Resultater Hovedlandsrennet Meråker - Normal - Gutter 15 år - 2017



Resultater Hovedlandsrennet - Normaldistanse - Gutter 15 år
Meråker, Nord-Trøndelag - 24. februar 2017

Arrangementstype: Skiskyting
 

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (24) Streitlien , Emil Hage Folldal If 21:46,9   0-0
2 (79) Tøraasen , Andreas Øyen Folldal If 23:25,4 +01:38,5 0-2
3 (38) Alm , Tobias Østre Toten Skilag 23:26,6 +01:39,7 0-1
4 (40) Hegre , Mathias Sirdal Skilag 23:38,7 +01:51,8 1-0
5 (74) Hjartnes , Eirik Hålandsdal Il 23:38,9 +01:52,0 1-0
5 (22) Sørnes , Mathias Lier Il 23:38,9 +01:52,0 0-2
7 (57) Breivik , Oskar Guddal Markane Il 23:41,3 +01:54,4 3-1
8 (7) Fauchald , Lars Østre Toten Skilag 23:43,1 +01:56,2 0-1
9 (94) Bødal , Lasse Flo Stårheim Il 23:51,7 +02:04,8 0-3
10 (34) Kragh , Vemund Il Bevern 24:10,6 +02:23,7 1-1
11 (49) Thon , Vegard Øystre Slidre Ssl 24:10,8 +02:23,9 2-2
12 (84) Willassen , Johannes Oslo Skiskytterlag 24:14,4 +02:27,5 0-1
13 (43) Christensen , Christian Thon Skrautvål Il 24:18,7 +02:31,8 0-1
14 (92) Stenersen , Olav Asker Skiklubb 24:20,3 +02:33,4 1-1
15 (83) Suhrke , Ole Tafjord Ivrig Il 24:22,2 +02:35,3 1-2
15 (41) Svingen , Niri L Svene Il 24:22,2 +02:35,3 0-0
17 (11) Lynum , Vetle Tromsø Skiskytterlag 24:34,3 +02:47,4 0-1
18 (36) Stakkeland , Mattias Knaben Il 24:40,7 +02:53,8 1-3
19 (44) Tyldum , Jonas Snåsa Skiskytterlag 24:46,7 +02:59,8 2-0
20 (27) Rud , Christian Friis Fossum If 24:49,6 +03:02,7 2-2
21 (5) Lie , Petter Lier Il 24:49,7 +03:02,8 2-1
22 (47) Vereide , Bendik Stårheim Il 25:02,7 +03:15,8 3-0
23 (51) Feten , Peder Ål Skiskyttarlag 25:03,5 +03:16,6 0-1
24 (28) Eide , John Stokkevåg Tormod Skilag 25:06,0 +03:19,1 1-3
25 (52) Kastel , Andreas Gjerdrum Il 25:06,6 +03:19,7 2-1
26 (97) Vollum , Odin Høie Mjøsski 25:14,4 +03:27,5 1-3
27 (81) Berget , Odin Dokken Svene Il 25:20,1 +03:33,2 2-3
27 (62) Skar , Simen Aaberg Asker Skiklubb 25:20,1 +03:33,2 3-1
29 (99) Konow , Halvor Røros Il 25:21,1 +03:34,2 1-2
30 (80) Skutbergsveen , Bastian Mjøsski 25:26,7 +03:39,8 1-0
31 (93) Eng , Anders Alme Nordre Land Il 25:43,8 +03:56,9 1-1
32 (59) Høsøien , Jakob Tynset If 25:44,0 +03:57,1 4-2
33 (76) Garli , Sivert Sokna Il 25:51,1 +04:04,2 3-2
34 (89) Virum , Vegard Otterlei Byåsen Skiskytterlag 25:57,5 +04:10,6 2-0
35 (101) Haug Lindgren , Kristian Trysilgutten Il 25:57,6 +04:10,7 0-1
36 (46) Riseth , Albert Snåsa Skiskytterlag 25:57,8 +04:10,9 4-1
37 (56) Tungen , Arnt Johan Orkdal Il 26:00,4 +04:13,5 2-3
38 (53) Benberg , Jann Krister Byåsen Skiskytterlag 26:05,5 +04:18,6 2-1
39 (54) Falmår , Kristian Oleander Snåsa Skiskytterlag 26:05,7 +04:18,8 2-1
40 (63) Finden , Erling Vik Il 26:10,3 +04:23,4 0-1
40 (82) Knudsen Renolen , Solan Fet Skiklubb 26:10,3 +04:23,4 2-0
42 (26) Hauge , Herman Glede Oslo Skiskytterlag 26:11,1 +04:24,2 1-3
43 (17) Thorshaug , Brynjar Alvdal Il 26:11,8 +04:24,9 2-2
44 (30) Amdal , Anders Fossum If 26:13,3 +04:26,4 2-4
45 (85) Skomakerstuen Åsen , Eirik Alvdal Il 26:16,2 +04:29,3 1-4
46 (100) Stranden , Anders Aalvik Kvam 26:22,3 +04:35,4 1-3
47 (19) Slupphaug , Iver Orkdal Il 26:26,4 +04:39,5 2-2
48 (31) Ording , Frederik Asker Skiklubb 26:26,9 +04:40,0 2-1
49 (23) Ulset , Ådne Vingrom Il 26:28,0 +04:41,1 2-0
50 (90) Gisleberg , Oskar Søndre Ål Sportsklubb 26:32,3 +04:45,4 2-0
50 (6) Haughovd , Ask Stårheim Il 26:32,3 +04:45,4 1-1
52 (48) Slaatto , Tobias Geilo Il 26:41,9 +04:55,0 2-2
53 (64) Holløkken , Jonas Ofte Bø Skiskyttarlag 26:42,1 +04:55,2 2-3
54 (29) Kjørsvik , Peder Bonden Il Bevern 26:49,5 +05:02,6 0-4
55 (65) Nordhagen , Truls Lier Il 26:51,6 +05:04,7 3-4
56 (35) Halvorsen , Øyvind Henanger Hålandsdal Il 26:52,1 +05:05,2 2-0
57 (69) Hove , Halvor Idrettslaget Dyre Vaa 27:05,1 +05:18,2 2-1
58 (12) Eide , Laurits Stokkevåg Tormod Skilag 27:06,8 +05:19,9 3-3
59 (50) Hollund , Adrian Pujol Fossum If 27:09,4 +05:22,5 1-3
60 (21) Hagen , Sondre Løkke Tingvoll Il 27:15,5 +05:28,6 0-0
61 (98) Hovet , Magnus Sparre Try, Idrettslaget 27:19,7 +05:32,8 2-3
62 (3) Wahlstrøm , Henrik Try, Idrettslaget 27:21,4 +05:34,5 3-4
63 (71) Birkeland , Hans Knoph Fossum If 27:22,8 +05:35,9 4-3
64 (32) Halset , Sander Striger Byåsen Skiskytterlag 27:27,0 +05:40,1 3-3
65 (13) Mikalsen , Njål Eirik Hole Sandnes Skiskytterlag 27:29,1 +05:42,2 1-2
66 (16) Skibrek , Troy Blegeberg Simostranda Il 27:29,4 +05:42,5 2-1
67 (61) Arnegard , Gaute Ål Skiskyttarlag 27:30,8 +05:43,9 4-3
68 (91) Mathisen , Erik Tromsø Skiskytterlag 27:49,6 +06:02,7 3-3
69 (42) Verdenius , Jacob Vingelen Il 27:49,9 +06:03,0 4-4
70 (66) Hagali , Niklas Olai Hovdenakk Øystre Slidre Ssl 27:55,6 +06:08,7 3-3
71 (67) Flesjø , Magnus Fossum If 27:58,4 +06:11,5 3-4
72 (15) Tjørhom , Aslak Sirdal Skilag 27:58,6 +06:11,7 2-4
73 (55) Borchgrevink , Jørgen Fossum If 28:02,2 +06:15,3 4-3
74 (73) Aasbø , Jakob Il Bevern 28:03,8 +06:16,9 3-1
75 (60) Runningen , Åsmund Lier Il 28:05,7 +06:18,8 4-1
76 (77) Belbo , Henrik Johannes Steinkjer Skiklubb 28:06,1 +06:19,2 2-2
77 (68) Strand , Syver Grimstad Bø Skiskyttarlag 28:07,2 +06:20,3 0-0
78 (39) Halseth , Mathias Rennebu Il 28:14,1 +06:27,2 2-2
79 (14) Aune , Christian Fjærli Trondhjems Skiskyttere 28:18,6 +06:31,7 3-2
79 (78) Hegg , Jens-Henrik Vik Il 28:18,6 +06:31,7 1-4
81 (4) Lien , Even Øverbygda Il 28:21,2 +06:34,3 3-2
82 (86) Mandt , Henrik Hønefoss Skiskytterklubb 28:25,6 +06:38,7 2-5
83 (37) Skrautvol , Martin Skrautvål Il 28:27,5 +06:40,6 1-0
84 (10) Olsen , Aleksander Trøa Meråker Skiskytterklubb 28:54,6 +07:07,7 1-1
85 (33) Ledang , Henrik Alvdal Il 28:54,8 +07:07,9 4-3
86 (70) Lindefjeld , Torjus Bærums Skiklub 29:01,3 +07:14,4 4-4
87 (25) Mag-Isa , Angelo Gabriel Østre Toten Skilag 29:32,2 +07:45,3 1-3
88 (58) Svea , Kim Hugo Bossekop Ul 29:38,9 +07:52,0 4-3
89 (8) Sørensen , Fredrik Andre Bærums Skiklub 30:37,7 +08:50,8 4-1
90 (88) Stokke , Martin Lier Il 30:54,0 +09:07,1 5-3
91 (9) Nygård , Iver Stenhjem Tingvoll Il 32:56,5 +11:09,6 3-4
92 (87) Grue , Eskil Ål Skiskyttarlag 33:04,6 +11:17,7 4-4


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +