Resultater Hovedlandsrennet Skiskyting - Normal - Jenter 15 år - 2016



Resultater Hovedlandsrennet - Normal - Jenter 15 år
Målselv, Troms - 1. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (1) Bolstad , Hedda Thoresen Simostranda IL 18:54,9   0-1
2 (40) Bakken , Maren Os IL 19:05,0 +00:10,1 0-1
3 (20) Mobakken , Ane Uglem Oslo Skiskytterlag 19:27,0 +00:32,1 0-1
4 (51) Dokken , Frida Tormodsgard Svene IL 19:38,9 +00:44,0 1-0
5 (9) Torsteinsrud , Mari Ål Skiskyttarlag 19:52,9 +00:58,0 1-2
6 (35) Børve , Hanna Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 19:58,5 +01:03,6 0-1
7 (43) Grue , Marie Kvikne IL 20:49,7 +01:54,8 0-1
8 (19) Veslegard , Vilde Kverndal Ål Skiskyttarlag 20:54,6 +01:59,7 2-3
9 (11) Årsvoll Undheim , Siri Figgjo IL 21:02,5 +02:07,6 1-3
10 (3) Myhre , Silje Berner Fossum IF 21:04,1 +02:09,2 0-1
11 (30) Strømsnes , Emma Aasen Lier IL 21:07,3 +02:12,4 2-0
12 (45) Bjørkmo , Andrine Bossmo & Ytteren IL 21:09,7 +02:14,8 2-1
13 (10) Owren , Synne Vingrom IL 21:16,2 +02:21,3 1-3
14 (28) Striger , Celina Marie Byåsen Skiskytterlag 21:22,0 +02:27,1 0-2
15 (44) Stræte , Tuva Aas Hønefoss Skiskytterklubb 21:29,1 +02:34,2 2-0
16 (21) Holte , Ingrid Emblem Gjerstad IL 21:29,9 +02:35,0 0-2
17 (54) Krogsbøl , Emily Try, Idrettslaget 21:31,6 +02:36,7 2-0
18 (53) Åbyholm , Julie Elisabeth Fossum IF 21:34,9 +02:40,0 1-2
19 (66) Gjønnes , Andrea Oppdal IL 21:37,5 +02:42,6 1-0
20 (2) Østhus , Marit Nor, IL 21:44,7 +02:49,8 1-2
21 (60) Grevskott , Mari Kilskar Frol IL 21:58,5 +03:03,6 2-1
22 (58) Haug , Kristine Gjersvold Byåsen Skiskytterlag 22:04,8 +03:09,9 1-3
23 (57) Sæther Midtbø , Mia Fyresdal Skiskyttarlag 22:05,0 +03:10,1 0-1
24 (37) Gravir , Anna Øfsthus Asker Skiklubb 22:10,8 +03:15,9 1-0
25 (23) Hansen , Ragnhild Sofie Breimyr Froland IL 22:17,6 +03:22,7 0-1
26 (16) Andersen , Amalie Denise Oslo Skiskytterlag 22:20,4 +03:25,5 4-2
27 (32) Oppigard , Rebecka Eikesdal Skiskyttarlag - Skisk 22:20,5 +03:25,6 0-1
28 (55) Gåsbakk , Mari Fossum IF 22:21,1 +03:26,2 0-1
29 (47) Holm , Ingeborg Smestu Rennebu IL 22:21,7 +03:26,8 1-0
30 (31) Riddervold , Marte Asker Skiklubb 22:24,9 +03:30,0 2-1
31 (65) Skinnarland , Tuva Bødalen IF 22:26,1 +03:31,2 0-1
32 (27) Holm , Karoline Simostranda IL 22:39,2 +03:44,3 2-1
33 (41) Aas , Liv Marte Birkenes IL 22:40,8 +03:45,9 2-2
34 (46) Aamlid , Vilde Fyresdal Skiskyttarlag 22:43,6 +03:48,7 1-2
35 (17) Bentzen Østby , Silje Steinkjer Skiklubb 22:47,8 +03:52,9 3-0
36 (5) Nyvoll , Marie Nordreisa IL 22:55,3 +04:00,4 1-4
37 (34) Ecker , Sara Asker Skiklubb 23:01,0 +04:06,1 1-2
38 (38) Larsen , Marte Karine IL Bevern 23:01,9 +04:07,0 2-1
39 (15) Bueie , Marte Lier IL 23:02,8 +04:07,9 0-1
40 (18) Knudtson , Emma Bossmo & Ytteren IL 23:04,7 +04:09,8 1-3
41 (42) Pettersen , Live Szalay Figgjo IL 23:06,5 +04:11,6 2-2
42 (13) Berg , An-Magritt Piro Østre Toten Skilag 23:12,1 +04:17,2 0-0
43 (8) Børseth , Vilde Bjerke IL Ski 23:17,4 +04:22,5 2-3
44 (6) Bergsmyr , Sigrid Trondhjems Skiskyttere 23:21,1 +04:26,2 2-0
45 (64) Bentdal , Sigrid Dombås IL 23:24,6 +04:29,7 1-1
46 (4) Haugse Rød , Maria Hålandsdal IL 23:25,5 +04:30,6 1-0
47 (56) Vatnebryn , Mari Tveiten Svene IL 23:32,8 +04:37,9 1-1
48 (50) Lynnebakken , Hedda Asker Skiklubb 23:33,3 +04:38,4 1-1
49 (62) Eika , Åste Bø Skiskyttarlag 23:35,8 +04:40,9 3-0
50 (48) Flak , Maria Steinkjer Skiklubb 23:41,4 +04:46,5 2-1
51 (39) Hongseth , Mathilde Try, Idrettslaget 23:42,3 +04:47,4 1-1
52 (14) Kolve , Ragna Voss Skiskytterlag 23:49,0 +04:54,1 3-2
53 (59) Hordvei , Aasne Jonstang Heddal Idrettslag 23:59,6 +05:04,7 2-2
54 (26) Eid , Elise Leik, IL 24:02,0 +05:07,1 2-2
55 (63) Jacobsen , Mille Fossum IF 24:04,1 +05:09,2 1-1
56 (36) Bjørgum , Caroline Fossum IF 24:04,8 +05:09,9 3-0
57 (22) Brenna , Maria Skrautvål IL 24:17,9 +05:23,0 2-2
58 (12) Pettersen , Hege Fossum IF 24:25,7 +05:30,8 1-4
59 (7) Gjeldvik , Olea Iversen Molde og Omegn IF 24:47,6 +05:52,7 1-1
60 (33) Kolve , Heidi Voss Skiskytterlag 24:59,2 +06:04,3 1-1
61 (29) Hjerpaasen , Guro Asker Skiklubb 25:35,5 +06:40,6 3-2
62 (25) Aas , Andora Regine Hammerfest Skiklubb 25:56,3 +07:01,4 1-1
63 (52) Jaatun , Anna Elise Nordreisa IL 26:04,1 +07:09,2 2-3
64 (61) Idsøe , Malin Haga Figgjo IL 26:46,3 +07:51,4 3-5


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +