Resultater Hollheialøpet 2018



Resultater Hollheialøpet
Modum, Buskerud - 2. september 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Frida Hope Modum OL 43:11  
  Julie Økern Hågård Konnerud IL 30:20  
  Filip S. Molenaar Modum OL 27:43  
  Sofie S. Molenaar Modum OL 44:53  
  Martine Røkeberg Eiker OL 41:34  
  Anders B. Werp Viul Orienteringsklubb 1:00:39  
  Bjørn B. Werp Viul Orienteringsklubb 1:00:39  
  Harald B. Werp Viul Orienteringsklubb 1:00:28  
  Sverre B. Werp Viul Orienteringsklubb 1:00:32  
  Marianne Werp Viul Orienteringsklubb diskvalifisert  
  Hans Kristian Wiger Modum OL ikke startet  
  Jørgen Wiger Modum OL ikke startet  

D -10

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Frida Hope Modum OL diskvalifisert  
  Mone Småge-Hilsen Konnerud IL ikke startet  

D 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marte Eger Kongsberg OL fullført  
2 Hanna Spangberg Konnerud IL 38:18  

D 13-14

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Kvarme Sturla, IF 34:29  
2 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 46:46 +12:17
3 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 49:19 +14:50
4 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 51:15 +16:46
5 Martine G. Pettersen Konnerud IL 1:09:35 +35:06
  Gertrud Riis Madsen Danmark diskvalifisert  
  Ida Riis Madsen Danmark diskvalifisert  
  Kathinka Zahl Hagen Fossum IF ikke startet  
  Annabell Aunmo Kjellevold Modum OL ikke startet  

D 13-16C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marthe Graff-Wiik Sturla, IF 53:09  
2 Hedda Kind Kjellevold Modum OL 55:44 +2:35
3 Synne Lien Grøtberg Kongsberg OL 2:03:17 +1:10:08

D 15-16

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 38:01  
2 Åsne Haavengen Kongsberg OL 40:10 +2:09
3 Selma Høivold Kongsberg OL 42:01 +4:00
4 Malene Instanes Sturla, IF 43:20 +5:19
5 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 46:45 +8:44
6 Konstanse Moholth Kongsberg OL 48:02 +10:01
7 Oda Isnes Tyse Eiker OL 54:38 +16:37
8 Iselin Sørensen Sturla, IF 1:01:18 +23:17
  Petra Hoveid Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Hedda Spangberg Konnerud IL diskvalifisert  
  Ine Instanes Sturla, IF diskvalifisert  
  Mari Øverby Kongsberg OL diskvalifisert  
  Johanna Sofie Longfjeld Modum OL ikke startet  
  Karoline Torø Kongsberg OL ikke startet  

D 17-A kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aurora Moholth Kongsberg OL 46:39  
2 Anne Marthe Peveri Eiker OL 54:32 +7:53
3 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 1:01:12 +14:33
4 Ingrid Lundin Bergan Kongsberg OL 1:05:15 +18:36
  Hilde S. Molenaar Modum OL diskvalifisert  
  Kjersti Myhre Kongsberg OL diskvalifisert  

D 17-C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gro Sand Kongsberg OL 54:06  
2 Ellen Akiko Horni-Johnsen Sturla, IF 1:17:29 +23:23

D 17 AL

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helene Eger Kongsberg OL 1:10:41  
2 Guri Sollien Hulbak Hemsedal IL 1:13:29 +2:48
3 Ida Hope Barth Ringerike OL 1:13:46 +3:05
4 Solveig Letmolie Eiker OL 1:15:59 +5:18
  Marte Larsen Kongsberg OL diskvalifisert  

D 40-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 44:39  
  Anne Riis Danmark diskvalifisert  
  Ellen Gustafsson Kongsberg OL diskvalifisert  

D 45-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 40:14  
2 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 44:15 +4:01
3 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 45:39 +5:25
4 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 46:31 +6:17
5 Kristin Eger Kongsberg OL 58:57 +18:43
6 Larysa Mironava Modum OL 1:04:48 +24:34
7 Mette Spangberg Konnerud IL 1:07:30 +27:16
8 Tanja Instanes Sturla, IF 1:12:20 +32:06
  May Ingela Hope Modum OL diskvalifisert  
  Aud Ellen Brevik Sturla, IF ikke startet  

D 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Løver Thon Modum OL 43:05  
2 Kjersti Stræte Ringerike OL 1:09:06 +26:01
3 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Sturla, IF 1:13:18 +30:13
4 Hilde Moholth Kongsberg OL 2:16:52 +1:33:47
  Solveig Kongsrud Modum OL diskvalifisert  
  Maria Persson Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF ikke startet  

D 55-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Storløkken Kongsberg OL 50:05  
2 Unni Rye Asker Skiklubb 1:12:54 +22:49
  Enikø Bertalan Asker Skiklubb diskvalifisert  

D 65-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aud Kjemperud Eiker OL 55:54  
2 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:20:27 +24:33

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 1:19:04  

D 75-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 1:07:33  
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:08:55 +1:22
  Hanne Bræck Kongsberg OL diskvalifisert  

H -10

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Kristian Kaiser Sturla, IF 38:48  

H 11-12

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 19:57  
2 Mats Johnsen Sturla, IF 22:51 +2:54
3 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 27:31 +7:34
4 Henrik Kaiser Sturla, IF 29:00 +9:03
5 Sebastian Røkeberg Eiker OL 30:58 +11:01
6 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 35:34 +15:37
7 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 38:37 +18:40
8 Oskar Hope Modum OL 1:00:55 +40:58
  Niklas M. Neufeld Modum OL diskvalifisert  
  Håkon Øverby Kongsberg OL diskvalifisert  
  Jarand Gustafsson Kongsberg OL ikke startet  

H 13-14

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 33:54  
2 Halvor Løken Kongsberg OL 40:05 +6:11
3 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 49:03 +15:09
4 Endre Sand Kongsberg OL 50:09 +16:15
5 Rasmus Berglund Ringerike OL 1:07:26 +33:32
6 Martin Kaiser Sturla, IF 1:11:52 +37:58
  Arne Bergan Kongsberg OL ikke startet  

H 15-16

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vetle Drage Kongsberg OL 32:23  
2 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 36:17 +3:54
3 Stein Aas Stræte  Ringerike OL 36:19 +3:56
4 Halvor Rudningen Hemsedal IL 37:41 +5:18
5 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 38:12 +5:49
6 Sindre Ulsaker Hemsedal IL 39:12 +6:49
7 Mikkel Berglund Ringerike OL 39:47 +7:24
8 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 46:51 +14:28
9 Olav Kristian Lund Kongsberg OL 48:09 +15:46
10 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 49:43 +17:20
11 Johan Eger Kongsberg OL 53:47 +21:24
12 Lukas Klausen Sturla, IF 56:34 +24:11
13 Sigurd Smemo Sturla, IF 58:59 +26:36
  Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF diskvalifisert  

H 17-A kort

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olav Ekrheim Bækkelagets SK 45:33  
2 Vegard Østlid Bagstevold Kongsberg OL 53:45 +8:12
3 Harald Bergan Kongsberg OL 1:20:05 +34:32
4 Peter Carlsen Sturla, IF 1:22:27 +36:54
  Magnus Hope Barth Ringerike OL diskvalifisert  

H 17-C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Roger Wiik Sturla, IF 32:20  
2 Gunnar Sanden Eiker OL 52:34 +20:14
3 Anders Johnsen Sturla, IF 1:01:59 +29:39

H 17-N

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Stian Lillegård Lillomarka OL ikke startet  

H 17 AL

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sindre Sandven Bækkelagets SK 49:49  
2 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 54:09 +4:20
3 Peter Gisholt Fossum IF 1:07:34 +17:45
4 Wolfgang Kampel Bækkelagets SK 1:07:46 +17:57
5 Einar Gisholt Fossum IF 1:17:55 +28:06
  Johan Kristian Undeland Sturla, IF diskvalifisert  
  Håvard Myhre Bækkelagets SK diskvalifisert  

H 40-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eivind Tonna Asker Skiklubb 47:40  
2 Per Øivind Eger Kongsberg OL 50:51 +3:11

H 45-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Terje W. Pettersen Berger og Svelvik OL 42:47  
2 Stig Melling Ringerike OL 48:00 +5:13
3 Anders Gustafsson Sturla, IF 49:03 +6:16
4 Endre Ulsaker Hemsedal IL 51:31 +8:44
5 Kjell Petter Småge Konnerud IL 53:57 +11:10
6 Lars Berglund Ringerike OL 58:39 +15:52
  Jørn-Are Longfjeld Modum OL diskvalifisert  

H 50-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 31:59  
2 Gunnar Hope Modum OL 39:17 +7:18
3 Lars Enerhaugen Modum OL 40:31 +8:32
4 Rolv Anders Systad Lyn ski 40:53 +8:54
5 Thomas Kaiser Sturla, IF 42:07 +10:08
6 Knut Anders Løken Fossum IF 43:52 +11:53
7 Hans Otto Øverby Kongsberg OL 44:23 +12:24
8 Per Gustafsson Kongsberg OL 46:03 +14:04
9 Atle Wøllo Kongsberg OL 51:09 +19:10
10 Stein H. Hagen Fossum IF 54:41 +22:42
11 Terje Næss Fossum IF 55:12 +23:13
12 Rune Sørensen Sturla, IF 55:17 +23:18
13 Jon Erik Kvarme Sturla, IF 59:25 +27:26
  Roar Bye Modum OL ikke startet  

H 55-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørgen Mårtensson Modum OL 33:04  
2 Knut Aas Ringerike OL 41:10 +8:06
3 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 42:15 +9:11
4 Njål Nore Asker Skiklubb 52:16 +19:12
  Erik Høivold Kongsberg OL diskvalifisert  

H 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 35:31  
2 Per Schanche Asker Skiklubb 40:37 +5:06
3 Petter F. Johannessen Sturla, IF 54:11 +18:40
4 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:22:45 +47:14

H 65-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 59:10  
2 Bjørn Bakke Nedre Sigdal IF 1:03:38 +4:28

H 70-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Revhaug Ringerike OL 39:02  
2 Øyvind Stene Asker Skiklubb 46:13 +7:11
3 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 48:35 +9:33
4 Kjell Grønhovd Modum OL 48:53 +9:51
5 Erik Johan Grorud Haslum IL 49:10 +10:08
6 Alf Johan Hjelmtvedt Eiker OL 49:56 +10:54
7 John Ivar Kjellevold Modum OL 56:40 +17:38
8 Ragnar Hillestad Lardal OL 57:41 +18:39
9 Dag Rønning Jensen OL Trollo 1:01:12 +22:10
10 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 1:03:20 +24:18

H 75-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon C. Fougner Heming Orientering 54:30  
2 Øystein Madsen Haugerud IF 1:02:55 +8:25
3 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 1:03:32 +9:02
4 Ivar Louis Berg Sturla, IF 1:06:16 +11:46
5 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 1:11:03 +16:33
6 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 1:19:44 +25:14
7 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1:21:46 +27:16

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Finn Åge Østern Kongsberg OL 53:34  
2 Knut Kjemhus Kongsberg OL 1:05:35 +12:01

Direkte A

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anton Plaian Asker Skiklubb 1:24:00  
  Arild Larsen Kongsberg OL diskvalifisert  

Direkte B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hannele Tonna Asker Skiklubb 37:38  
2 Kirsten Gjermstad Berger og Svelvik OL 1:00:14 +22:36

Direkte C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjetil Spangberg Konnerud IL 1:06:18  
2 Bente Vasshaug Konnerud IL 2:05:56 +59:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +