Resultater Hovedlandsrennet Meråker - Normal - Jenter 15 år - 2017



Resultater Hovedlandsrennet - Normaldistanse - Jenter 15 år
Meråker, Nord-Trøndelag - 24. februar 2017

Arrangementstype: Skiskyting
 

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (143) Kråkstad Johansen , Hanne Bossmo & Ytteren Il 19:43,7   0-0
2 (130) Melbybråten , Eivor Øystre Slidre Ssl 19:46,2 +00:02,5 0-2
3 (147) Hjemli , Gina Lagmandsveen Mjøsski 21:23,5 +01:39,8 2-0
4 (123) Winsvold , Linnea Lier Il 21:23,6 +01:39,9 0-1
5 (106) Taarud , Ingrid Vingrom Il 21:42,3 +01:58,6 2-1
6 (141) Heggen , Ingrid Stårheim Il 21:52,6 +02:08,9 1-0
7 (134) Storlien , Amalie Mjøsski 22:00,9 +02:17,2 1-0
8 (144) Randby , Gro Njølstad Ivrig Il 22:03,9 +02:20,2 3-2
9 (145) Rolstad , Ingeborg Oslo Skiskytterlag 22:08,9 +02:25,2 1-2
10 (122) Skjevdal , Inga Røros Il 22:12,8 +02:29,1 2-0
11 (109) Brouwer , Amanda Horten Nittedal Skiskytterlag 22:38,1 +02:54,4 1-2
12 (105) Schreiner , Anette Stien Bossmo & Ytteren Il 22:39,2 +02:55,5 0-2
13 (108) Kristiansen , Ragni Trondhjems Skiskyttere 22:56,7 +03:13,0 1-1
14 (112) Solberg , Hedvig Marie Fossum If 22:57,7 +03:14,0 2-3
15 (154) Skavhellen , Andrine Kvilhaug Ivrig Il 22:59,2 +03:15,5 1-1
16 (126) Furuheim , Elise Drammen Strong 23:04,1 +03:20,4 0-3
17 (119) Martini , Ina Asker Skiklubb 23:11,2 +03:27,5 2-3
18 (117) Guddingsmo , Mathea Frol Il 23:15,1 +03:31,4 2-0
19 (115) Haavengen , Åsne Il Bevern 23:15,3 +03:31,6 0-2
20 (128) Pettersen , Astrid Tromsø Skiskytterlag 23:19,6 +03:35,9 2-1
21 (125) Monsen , Maria Landrø Orkdal Il 23:21,1 +03:37,4 1-1
22 (153) Singelstad Kåsa , Hedda Hålandsdal Il 23:24,8 +03:41,1 0-3
23 (132) Lynum , Amanda Orkdal Il 23:33,0 +03:49,3 2-2
24 (116) Sønsterudbråten , Pernille Gjerdrum Il 23:34,6 +03:50,9 1-3
25 (133) Henden , Oselie Eid Il - Skiskyting 23:38,5 +03:54,8 2-4
26 (150) Rud , Maja Friis Fossum If 23:42,8 +03:59,1 2-4
27 (114) Mangset , Emilie Mjøsski 23:43,9 +04:00,2 1-1
28 (121) Dybwad , Victoria Fossum If 23:48,5 +04:04,8 5-2
29 (124) Johnsrud , Hannah Søndre Ål Sportsklubb 24:01,3 +04:17,6 1-0
30 (110) Tvinnereim , Gunn Kristi Hardbagg Il 24:13,6 +04:29,9 4-2
31 (127) Stein , Selma Barmen Fana Il 24:13,8 +04:30,1 1-3
32 (140) Tistel , Maria Bertine Sleire Vik Il 24:33,4 +04:49,7 1-1
33 (139) Kleiv , Guro Ingebjørg Idrettslaget Dyre Vaa 24:35,2 +04:51,5 3-1
34 (107) Lunde , Mette Sandnes Skiskytterlag 24:43,0 +04:59,3 1-1
35 (146) Rønning , Christina Gunnerud Bødalen If 24:46,2 +05:02,5 4-3
36 (136) Skjerve , Frida Vinne Skilag 24:48,6 +05:04,9 2-0
37 (113) Nustad , Marion Halvorsen Tretten Skiskytterlag 24:51,4 +05:07,7 3-2
38 (129) Bjønnes , Lisa Oslo Skiskytterlag 25:18,5 +05:34,8 3-1
39 (155) Rinde , Anne Birthe Vik Il 25:41,6 +05:57,9 2-3
40 (120) Skoglund , Dina Utstumo Vingrom Il 26:10,7 +06:27,0 1-1
41 (131) Letrud , Synne Tormod Skilag 26:20,8 +06:37,1 3-1
42 (149) Nilssen , Marte Holmen Mjøsski 26:42,0 +06:58,3 5-3
43 (151) Killi , Sofie Solberg Tormod Skilag 26:44,5 +07:00,8 3-2
44 (138) Norstrand Fiksen , Astrid Bossekop Ul 26:52,3 +07:08,6 2-2
45 (142) Aase , Kristine Heimdal Vik Il 27:03,0 +07:19,3 2-5
46 (148) Aamo , Anneli Nordreisa Il 28:19,5 +08:35,8 2-5


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +