Resultater Hovedlandsrennet Meråker - Normal - Jenter 16 år - 2017



Resultater Hovedlandsrennet - Normaldistanse - Jenter 16 år
Meråker, Nord-Trøndelag - 24. februar 2017

Arrangementstype: Skiskyting
 

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (360) Bakken , Maren Os Il 19:26,1   0-0
2 (347) Mobakken , Ane Uglem Oslo Skiskytterlag 19:51,6 +00:25,5 0-1
3 (367) Owren , Synne Vingrom Il 20:24,0 +00:57,9 2-0
4 (309) Bolstad , Hedda Thoresen Simostranda Il 20:48,6 +01:22,5 0-1
5 (351) Torsteinsrud , Mari Ål Skiskyttarlag 20:52,8 +01:26,7 2-0
6 (339) Dokken , Frida Tormodsgard Svene Il 21:25,7 +01:59,6 1-2
7 (317) Strømsnes , Emma Aasen Lier Il 21:27,0 +02:00,9 2-0
8 (337) Holm , Karoline Simostranda Il 21:34,1 +02:08,0 1-0
9 (346) Myhre , Silje Berner Fossum If 21:35,2 +02:09,1 1-3
10 (311) Årsvoll Undheim , Siri Figgjo Il 21:35,3 +02:09,2 2-2
11 (342) Idsøe , Malin Haga Figgjo Il 21:41,8 +02:15,7 0-0
12 (303) Børve , Hanna Kvam 21:48,6 +02:22,5 1-1
13 (322) Grevskott , Mari Kilskar Frol Il 21:48,9 +02:22,8 1-2
14 (363) Hansen , Ragnhild Sofie Breimyr Froland Il 21:52,4 +02:26,3 0-1
15 (354) Åbyholm , Julie Elisabeth Fossum If 21:58,3 +02:32,2 1-2
16 (332) Haugli , Brinje Marie Oslo Skiskytterlag 22:05,1 +02:39,0 2-1
17 (350) Riddervold , Marte Asker Skiklubb 22:08,2 +02:42,1 1-0
18 (330) Østhus , Marit Nor, Il 22:13,9 +02:47,8 1-1
19 (364) Grue , Marie Kvikne Il 22:25,1 +02:59,0 1-2
20 (318) Børseth , Vilde Bjerke Il Ski 22:27,8 +03:01,7 1-1
21 (314) Aas , Liv Marte Birkenes Il 22:28,7 +03:02,6 1-2
22 (324) Bjørkmo , Andrine Bossmo & Ytteren Il 22:38,3 +03:12,2 2-2
23 (357) Andersen , Amalie Denise Oslo Skiskytterlag 22:45,0 +03:18,9 4-2
24 (323) Veslegard , Vilde Kverndal Ål Skiskyttarlag 22:48,1 +03:22,0 5-1
25 (333) Brenna , Maria Skrautvål Il 22:52,5 +03:26,4 2-2
26 (344) Hals , Camilla Try, Idrettslaget 22:58,5 +03:32,4 2-4
27 (340) Gravir , Anna Øfsthus Asker Skiklubb 23:04,1 +03:38,0 2-0
28 (315) Skinnarland , Tuva Bødalen If 23:04,8 +03:38,7 1-2
29 (321) Gjønnes , Andrea Oppdal Il 23:06,0 +03:39,9 1-2
30 (319) Hammer , Sigrid Bjørnhaug Tromsø Skiskytterlag 23:12,0 +03:45,9 2-0
31 (334) Kolve , Ragna Voss Skiskytterlag 23:22,3 +03:56,2 4-0
32 (349) Stræte , Tuva Aas Hønefoss Skiskytterklubb 23:22,8 +03:56,7 2-4
33 (336) Jacobsen , Mille Fossum If 23:32,0 +04:05,9 0-0
34 (325) Striger , Celina Marie Byåsen Skiskytterlag 23:36,0 +04:09,9 2-2
35 (312) Holte , Ingrid Emblem Gjerstad Il 23:37,6 +04:11,5 4-1
36 (362) Rosef , Åse Marie Birkenes Il 23:45,0 +04:18,9 3-1
37 (316) Larsen , Marte Karine Il Bevern 23:46,5 +04:20,4 2-0
38 (326) Haugse Rød , Maria Hålandsdal Il 23:49,2 +04:23,1 2-1
39 (305) Holm , Ingeborg Smestu Rennebu Il 23:49,5 +04:23,4 1-3
40 (329) Flak , Maria Steinkjer Skiklubb 23:52,8 +04:26,7 4-1
41 (307) Aamlid , Vilde Fyresdal Skiskyttarlag 23:53,5 +04:27,4 1-1
42 (310) Grave , Alise Nekstad Fyresdal Skiskyttarlag 23:59,1 +04:33,0 1-0
43 (353) Berg , An-Magritt Piro Østre Toten Skilag 24:26,1 +05:00,0 0-0
44 (343) Oppigard , Rebecka Eikesdal Skiskyttarlag 24:26,3 +05:00,2 3-1
45 (306) Aas , Andora Regine Hammerfest Skiklubb 24:45,3 +05:19,2 1-1
46 (366) Hongseth , Mathilde Try, Idrettslaget 25:13,7 +05:47,6 0-5
47 (358) Bueie , Marte Lier Il 25:29,0 +06:02,9 0-3
48 (313) Hordvei , Aasne Jonstang Heddal Idrettslag 25:30,4 +06:04,3 3-3
49 (328) Myrold , Ingrid Stårheim Il 25:46,4 +06:20,3 2-3
50 (301) Bentzen Østby , Silje Steinkjer Skiklubb 25:49,8 +06:23,7 4-1
51 (338) Gjeldvik , Olea Iversen Molde Og Omegn If 25:52,6 +06:26,5 0-2
52 (348) Agle , Karen Moum Snåsa Skiskytterlag 26:12,5 +06:46,4 1-3
53 (341) Nordheim , Tonje Oppdal Il 26:20,7 +06:54,6 2-1
54 (356) Rognstad , Ingeborg Tingelstad Skiskytterklubb 27:20,5 +07:54,4 5-3
55 (327) Bentdal , Sigrid Dombås Il 27:21,4 +07:55,3 3-2
56 (335) Hjerpaasen , Guro Asker Skiklubb 27:39,6 +08:13,5 3-3
57 (355) Nyhaugen , Tiril Christina Fet Skiklubb 28:41,9 +09:15,8 2-2
58 (365) Stavnesli , Ane Hagset Molde Og Omegn If 30:13,1 +10:47,0 3-4


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +