Resultater Hovedlandsrennet Meråker - Normal - Gutter 16 år - 2017



Resultater Hovedlandsrennet - Normaldistanse - Gutter 16 år
Meråker, Nord-Trøndelag - 24. februar 2017

Arrangementstype: Skiskyting
 

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (227) Nevland , Martin Figgjo Il 22:46,4   2-1
2 (189) Ottersen , Tobias Ullensaker Skiklubb 23:02,0 +00:15,6 2-1
3 (236) Martinsson , Even Åsnes Skiskytterlag 23:03,2 +00:16,8 0-1
4 (216) Aslaksen , Nikolai Bossmo & Ytteren Il 23:03,4 +00:17,0 0-2
5 (240) Eidissen , Christoffer Fossum If 23:06,8 +00:20,4 0-1
6 (237) Steinmoen , Sander Heddal Idrettslag 23:08,8 +00:22,4 0-2
7 (218) Hauan , Erlend Tromsø Skiskytterlag 23:11,3 +00:24,9 0-1
8 (250) Gjesbakk , Sondre Bossmo & Ytteren Il 23:18,7 +00:32,3 0-1
9 (205) Fiksen , Hermann Nordstrand Bossekop Ul 23:20,7 +00:34,3 1-2
10 (234) Andersen , Erlend Bossekop Ul 23:20,9 +00:34,5 1-1
11 (251) Brimi , Ulrik Olsen Byåsen Skiskytterlag 23:29,1 +00:42,7 2-2
12 (285) Idland , Eirik Figgjo Il 23:29,3 +00:42,9 2-2
13 (183) Hol , Morten Målselvs Skiskyttere 23:35,3 +00:48,9 0-3
14 (232) Rørstad , Eirik Fløtre Fossum If 23:36,4 +00:50,0 1-1
15 (207) Gerhardsen , Trym Silsand Tromsø Skiskytterlag 23:52,5 +01:06,1 2-2
16 (231) Tveit Aakre , Olav Markus Sannidal Il 23:53,6 +01:07,2 1-1
17 (202) Haugøy , Espen Asker Skiklubb 23:58,3 +01:11,9 2-0
18 (275) Aasbø , Aksel Emil Try, Idrettslaget 23:59,8 +01:13,4 1-1
19 (187) Kraft , Henrik Skatval Skilag - Skiskyting 24:05,7 +01:19,3 0-1
20 (261) Nytrøen , Gaute Kvittum Tynset If 24:08,2 +01:21,8 2-0
21 (222) Uhlin-Engstu , Even Heddal Idrettslag 24:15,1 +01:28,7 2-1
22 (239) Vingelen , Amund Grann Vingelen Il 24:15,6 +01:29,2 1-2
23 (213) Frøytland , Tobias Øvrebø Il 24:18,4 +01:32,0 2-0
24 (235) Mathiesen , Mads Huken Ullensaker Skiklubb 24:18,8 +01:32,4 0-3
25 (247) Døssland , Anders Melaaen Lier Il 24:22,9 +01:36,5 1-2
26 (266) Heggland , Håvard Froland Il 24:24,0 +01:37,6 1-2
27 (257) Strømvall , Raimond Haugom Østre Toten Skilag 24:27,4 +01:41,0 1-2
28 (197) Fekjan Solheim , Peder Svene Il 24:27,6 +01:41,2 3-2
29 (223) Aspenes , Knut Dahlen Skatval Skilag - Skiskyting 24:28,7 +01:42,3 3-0
30 (212) Aaland , Martin Hardbagg Il 24:28,8 +01:42,4 4-1
31 (271) Møller , Marius Steinkjer Skiklubb 24:32,1 +01:45,7 0-3
32 (221) Stenersen , Jørgen Brones Målselvs Skiskyttere 24:33,8 +01:47,4 2-1
33 (277) Hedegart , Einar Inderøy Il 24:40,1 +01:53,7 1-2
34 (209) Bartolo , Lars De Gjerstad Il 24:41,1 +01:54,7 2-0
35 (292) Linset , Jonas Skatval Skilag - Skiskyting 24:42,2 +01:55,8 0-3
36 (278) Schiellerup , Rasmus August Geilo Il 24:46,2 +01:59,8 2-0
37 (188) Uldal , Martin Birkenes Il 24:50,4 +02:04,0 3-1
38 (199) Aakervik , Espen Fet Skiklubb 24:55,9 +02:09,5 3-5
39 (248) Lillemoen , Sander Brevik Simostranda Il 24:59,8 +02:13,4 3-0
40 (281) Langerud , Sivert Dørum Hønefoss Skiskytterklubb 25:00,2 +02:13,8 2-1
41 (262) Sameien , Morten Tørnblad Fet Skiklubb 25:06,3 +02:19,9 0-1
42 (211) Solvoll , Olve Bossmo & Ytteren Il 25:08,2 +02:21,8 1-2
43 (267) Kjos , Oskar Ullensaker Skiklubb 25:09,6 +02:23,2 1-1
44 (264) Halseth , Håkon Rennebu Il 25:13,1 +02:26,7 3-2
45 (204) Tvilde , Hans Voss Skiskytterlag 25:16,2 +02:29,8 0-0
46 (196) Næss , Øistein Fagerli Gjerdrum Il 25:18,9 +02:32,5 2-1
47 (200) Sjøberg , Emil Tromsø Skiskytterlag 25:24,2 +02:37,8 3-1
48 (191) Seljeset , Magnus Hornindal Il 25:24,7 +02:38,3 3-0
49 (198) Indrebø , Eirik Vik Il 25:26,2 +02:39,8 1-0
50 (184) Eriksen , Sigurd Alterskjær Målselvs Skiskyttere 25:32,1 +02:45,7 1-3
51 (224) Solligård , Sivert Garberg Orkdal Il 25:34,9 +02:48,5 0-4
52 (219) Stuen , Torbjørn Rennebu Il 25:43,6 +02:57,2 2-3
53 (215) Sandvik , Martin Skatval Skilag - Skiskyting 25:44,7 +02:58,3 2-3
54 (217) Antonsen , Sebastian Stolen Il Bevern 25:49,1 +03:02,7 1-2
55 (290) Rødland , Tarald Fossum If 25:54,4 +03:08,0 1-3
56 (245) Birkeland , Sindre Alta Skiskytterlag 25:56,2 +03:09,8 1-3
57 (242) Kristiansen , Jonas Landsem Byåsen Skiskytterlag 25:56,7 +03:10,3 3-0
58 (244) Dalene , Arne August Birkenes Il 25:57,0 +03:10,6 4-1
59 (253) Lindstad , Andreas Røsjorde Vingrom Il 25:57,7 +03:11,3 0-1
60 (274) Nilsen , Sondre Bjørgen Byåsen Skiskytterlag 25:58,2 +03:11,8 2-4
61 (193) Løvoll , Åsmund Asker Skiklubb 26:01,4 +03:15,0 2-2
62 (282) Olsen , Even Mjøsski 26:03,1 +03:16,7 1-4
63 (287) Holemark , Sigurd Hønefoss Skiskytterklubb 26:03,8 +03:17,4 3-2
64 (226) Feten , Ole Ål Skiskyttarlag 26:06,0 +03:19,6 1-1
65 (246) Myhre , Eivind Berner Fossum If 26:10,1 +03:23,7 1-2
66 (194) Rønningen , Hallvard André Fet Skiklubb 26:13,9 +03:27,5 1-0
67 (206) Sandstad , Lars Byåsen Skiskytterlag 26:14,3 +03:27,9 2-2
68 (288) Espeland , Asgeir Tynset If 26:17,0 +03:30,6 2-3
69 (243) Øvland , Åsbjørn Langeland Øvrebø Il 26:17,1 +03:30,7 4-1
70 (238) Grevstad , Sigurd Fossum If 26:18,1 +03:31,7 2-1
71 (265) Gulbrandsen , Kasper Dagsland Bø Skiskyttarlag 26:23,9 +03:37,5 2-3
72 (186) Femsteinevik , Otto Hålandsdal Il 26:35,0 +03:48,6 4-3
73 (254) Jakobsen , Simen Nordre Land Il 26:36,9 +03:50,5 1-1
74 (252) Evensløkken , Ole Tobias Bjerke Il Ski 26:38,8 +03:52,4 4-2
75 (256) Gjørven , Magnus Midthjell Markane Il 26:39,8 +03:53,4 0-1
76 (249) Solfjeld , Helge Oslo Skiskytterlag 26:51,1 +04:04,7 1-5
77 (283) Tjøtta , Martin Fossum If 26:54,6 +04:08,2 4-1
78 (214) Gundersen , Sebastian Hagen Vingrom Il 26:58,3 +04:11,9 2-4
79 (182) Skattebøl , Magnus Fossum If 27:00,1 +04:13,7 2-2
80 (293) Aa , Eilev Klokk Vingrom Il 27:08,9 +04:22,5 2-4
81 (192) Horvei , Anders Gjerdrum Il 27:09,8 +04:23,4 3-1
82 (201) Hilland , Sigurd Try, Idrettslaget 27:15,4 +04:29,0 4-5
83 (268) Høgli , Magnus Byåsen Skiskytterlag 27:16,5 +04:30,1 3-4
84 (233) Aasbø , Magnus Gjerstad Il 27:21,5 +04:35,1 3-2
85 (260) Jensrud , Andreas Hårberg Lier Il 27:25,6 +04:39,2 4-1
86 (210) Hørthe , Ole Amund Bonden Lier Il 27:32,5 +04:46,1 1-5
87 (284) Stensrud , Martin Hernes Il 27:43,2 +04:56,8 0-3
88 (203) Owren , Iver Vingrom Il 27:44,2 +04:57,8 2-4
89 (228) Tangen , Troy Bossekop Ul 27:49,7 +05:03,3 3-2
90 (279) Maalø , Mats Skatval Skilag - Skiskyting 27:50,0 +05:03,6 3-5
91 (289) Skaug , Sivert Raddum Tretten Skiskytterlag 27:50,1 +05:03,7 2-4
92 (263) Tvinnereim , Rasmus Bersvein Hardbagg Il 27:54,8 +05:08,4 0-3
93 (273) Aastorp , Sander Thowsen Bjerke Il Ski 28:05,7 +05:19,3 2-4
94 (195) Lefdal , Sander Byåsen Skiskytterlag 28:13,5 +05:27,1 1-1
95 (294) Svardal , Sivert Kristian Fet Skiklubb 28:16,4 +05:30,0 4-2
96 (259) Berg , Magnus R. Fossum If 28:20,0 +05:33,6 2-2
97 (276) Østreng , Even Nygaard Gjerdrum Il 28:35,9 +05:49,5 4-5
98 (241) Woldengen , Sigurd Bekken Tingelstad Skiskytterklubb 28:43,0 +05:56,6 3-2
99 (208) Hofstad , Brian Skatval Skilag - Skiskyting 29:07,8 +06:21,4 3-4
100 (280) Otterstad , Magnus Hernes Il 29:26,9 +06:40,5 4-4
101 (270) Øversveen , Sivert Nordre Land Il 29:27,9 +06:41,5 2-1
102 (220) Strøm , Birk Oslo Skiskytterlag 29:31,2 +06:44,8 4-1
103 (258) Innset , Håvard Voss Skiskytterlag 29:34,8 +06:48,4 3-5
104 (295) Hevrøy , Zakarias Olai Grann Try, Idrettslaget 29:54,1 +07:07,7 4-0
105 (269) Mortensen , Sondre Østraat Fossum If 31:57,7 +09:11,3 4-4
DSQ (272) Nergård , Kristoffer R.g. Lier Il 24:24,4 +01:38,0 2-1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +