Resultater Høydepunktet - KM Sprint AOOK 2017



Resultater Høydepunktet - KM Sprint Akershus og Oslo O-krets
Lørenskog, Akershus - 9. mai 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
0 Lea Hanneborg Østmarka OK 14:20    
0 Mira Hanneborg Østmarka OK 21:35 +1:20  
0 Sahra Rehn Oppsal Orientering 11:38    
0 Pernille Lyngøy Østmarka OK 16:53    
0 Amund Kortner Vogt Østmarka OK 20:38 +0:23  
0 Solveig Ruud Tednes Østmarka OK 15:25    
0 Eirin Kolshus Oppsal Orientering 20:10    
0 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 17:29    
0 Rachel Constanse Steder Østmarka OK 20:17 +0:02  
0 Stian Lillegård Lillomarka OL 8:50    
0 Tom Andre Andreassen Fet OL 20:15    
0 Ingrid Jarstadmarken Price Østmarka OK 16:55    
0 Gaute Skjønhaug Fet OL 20:11    
0 Silje Andresen Skotte Fossum IF 17:42    
  Marius Esvall Østmarka OK diskvalifisert    
  Sigmund Ølstad Fet OL diskvalifisert    
  Mons Sætre Lorentsen Fet OL diskvalifisert    
  Astrid Reusch Heming Orientering ikke startet    
  Eskil Olaussen Oppsal Orientering ikke startet    
  Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering ikke startet    

D -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Helene Scheele Nydalens SK 8:47    
  Åse Lurås Oppsal Orientering diskvalifisert    

D 11-12

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 10:23    
2 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 11:13 +0:50  
3 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 12:34 +2:11  
4 Marie Scheele Nydalens SK 12:42 +2:19  
5 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 14:21 +3:58  
6 Pauline Myklebust IL Koll 14:38 +4:15  
7 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 14:46 +4:23  
8 Nora Sørberg Raumar Orientering 15:18 +4:55  
9 Sara Martini Asker Skiklubb 19:11 +8:48  
10 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 21:23 +11:00  
11 Martine Arntzen Haug Østmarka OK 23:00 +12:37  
12 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 26:47 +16:24  
13 Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 29:05 +18:42  
14 Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 31:10 +20:47  
15 Regine Røiseland Østmarka OK 49:39 +39:16  
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert    
  Mari Kalleson Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Tiril Ebon Espedal Nydalens SK diskvalifisert    
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert    
  Bertine Mjøster Østmarka OK ikke startet    

D 13-14

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 12:46    
2 Mari Brende Fossum IF 13:50 +1:04  
3 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 14:05 +1:19  
4 Linnea Holst IL Tyrving 15:23 +2:37  
5 Marie Saugestad Nydalens SK 15:24 +2:38  
6 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 15:43 +2:57  
7 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 15:52 +3:06  
8 Ida Marie Flågen Heming Orientering 15:54 +3:08  
9 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 16:02 +3:16  
10 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 16:05 +3:19  
11 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 16:08 +3:22  
12 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 17:14 +4:28  
13 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 17:31 +4:45  
14 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 17:40 +4:54  
15 Ella Berstad Heming Orientering 18:09 +5:23  
16 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 18:46 +6:00  
17 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 19:31 +6:45  
18 Sigrid Nermoen Østmarka OK 20:22 +7:36  
19 Julie Berntzen Fet OL 20:23 +7:37  
20 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 20:30 +7:44  
21 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 21:27 +8:41  
22 Frida Solsrud Nydalens SK 21:55 +9:09  
23 Gina Brevik Østmarka OK 22:38 +9:52  
24 Ada Von Simson Østmarka OK 41:34 +28:48  
25 Andrea H. Rogndokken Fet OL 54:58 +42:12  
  Guro Linnebo Heming Orientering ikke startet    
  Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK ikke startet    
  Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF ikke startet    
  Johanne Rognerud Bøe Fossum IF ikke startet    

D 15-16

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Oda Scheele Nydalens SK 14:17    
2 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 14:51 +0:34  
3 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 15:14 +0:57  
4 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 15:28 +1:11  
4 Ada Wulfsberg Nydalens SK 15:28 +1:11  
6 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 15:36 +1:19  
7 Live Østvold Heming Orientering 15:56 +1:39  
8 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 16:03 +1:46  
9 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 16:23 +2:06  
10 Mina Jørgensen IL Tyrving 16:49 +2:32  
11 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 16:55 +2:38  
12 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 16:58 +2:41  
13 Alexandra Linløkken Østmarka OK 17:00 +2:43  
14 Malene Jebsen Heming Orientering 17:16 +2:59  
15 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 17:48 +3:31  
16 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 18:52 +4:35  
17 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 20:33 +6:16  
18 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 21:01 +6:44  
19 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 23:08 +8:51  
20 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 24:41 +10:24  
21 Silje Slungaard IL Tyrving 25:45 +11:28  
  Tina Kalleson Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Kristine Kravdal Gjø-Vard OL diskvalifisert    
  Ina Martini Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Iris Holst IL Tyrving ikke startet    
  Emma Meyer Larsson IL Tyrving ikke startet    
  Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet    

D 17-18

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Åsne Naadland Holo Fossum IF 15:57    
2 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 16:09 +0:12  
3 Maren Norderud IL Tyrving 16:16 +0:19  
4 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 16:32 +0:35  
5 Agnethe Hasli Gjø-Vard OL 19:47 +3:50  
  Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb ikke startet    
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK ikke startet    

D 19-20

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 16:19    
2 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 17:47 +1:28  

D 21-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Lone Brochmann Bækkelagets SK 14:19    
2 Anne Johanne Lind Nydalens SK 14:30 +0:11  
3 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 16:27 +2:08  
4 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 16:37 +2:18  
5 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 18:19 +4:00  
6 Ragnhild Løvli Ås-NMBU Orientering 19:09 +4:50  
7 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 19:44 +5:25  
8 Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering 30:58 +16:39  
  Louise Oram Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Arianna Taufer Nydalens SK diskvalifisert    
  Delphine Poirot Lillomarka OL diskvalifisert    
  Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Lisa Schubnell Bækkelagets SK ikke startet    

D 40-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 18:52    
2 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 19:35 +0:43  
3 Elin Kalleson Oppsal Orientering 20:55 +2:03  
3 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 20:55 +2:03  
5 Ann Elin Flågen Heming Orientering 21:55 +3:03  
6 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 21:58 +3:06  
7 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 22:15 +3:23  
8 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 22:29 +3:37  
9 Solveig Bergan Nydalens SK 23:58 +5:06  
10 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 26:57 +8:05  
11 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 29:46 +10:54  
12 Linda Fredh OK Moss 33:12 +14:20  
13 Julie Baumann Heming Orientering 46:07 +27:15  
  Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Marianne Reusch Heming Orientering ikke startet    
  Jorun Ruud Asker Skiklubb ikke startet    

D 50-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Maria Jonsson Nydalens SK 16:14    
2 Anne Madslien Nydalens SK 17:32 +1:18  
3 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 18:26 +2:12  
4 Marita Hernandez OL Toten-Troll 18:39 +2:25  
5 Runa Skyttersæter Heming Orientering 19:11 +2:57  
6 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 19:15 +3:01  
7 Kjersti Hov Fossum IF 20:30 +4:16  
8 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 22:01 +5:47  
9 Helena Stubberud Nydalens SK 25:53 +9:39  
10 Jane Karine Helmersen Fet OL 27:48 +11:34  
  Doris Larsson Lillomarka OL diskvalifisert    
  Anne Dahl Nydalens SK diskvalifisert    
  Kari Madslien Nydalens SK ikke startet    
  Hilda Øfsthus Asker Skiklubb ikke startet    

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 14:44    

H -10

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Leon Knudsen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Olaf Blom-Hagen Fossum IF ikke startet    

H 11-12

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 11:19    
2 Martin Christoffer Borg IL Koll 11:49 +0:30  
3 Mathias Linløkken Østmarka OK 15:10 +3:51  
4 Andreas Sandernes Østmarka OK 19:28 +8:09  
5 Erlend Otterlei Østmarka OK 22:43 +11:24  
6 Emil Huuse Østmarka OK 30:10 +18:51  
  Simen Skeide Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Kristoffer Nomeland Østmarka OK diskvalifisert    
  Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL diskvalifisert    
  Marius Knøsberg Østmarka OK ikke startet    
  Simen Skeide Oppsal Orientering ikke startet    
  Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering ikke startet    

H 13-14

40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 11:41    
2 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 12:06 +0:25  
3 Jonas Myhr Asker Skiklubb 12:20 +0:39  
4 Philip Romøren Fossum IF 12:39 +0:58  
5 Lars Lien Gjø-Vard OL 12:53 +1:12  
6 Gaute Bergan Nydalens SK 13:05 +1:24  
7 Fridtjof Reusch Heming Orientering 13:10 +1:29  
8 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 13:14 +1:33  
9 Sindre Vie Strisland Fossum IF 14:09 +2:28  
10 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 14:29 +2:48  
11 Christian Fredrik Borg IL Koll 14:31 +2:50  
12 Axel Aalde Nydalens SK 14:36 +2:55  
13 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 14:40 +2:59  
13 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 14:40 +2:59  
13 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 14:40 +2:59  
16 Eirik Vie Strisland Fossum IF 14:56 +3:15  
17 Tarje Espelin Asker Skiklubb 15:13 +3:32  
17 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 15:13 +3:32  
19 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 15:22 +3:41  
20 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 15:44 +4:03  
21 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 15:51 +4:10  
22 Jonas Krogh Oppsal Orientering 16:20 +4:39  
23 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 16:21 +4:40  
24 Elias Stubberud Nydalens SK 16:23 +4:42  
25 Birk Felland Sætnan Fossum IF 16:26 +4:45  
26 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 16:30 +4:49  
27 Børge Nilsen Berg Fossum IF 16:43 +5:02  
28 Daniel Azagra Næss Nydalens SK 16:58 +5:17  
29 Arild Baumann Heming Orientering 18:24 +6:43  
29 Ask Olaussen Oppsal Orientering 18:24 +6:43  
31 Oliver Nilsen Fossum IF 20:33 +8:52  
32 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 21:32 +9:51  
33 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 21:51 +10:10  
34 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 22:12 +10:31  
35 Ole Martin Nomeland Østmarka OK 23:17 +11:36  
36 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 24:10 +12:29  
37 Jakob Gilljam Østmarka OK 27:10 +15:29  
38 Eirik Røhne Skofteland IL Koll 31:17 +19:36  
  Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Arild dy Baumann Heming Orientering ikke startet    
  Arthur Brunborg Nittedal OL ikke startet    
  Magnus Jystad Østmarka OK ikke startet    

H 15-16

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 12:44    
2 Isak Jonsson Nydalens SK 13:05 +0:21  
3 Sivert Sande Kverme Fossum IF 13:22 +0:38  
4 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 14:22 +1:38  
5 Kristian Østermann Heming Orientering 14:28 +1:44  
6 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 15:14 +2:30  
7 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 15:23 +2:39  
8 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 15:26 +2:42  
9 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 15:27 +2:43  
10 Ferdinand Fremming Heming Orientering 15:30 +2:46  
11 Eivind Berner Myhre Fossum IF 15:48 +3:04  
12 Felix Finsrud Asker Skiklubb 16:02 +3:18  
13 August Syrdal Øen Heming Orientering 16:16 +3:32  
14 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 17:33 +4:49  
15 Tobias Espedal Nydalens SK 18:00 +5:16  
16 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 18:25 +5:41  
17 Marius Bakke Fossum IF 18:59 +6:15  
18 John Otterlei Østmarka OK 20:26 +7:42  
19 Henrik Gudim Østmarka OK 23:40 +10:56  
  Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Sondre Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Herman Brunborg Nittedal OL diskvalifisert    
  Lars Young Vik Nydalens SK diskvalifisert    
  Henrik Reusch Heming Orientering ikke startet    
  Mikkel Katla Fossum IF ikke startet    
  Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering ikke startet    
  Ådne Skjærstein IL Tyrving ikke startet    

H 17-18

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Elias Jonsson Nydalens SK 13:55    
2 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 14:39 +0:44  
3 Lukas Liland Nydalens SK 14:43 +0:48  
4 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 15:12 +1:17  
5 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 16:37 +2:42  
6 Trygve Myhr Asker Skiklubb 16:38 +2:43  
7 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 16:44 +2:49  
8 Håkon Sturød Nydalens SK 16:46 +2:51  
9 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 16:58 +3:03  
10 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 17:07 +3:12  
11 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 18:05 +4:10  
12 Martin Andresen Skotte Fossum IF 18:24 +4:29  
13 Hans Cr. Hygen Østmarka OK 21:24 +7:29  
  Peter Gisholt Fossum IF ikke startet    
  Emil Størmer Fossum IF ikke startet    

H 19-20

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Amund Hoel Raumar Orientering 14:11    
2 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 14:57 +0:46  
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 15:17 +1:06  
4 Jostein Tandberg Nydalens SK 15:38 +1:27  
5 Tarjei Holo Fossum IF 15:51 +1:40  
6 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 17:10 +2:59  
7 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 19:45 +5:34  
  Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet    
  Bjørnar Løvli Asker Skiklubb ikke startet    
  Sander H. Rogndokken Nydalens SK ikke startet    

H 21-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Emil Ahlbäck Fossum IF 13:08    
2 Karl Fremstad Bækkelagets SK 13:40 +0:32  
3 Alan Cherry Nydalens SK 13:48 +0:40  
4 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 13:58 +0:50  
5 Matthew Speake Lillomarka OL 14:09 +1:01  
6 Henrik Eijsink Nydalens SK 14:26 +1:18  
6 Anders Vister Nydalens SK 14:26 +1:18  
8 Oskar Størmer Fossum IF 14:30 +1:22  
9 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 16:01 +2:53  
10 Olav Ekrheim Bækkelagets SK 16:02 +2:54  
11 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 16:26 +3:18  
12 Simen Smestad Bækkelagets SK 17:12 +4:04  
13 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 18:07 +4:59  
14 Morten Tangen OK Moss 19:32 +6:24  
15 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 21:36 +8:28  
  Mathias Benjaminsen Lillomarka OL diskvalifisert    
  Carl Godager Kaas Bækkelagets SK ikke startet    
  Simen A Bjøringsøy Nydalens SK ikke startet    
  Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb ikke startet    

H 40-

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 16:27    
2 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 17:41 +1:14  
3 Tom Bergan Fet OL 18:15 +1:48  
4 Morten Fismen Fossum IF 18:41 +2:14  
5 Bjørn Martini Asker Skiklubb 19:09 +2:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
6 Bjørn Hauge Nydalens SK 19:15 +2:48  
7 Knut J. Sætnan Fossum IF 19:19 +2:52  
8 Christian Reusch Heming Orientering 19:22 +2:55  
9 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 19:51 +3:24  
10 Knut Aalde Nydalens SK 20:01 +3:34  
11 Jon Solsrud Nydalens SK 20:35 +4:08  
12 Eirik Jørgensen IL Tyrving 20:36 +4:09  
13 Christian Jomaas Fossum IF 20:49 +4:22  
14 Kyrre Gran Fet OL 21:09 +4:42  
15 Espen Jernberg Nydalens SK 21:21 +4:54  
16 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 21:55 +5:28  
17 Kjetil Hagen Asker Skiklubb 22:29 +6:02  
18 Rolf Hustvedt Oppsal Orientering 22:33 +6:06  
19 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 22:35 +6:08  
20 Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL 23:45 +7:18  
21 Jens Christian Holst IL Tyrving 24:13 +7:46  
22 Fredrik Saugestad Nydalens SK 24:21 +7:54  
23 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 25:41 +9:14  
24 Magne Aas Asker Skiklubb 25:48 +9:21  
25 Torgeir Skjønhaug Fet OL 26:26 +9:59  
26 Haakon Knudsen Oppsal Orientering 27:03 +10:36  
27 Jarle Rogndokken Fet OL 29:01 +12:34  
  Torstein Hole Nydalens SK diskvalifisert    
  Trond Myhre Fossum IF ikke startet    
  Vidar Gjelstad Oppsal Orientering ikke startet    
  Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb ikke startet    

H 50-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Leif Størmer Fossum IF 13:52    
2 Kjetil Espedal Nydalens SK 17:33 +3:41  
3 Stein H. Hagen Fossum IF 17:59 +4:07  
4 Ole Petter Haugen Nydalens SK 18:39 +4:47  
5 Per Slungaard IL Tyrving 19:01 +5:09  
6 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 19:13 +5:21  
7 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 19:35 +5:43  
8 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 20:23 +6:31  
9 Morten Karlsen Måren OK 20:25 +6:33  
10 Øyvind Helmersen Fet OL 23:40 +9:48  
  Arild Andresen Fossum IF diskvalifisert    
  Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Jan Tore Henriksen Nydalens SK diskvalifisert    
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Anders Flågen Heming Orientering diskvalifisert    
  Knut Erling Øen Heming Orientering diskvalifisert    
  Tormod Bøe Fossum IF ikke startet    
  Håkon Jendal Fossum IF ikke startet    
  Are Kristiansen IL Tyrving ikke startet    

H 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 18:07    
2 Bård Natvig Nittedal OL 18:52 +0:45  
  Petter Næss Oppsal Orientering diskvalifisert    

Direkte A

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Per C. Wisløff Asker Skiklubb 16:15    
2 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 18:22 +2:07  
3 Donatas Kontautas OK Moss 18:54 +2:39  
4 Dag Helland Hanssen Tyrving IL 20:50 +4:35  
5 Dag Espolin Johnson Bækkelagets SK 30:26 +14:11  
6 Christian Rolfsen Heming Orientering 32:45 +16:30  
7 Anne Arntzen Raumar Orientering 34:42 +18:27  
  Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Dag Helland-Hansen IL Tyrving ikke startet    

Direkte C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Morten Engebretsen Raumar Orientering 16:31    
2 Juni Espolin Johnson Bækkelagets SK 22:00 +5:29  
  Per Sørberg Raumar Orientering diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +