Resultater Hovedlandsrennet Meråker - Sprint - Jenter 16 år - 2017



Resultater Hovedlandsrennet - Sprint - Jenter 16 år
Meråker, Nord-Trøndelag - 25. februar 2017

Arrangementstype: Skiskyting
 

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (156) Dokken , Frida Tormodsgard Svene Il 13:02,3   0-0
2 (147) Mobakken , Ane Uglem Oslo Skiskytterlag 13:03,7 +00:01,4 0-1
3 (161) Grevskott , Mari Kilskar Frol Il 13:11,2 +00:08,9 0-0
4 (150) Bakken , Maren Os Il 13:20,7 +00:18,4 1-0
5 (121) Hals , Camilla Try, Idrettslaget 13:25,8 +00:23,5 1-1
6 (184) Børve , Hanna Kvam 13:31,6 +00:29,3 0-1
7 (130) Årsvoll Undheim , Siri Figgjo Il 13:39,2 +00:36,9 1-2
8 (179) Andersen , Amalie Denise Oslo Skiskytterlag 13:47,6 +00:45,3 2-0
9 (175) Åbyholm , Julie Elisabeth Fossum If 13:50,2 +00:47,9 0-0
10 (141) Bolstad , Hedda Thoresen Simostranda Il 13:56,4 +00:54,1 1-2
11 (153) Holm , Karoline Simostranda Il 14:04,1 +01:01,8 1-0
12 (127) Krogsbøl , Emily Try, Idrettslaget 14:15,0 +01:12,7 0-1
13 (123) Owren , Synne Vingrom Il 14:15,8 +01:13,5 2-2
14 (157) Strømsnes , Emma Aasen Lier Il 14:20,1 +01:17,8 1-1
15 (176) Idsøe , Malin Haga Figgjo Il 14:23,9 +01:21,6 0-1
16 (148) Riddervold , Marte Asker Skiklubb 14:24,1 +01:21,8 0-0
17 (137) Østhus , Marit Nor, Il 14:24,9 +01:22,6 0-1
18 (152) Børseth , Vilde Bjerke Il Ski 14:27,4 +01:25,1 1-1
19 (120) Veslegard , Vilde Kverndal Ål Skiskyttarlag 14:30,3 +01:28,0 3-2
20 (163) Striger , Celina Marie Byåsen Skiskytterlag 14:31,1 +01:28,8 1-1
21 (132) Hansen , Ragnhild Sofie Breimyr Froland Il 14:34,1 +01:31,8 0-2
22 (155) Kolve , Ragna Voss Skiskytterlag 14:38,1 +01:35,8 1-1
23 (164) Stræte , Tuva Aas Hønefoss Skiskytterklubb 14:40,8 +01:38,5 2-2
24 (178) Skinnarland , Tuva Bødalen If 14:41,0 +01:38,7 0-2
25 (186) Myhre , Silje Berner Fossum If 14:42,8 +01:40,5 1-3
26 (173) Torsteinsrud , Mari Ål Skiskyttarlag 14:52,8 +01:50,5 3-3
27 (160) Bjørkmo , Andrine Bossmo & Ytteren Il 14:53,0 +01:50,7 2-2
28 (154) Grue , Marie Kvikne Il 15:03,5 +02:01,2 1-2
29 (159) Haugli , Brinje Marie Oslo Skiskytterlag 15:13,8 +02:11,5 4-1
30 (134) Aas , Liv Marte Birkenes Il 15:14,0 +02:11,7 4-1
31 (145) Aas , Andora Regine Hammerfest Skiklubb 15:15,7 +02:13,4 0-0
32 (124) Gjønnes , Andrea Oppdal Il 15:17,4 +02:15,1 3-1
33 (172) Gravir , Anna Øfsthus Asker Skiklubb 15:17,5 +02:15,2 1-1
34 (181) Rosef , Åse Marie Birkenes Il 15:17,6 +02:15,3 2-1
35 (180) Oppigard , Rebecka Eikesdal Skiskyttarlag 15:20,2 +02:17,9 2-1
36 (144) Holte , Ingrid Emblem Gjerstad Il 15:22,4 +02:20,1 1-4
37 (142) Hongseth , Mathilde Try, Idrettslaget 15:26,0 +02:23,7 1-1
38 (129) Haugse Rød , Maria Hålandsdal Il 15:27,6 +02:25,3 1-2
39 (162) Myrold , Ingrid Stårheim Il 15:36,2 +02:33,9 0-2
40 (140) Agle , Karen Moum Snåsa Skiskytterlag 15:39,0 +02:36,7 0-1
41 (185) Hjerpaasen , Guro Asker Skiklubb 15:43,6 +02:41,3 0-0
42 (170) Holm , Ingeborg Smestu Rennebu Il 15:49,3 +02:47,0 0-4
43 (143) Flak , Maria Steinkjer Skiklubb 15:51,8 +02:49,5 3-1
44 (128) Hammer , Sigrid Bjørnhaug Tromsø Skiskytterlag 15:58,9 +02:56,6 2-2
45 (158) Aamlid , Vilde Fyresdal Skiskyttarlag 16:01,9 +02:59,6 1-3
46 (146) Jacobsen , Mille Fossum If 16:02,2 +02:59,9 1-0
47 (131) Bueie , Marte Lier Il 16:06,0 +03:03,7 1-1
48 (138) Ecker , Sara Asker Skiklubb 16:08,8 +03:06,5 1-2
49 (171) Larsen , Marte Karine Il Bevern 16:11,2 +03:08,9 1-3
50 (149) Grave , Alise Nekstad Fyresdal Skiskyttarlag 16:11,6 +03:09,3 2-1
51 (139) Brenna , Maria Skrautvål Il 16:13,7 +03:11,4 4-2
52 (133) Berg , An-Magritt Piro Østre Toten Skilag 16:14,0 +03:11,7 0-1
53 (122) Gjeldvik , Olea Iversen Molde Og Omegn If 16:17,7 +03:15,4 0-1
54 (174) Sæther Midtbø , Mia Fyresdal Skiskyttarlag 16:29,6 +03:27,3 1-2
55 (182) Hordvei , Aasne Jonstang Heddal Idrettslag 16:33,3 +03:31,0 3-3
56 (169) Bentzen Østby , Silje Steinkjer Skiklubb 16:36,7 +03:34,4 2-1
57 (167) Rognstad , Ingeborg Tingelstad Skiskytterklubb 16:42,6 +03:40,3 2-2
58 (183) Lynnebakken , Hedda Asker Skiklubb 17:02,7 +04:00,4 1-1
59 (177) Nordheim , Tonje Oppdal Il 17:30,4 +04:28,1 4-1
60 (125) Nyhaugen , Tiril Christina Fet Skiklubb 17:47,6 +04:45,3 1-1
61 (166) Bentdal , Sigrid Dombås Il 17:48,7 +04:46,4 4-1
62 (187) Stavnesli , Ane Hagset Molde Og Omegn If 18:51,8 +05:49,5 2-3
63 (151) Wæhre , Marit Meråker Skiskytterklubb 19:36,7 +06:34,4 3-2


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +