Resultater Hovedlandsrennet Meråker - Sprint - Gutter 16 år - 2017



Resultater Hovedlandsrennet - Sprint - Gutter 16 år
Meråker, Nord-Trøndelag - 25. februar 2017

Arrangementstype: Skiskyting
 

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (70) Idland , Eirik Figgjo Il 14:38,2   0-1
2 (98) Rørstad , Eirik Fløtre Fossum If 14:38,7 +00:00,5 0-0
3 (44) Nevland , Martin Figgjo Il 15:00,0 +00:21,8 1-1
4 (35) Gerhardsen , Trym Silsand Tromsø Skiskytterlag 15:08,7 +00:30,5 2-0
5 (38) Halseth , Håkon Rennebu Il 15:16,9 +00:38,7 1-0
6 (108) Strømvall , Raimond Haugom Østre Toten Skilag 15:19,8 +00:41,6 1-0
7 (61) Eidissen , Christoffer Fossum If 15:22,0 +00:43,8 0-0
8 (103) Hol , Morten Målselvs Skiskyttere 15:23,3 +00:45,1 0-1
9 (78) Løvoll , Åsmund Asker Skiklubb 15:25,8 +00:47,6 0-0
10 (43) Hedegart , Einar Inderøy Il 15:27,0 +00:48,8 0-1
11 (65) Uldal , Martin Birkenes Il 15:28,2 +00:50,0 0-1
12 (116) Aakervik , Espen Fet Skiklubb 15:28,6 +00:50,4 2-1
13 (106) Ottersen , Tobias Ullensaker Skiklubb 15:35,5 +00:57,3 2-2
14 (25) Fekjan Solheim , Peder Svene Il 15:37,6 +00:59,4 3-0
15 (57) Haugøy , Espen Asker Skiklubb 15:41,3 +01:03,1 1-1
16 (92) Martinsson , Even Åsnes Skiskytterlag 15:41,7 +01:03,5 0-1
17 (14) Gjesbakk , Sondre Bossmo & Ytteren Il 15:44,4 +01:06,2 1-2
18 (6) Stuen , Torbjørn Rennebu Il 15:44,8 +01:06,6 1-0
19 (90) Andersen , Erlend Bossekop Ul 15:45,4 +01:07,2 1-1
20 (87) Mathiesen , Mads Huken Ullensaker Skiklubb 15:46,7 +01:08,5 1-0
21 (74) Evensløkken , Ole Tobias Bjerke Il Ski 15:48,4 +01:10,2 0-1
22 (67) Stenersen , Jørgen Brones Målselvs Skiskyttere 15:53,5 +01:15,3 1-1
23 (101) Espeland , Asgeir Tynset If 15:54,9 +01:16,7 0-1
24 (27) Skaug , Sivert Raddum Tretten Skiskytterlag 15:56,8 +01:18,6 3-2
25 (49) Aslaksen , Nikolai Bossmo & Ytteren Il 16:01,5 +01:23,3 0-2
25 (22) Aspenes , Knut Dahlen Skatval Skilag - Skiskyting 16:01,5 +01:23,3 0-2
27 (17) Næss , Øistein Fagerli Gjerdrum Il 16:03,0 +01:24,8 0-0
28 (56) Rødland , Tarald Fossum If 16:04,8 +01:26,6 2-0
29 (62) Linset , Jonas Skatval Skilag - Skiskyting 16:06,5 +01:28,3 1-2
30 (60) Østreng , Even Nygaard Gjerdrum Il 16:07,2 +01:29,0 0-1
31 (83) Aaland , Martin Hardbagg Il 16:08,5 +01:30,3 2-1
32 (31) Døssland , Anders Melaaen Lier Il 16:10,7 +01:32,5 4-0
33 (48) Hauan , Erlend Tromsø Skiskytterlag 16:11,4 +01:33,2 1-1
34 (64) Tjøtta , Martin Fossum If 16:13,8 +01:35,6 2-2
35 (109) Steinmoen , Sander Heddal Idrettslag 16:13,9 +01:35,7 2-1
36 (12) Langerud , Sivert Dørum Hønefoss Skiskytterklubb 16:14,1 +01:35,9 2-1
37 (23) Birkeland , Sindre Alta Skiskytterlag 16:14,4 +01:36,2 0-1
38 (102) Frøytland , Tobias Øvrebø Il 16:18,4 +01:40,2 1-1
39 (79) Maalø , Mats Skatval Skilag - Skiskyting 16:19,0 +01:40,8 1-2
40 (93) Holemark , Sigurd Hønefoss Skiskytterklubb 16:20,4 +01:42,2 1-2
41 (66) Kraft , Henrik Skatval Skilag - Skiskyting 16:25,1 +01:46,9 1-2
42 (26) Møller , Marius Steinkjer Skiklubb 16:25,5 +01:47,3 3-2
43 (85) Aastorp , Sander Thowsen Bjerke Il Ski 16:26,7 +01:48,5 1-2
44 (18) Uhlin-Engstu , Even Heddal Idrettslag 16:28,5 +01:50,3 2-2
45 (4) Eriksen , Sigurd Alterskjær Målselvs Skiskyttere 16:28,7 +01:50,5 1-3
46 (13) Aa , Eilev Klokk Vingrom Il 16:29,2 +01:51,0 2-1
47 (58) Seljeset , Magnus Hornindal Il 16:29,3 +01:51,1 2-0
48 (47) Gulbrandsen , Kasper Dagsland Bø Skiskyttarlag 16:31,2 +01:53,0 1-4
49 (68) Aasbø , Aksel Emil Try, Idrettslaget 16:33,9 +01:55,7 1-4
50 (39) Nilsen , Sondre Bjørgen Byåsen Skiskytterlag 16:35,3 +01:57,1 3-1
51 (59) Femsteinevik , Otto Hålandsdal Il 16:35,8 +01:57,6 2-2
52 (95) Sameien , Morten Tørnblad Fet Skiklubb 16:37,9 +01:59,7 2-0
53 (15) Olsen , Even Mjøsski 16:38,5 +02:00,3 1-2
54 (19) Solfjeld , Helge Oslo Skiskytterlag 16:40,6 +02:02,4 2-1
55 (50) Kjos , Oskar Ullensaker Skiklubb 16:41,0 +02:02,8 1-4
56 (69) Øvland , Åsbjørn Langeland Øvrebø Il 16:41,4 +02:03,2 1-2
57 (52) Steinbakken , Vegard Hattfjelldal Il 16:41,5 +02:03,3 3-2
58 (54) Schiellerup , Rasmus August Geilo Il 16:41,7 +02:03,5 3-0
59 (86) Heggland , Håvard Froland Il 16:42,2 +02:04,0 2-2
60 (105) Tveit Aakre , Olav Markus Sannidal Il 16:44,4 +02:06,2 1-2
61 (88) Fiksen , Hermann Nordstrand Bossekop Ul 16:44,8 +02:06,6 3-4
62 (16) Gundersen , Sebastian Hagen Vingrom Il 16:45,4 +02:07,2 1-2
63 (97) Sandvik , Martin Skatval Skilag - Skiskyting 16:46,2 +02:08,0 1-2
64 (81) Brimi , Ulrik Olsen Byåsen Skiskytterlag 16:51,7 +02:13,5 0-2
65 (8) Dalene , Arne August Birkenes Il 16:53,2 +02:15,0 2-2
66 (76) Sjøberg , Emil Tromsø Skiskytterlag 16:55,3 +02:17,1 2-2
67 (55) Hørthe , Ole Amund Bonden Lier Il 16:55,5 +02:17,3 1-2
68 (5) Jensrud , Andreas Hårberg Lier Il 16:56,9 +02:18,7 0-2
69 (42) Sandstad , Lars Byåsen Skiskytterlag 16:59,0 +02:20,8 1-1
70 (82) Antonsen , Sebastian Stolen Il Bevern 17:05,1 +02:26,9 1-0
71 (80) Indrebø , Eirik Vik Il 17:05,8 +02:27,6 1-0
72 (111) Otterstad , Magnus Hernes Il 17:06,3 +02:28,1 2-0
73 (113) Bartolo , Lars De Gjerstad Il 17:14,1 +02:35,9 2-1
74 (110) Nytrøen , Gaute Kvittum Tynset If 17:16,9 +02:38,7 3-4
75 (72) Berg , Magnus R. Fossum If 17:20,8 +02:42,6 2-0
76 (3) Skattebøl , Magnus Fossum If 17:21,6 +02:43,4 2-0
77 (77) Jakobsen , Simen Nordre Land Il 17:23,1 +02:44,9 2-1
78 (37) Innset , Håvard Voss Skiskytterlag 17:27,8 +02:49,6 2-1
79 (94) Lindstad , Andreas Røsjorde Vingrom Il 17:29,5 +02:51,3 2-0
80 (99) Svardal , Sivert Kristian Fet Skiklubb 17:32,6 +02:54,4 2-2
81 (71) Gjørven , Magnus Midthjell Markane Il 17:38,3 +03:00,1 0-2
81 (20) Hilland , Sigurd Try, Idrettslaget 17:38,3 +03:00,1 3-3
83 (33) Aasbø , Magnus Gjerstad Il 17:43,8 +03:05,6 2-2
84 (115) Brunborg , Herman Nittedal Skiskytterlag 17:47,4 +03:09,2 3-3
85 (32) Høgli , Magnus Byåsen Skiskytterlag 17:52,5 +03:14,3 5-3
86 (51) Tvinnereim , Rasmus Bersvein Hardbagg Il 17:52,9 +03:14,7 1-1
87 (53) Lillemoen , Sander Brevik Simostranda Il 17:54,8 +03:16,6 3-4
88 (104) Horvei , Anders Gjerdrum Il 17:59,4 +03:21,2 2-2
89 (96) Woldengen , Sigurd Bekken Tingelstad Skiskytterklubb 18:04,4 +03:26,2 1-2
90 (30) Kristiansen , Jonas Landsem Byåsen Skiskytterlag 18:05,5 +03:27,3 2-2
91 (73) Owren , Iver Vingrom Il 18:05,9 +03:27,7 4-0
92 (89) Solligård , Sivert Garberg Orkdal Il 18:10,8 +03:32,6 1-4
93 (7) Stensrud , Martin Hernes Il 18:19,0 +03:40,8 2-2
94 (100) Solvoll , Olve Bossmo & Ytteren Il 18:19,1 +03:40,9 4-3
95 (11) Feten , Ole Ål Skiskyttarlag 18:24,6 +03:46,4 2-1
96 (114) Øversveen , Sivert Nordre Land Il 18:25,1 +03:46,9 1-2
97 (107) Hevrøy , Zakarias Olai Grann Try, Idrettslaget 18:25,3 +03:47,1 0-1
98 (28) Vingelen , Amund Grann Vingelen Il 18:25,8 +03:47,6 2-5
99 (41) Tangen , Troy Bossekop Ul 18:34,9 +03:56,7 3-2
100 (9) Børseth-Vassend , Martin Skatval Skilag - Skiskyting 18:40,7 +04:02,5 3-3
101 (34) Myhre , Eivind Berner Fossum If 18:45,3 +04:07,1 4-3
102 (46) Tvilde , Hans Voss Skiskytterlag 18:54,0 +04:15,8 1-4
103 (84) Grevstad , Sigurd Fossum If 19:05,4 +04:27,2 3-3
104 (36) Rønningen , Hallvard André Fet Skiklubb 19:21,5 +04:43,3 3-3
105 (29) Hofstad , Brian Skatval Skilag - Skiskyting 19:28,0 +04:49,8 2-3
106 (24) Strøm , Birk Oslo Skiskytterlag 19:41,8 +05:03,6 3-2
107 (112) Lefdal , Sander Byåsen Skiskytterlag 20:05,7 +05:27,5 1-3
108 (40) Mortensen , Sondre Østraat Fossum If 20:38,1 +05:59,9 4-1
109 (63) Nergård , Kristoffer R.g. Lier Il 20:55,6 +06:17,4 2-1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +