Resultater Hovedlandsrennet Meråker - Sprint - Gutter 15 år - 2017



Resultater Hovedlandsrennet - Sprint - Gutter 15 år
Meråker, Nord-Trøndelag - 25. februar 2017

Arrangementstype: Skiskyting
 

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (217) Breivik , Oskar Guddal Markane Il 15:20,3   1-1
2 (308) Streitlien , Emil Hage Folldal If 15:29,8 +00:09,5 1-2
3 (305) Høsøien , Jakob Tynset If 15:36,2 +00:15,9 1-1
4 (218) Kragh , Vemund Il Bevern 15:49,7 +00:29,4 0-0
5 (256) Rud , Christian Friis Fossum If 15:57,5 +00:37,2 2-0
6 (280) Stakkeland , Mattias Knaben Il 16:00,9 +00:40,6 3-0
7 (213) Wahlstrøm , Henrik Try, Idrettslaget 16:06,7 +00:46,4 0-1
8 (311) Lie , Petter Lier Il 16:07,2 +00:46,9 0-1
9 (236) Kastel , Andreas Gjerdrum Il 16:10,9 +00:50,6 0-1
10 (307) Berget , Odin Dokken Svene Il 16:11,6 +00:51,3 2-1
11 (257) Tøraasen , Andreas Øyen Folldal If 16:14,8 +00:54,5 1-2
12 (224) Fauchald , Lars Østre Toten Skilag 16:14,9 +00:54,6 0-0
13 (303) Alm , Tobias Østre Toten Skilag 16:15,0 +00:54,7 1-2
14 (254) Bødal , Lasse Flo Stårheim Il 16:15,9 +00:55,6 3-0
15 (233) Stenersen , Olav Asker Skiklubb 16:23,6 +01:03,3 1-1
16 (282) Slaatto , Tobias Geilo Il 16:29,4 +01:09,1 0-0
17 (251) Holløkken , Jonas Ofte Bø Skiskyttarlag 16:30,7 +01:10,4 2-1
18 (269) Tyldum , Jonas Snåsa Skiskytterlag 16:31,8 +01:11,5 1-1
19 (238) Tungen , Arnt Johan Orkdal Il 16:35,8 +01:15,5 2-1
20 (253) Stranden , Anders Aalvik Kvam 16:36,3 +01:16,0 0-1
21 (274) Kjørsvik , Peder Bonden Il Bevern 16:37,6 +01:17,3 1-0
22 (278) Amdal , Anders Fossum If 16:43,6 +01:23,3 2-2
22 (220) Skar , Simen Aaberg Asker Skiklubb 16:43,6 +01:23,3 2-1
24 (275) Eide , Laurits Stokkevåg Tormod Skilag 16:44,3 +01:24,0 1-0
25 (286) Vollum , Odin Høie Mjøsski 16:48,5 +01:28,2 2-2
26 (277) Eide , John Stokkevåg Tormod Skilag 16:49,4 +01:29,1 1-2
27 (268) Christensen , Christian Thon Skrautvål Il 16:50,4 +01:30,1 2-0
27 (265) Thon , Vegard Øystre Slidre Ssl 16:50,4 +01:30,1 1-4
29 (219) Sørnes , Mathias Lier Il 16:52,7 +01:32,4 4-1
30 (223) Suhrke , Ole Tafjord Ivrig Il 17:03,2 +01:42,9 3-2
31 (259) Hegre , Mathias Sirdal Skilag 17:03,5 +01:43,2 2-1
32 (249) Birkeland , Hans Knoph Fossum If 17:04,6 +01:44,3 2-1
33 (263) Virum , Vegard Otterlei Byåsen Skiskytterlag 17:13,1 +01:52,8 0-2
34 (235) Hagali , Niklas Olai Hovdenakk Øystre Slidre Ssl 17:13,7 +01:53,4 2-2
34 (215) Ulset , Ådne Vingrom Il 17:13,7 +01:53,4 0-1
36 (281) Garli , Sivert Sokna Il 17:15,6 +01:55,3 2-3
37 (260) Vereide , Bendik Stårheim Il 17:17,0 +01:56,7 2-1
38 (295) Skutbergsveen , Bastian Mjøsski 17:20,4 +02:00,1 3-1
39 (245) Finden , Erling Vik Il 17:22,7 +02:02,4 0-0
40 (242) Feten , Peder Ål Skiskyttarlag 17:25,9 +02:05,6 3-0
41 (216) Øverland , Thomas H Seljord Idrettslag 17:27,9 +02:07,6 2-2
42 (225) Mathisen , Erik Tromsø Skiskytterlag 17:36,4 +02:16,1 1-2
43 (264) Slupphaug , Iver Orkdal Il 17:38,1 +02:17,8 1-2
44 (271) Hegg , Jens-Henrik Vik Il 17:40,8 +02:20,5 0-1
45 (313) Benberg , Jann Krister Byåsen Skiskytterlag 17:43,7 +02:23,4 3-1
46 (239) Hjartnes , Eirik Hålandsdal Il 17:46,8 +02:26,5 4-2
47 (300) Nordhagen , Truls Lier Il 17:47,0 +02:26,7 3-3
48 (298) Arnegard , Gaute Ål Skiskyttarlag 17:48,0 +02:27,7 3-2
49 (272) Willassen , Johannes Oslo Skiskytterlag 17:50,5 +02:30,2 2-2
50 (227) Aune , Christian Fjærli Trondhjems Skiskyttere 17:51,4 +02:31,1 1-0
51 (284) Eng , Anders Alme Nordre Land Il 17:53,8 +02:33,5 1-3
52 (258) Mikalsen , Njål Eirik Hole Sandnes Skiskytterlag 17:55,6 +02:35,3 0-1
53 (262) Lindefjeld , Torjus Bærums Skiklub 17:56,3 +02:36,0 4-1
54 (267) Verdenius , Jacob Vingelen Il 18:02,7 +02:42,4 4-3
55 (228) Haug Lindgren , Kristian Trysilgutten Il 18:03,1 +02:42,8 3-1
56 (234) Halset , Sander Striger Byåsen Skiskytterlag 18:05,1 +02:44,8 2-3
56 (226) Knudsen Renolen , Solan Fet Skiklubb 18:05,1 +02:44,8 1-2
58 (304) Haughovd , Ask Stårheim Il 18:13,9 +02:53,6 0-3
59 (287) Ledang , Henrik Alvdal Il 18:15,4 +02:55,1 1-3
60 (214) Thorshaug , Brynjar Alvdal Il 18:18,6 +02:58,3 3-3
61 (290) Borchgrevink , Jørgen Fossum If 18:20,6 +03:00,3 2-2
62 (273) Falmår , Kristian Oleander Snåsa Skiskytterlag 18:21,3 +03:01,0 2-3
63 (283) Konow , Halvor Røros Il 18:21,5 +03:01,2 4-3
64 (276) Lynum , Vetle Tromsø Skiskytterlag 18:22,0 +03:01,7 3-2
65 (293) Pruglhei , Ludvik Skonseng Ul 18:25,0 +03:04,7 1-2
66 (301) Hove , Halvor Idrettslaget Dyre Vaa 18:26,0 +03:05,7 2-1
67 (232) Flesjø , Magnus Fossum If 18:26,2 +03:05,9 4-2
68 (222) Halseth , Mathias Rennebu Il 18:36,3 +03:16,0 1-2
69 (310) Mandt , Henrik Hønefoss Skiskytterklubb 18:37,5 +03:17,2 4-2
70 (296) Runningen , Åsmund Lier Il 18:38,2 +03:17,9 1-2
71 (248) Tjørhom , Aslak Sirdal Skilag 18:40,3 +03:20,0 4-1
72 (266) Svingen , Niri L Svene Il 18:41,1 +03:20,8 3-3
73 (288) Skibrek , Troy Blegeberg Simostranda Il 18:45,5 +03:25,2 1-2
74 (240) Ording , Frederik Asker Skiklubb 18:47,8 +03:27,5 3-1
75 (231) Aasbø , Jakob Il Bevern 18:48,6 +03:28,3 2-2
76 (309) Halvorsen , Øyvind Henanger Hålandsdal Il 18:51,1 +03:30,8 4-1
77 (312) Belbo , Henrik Johannes Steinkjer Skiklubb 18:54,7 +03:34,4 3-1
78 (246) Riseth , Albert Snåsa Skiskytterlag 18:55,1 +03:34,8 4-5
79 (237) Nygård , Iver Stenhjem Tingvoll Il 18:56,3 +03:36,0 1-2
80 (306) Hovet , Magnus Sparre Try, Idrettslaget 18:58,8 +03:38,5 4-2
81 (247) Mag-Isa , Angelo Gabriel Østre Toten Skilag 19:17,0 +03:56,7 1-1
82 (270) Hagen , Sondre Løkke Tingvoll Il 19:20,7 +04:00,4 1-3
83 (297) Gisleberg , Oskar Søndre Ål Sportsklubb 19:21,9 +04:01,6 1-4
84 (241) Svea , Kim Hugo Bossekop Ul 19:32,6 +04:12,3 3-4
85 (291) Skrautvol , Martin Skrautvål Il 19:32,8 +04:12,5 0-2
86 (243) Hollund , Adrian Pujol Fossum If 19:36,9 +04:16,6 4-2
87 (279) Lien , Even Øverbygda Il 19:37,5 +04:17,2 5-2
88 (292) Lund , Olav Il Bevern 19:52,7 +04:32,4 0-2
89 (294) Stokke , Martin Lier Il 20:04,3 +04:44,0 2-3
90 (261) Olsen , Aleksander Trøa Meråker Skiskytterklubb 20:18,8 +04:58,5 1-4
91 (299) Hauge , Herman Glede Oslo Skiskytterlag 20:19,2 +04:58,9 5-3
92 (244) Strand , Syver Grimstad Bø Skiskyttarlag 20:23,9 +05:03,6 1-1
93 (229) Sørensen , Fredrik Andre Bærums Skiklub 20:28,2 +05:07,9 4-2
94 (289) Grue , Eskil Ål Skiskyttarlag 22:19,9 +06:59,6 3-5
95 (252) Svingen , Magnus Brandsø Meråker Skiskytterklubb 23:52,9 +08:32,6 2-3
96 (250) Brandsø Svingen , Halvard Meråker Skiskytterklubb 24:49,2 +09:28,9 4-3


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +