Resultater Hovedlandsrennet Skiskyting - Sprint - Gutter 15 år - 2016



Resultater Hovedlandsrennet - Sprint - Gutter 15 år
Målselv, Troms - 2. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (110) Idland , Eirik Figgjo IL 14:23,9   2-0
2 (83) Halseth , Håkon Rennebu IL 15:17,9 +00:54,0 0-0
3 (115) Aspenes , Knut Dahlen Skatval Skilag - skiskyting 15:24,5 +01:00,6 0-1
4 (76) Brimi , Ulrik Olsen Byåsen Skiskytterlag 15:32,5 +01:08,6 1-2
5 (126) Schiellerup , Rasmus August Geilo IL 15:39,2 +01:15,3 0-0
6 (166) Eriksen , Sigurd Alterskjær Målselvs Skiskyttere 15:44,8 +01:20,9 1-1
7 (99) Linset , Jonas Skatval Skilag - skiskyting 15:50,9 +01:27,0 1-1
8 (125) Døssland , Anders Melaaen Lier IL 15:52,6 +01:28,7 0-1
9 (72) Gerhardsen , Trym Silsand Tromsø Skiskytterlag 16:02,1 +01:38,2 2-1
10 (136) Hol , Morten Målselvs Skiskyttere 16:03,8 +01:39,9 1-1
11 (105) Skaug , Sivert Raddum Tretten Skiskytterlag 16:04,4 +01:40,5 2-2
12 (78) Fekjan Solheim , Peder Svene IL 16:05,2 +01:41,3 2-2
13 (71) Tjøtta , Martin Fossum IF 16:12,2 +01:48,3 1-1
14 (176) Martinsson , Even Åsnes Skiskytterlag 16:13,4 +01:49,5 0-2
15 (158) Nevland , Martin Figgjo IL 16:15,2 +01:51,3 2-3
16 (156) Aakervik , Espen Fet Skiklubb - Skiskyting 16:16,0 +01:52,1 2-1
17 (160) Steinbakken , Vegard Hattfjelldal IL 16:24,8 +02:00,9 2-1
18 (120) Gulbrandsen , Kasper Dagsland Bø Skiskyttarlag 16:27,5 +02:03,6 2-0
19 (151) Langerud , Sivert Dørum Hønefoss Skiskytterklubb 16:34,3 +02:10,4 1-0
20 (172) Aaland , Martin Hardbagg IL 16:34,6 +02:10,7 3-0
21 (96) Andersen , Erlend Bossekop UL - Skiskyting 16:34,8 +02:10,9 1-2
22 (84) Møller , Marius Steinkjer Skiklubb 16:36,2 +02:12,3 1-1
23 (97) Hilland , Sigurd Try, Idrettslaget 16:37,2 +02:13,3 0-1
24 (130) Mathiesen , Mads Huken Ullensaker Skiklubb 16:38,1 +02:14,2 1-0
25 (95) Austheim , Thomas Steinkjer Skiklubb 16:38,7 +02:14,8 2-1
26 (162) Femsteinevik , Otto Hålandsdal IL 16:54,3 +02:30,4 1-1
27 (154) Brunborg , Herman Nittedal Skiskytterlag - Skisk 16:55,4 +02:31,5 3-1
28 (138) Haugøy , Espen Asker Skiklubb 17:00,8 +02:36,9 1-3
29 (139) Hedegart , Einar Inderøy IL 17:10,2 +02:46,3 2-1
30 (147) Kristiansen , Jonas Landsem Byåsen Skiskytterlag 17:13,0 +02:49,1 1-1
31 (123) Steinmoen , Sander Heddal Idrettslag 17:15,3 +02:51,4 2-3
32 (164) Gjesbakk , Sondre Bossmo & Ytteren IL 17:17,9 +02:54,0 3-3
33 (90) Hørthe , Ole Amund Bonden Lier IL 17:18,3 +02:54,4 1-1
34 (175) Nytrøen , Gaute Kvittum Tynset IF 17:18,9 +02:55,0 3-4
35 (82) Antonsen , Sebastian Stolen IL Bevern 17:19,9 +02:56,0 3-0
36 (113) Rørstad , Eirik Fløtre Fossum IF 17:25,6 +03:01,7 2-2
36 (145) Solfjeld , Helge Oslo Skiskytterlag 17:25,6 +03:01,7 2-2
38 (128) Grotli , Øyvind Egebakken Nittedal Skiskytterlag - Skisk 17:26,1 +03:02,2 0-3
39 (119) Stuen , Torbjørn Rennebu IL 17:27,9 +03:04,0 3-1
40 (77) Løvoll , Åsmund Asker Skiklubb 17:28,7 +03:04,8 1-3
41 (141) Maalø , Mats Skatval Skilag - skiskyting 17:31,7 +03:07,8 4-2
42 (168) Aslaksen , Nikolai Bossmo & Ytteren IL 17:32,3 +03:08,4 2-3
43 (171) Holemark , Sigurd Hønefoss Skiskytterklubb 17:32,7 +03:08,8 4-1
44 (133) Uldal , Martin Birkenes IL 17:34,1 +03:10,2 2-2
45 (104) Klokk , Eilev Aa Vingrom IL 17:35,1 +03:11,2 0-4
46 (122) Bjørnstad , Brage Alta Skiskytterlag 17:36,0 +03:12,1 2-3
47 (98) Aastorp , Sander Thowsen Bjerke IL Ski 17:36,5 +03:12,6 3-2
48 (111) Uhlin-Engstu , Even Heddal Idrettslag 17:37,5 +03:13,6 3-2
49 (153) Kjos , Oskar Ullensaker Skiklubb 17:41,5 +03:17,6 3-1
50 (92) Skattebøl , Magnus Fossum IF 17:47,7 +03:23,8 1-1
51 (74) Indrebø , Eirik Vik IL 17:47,8 +03:23,9 0-1
52 (159) Stenersen , Jørgen Brones Målselvs Skiskyttere 17:47,9 +03:24,0 2-2
53 (146) Rødland , Tarald Fossum IF 17:48,3 +03:24,4 1-2
54 (165) Birkeland , Sindre Alta Skiskytterlag 17:48,9 +03:25,0 2-1
55 (142) Sjöberg , Emil Tromsø Skiskytterlag 17:49,1 +03:25,2 2-1
56 (150) Smeby , Alexander Oslo Skiskytterlag 17:49,2 +03:25,3 3-3
57 (117) Øvland , Åsbjørn Langeland Øvrebø IL 17:49,7 +03:25,8 1-0
58 (132) Høgli , Magnus Byåsen Skiskytterlag 17:53,0 +03:29,1 4-3
59 (129) Evensløkken , Ole Tobias Bjerke IL Ski 17:56,0 +03:32,1 1-4
60 (86) Berg , Magnus R. Fossum IF 17:57,9 +03:34,0 1-0
61 (108) Sandstad , Lars Byåsen Skiskytterlag 17:59,1 +03:35,2 5-0
62 (121) Aasbø , Aksel Emil Try, Idrettslaget 18:07,3 +03:43,4 2-4
63 (94) Feten , Ole Ål Skiskyttarlag 18:08,0 +03:44,1 2-2
64 (75) Frostrud , Karl Krane Fossum IF 18:12,4 +03:48,5 1-0
65 (73) Lillemoen , Sander Brevik Simostranda IL 18:14,0 +03:50,1 4-3
66 (177) Hauan , Erlend Tromsø Skiskytterlag 18:15,9 +03:52,0 2-3
67 (80) Olsen , Even MjøsSki 18:19,1 +03:55,2 3-1
68 (161) Owren , Iver Vingrom IL 18:23,9 +04:00,0 3-3
69 (79) Sandvik , Martin Skatval Skilag - skiskyting 18:24,4 +04:00,5 2-3
70 (174) Heggland , Håvard Froland IL 18:25,5 +04:01,6 3-2
71 (93) Selsjord , Jesper Dombås IL 18:28,4 +04:04,5 2-3
72 (91) Hauge , Harald Nordreisa IL 18:29,0 +04:05,1 1-2
73 (134) Hopland , Sondre Taraldlien Fyresdal Skiskyttarlag 18:29,4 +04:05,5 0-1
74 (178) Østreng , Even Nygaard Gjerdrum IL 18:33,2 +04:09,3 0-1
75 (88) Næss , Øistein Fagerli Gjerdrum IL 18:33,4 +04:09,5 0-2
76 (152) Lindstad , Andreas Røsjorde Vingrom IL 18:33,5 +04:09,6 2-3
77 (169) Sameien , Morten Tørnblad Fet Skiklubb - Skiskyting 18:33,7 +04:09,8 2-2
78 (112) Markhus , Tore Inderøy IL 18:37,6 +04:13,7 3-2
79 (102) Kraft , Henrik Skatval Skilag - skiskyting 18:46,7 +04:22,8 3-2
80 (144) Lefdal , Sander Byåsen Skiskytterlag 18:47,9 +04:24,0 0-3
81 (89) Rønningen , Hallvard André Fet Skiklubb - Skiskyting 18:48,6 +04:24,7 3-1
82 (179) Otterstad , Magnus Hernes IL 18:52,8 +04:28,9 3-2
83 (114) Jensrud , Andreas Hårberg Lier IL 18:57,5 +04:33,6 3-1
84 (116) Myhre , Eivind Berner Fossum IF 18:59,6 +04:35,7 4-3
85 (103) Espeland , Asgeir Tynset IF 19:11,9 +04:48,0 3-3
86 (131) Aasbø , Magnus Gjerstad IL 19:12,8 +04:48,9 3-3
87 (137) Hevrøy , Zakarias Olai Grann Try, Idrettslaget 19:13,2 +04:49,3 0-1
88 (109) Solvoll , Olve Bossmo & Ytteren IL 19:13,8 +04:49,9 2-3
89 (170) Eidissen , Christoffer Fossum IF 19:17,9 +04:54,0 3-3
90 (143) Stub-Jakobsen , Halvor Bø Skiskyttarlag 19:18,2 +04:54,3 3-3
91 (87) Eriksen , Emil Lund Try, Idrettslaget 19:21,3 +04:57,4 2-3
92 (135) Solligård , Sivert Garberg Orkdal IL 19:26,4 +05:02,5 3-3
93 (107) Sandberg , Emil Olav Nittedal Skiskytterlag - Skisk 19:47,1 +05:23,2 2-1
94 (106) Ressem , Morten Steinkjer Skiklubb 19:59,1 +05:35,2 3-3
95 (149) Horvei , Anders Gjerdrum IL 20:11,9 +05:48,0 3-0
96 (155) Grevstad , Sigurd Fossum IF 20:13,7 +05:49,8 3-3
97 (173) Matberg , Preben Jenssen Skatval Skilag - skiskyting 20:19,7 +05:55,8 0-2
98 (148) Hofstad , Brian Skatval Skilag - skiskyting 20:46,4 +06:22,5 5-4
99 (140) Tangen , Troy Bossekop UL - Skiskyting 20:47,8 +06:23,9 4-2
100 (163) Mortensen , Sondre Østraat Fossum IF 21:00,2 +06:36,3 1-1
101 (124) Holmen , Tobias Kaashagen MjøsSki 21:00,4 +06:36,5 5-3
102 (167) Hetland , Ingve Aleksander Sandnes Skiskytterlag 21:06,4 +06:42,5 2-3
103 (101) Skorpen , Kristian Fossum IF 21:17,3 +06:53,4 3-3
104 (81) Auestad , Eskil Nittedal Skiskytterlag - Skisk 22:01,8 +07:37,9 4-5


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +