Resultater Hovedlandsrennet Skiskyting - Normal - Gutter 15 år - 2016



Resultater Hovedlandsrennet - Normal - Gutter 15 år
Målselv, Troms - 1. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (84) Idland , Eirik Figgjo IL 19:05,5   0-0
2 (148) Nevland , Martin Figgjo IL 19:49,3 +00:43,8 1-0
3 (150) Maalø , Mats Skatval Skilag - skiskyting 21:18,3 +02:12,8 0-1
4 (129) Aspenes , Knut Dahlen Skatval Skilag - skiskyting 21:24,4 +02:18,9 1-1
5 (99) Steinbakken , Vegard Hattfjelldal IL 21:33,1 +02:27,6 1-0
6 (160) Tjøtta , Martin Fossum IF 21:37,3 +02:31,8 0-1
7 (80) Høgli , Magnus Byåsen Skiskytterlag 21:46,0 +02:40,5 0-0
8 (159) Hol , Morten Målselvs Skiskyttere 21:53,7 +02:48,2 0-1
9 (88) Aakervik , Espen Fet Skiklubb - Skiskyting 22:06,6 +03:01,1 1-2
10 (155) Aslaksen , Nikolai Bossmo & Ytteren IL 22:13,4 +03:07,9 1-1
11 (157) Mathiesen , Mads Huken Ullensaker Skiklubb 22:17,4 +03:11,9 0-1
12 (102) Andersen , Erlend Bossekop UL - Skiskyting 22:19,0 +03:13,5 2-0
13 (87) Aaland , Martin Hardbagg IL 22:22,9 +03:17,4 1-1
14 (75) Brunborg , Herman Nittedal Skiskytterlag - Skisk 22:26,9 +03:21,4 1-1
15 (173) Seljeset , Magnus Hornindal IL 22:31,0 +03:25,5 1-0
16 (144) Owren , Iver Vingrom IL 22:37,8 +03:32,3 1-1
17 (176) Schiellerup , Rasmus August Geilo IL 22:37,9 +03:32,4 2-0
18 (135) Kraft , Henrik Skatval Skilag - skiskyting 22:42,1 +03:36,6 1-1
19 (112) Brimi , Ulrik Olsen Byåsen Skiskytterlag 22:43,0 +03:37,5 2-3
20 (126) Evensløkken , Ole Tobias Bjerke IL Ski 22:52,5 +03:47,0 0-2
21 (130) Sandstad , Lars Byåsen Skiskytterlag 22:52,6 +03:47,1 1-1
22 (149) Nytrøen , Gaute Kvittum Tynset IF 23:05,1 +03:59,6 2-3
23 (114) Linset , Jonas Skatval Skilag - skiskyting 23:06,4 +04:00,9 2-2
24 (95) Uldal , Martin Birkenes IL 23:11,4 +04:05,9 1-1
25 (137) Gerhardsen , Trym Silsand Tromsø Skiskytterlag 23:19,8 +04:14,3 3-2
26 (131) Hedegart , Einar Inderøy IL 23:20,6 +04:15,1 1-0
27 (138) Fekjan Solheim , Peder Svene IL 23:23,8 +04:18,3 3-2
28 (105) Martinsson , Even Åsnes Skiskytterlag 23:24,4 +04:18,9 3-2
29 (169) Steinmoen , Sander Heddal Idrettslag 23:24,7 +04:19,2 1-3
30 (91) Aastorp , Sander Thowsen Bjerke IL Ski 23:25,7 +04:20,2 1-2
30 (90) Døssland , Anders Melaaen Lier IL 23:25,7 +04:20,2 2-2
32 (97) Stenersen , Jørgen Brones Målselvs Skiskyttere 23:26,4 +04:20,9 1-3
33 (71) Løvoll , Åsmund Asker Skiklubb 23:26,5 +04:21,0 2-1
34 (109) Eriksen , Sigurd Alterskjær Målselvs Skiskyttere 23:30,3 +04:24,8 1-3
35 (120) Kjos , Oskar Ullensaker Skiklubb 23:41,0 +04:35,5 1-3
36 (108) Antonsen , Sebastian Stolen IL Bevern 23:49,6 +04:44,1 3-0
37 (177) Uhlin-Engstu , Even Heddal Idrettslag 23:53,7 +04:48,2 3-1
38 (76) Aasbø , Aksel Emil Try, Idrettslaget 23:54,2 +04:48,7 1-2
39 (100) Solfjeld , Helge Oslo Skiskytterlag 23:54,8 +04:49,3 3-1
40 (162) Langerud , Sivert Dørum Hønefoss Skiskytterklubb 24:02,4 +04:56,9 2-1
41 (94) Holemark , Sigurd Hønefoss Skiskytterklubb 24:10,9 +05:05,4 2-2
42 (83) Austheim , Thomas Steinkjer Skiklubb 24:12,6 +05:07,1 2-3
43 (79) Solvoll , Olve Bossmo & Ytteren IL 24:18,7 +05:13,2 2-1
44 (96) Rønningen , Hallvard André Fet Skiklubb - Skiskyting 24:19,8 +05:14,3 0-1
45 (118) Sjöberg , Emil Tromsø Skiskytterlag 24:20,5 +05:15,0 2-2
46 (82) Hilland , Sigurd Try, Idrettslaget 24:22,0 +05:16,5 2-2
47 (161) Olsen , Even MjøsSki 24:24,2 +05:18,7 1-2
48 (168) Skattebøl , Magnus Fossum IF 24:29,0 +05:23,5 1-1
49 (145) Næss , Øistein Fagerli Gjerdrum IL 24:30,1 +05:24,6 1-1
50 (136) Selsjord , Jesper Dombås IL 24:30,8 +05:25,3 1-1
51 (127) Haugøy , Espen Asker Skiklubb 24:32,5 +05:27,0 4-2
52 (153) Halseth , Håkon Rennebu IL 24:42,1 +05:36,6 5-0
53 (107) Grevstad , Sigurd Fossum IF 24:43,0 +05:37,5 1-1
54 (72) Lillemoen , Sander Brevik Simostranda IL 24:44,0 +05:38,5 2-3
55 (146) Hauan , Erlend Tromsø Skiskytterlag 24:48,2 +05:42,7 3-1
56 (106) Kristiansen , Jonas Landsem Byåsen Skiskytterlag 24:50,7 +05:45,2 2-2
57 (140) Møller , Marius Steinkjer Skiklubb 24:54,4 +05:48,9 2-2
58 (73) Smeby , Alexander Oslo Skiskytterlag 24:55,5 +05:50,0 5-3
59 (86) Stuen , Torbjørn Rennebu IL 24:57,4 +05:51,9 3-3
60 (164) Femsteinevik , Otto Hålandsdal IL 24:57,5 +05:52,0 2-2
61 (156) Indrebø , Eirik Vik IL 24:59,0 +05:53,5 0-2
62 (178) Gjesbakk , Sondre Bossmo & Ytteren IL 24:59,9 +05:54,4 3-4
63 (113) Heggland , Håvard Froland IL 25:00,3 +05:54,8 2-2
64 (147) Aasbø , Magnus Gjerstad IL 25:01,4 +05:55,9 1-1
65 (89) Solligård , Sivert Garberg Orkdal IL 25:04,9 +05:59,4 0-2
66 (85) Rødland , Tarald Fossum IF 25:05,8 +06:00,3 3-1
67 (143) Hørthe , Ole Amund Bonden Lier IL 25:10,4 +06:04,9 2-2
68 (163) Gulbrandsen , Kasper Dagsland Bø Skiskyttarlag 25:12,6 +06:07,1 4-3
69 (167) Bjørnstad , Brage Alta Skiskytterlag 25:20,0 +06:14,5 2-4
70 (111) Jensrud , Andreas Hårberg Lier IL 25:21,7 +06:16,2 0-2
71 (132) Espeland , Asgeir Tynset IF 25:22,6 +06:17,1 2-2
72 (81) Skaug , Sivert Raddum Tretten Skiskytterlag 25:22,7 +06:17,2 4-1
73 (125) Sandvik , Martin Skatval Skilag - skiskyting 25:25,0 +06:19,5 3-5
74 (139) Auestad , Eskil Nittedal Skiskytterlag - Skisk 25:26,4 +06:20,9 0-1
75 (123) Rørstad , Eirik Fløtre Fossum IF 25:31,7 +06:26,2 3-3
76 (172) Otterstad , Magnus Hernes IL 25:35,3 +06:29,8 2-3
77 (174) Markhus , Tore Inderøy IL 25:37,7 +06:32,2 3-2
78 (152) Lindstad , Andreas Røsjorde Vingrom IL 25:43,5 +06:38,0 3-3
79 (133) Berg , Magnus R. Fossum IF 25:48,3 +06:42,8 1-2
80 (134) Hevrøy , Zakarias Olai Grann Try, Idrettslaget 25:49,9 +06:44,4 0-0
81 (179) Sameien , Morten Tørnblad Fet Skiklubb - Skiskyting 25:57,7 +06:52,2 2-3
82 (141) Klokk , Eilev Aa Vingrom IL 26:00,1 +06:54,6 3-4
83 (151) Øvland , Åsbjørn Langeland Øvrebø IL 26:12,7 +07:07,2 3-2
84 (110) Stub-Jakobsen , Halvor Bø Skiskyttarlag 26:31,2 +07:25,7 2-3
85 (121) Hopland , Sondre Taraldlien Fyresdal Skiskyttarlag 26:32,6 +07:27,1 2-2
86 (104) Horvei , Anders Gjerdrum IL 26:35,1 +07:29,6 4-1
87 (98) Feten , Ole Ål Skiskyttarlag 26:35,5 +07:30,0 4-3
88 (74) Østreng , Even Nygaard Gjerdrum IL 26:36,9 +07:31,4 4-3
89 (128) Grotli , Øyvind Egebakken Nittedal Skiskytterlag - Skisk 26:40,8 +07:35,3 4-2
90 (166) Frostrud , Karl Krane Fossum IF 26:58,4 +07:52,9 3-2
91 (78) Matberg , Preben Jenssen Skatval Skilag - skiskyting 27:11,6 +08:06,1 1-0
92 (142) Myhre , Eivind Berner Fossum IF 27:15,0 +08:09,5 4-3
93 (116) Hofstad , Brian Skatval Skilag - skiskyting 27:16,7 +08:11,2 2-3
94 (115) Tangen , Troy Bossekop UL - Skiskyting 27:17,6 +08:12,1 3-2
95 (158) Eidissen , Christoffer Fossum IF 27:18,8 +08:13,3 5-3
96 (92) Sandberg , Emil Olav Nittedal Skiskytterlag - Skisk 27:26,2 +08:20,7 2-2
97 (171) Lefdal , Sander Byåsen Skiskytterlag 27:40,3 +08:34,8 3-3
98 (93) Birkeland , Sindre Alta Skiskytterlag 27:45,8 +08:40,3 3-5
99 (170) Eriksen , Emil Lund Try, Idrettslaget 28:22,1 +09:16,6 3-4
100 (165) Hauge , Harald Nordreisa IL 28:24,2 +09:18,7 5-3
101 (124) Ressem , Morten Steinkjer Skiklubb 28:37,1 +09:31,6 5-5
102 (175) Hetland , Ingve Aleksander Sandnes Skiskytterlag 28:40,3 +09:34,8 0-3
103 (103) Holmen , Tobias Kaashagen MjøsSki 28:49,6 +09:44,1 4-5
104 (117) Mortensen , Sondre Østraat Fossum IF 29:22,3 +10:16,8 1-1
105 (154) Skorpen , Kristian Fossum IF 30:05,6 +11:00,1 5-3


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +