Natalie Kollerud Lillomarka OL 24:16 +-8:51
0 Hogne Dahlseng Moe Fet OL 29:27 +-3:40
0 Leni Isabel Bråthen Nittedal OL 20:20 +-12:47
0 Sofia Kristing Fossum IF 19:50 +-13:17
0 Oline Soma Slåstad Raumar Orientering 18:01 +-15:06
0 Hermine Odden Måren OK 31:26 +-1:41
0 Anders Heitmann Fossum IF 20:01 +-13:06
0 Sindre Berntsen Fet OL 33:07  
0 Sindre Nikolai Holmboe IL Tyrving 33:52 +0:45
0 Elmer Blom Fet OL 46:59 +13:52
0 Amalie Birkelund Asker Skiklubb 25:44 +-7:23
0 Per Magnus Lynne Raumar Orientering 17:17 +-15:50
0 Amund Saugestad Nydalens SK 19:44 +-13:23
0 Helene Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 15:43 +-17:24
0 Amalie Tonjer Oslostudentenes IK 27:55 +-5:12
0 Trygve Dahlseng Moe Fet OL 29:32 +-3:35
0 Erlend Stokke Meen Ås-NMBU Orientering 20:20 +-12:47
0 Simen Ånensen Oppsal Orientering 15:16 +-17:51
0 Malin Arntzen Haug Østmarka OK 19:21 +-13:46
0 Julie Jakhelln Fet OL 26:13 +-6:54
0 Herman Finstad Land IL Tyrving 23:17 +-9:50
0 Jone Rygh Holten Nydalens SK 16:30 +-16:37
  Marie Fosser Kildahl Heming Orientering ikke startet  

D -10

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Leah Hanneborg Østmarka OK 21:53 +-18:57
0 Helene Scheele Nydalens SK 14:46 +-26:04
0 Oda Sandvik Raumar Orientering 35:53 +-4:57
0 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 39:02 +-1:48
0 Erle Fosstveit Raumar Orientering 40:50  
0 Astrid Reusch Heming Orientering 20:28 +-20:22
0 Alma Rygh Holten Nydalens SK 19:21 +-21:29

D 11-12

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 13:49  
2 Sofia Øhlckers IL Tyrving 14:36 +0:47
3 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 15:09 +1:20
4 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 15:18 +1:29
5 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 17:33 +3:44
6 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 20:04 +6:15
7 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 21:12 +7:23
8 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 21:34 +7:45
9 Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering 21:46 +7:57
10 Synne Syversen Oppsal Orientering 22:13 +8:24
11 Mari Kalleson Oppsal Orientering 23:09 +9:20
11 Martine Arntzen Haug Østmarka OK 23:09 +9:20
13 Erika A. Gjedebo Oppsal Orientering 24:09 +10:20
14 Eline Eggen Andreassen Raumar Orientering 26:12 +12:23
15 Kristin Haugen Øgaard Raumar Orientering 31:45 +17:56
16 Åse Lurås Oppsal Orientering 32:11 +18:22
17 Martine Berg-Olsen Østmarka OK 44:22 +30:33
  Silja Berstad Heming Orientering ikke startet  

D 11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Jarstadmarken Price Østmarka OK 13:46  
2 Pernille Sundt Lyngøy Østmarka OK 13:48 +0:02
3 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 13:52 +0:06

D 13-14

31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 30:31  
2 Linnea Holst IL Tyrving 31:40 +1:09
3 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 33:53 +3:22
4 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 37:11 +6:40
5 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 38:01 +7:30
6 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 40:47 +10:16
7 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 41:17 +10:46
8 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 41:25 +10:54
9 Sigrid Nermoen Østmarka OK 43:00 +12:29
10 Sara Martini Asker Skiklubb 43:14 +12:43
11 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 44:10 +13:39
12 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 44:24 +13:53
13 Signe Holo Fossum IF 44:38 +14:07
14 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 45:34 +15:03
15 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 46:14 +15:43
16 Mille Baastad Berg IL Tyrving 49:20 +18:49
17 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 52:02 +21:31
18 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 52:41 +22:10
19 Marie Scheele Nydalens SK 53:31 +23:00
20 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 55:35 +25:04
21 Marie Saugestad Nydalens SK 56:53 +26:22
22 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 57:31 +27:00
23 Elise Nygård Thorseng Fossum IF 1:01:02 +30:31
24 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 1:04:33 +34:02
25 Eileen Bjanes IL Tyrving 1:04:46 +34:15
26 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 1:04:47 +34:16
27 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 1:04:54 +34:23
28 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1:22:33 +52:02
29 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:30:19 +59:48
30 Nora Sørberg Raumar Orientering 1:32:58 +1:02:27
31 Kaja Sandvik Raumar Orientering 1:41:34 +1:11:03
  Vida Helland-Hansen IL Tyrving ikke startet  

D 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karoline Jebsen Heming Orientering 28:48  
2 Amalie Skjønhaug Fet OL 43:33 +14:45
  Malene Berstad Heming Orientering ikke startet  

D 15-16

36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pia Young Vik Nydalens SK 42:47  
2 Oda Scheele Nydalens SK 44:55 +2:08
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 47:46 +4:59
4 Tina Kalleson Oppsal Orientering 49:24 +6:37
5 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 53:10 +10:23
6 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 53:26 +10:39
7 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 54:59 +12:12
8 Mari Eidsmo Freidig 55:08 +12:21
9 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 56:51 +14:04
10 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 58:45 +15:58
11 Alexandra Linløkken Østmarka OK 59:07 +16:20
12 Malene Jebsen Heming Orientering 59:27 +16:40
13 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 1:01:20 +18:33
14 Mari Brende Fossum IF 1:02:27 +19:40
15 Ina Martini Asker Skiklubb 1:05:02 +22:15
16 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 1:05:36 +22:49
17 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 1:06:23 +23:36
18 Ida Marie Flågen Heming Orientering 1:06:38 +23:51
19 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 1:06:39 +23:52
20 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 1:07:45 +24:58
21 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 1:08:17 +25:30
22 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 1:09:25 +26:38
23 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 1:11:35 +28:48
24 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 1:13:07 +30:20
25 Iris Holst IL Tyrving 1:14:03 +31:16
26 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:14:56 +32:09
27 Noor Dirro-Helu Måren OK 1:21:19 +38:32
28 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 1:33:04 +50:17
29 Stella Holmboe IL Tyrving 1:37:59 +55:12
30 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:45:37 +1:02:50
31 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 1:54:45 +1:11:58
32 Silje Slungaard IL Tyrving 1:55:41 +1:12:54
33 Luciana Maria Svads Måren OK 2:14:21 +1:31:34
34 Ella Berstad Heming Orientering 2:30:49 +1:48:02
  Astrid Rognstad Hadeland OL diskvalifisert  
  Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK diskvalifisert  
  Martine Skjelsvik Lillehammer OK ikke startet  
  Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL ikke startet  

D 15-16B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Veronica Elena Svindseth Kolbotn og Skimt OL 2:00:03  

D 17-B

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 38:53  
2 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 53:15 +14:22
  Laila Eriksen Blom Fet OL diskvalifisert  
  Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK diskvalifisert  
  Christine Handstanger Kolbotn og Skimt OL ikke startet  

D 17-C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Turid Williksen Fossum IF 34:33  
2 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 36:48 +2:15
3 Anne-Marthe Hansen Fet OL 39:03 +4:30
4 Hege Eastwood Lillomarka OL 49:02 +14:29
  Inga Beate Bøe Fana IL ikke startet  

D 17-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 49:45  
2 Marie Liland Nydalens SK 50:18 +0:33
3 Mina Jørgensen IL Tyrving 52:17 +2:32
4 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 53:10 +3:25
5 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 54:08 +4:23
6 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 54:37 +4:52
7 Dana B. Stene Nydalens SK 55:37 +5:52
8 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 58:18 +8:33
9 Ida Svanberg Røyken OL 1:04:13 +14:28
10 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:04:45 +15:00
11 Malin Eijsink Nydalens SK 1:04:51 +15:06
12 Agnethe Hasli Gjø-Vard OL 1:08:07 +18:22
13 Idunn Haavengen NTNUI 1:12:25 +22:40
14 Kristin Jæger Wing OK 1:36:14 +46:29
  Carmen Dirro Måren OK diskvalifisert  
  Anne Johanne Lind Nørbech Nydalens SK diskvalifisert  
  Karoline Bjørnerød OK Moss diskvalifisert  
  Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet  
  Ingrid Lund Hovden IL Tyrving ikke startet  

D 40-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ann-Kristin Stokke Ås-NMBU Orientering 46:32  
2 Heidi Tronbøl Fet OL 1:03:50 +17:18
3 Silje Syversen Oppsal Orientering 1:04:16 +17:44
4 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 1:04:36 +18:04
5 Sigrid Melander Vie Fossum IF 1:13:36 +27:04
6 Nina Birkelund Asker Skiklubb 1:14:10 +27:38
7 Runa Kalleson Oppsal Orientering 1:28:48 +42:16
8 Linda Fredh OK Moss 1:44:47 +58:15

D 45-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 52:18  
2 Jeanette Koht Asker Skiklubb 53:15 +0:57
3 Milda Øhlckers IL Tyrving 54:03 +1:45
4 Marit B. Eithun Nittedal OL 54:43 +2:25
5 Siri Størmer Nydalens SK 55:38 +3:20
6 Guro Harstad Heming Orientering 55:41 +3:23
7 Nora Skauen IL Tyrving 56:05 +3:47
8 Else Kari Scheele Nydalens SK 56:08 +3:50
9 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 59:15 +6:57
10 Elin Kalleson Oppsal Orientering 1:02:54 +10:36
11 Paula Berstad Heming Orientering 1:18:09 +25:51
12 Marianne Reusch Heming Orientering 1:30:39 +38:21
13 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 1:32:46 +40:28
14 Kristin Falk Fossum IF 1:56:03 +1:03:45
  Ann Elin Flågen Heming Orientering ikke startet  

D 50-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 37:44  
2 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 38:08 +0:24
3 Kari Madslien Nydalens SK 45:31 +7:47
4 Trude Fixdal IL Koll 50:43 +12:59
5 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 59:01 +21:17
6 Eldri Holo Fossum IF 59:50 +22:06
7 Else Grandal IL Tyrving 1:00:00 +22:16
8 Maria Persson Asker Skiklubb 1:02:30 +24:46
  Anne Dahl Nydalens SK ikke startet  

D 55-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Toril Hallan Lillomarka OL 38:17  
2 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 46:01 +7:44
3 Berit Berge IL Tyrving 46:16 +7:59
4 Unni Rye Asker Skiklubb 54:50 +16:33
5 Kristin Fleisje Nittedal OL 58:14 +19:57
6 Reidunn Hallan Lillomarka OL 1:01:54 +23:37
7 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1:04:32 +26:15
8 Anna Göhlman IL Tyrving 1:19:48 +41:31
  Grete Berntsen Måren OK diskvalifisert  

D 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørg Svanberg Røyken OL 27:59  
2 Randi Nilstad IL Tyrving 29:31 +1:32
3 Elle M. Melbye Heming Orientering 50:59 +23:00
4 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 1:09:51 +41:52

D 65-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Solveig Billingsø Eidskog OL 47:49  

D 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sidsel Sandelien Heming Orientering 53:31  
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 55:28 +1:57
  Gunn Kari Hygen Freidig ikke startet  

D 75-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Unni Drage Haugerud IF 46:29  
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 47:40 +1:11
3 Anne-Britt Nilsen Kjelsås IL 58:22 +11:53
4 Hjørdis Egner Heming Orientering 2:06:47 +1:20:18

D 80-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 54:38  

H -10

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 23:07 +-33:22
0 Magnus Molund IL Tyrving 16:53 +-39:36
0 Odin Vie Strisland Fossum IF 39:07 +-17:22
0 Amund Sandvik Raumar Orientering 42:23 +-14:06
0 Age Kristvik Fossum IF 56:29  
0 Sigurd Olaisen Kolbotn og Skimt OL 22:31 +-33:58
  Eskil Olaussen Oppsal Orientering ikke startet  

H 11-12

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 11:39  
2 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 13:22 +1:43
3 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 13:28 +1:49
4 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 13:42 +2:03
5 Mons Sætre-Lorentzen Fet OL 14:46 +3:07
6 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 15:45 +4:06
7 Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK 16:07 +4:28
8 Sigmund Ølstad Fet OL 16:34 +4:55
9 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 16:42 +5:03
10 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 17:18 +5:39
11 Marius Juell Larsen IL Tyrving 17:41 +6:02
12 Jacob Finstad Land IL Tyrving 17:45 +6:06
13 Erlend Otterlei Østmarka OK 17:59 +6:20
14 Mathias Linløkken Østmarka OK 18:59 +7:20
15 Jørgen Ler Fet OL 20:14 +8:35
16 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 20:55 +9:16
17 Ask Felland Sætnan Fossum IF 21:13 +9:34
18 Jonas Mayer IL Tyrving 22:40 +11:01
19 Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK 23:50 +12:11
20 Gaute Skjønhaug Fet OL 26:17 +14:38
  Per Noah Sommerhein Nydalens SK ikke startet  
  Olaf Blom-Hagen Fossum IF ikke startet  
  Håvard Rekve Lian Fossum IF ikke startet  
  Andreas Daniel Holmboe IL Tyrving ikke startet  

H 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 20:37  

H 13-14

36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 27:44  
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 27:50 +0:06
3 Sondre Ladim OK Moss 28:38 +0:54
4 Lars Lien Gjø-Vard OL 28:52 +1:08
5 Axel Aalde Nydalens SK 29:06 +1:22
6 Fridtjof Reusch Heming Orientering 29:39 +1:55
7 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 29:51 +2:07
8 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 30:09 +2:25
9 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 31:17 +3:33
10 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 32:12 +4:28
11 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 32:45 +5:01
12 Ask Olaussen Oppsal Orientering 32:52 +5:08
13 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 34:18 +6:34
14 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 34:31 +6:47
15 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 36:10 +8:26
16 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 36:50 +9:06
17 Oliver Nilsen Fossum IF 39:22 +11:38
18 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 40:17 +12:33
19 Martin Christoffer Borg IL Koll 42:23 +14:39
20 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 42:24 +14:40
21 Sindre Vie Strisland Fossum IF 43:08 +15:24
22 Theodor Bjørk Sandefjord OK 44:20 +16:36
22 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 44:20 +16:36
24 Tarje Espelin Asker Skiklubb 46:13 +18:29
25 Håvard Eik Raumar Orientering 47:40 +19:56
26 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 51:27 +23:43
27 Eirik Vie Strisland Fossum IF 51:45 +24:01
28 Håkon Bogason Lillomarka OL 57:21 +29:37
29 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 59:05 +31:21
30 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 1:00:50 +33:06
31 Eskil Brænden Lillomarka OL 1:00:55 +33:11
32 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 1:02:33 +34:49
33 Andreas Sandernes Østmarka OK 1:10:08 +42:24
  Jonas Wilsberg Nydalens SK diskvalifisert  
  Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL diskvalifisert  
  Emil Huuse Østmarka OK diskvalifisert  
  Jonas Krogh Oppsal Orientering ikke startet  
  Jakob Gilljam Østmarka OK ikke startet  
  Håvard Rønningen Østmarka OK ikke startet  
  Anders Næss-Ulseth Heming Orientering ikke startet  
  Kristoffer Nomeland Østmarka OK ikke startet  
  Jonathan Woodhouse Lillomarka OL ikke startet  
  Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL ikke startet  

H 13-16C

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Harald Mansaas Fet OL 18:58  
2 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 19:55 +0:57
3 Johannes Arnø Fet OL 27:54 +8:56
4 Simen Høyer Fossum IF 29:30 +10:32
5 Mathias Bergan Fet OL 32:44 +13:46
6 Håkon Thitikorn Hovstad Fet OL 44:56 +25:58
7 Brage Fosstveit Raumar Orientering 45:45 +26:47

H 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonas Berntsen Fet OL 33:18  

H 15-16

38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 46:16  
2 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 46:29 +0:13
3 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 47:14 +0:58
4 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 48:14 +1:58
5 Henrik Reusch Heming Orientering 49:28 +3:12
6 Felix Finsrud Asker Skiklubb 50:02 +3:46
7 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 52:07 +5:51
8 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 52:26 +6:10
9 Mikkel Katla Fossum IF 52:56 +6:40
10 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 53:36 +7:20
11 Ådne Skjærstein IL Tyrving 54:06 +7:50
12 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 54:50 +8:34
13 Kristian Østermann Heming Orientering 55:05 +8:49
14 Tobias Espedal Nydalens SK 55:21 +9:05
15 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 55:40 +9:24
16 Ferdinand Fremming Heming Orientering 56:13 +9:57
17 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 56:46 +10:30
18 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 58:34 +12:18
19 Gaute Bergan Nydalens SK 59:47 +13:31
20 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 1:00:01 +13:45
21 Erlend Børli Fossum IF 1:01:19 +15:03
22 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 1:01:30 +15:14
23 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 1:05:02 +18:46
24 Marius Bakke Fossum IF 1:06:10 +19:54
25 August Syrdal Øen Heming Orientering 1:07:46 +21:30
26 Martin Birkelund Asker Skiklubb 1:10:04 +23:48
27 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 1:16:18 +30:02
28 John Otterlei Østmarka OK 1:16:32 +30:16
29 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1:23:03 +36:47
30 Birk Felland Sætnan Fossum IF 1:23:49 +37:33
31 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 1:24:51 +38:35
32 Elias Stubberud Nydalens SK 1:28:47 +42:31
33 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:46:51 +1:00:35
34 Kristian Juell Larsen IL Tyrving 1:47:14 +1:00:58
35 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 1:52:44 +1:06:28
  Elia Thorvik Nydalens SK diskvalifisert  
  Gaute Fosstveit Raumar Orientering diskvalifisert  
  Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb diskvalifisert  

H 15-16B

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole Martin Nomeland Østmarka OK 53:25  
2 Magnus Endresen Måren OK 53:43 +0:18
3 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 58:52 +5:27
4 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 1:34:08 +40:43

H 17-B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 27:32  
2 Jarle Rogndokken Fet OL 41:57 +14:25
  Kjetil Jacobsen Hamar OK ikke startet  

H 17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 26:02  

H 17-

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Matthew Speake Bækkelagets SK 37:07  
2 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 38:50 +1:43
3 Lukas Liland Nydalens SK 38:58 +1:51
4 Ragnar Tonjer Nydalens SK 38:59 +1:52
5 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 39:26 +2:19
6 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 41:49 +4:42
7 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 41:54 +4:47
8 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 42:32 +5:25
9 Are Wigaard Oppsal Orientering 44:20 +7:13
10 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 44:54 +7:47
11 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 44:57 +7:50
12 Per Øyvind Stene Nydalens SK 44:58 +7:51
13 Martin Schälli Bækkelagets SK 45:06 +7:59
14 Jostein Tandberg Nydalens SK 46:01 +8:54
15 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 46:24 +9:17
16 Anders Storbraten Bækkelagets SK 47:01 +9:54
17 Anders Horvei Raumar Orientering 47:21 +10:14
18 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 49:44 +12:37
19 Audun Bergan Nydalens SK 49:47 +12:40
20 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 49:56 +12:49
21 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 50:30 +13:23
22 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 51:38 +14:31
23 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 53:55 +16:48
23 Vegard Line NTNUI 53:55 +16:48
25 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 57:15 +20:08
26 Morten Tangen OK Moss 58:51 +21:44
27 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 59:36 +22:29
28 Ole Grini Johansen IL Tyrving 1:07:22 +30:15
  Eskil Sande Gullord Bækkelagets SK ikke startet  
  Anders Bjergaard Nydalens SK ikke startet  
  Truls Kvaase Bækkelagets SK ikke startet  

H 40-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 45:17  
2 Jens Erik Mortensen Asker Skiklubb 48:41 +3:24
3 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 1:00:52 +15:35

H 45-

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tomas Eidsmo Freidig 34:49  
2 Christian Holmboe IL Tyrving 39:49 +5:00
3 Magne Omestad Nydalens SK 40:24 +5:35
4 Tom Bergan Fet OL 41:56 +7:07
5 Bjørn Martini Asker Skiklubb 42:31 +7:42
6 Harald Bakke Fossum IF 42:34 +7:45
7 Christian Gløgård Nittedal OL 42:57 +8:08
8 Henning Bratland Carlsen OK Moss 44:02 +9:13
9 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 44:53 +10:04
10 Morten Mosland Oppsal Orientering 45:17 +10:28
11 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 45:38 +10:49
12 Christian Reusch Heming Orientering 48:19 +13:30
13 Bjørn Skjævestad Asker Skiklubb 49:08 +14:19
14 Bjørn Hauge Nydalens SK 51:05 +16:16
15 Atle Pedersen Fossum IF 51:18 +16:29
16 Eirik Jørgensen IL Tyrving 51:25 +16:36
17 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 52:49 +18:00
18 Olav Hasaas Fossum IF 54:17 +19:28
19 Magne Vollen Oslostudentenes IK 58:15 +23:26
20 Torgeir Skjønhaug Fet OL 58:30 +23:41
21 Håkon Børli Fossum IF 1:03:49 +29:00
22 Rolf Hustvedt Oppsal Orientering 1:06:34 +31:45
23 Anders Norling Nydalens SK 1:14:11 +39:22
24 Ola Nilsen Oppsal Orientering 1:19:31 +44:42
  Ståle Heitmann Fossum IF diskvalifisert  
  Kjetil Molund IL Tyrving diskvalifisert  
  Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL ikke startet  
  Boye Dirro Bøhlerengen Oppsal Orientering ikke startet  
  Frode Strisland Fossum IF ikke startet  
  Torbjørn Blom-hagen Fossum IF ikke startet  

H 50-

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 30:15  
2 Are Kristiansen IL Tyrving 30:26 +0:11
3 Jon Iver Bakken Nydalens SK 33:42 +3:27
4 Einar Lunøe Nydalens SK 34:25 +4:10
5 Børge Pedersen Nydalens SK 35:10 +4:55
6 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 36:26 +6:11
7 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 36:43 +6:28
8 Kimme Arnesen Heming Orientering 36:53 +6:38
9 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 37:25 +7:10
10 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 37:33 +7:18
11 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 39:06 +8:51
12 Håkon Jendal Fossum IF 39:42 +9:27
13 Stein Mella Oppsal Orientering 40:17 +10:02
14 Bjørn Hallan Lommedalens IL 40:20 +10:05
15 Nils Bergan Nydalens SK 41:55 +11:40
16 Knut Erling Øen Heming Orientering 42:49 +12:34
17 Rune Scheele Nydalens SK 43:25 +13:10
18 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 47:11 +16:56
19 Terje Blindheim Lillomarka OL 47:30 +17:15
20 Anders Flågen Heming Orientering 49:12 +18:57
21 Trond Holter Måren OK 55:07 +24:52
22 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 55:53 +25:38
23 Stein H. Hagen Fossum IF 57:58 +27:43
24 Lars Petter Endresen Måren OK 1:07:24 +37:09
25 Arne Kongsnes Oppsal Orientering 1:16:38 +46:23

H 55-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 32:44  
2 Per Slungaard IL Tyrving 34:11 +1:27
3 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 35:41 +2:57
4 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 37:36 +4:52
5 Hallvard Fjær Lillomarka OL 39:46 +7:02
6 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 44:06 +11:22
7 Morten Karlsen Måren OK 44:27 +11:43
8 Terje Bråten Raumar Orientering 50:55 +18:11
9 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 56:53 +24:09
10 Trygve Rognstad Hadeland OL 57:49 +25:05
11 Tormod Bøe Fossum IF 1:03:38 +30:54
12 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:11:14 +38:30
  Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL ikke startet  

H 60-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 36:18  
2 Morten Due Måren OK 36:47 +0:29
3 Fiskum IL Tyrving 37:33 +1:15
4 Alf Pettersen IL Tyrving 39:13 +2:55
5 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 39:27 +3:09
6 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 40:29 +4:11
7 Claes-H. Unger Lillomarka OL 53:22 +17:04
8 Erik Hasli Snertingdal IF Orientering 55:40 +19:22
  Eirik Næss-Ulseth Heming Orientering ikke startet  

H 65-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 42:12  
2 Stein Turtumøygard Måren OK 43:00 +0:48
3 Petter Næss Oppsal Orientering 43:46 +1:34
4 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 46:08 +3:56
5 Peter Klaveness Måren OK 47:50 +5:38
6 Per Øhlckers IL Tyrving 48:47 +6:35
7 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1:01:41 +19:29

H 70-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjell Winther Oppsal Orientering 22:22  
2 Øyvind Stene Asker Skiklubb 24:32 +2:10
3 Leif Billingsø Eidskog OL 28:00 +5:38
4 John Thomas Petersen Nittedal OL 28:58 +6:36
5 Øistein Hagen OK Øst 30:03 +7:41
6 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 30:46 +8:24
7 Bjørn Sandelien Heming Orientering 36:10 +13:48

H 75-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Klaus Engen Eidskog OL 36:41  
2 Øystein Madsen Haugerud IF 56:37 +19:56
  Terje Throndsen Nittedal OL diskvalifisert  

H 80-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 34:27  
2 Bjørn Egner Heming Orientering 34:37 +0:10
3 Tor Drage Haugerud IF 59:01 +24:34
4 Iver Rognstad Hadeland OL 1:11:30 +37:03

Direkte C

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Joakim Kildahl Heming Orientering 23:32  
2 Henrik Fosser Heming Orientering 27:07 +3:35
3 Helena Granberg Østmarka OK 31:24 +7:52
4 Per Sørberg Raumar Orientering 32:10 +8:38
5 g Johnasson Heming Orientering 36:39 +13:07
6 Merete Saugestad Nydalens SK 38:06 +14:34
7 Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 40:02 +16:30
8 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 2:02:29 +1:38:57
  Yngve Røe Nydalens SK diskvalifisert  

Direkte B

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 sondre  Olausen 2.gang Oppsal Orientering 29:47  
2 Fredrik Høyer Fossum IF 34:40 +4:53
3 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 37:48 +8:01
4 Kristine Kolshus Oppsal Orientering 40:32 +10:45
5 Harald Aulie IL Koll 41:09 +11:22
6 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 42:53 +13:06
7 Torleif Galteran Asker Skiklubb 43:39 +13:52
8 Cathrine Sandvik Raumar Orientering 44:50 +15:03
9 Bjørg Bogstrand Nittedal OL 45:19 +15:32
10 Yvonne Fosser Heming Orientering 48:14 +18:27
11 Rolf Berg Nydalens SK 50:37 +20:50
12 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 50:44 +20:57
13 Thomas Berg IL Tyrving 51:38 +21:51
14 Kenneth Eik Raumar Orientering 51:52 +22:05
15 Mathew Ng Oslostudentenes IK 52:56 +23:09
16 Anne Nydal Asker Skiklubb 57:31 +27:44
17 Tale Torjussen Fossum IF 1:02:56 +33:09
18 Britt Stine Strand Fredrikstad SK 1:04:12 +34:25
19 Camilla Fosstveit Raumar Orientering 1:06:19 +36:32
20 Ingrid Skaarer Nydalens SK 1:08:04 +38:17
21 Steinar Hansen Lillehammer OK 1:23:42 +53:55
22 Trond Kildahl Heming Orientering 1:24:47 +55:00
  Cathrine Frydenlund Nydalens SK ikke startet  

Direkte AL

32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rune Rystad Nydalens SK 38:02  
2 Daniel Moe Blom Nydalens SK 39:07 +1:05
3 Haakon Ingvaldsen Nittedal OL 40:27 +2:25
4 Glør Winsvold Sentrum OK 41:31 +3:29
5 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 46:05 +8:03
6 Dag Larsen Nydalens SK 46:57 +8:55
7 Kine Dirro Måren OK 48:33 +10:31
8 Nicole Ragvin Nydalens SK 48:37 +10:35
9 Tellef Juell Larsen IL Tyrving 50:12 +12:10
10 Johan Jebsen Heming Orientering 50:25 +12:23
11 Vidar Gjeldstad Oppsal Orientering 50:32 +12:30
12 Håkon Meland-Tangen Bækkelagets SK 53:17 +15:15
13 Fridtjof Jebsen Fossum IF 53:39 +15:37
14 Steinar Eastwood Lillomarka OL 53:47 +15:45
15 Marie Rygh Holten Nydalens SK 53:52 +15:50
16 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 53:56 +15:54
17 Aleksander Rygh Holten Nydalens SK 58:30 +20:28
18 Helena Axelsson Nydalens SK 59:46 +21:44
19 Anders Øpstad Asker Skiklubb 59:53 +21:51
20 Fredrik Saugestad Nydalens SK 1:00:35 +22:33
21 Helen Palmer Byåsen IL 1:07:25 +29:23
22 Elisabeth Romcke NOTEAM 1:07:48 +29:46
23 Mons Løvfald Nydalens SK 1:08:33 +30:31
24 Merete Rørvik Lillomarka OL 1:21:10 +43:08
25 Espen Jernberg Nydalens SK 1:30:03 +52:01
26 Sigbjørn Odden Måren OK 1:32:51 +54:49
27 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:33:56 +55:54
28 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 1:57:03 +1:19:01
29 Aase Mestad Lillomarka OL 2:01:26 +1:23:24
30 Raphael Neto NOTEAM 2:35:44 +1:57:42
  Roar Nydal Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Andreas Juell Larsen IL Tyrving diskvalifisert  
  Brynjar Fredheim Lillomarka OL ikke startet  
  Bodil Nordenström Fossum IF ikke startet  
  Roar Pedersen Oppsal Orientering ikke startet  
  Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL ikke startet  

Direkte AK

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Katrine Finstad Land IL Tyrving 41:50  
2 Lars Klyve Oppsal Orientering 45:42 +3:52
3 Vidar Berteig IL GeoForm 45:58 +4:08
4 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 47:23 +5:33
5 Maiken Mo Nydalens SK 48:00 +6:10
6 Sigrun Hernes Ytrebø Asker Skiklubb 51:00 +9:10
7 Kaja Gjedebo Oppsal Orientering 51:12 +9:22
8 Haakon Dolven Asker Skiklubb 52:33 +10:43
9 Magnus Zachariasen Oppsal Orientering 56:04 +14:14
10 Gunnar Fosstveit Raumar Orientering 58:14 +16:24
11 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1:00:54 +19:04
12 Line Sletner Lillomarka OL 1:07:51 +26:01
13 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 1:08:06 +26:16
14 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 1:08:54 +27:04
15 Sharon Broadwell IL GeoForm 1:15:41 +33:51
16 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 1:16:11 +34:21
17 Elin Brekke Lillomarka OL 1:21:18 +39:28
18 Ruth-Marie Høilund Ler Fet OL 1:24:38 +42:48
19 Lene Colquhoun Lillomarka OL 1:42:22 +1:00:32
20 Vibeke Høst Lillomarka OL 1:42:37 +1:00:47
  Hanne Fredheim Lillomarka OL diskvalifisert  
  Siri Holmbo IL Tyrving diskvalifisert  
  Gerd Berit Rekve Fossum IF ikke startet  
  Toril Wiig IL Tyrving ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +