Resultater Hovedlandsrennet Skiskyting - Normal - Gutter 16 år - 2016



Resultater Hovedlandsrennet - Normal - Gutter 16 år
Målselv, Troms - 1. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (88) Horten , Eirik Os IL 19:55,4   0-0
2 (145) Bucher-Johannessen , Christian Fossum IF 19:56,3 +00:00,9 1-0
3 (79) Øverby , Mats Lier IL 20:10,3 +00:14,9 0-0
4 (89) Alfheim , Martin Bossmo & Ytteren IL 20:22,2 +00:26,8 2-0
5 (104) Skjerve , Martin Vinne Skilag 21:06,4 +01:11,0 1-0
6 (148) Svestad , Martin Bøe Fossum IF 21:07,2 +01:11,8 0-1
7 (144) Moseng , Ørjan Røros IL 21:12,3 +01:16,9 0-3
8 (96) Moan , Magnus Røros IL 21:13,4 +01:18,0 3-0
9 (92) Kirkeeide , Simon Hjelmeset Markane IL 21:16,2 +01:20,8 1-2
10 (99) Lødemel , Magnar Hornindal IL 21:24,9 +01:29,5 0-0
11 (151) Fodstad , Erik Østre Toten Skilag 21:26,3 +01:30,9 1-1
12 (110) Brurok , Eivind Bogen Trondhjems Skiskyttere 21:27,3 +01:31,9 2-0
12 (171) Sverdrup , Kristoffer Dombås IL 21:27,3 +01:31,9 2-1
14 (172) Sæter , Jørgen Solhaug Os IL 21:33,4 +01:38,0 3-1
15 (103) Skånøy Søraas , Morten Andre Skauga IL 21:36,5 +01:41,1 1-1
16 (178) Bredalen , Knut Ola Åsnes Skiskytterlag 21:46,4 +01:51,0 0-0
17 (102) Hallingstad , Andreas IL Bevern 21:48,8 +01:53,4 2-1
18 (101) Nordmo , Håkon Målselvs Skiskyttere 21:55,4 +02:00,0 3-0
19 (75) Sundhaugen , Sindre Østre Toten Skilag 22:03,7 +02:08,3 0-2
20 (159) Toresen , Kristian Aleksander Oslo Skiskytterlag 22:08,1 +02:12,7 1-1
21 (153) Sundby , Ole Marius Bjerke IL Ski 22:12,1 +02:16,7 1-0
22 (93) Trulsen , Sander Maanum Vingrom IL 22:17,3 +02:21,9 2-0
23 (74) Wingestad , Torstein Svene IL 22:17,4 +02:22,0 0-1
24 (72) Stalenget , Peder Tretten Skiskytterlag 22:19,3 +02:23,9 2-0
25 (176) Aksnes , Mathias Røiseng Stiklestad IL 22:30,2 +02:34,8 0-0
26 (90) Paulsen , Vetle Rype Lier IL 22:30,6 +02:35,2 2-0
27 (136) Ramsfjell , Kevin Brekken Figgjo IL 22:31,0 +02:35,6 0-1
28 (169) Sundli , Arnt Tomas Sokna IL 22:32,2 +02:36,8 1-0
29 (117) De Lange , Thomas Haugen Bærums Skiklub 22:38,1 +02:42,7 0-2
30 (175) Amundsen , Ludvig Tretten Skiskytterlag 22:38,8 +02:43,4 1-1
31 (78) Jonsson , Max Oliver Bærums Skiklub 22:39,2 +02:43,8 3-0
32 (143) Fremstad , Iver OvergÃ¥rd Byåsen Skiskytterlag 22:39,6 +02:44,2 3-2
33 (127) Hansen Austjord , Per Fyresdal Skiskyttarlag 22:39,9 +02:44,5 1-2
34 (140) Tangstad , Tobias Stiklestad IL 22:54,7 +02:59,3 0-0
35 (95) Fürstenau Notto , Martin Fossum IF 22:56,6 +03:01,2 3-2
36 (84) Dombestein , Aksel Bærums Skiklub 22:59,3 +03:03,9 1-1
37 (130) Mo , Håvard Orkdal IL 23:00,2 +03:04,8 3-1
38 (113) Kvarme , Simen Eliassen Steinkjer Skiklubb 23:01,6 +03:06,2 3-2
39 (167) Aasbø , Kristian Gjerstad IL 23:03,0 +03:07,6 0-1
40 (174) Halset , Andreas Striger Byåsen Skiskytterlag 23:05,9 +03:10,5 2-3
41 (111) Nilssen , Jo Eivind Øystre Slidre SSL 23:08,2 +03:12,8 2-1
42 (157) Gunnes , Håkon Hauge Trondhjems Skiskyttere 23:18,8 +03:23,4 1-3
43 (161) Langeland , Håkon Øvrebø IL 23:22,3 +03:26,9 2-2
44 (160) Kolstad , Trond-Andrè Vinne Skilag 23:22,4 +03:27,0 2-1
45 (91) Stokke Lilleaas , Hogne Froland IL 23:26,6 +03:31,2 1-1
46 (97) Solvang , Erlend Hålandsdal IL 23:27,4 +03:32,0 1-3
47 (173) Nystu , Preben Nordreisa IL 23:32,3 +03:36,9 2-3
48 (128) Kaasen , Martin Nordreisa IL 23:32,4 +03:37,0 0-2
49 (158) Larsen , Marius Årestrup Vik IL 23:36,6 +03:41,2 3-1
50 (105) Nilsen , Markus Vingrom IL 23:37,1 +03:41,7 1-2
51 (77) Nome , Eirik Marnardal IL 23:45,2 +03:49,8 1-2
52 (118) Sørhuus , Håkon Trysilgutten IL 23:46,3 +03:50,9 1-3
53 (134) Flåta , Ånon Gjerstad IL 23:50,9 +03:55,5 2-1
54 (154) Olafsbye , Ola Simostranda IL 23:58,1 +04:02,7 3-1
55 (142) Haugen , Audun Wanvik Skatval Skilag - skiskyting 24:06,6 +04:11,2 1-1
56 (139) Sporaland , Eivind Figgjo IL 24:19,6 +04:24,2 2-3
57 (85) Fjellhaug , Sindre Bødalen IF 24:19,8 +04:24,4 0-2
58 (131) Brønstad , Halvor Steinkjer Skiklubb 24:21,3 +04:25,9 2-4
59 (87) Hoel , Sondre S. Meldal IL 24:21,6 +04:26,2 3-2
60 (124) Kvelvane , Kjerand Voss Skiskytterlag 24:21,9 +04:26,5 2-2
61 (94) Bjørndal , Håvard Heie Hålandsdal IL 24:22,6 +04:27,2 1-3
62 (137) Søvik , Truls Løvaas Trondhjems Skiskyttere 24:27,8 +04:32,4 5-1
63 (81) Nygård , John Magnus Molde og Omegn IF 24:30,5 +04:35,1 1-3
64 (71) Hauan , Sverre Trygg Nordreisa IL 24:35,9 +04:40,5 1-2
65 (126) Rasmussen , Mathias Båtnes Nordreisa IL 24:38,9 +04:43,5 3-3
66 (146) Wallin Higgins , Oliver Bærums Skiklub 24:43,4 +04:48,0 3-1
67 (162) Christoffersen Bolland , Truls Try, Idrettslaget 24:45,8 +04:50,4 4-2
68 (83) Dalum , Olav Dombås IL 24:46,0 +04:50,6 1-1
69 (100) Solum , Eskild Simostranda IL 24:46,4 +04:51,0 1-4
70 (86) Sandklev , Audun Stor-Elvdal SK 24:49,3 +04:53,9 2-2
71 (133) Strøm , Jørgen Alta Skiskytterlag 24:54,1 +04:58,7 4-3
72 (82) Solstad , Mats Tromsø Skiskytterlag 25:08,4 +05:13,0 2-5
73 (121) Røhmen , Ingvar Lier IL 25:11,3 +05:15,9 1-0
74 (115) Fjærbu , Eivind Froland IL 25:11,7 +05:16,3 1-4
75 (80) Rasen , Andrè Hellne Bjerke IL Ski 25:13,3 +05:17,9 2-4
76 (109) Myhr , Trygve Asker Skiklubb 25:14,4 +05:19,0 3-3
77 (152) Frengstad , Ådne Kvikne IL 25:19,1 +05:23,7 3-1
78 (165) Lunde , Patrick Vingrom IL 25:22,6 +05:27,2 4-2
79 (125) Wienenga , Marius Aksvik Idrettslaget Dyre Vaa 25:22,9 +05:27,5 0-3
80 (156) Wetterhus , Kristoffer Krogh Asker Skiklubb 25:24,9 +05:29,5 3-2
81 (123) Ullern , Torjus Asker Skiklubb 25:30,4 +05:35,0 2-2
82 (166) Heiret , Bror Eskil IL Bevern 25:32,8 +05:37,4 5-1
83 (76) Berntsen Løvland , Andreas Laksvatn Skiskytterlag 25:34,0 +05:38,6 3-3
84 (129) Hordvei , Mathias Heddal Idrettslag 25:34,2 +05:38,8 4-2
85 (170) Birkeland , Teodor Asker Skiklubb 25:36,2 +05:40,8 3-1
86 (147) Rundhaug , Axel Skonseng UL 25:38,3 +05:42,9 4-1
87 (149) Hansen , Mathias Andersen Alta Skiskytterlag 25:39,5 +05:44,1 4-4
88 (122) Moe , Morten IL Bevern 25:41,6 +05:46,2 1-3
89 (132) Kleven , Marius Braathen Lier IL 25:43,5 +05:48,1 3-2
90 (116) Hansen , Magnus Sellie Skaun IL 25:51,6 +05:56,2 4-1
91 (135) Johannesen , Thomas Thalberg Try, Idrettslaget 25:56,2 +06:00,8 2-5
92 (114) Johansen , Torjus Bossekop UL - Skiskyting 26:05,9 +06:10,5 4-4
93 (155) Berg , Vegard Øverli Svene IL 26:07,7 +06:12,3 2-3
94 (168) Bergskås , Mathias Heddal Idrettslag 26:11,5 +06:16,1 3-2
95 (98) Hovet , Bendik Sparre Try, Idrettslaget 26:25,3 +06:29,9 4-4
96 (108) Viken , Emil Tangerud Simostranda IL 26:32,9 +06:37,5 3-2
97 (120) Holten , Sondre Holm Fossum IF 26:35,4 +06:40,0 1-3
98 (106) Solfeldt , Håvard Skaun IL 26:39,6 +06:44,2 4-1
99 (150) Lind , Trym Reinsnes Fossum IF 26:42,0 +06:46,6 4-3
100 (112) Harbitz , Georg Fossum IF 26:51,7 +06:56,3 3-2
101 (141) Lid , Lars Olav Heddal Idrettslag 27:23,8 +07:28,4 1-0
102 (179) Trones , Adrian Fallhei Skonseng UL 27:29,5 +07:34,1 3-4
103 (107) Værnes , Henrik Uv Rennebu IL 27:36,4 +07:41,0 3-3


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +