---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Hovedlandsrennet Skiskyting - Normal - Jenter 16 år - 2016



Resultater Hovedlandsrennet - Normal - Jenter 16 år
Målselv, Troms - 1. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (14) Skrede , Åsne Geilo IL 18:32,4   1-0
2 (21) Schreiner , Benedicte Stien Bossmo & Ytteren IL 20:00,1 +01:27,7 1-2
3 (48) Idland , Augusta Figgjo IL 20:39,7 +02:07,3 3-1
4 (5) Andersen , Ingvild Tronstad IL Bevern 20:45,8 +02:13,4 1-2
5 (39) Aarseth , Katarina Hålandsdal IL 20:55,9 +02:23,5 0-1
6 (33) Rørvik , Thea Mack Tromsø Skiskytterlag 20:59,0 +02:26,6 0-0
7 (47) Sogn-Larssen , Martine Try, Idrettslaget 21:07,1 +02:34,7 0-3
8 (50) Sæter , Inger Ringdal Sunnylven IL 21:11,0 +02:38,6 1-1
9 (15) Kvanneberg , Mari Lindmo Ål Skiskyttarlag 21:14,5 +02:42,1 2-2
10 (37) Ahlqvist , Nora Trysilgutten IL 21:17,9 +02:45,5 2-1
11 (9) Møller , Marte Carlson Trysilgutten IL 21:19,3 +02:46,9 2-1
12 (53) Håkonsen , Eira Kristine Bø Skiskyttarlag 21:27,5 +02:55,1 1-0
13 (1) Berget , Nora Svene IL 21:40,5 +03:08,1 1-1
14 (16) Martinussen , Dorthe Fossum IF 21:45,6 +03:13,2 0-0
15 (22) Næss , Marie Bjerke IL Ski 21:50,9 +03:18,5 3-1
16 (7) Dengerud , Vibeke Kvistad Steinkjer Skiklubb 21:54,8 +03:22,4 0-0
17 (32) Hofstad , Signe Røros IL 21:55,8 +03:23,4 2-0
18 (27) Hansen , Helene Nybakken MjøsSki 22:01,4 +03:29,0 2-2
19 (55) Bakken Heiberg , Nora Fossum IF 22:18,1 +03:45,7 1-3
20 (45) Bergan Bjaadal , Sofie Bødalen IF 22:22,7 +03:50,3 2-1
21 (18) Kaasbøll , Maria Felicia Trondhjems Skiskyttere 22:23,3 +03:50,9 1-2
22 (51) Lillevold , Mathilde Meråker Skiskytterklubb 22:30,2 +03:57,8 2-1
23 (57) Rustand , Tonje Svene IL 22:40,2 +04:07,8 4-0
24 (58) Bjørken , Maren Stiklestad IL 22:41,0 +04:08,6 2-0
25 (43) Borchgrevink , Sara Fossum IF 22:47,2 +04:14,8 1-4
26 (40) Roset , Anne Marie Markane IL 22:50,4 +04:18,0 2-1
27 (41) Bjørkli , Sanna Froland IL 23:02,3 +04:29,9 1-0
28 (28) Sæther , Emilie Bilgrav Østre Toten Skilag 23:11,8 +04:39,4 1-1
29 (46) Solbjørg , Ida Moi IL 23:21,0 +04:48,6 2-3
30 (56) Tufteland , Eirin Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 23:21,4 +04:49,0 2-0
31 (6) Høgbakk , Anna Lovise Nordreisa IL 23:31,2 +04:58,8 3-3
32 (23) Alsaker , Kari Markane IL 23:38,1 +05:05,7 3-1
33 (24) Strand , Thyra Grimstad Bø Skiskyttarlag 23:45,8 +05:13,4 2-2
34 (36) Kolkinn , Oda Støen Søndre Ål Sportsklubb 23:55,5 +05:23,1 4-3
35 (44) Hegge , Ada Carlson Steinkjer Skiklubb 23:58,6 +05:26,2 0-3
36 (11) Kvålsgard , Ingrid Fossum IF 24:03,0 +05:30,6 3-2
37 (10) Ramstad , Nora Lund Byåsen Skiskytterlag 24:03,2 +05:30,8 1-3
38 (4) Valen , Alexandra Angelin Tromsø Skiskytterlag 24:03,6 +05:31,2 1-1
39 (42) Kleiv , Åsne Margrete Idrettslaget Dyre Vaa 24:14,8 +05:42,4 2-2
40 (52) Haltbrekken , Kristel Steinkjer Skiklubb 24:34,1 +06:01,7 2-2
41 (54) Rustand , Ina Svene IL 24:54,2 +06:21,8 1-2
42 (34) Tjørhom , Nora Sirdal Skilag 24:59,1 +06:26,7 3-2
43 (12) Myhre , Jenny-Marie Skonseng UL 25:04,7 +06:32,3 1-1
44 (17) Stein , Lisa Barmen Fana IL 25:09,5 +06:37,1 5-2
45 (60) Lynum , Sofie Steinkjer Skiklubb 25:35,0 +07:02,6 2-1
46 (30) Gløtheim , Andrea Røros IL 25:39,0 +07:06,6 2-2
47 (8) Røstad , Ingvild Stiklestad IL 25:45,6 +07:13,2 3-0
48 (2) Haugan Sonflå , Julie Meråker Skiskytterklubb 25:46,9 +07:14,5 2-4
49 (38) Tveiten , Hedda Svene IL 25:58,1 +07:25,7 4-2
50 (20) Valen , Beatrice Tromsø Skiskytterlag 26:26,8 +07:54,4 5-3
51 (29) Hermann , Marte Hennissen Stiklestad IL 26:29,8 +07:57,4 3-5
52 (19) Nordengen , Martine Fet Skiklubb - Skiskyting 26:53,8 +08:21,4 3-2
53 (59) Heggdal , Ingeborg Molde og Omegn IF 26:56,0 +08:23,6 2-2
54 (31) Hegge , Siri Carlson Steinkjer Skiklubb 27:04,1 +08:31,7 4-3
55 (49) Hallem , Sofie Stiklestad IL 29:49,2 +11:16,8 4-4
56 (26) Løvstad , Liva-Mari Vinne Skilag 29:51,0 +11:18,6 3-2
57 (25) Lønstad , Stine Emilie Åmodt Østre Toten Skilag 30:16,3 +11:43,9 5-4
58 (35) Krogstad , Hennie Try, Idrettslaget 35:05,0 +16:32,6 4-1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +