Resultater Hovedlandsrennet Meråker - Sprint - Jenter 15 år - 2017



Resultater Hovedlandsrennet - Sprint - Jenter 15 år
Meråker, Nord-Trøndelag - 25. februar 2017

Arrangementstype: Skiskyting
 

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (358) Melbybråten , Eivor Øystre Slidre Ssl 13:23,6   0-2
2 (362) Randby , Gro Njølstad Ivrig Il 13:26,8 +00:03,2 1-1
3 (341) Kråkstad Johansen , Hanne Bossmo & Ytteren Il 13:31,5 +00:07,9 0-1
4 (334) Taarud , Ingrid Vingrom Il 14:10,9 +00:47,3 1-1
5 (327) Solberg , Hedvig Marie Fossum If 14:12,8 +00:49,2 0-1
6 (343) Rud , Maja Friis Fossum If 14:26,0 +01:02,4 2-1
7 (318) Hjemli , Gina Lagmandsveen Mjøsski 14:31,6 +01:08,0 1-2
8 (355) Heggen , Ingrid Stårheim Il 14:31,9 +01:08,3 1-0
9 (363) Pettersen , Astrid Tromsø Skiskytterlag 14:39,6 +01:16,0 0-2
10 (326) Skjevdal , Inga Røros Il 14:40,7 +01:17,1 2-0
11 (322) Singelstad Kåsa , Hedda Hålandsdal Il 14:46,5 +01:22,9 1-1
12 (365) Rolstad , Kristiane Oslo Skiskytterlag 14:48,3 +01:24,7 2-2
13 (349) Dybwad , Victoria Fossum If 14:59,6 +01:36,0 2-2
14 (338) Henden , Oselie Eid Il - Skiskyting 15:03,4 +01:39,8 2-2
15 (346) Bjønnes , Lisa Oslo Skiskytterlag 15:08,7 +01:45,1 1-0
16 (333) Guddingsmo , Mathea Frol Il 15:13,6 +01:50,0 0-1
17 (361) Haavengen , Åsne Il Bevern 15:18,4 +01:54,8 1-0
18 (328) Nilssen , Marte Holmen Mjøsski 15:21,0 +01:57,4 1-2
19 (330) Rønning , Christina Gunnerud Bødalen If 15:21,5 +01:57,9 4-0
20 (317) Monsen , Maria Landrø Orkdal Il 15:27,8 +02:04,2 1-1
21 (320) Sønsterudbråten , Pernille Gjerdrum Il 15:28,0 +02:04,4 0-3
22 (331) Winsvold , Linnea Lier Il 15:28,2 +02:04,6 2-2
23 (364) Rinde , Anne Birthe Vik Il 15:33,9 +02:10,3 2-0
24 (329) Konsmo , Thea Martine Knaben Il 15:40,1 +02:16,5 1-0
25 (336) Tvinnereim , Gunn Kristi Hardbagg Il 15:40,2 +02:16,6 4-2
26 (321) Brouwer , Amanda Horten Nittedal Skiskytterlag 15:46,5 +02:22,9 2-1
27 (324) Skavhellen , Andrine Kvilhaug Ivrig Il 15:46,7 +02:23,1 1-2
28 (360) Martini , Ina Asker Skiklubb 15:50,0 +02:26,4 3-3
29 (342) Johnsrud , Hannah Søndre Ål Sportsklubb 16:04,8 +02:41,2 0-1
30 (357) Storlien , Amalie Mjøsski 16:05,0 +02:41,4 3-2
31 (351) Mangset , Emilie Mjøsski 16:06,1 +02:42,5 1-2
32 (344) Furuheim , Elise Drammen Strong 16:08,6 +02:45,0 2-2
33 (340) Tistel , Maria Bertine Sleire Vik Il 16:10,6 +02:47,0 1-1
34 (356) Stein , Selma Barmen Fana Il 16:11,5 +02:47,9 1-3
35 (359) Rolstad , Ingeborg Oslo Skiskytterlag 16:18,5 +02:54,9 5-2
36 (350) Lunde , Mette Sandnes Skiskytterlag 16:21,7 +02:58,1 1-1
37 (347) Kleiv , Guro Ingebjørg Idrettslaget Dyre Vaa 16:24,9 +03:01,3 2-2
38 (353) Aamo , Anneli Nordreisa Il 16:31,5 +03:07,9 0-2
39 (337) Skoglund , Dina Utstumo Vingrom Il 16:41,9 +03:18,3 2-0
40 (335) Norstrand Fiksen , Astrid Bossekop Ul 16:43,6 +03:20,0 2-1
41 (367) Kristiansen , Ragni Trondhjems Skiskyttere 16:47,7 +03:24,1 3-1
42 (323) Schreiner , Anette Stien Bossmo & Ytteren Il 17:03,7 +03:40,1 1-4
43 (339) Skjerve , Frida Vinne Skilag 17:12,3 +03:48,7 1-1
44 (354) Nustad , Marion Halvorsen Tretten Skiskytterlag 17:31,3 +04:07,7 4-3
45 (325) Letrud , Synne Tormod Skilag 17:47,1 +04:23,5 2-3
46 (319) Aase , Kristine Heimdal Vik Il 18:04,4 +04:40,8 4-2
47 (332) Killi , Sofie Solberg Tormod Skilag 18:10,6 +04:47,0 4-2
48 (366) Matberg , Ragne Frol Il 19:35,1 +06:11,5 4-3


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +