Resultater Hovedlandsrennet Skiskyting - Sprint - Gutter 16 år - 2016



Resultater Hovedlandsrennet - Sprint - Gutter 16 år
Målselv, Troms - 2. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (137) Sæter , Jørgen Solhaug Os IL 13:51,0   0-1
2 (178) Moan , Magnus Røros IL 14:15,0 +00:24,0 1-1
3 (86) Alfheim , Martin Bossmo & Ytteren IL 14:20,4 +00:29,4 1-1
4 (119) Bucher-Johannessen , Christian Fossum IF 14:24,5 +00:33,5 2-0
5 (102) Kvarme , Simen Eliassen Steinkjer Skiklubb 14:29,6 +00:38,6 1-0
6 (153) Kirkeeide , Simon Hjelmeset Markane IL 14:38,4 +00:47,4 1-2
7 (145) Øverby , Mats Lier IL 14:42,1 +00:51,1 1-0
8 (92) Horten , Eirik Os IL 14:57,1 +01:06,1 1-1
9 (103) Fürstenau Notto , Martin Fossum IF 15:02,0 +01:11,0 1-1
10 (159) Moseng , Ørjan Røros IL 15:04,2 +01:13,2 2-2
11 (107) Paulsen , Vetle Rype Lier IL 15:11,2 +01:20,2 0-1
12 (104) Solvang , Erlend Hålandsdal IL 15:15,6 +01:24,6 1-1
13 (77) Fodstas , Erik Østre Toten Skilag 15:17,2 +01:26,2 2-1
14 (120) Sverdrup , Kristoffer Dombås IL 15:23,2 +01:32,2 2-2
15 (176) Trulsen , Sander Maanum Vingrom IL 15:26,1 +01:35,1 1-1
16 (74) Sørhuus , Håkon Trysilgutten IL 15:29,7 +01:38,7 1-1
17 (152) Halset , Andreas Striger Byåsen Skiskytterlag 15:29,9 +01:38,9 2-2
18 (133) Amundsen , Ludvig Tretten Skiskytterlag 15:30,1 +01:39,1 1-2
19 (105) Lunde , Patrick Vingrom IL 15:31,4 +01:40,4 1-0
20 (140) Toresen , Kristian Aleksander Oslo Skiskytterlag 15:34,7 +01:43,7 2-1
21 (154) Sporaland , Eivind Figgjo IL 15:37,6 +01:46,6 2-0
22 (101) Ramsfjell , Kevin Brekken Figgjo IL 15:38,5 +01:47,5 1-0
23 (155) Svestad , Martin Bøe Fossum IF 15:39,0 +01:48,0 2-1
24 (75) Larsen , Marius Årestrup Vik IL 15:40,5 +01:49,5 0-2
25 (143) Kaasen , Martin Nordreisa IL 15:46,6 +01:55,6 0-0
26 (168) Strøm , Jørgen Alta Skiskytterlag 15:47,0 +01:56,0 0-3
27 (147) Nygård , John Magnus Molde og Omegn IF 15:47,4 +01:56,4 1-0
28 (94) Christoffersen Bolland , Truls Try, Idrettslaget 15:47,5 +01:56,5 1-1
29 (108) Sundli , Arnt Tomas Sokna IL 15:49,5 +01:58,5 1-1
30 (130) Kolstad , Trond-Andrè Vinne Skilag 15:51,1 +02:00,1 1-1
31 (97) Brønstad , Halvor Steinkjer Skiklubb 15:54,5 +02:03,5 3-1
32 (141) Brurok , Eivind Bogen Trondhjems Skiskyttere 15:54,8 +02:03,8 2-4
33 (113) Berntsen Løvland , Andreas Laksvatn Skiskytterlag 15:55,1 +02:04,1 0-0
34 (122) Moe , Morten IL Bevern 15:57,0 +02:06,0 0-1
35 (160) Hoel , Sondre S. Meldal IL 15:57,4 +02:06,4 2-0
36 (109) Mo , Håvard Orkdal IL 16:00,8 +02:09,8 4-0
37 (117) Sundby , Ole Marius Bjerke IL Ski 16:02,8 +02:11,8 1-1
38 (136) Olafsbye , Ola Simostranda IL 16:02,9 +02:11,9 2-0
39 (127) Langeland , Håkon Øvrebø IL 16:05,8 +02:14,8 1-2
40 (116) Skånøy Søraas , Morten Andre Skauga IL 16:05,9 +02:14,9 0-3
41 (91) Solstad , Mats Tromsø Skiskytterlag 16:06,6 +02:15,6 3-1
42 (138) Hordvei , Mathias Heddal Idrettslag 16:07,2 +02:16,2 0-2
43 (131) Dombestein , Aksel Bærums Skiklub 16:08,2 +02:17,2 1-2
44 (165) Skjerve , Martin Vinne Skilag 16:09,7 +02:18,7 2-1
45 (95) Nystu , Preben Nordreisa IL 16:13,5 +02:22,5 1-4
46 (129) Nilssen , Jo Eivind Øystre Slidre SSL 16:13,9 +02:22,9 1-2
47 (81) Heiret , Bror Eskil IL Bevern 16:15,7 +02:24,7 2-0
48 (79) Stalenget , Peder Tretten Skiskytterlag 16:17,3 +02:26,3 3-1
49 (146) Wingestad , Torstein Svene IL 16:17,4 +02:26,4 1-2
50 (166) Johannesen , Thomas Thalberg Try, Idrettslaget 16:19,3 +02:28,3 1-1
51 (161) De Lange , Thomas Haugen Bærums Skiklub 16:19,6 +02:28,6 2-1
52 (157) Jonsson , Max Oliver Bærums Skiklub 16:20,7 +02:29,7 2-1
53 (123) Søvik , Truls Løvaas Trondhjems Skiskyttere 16:22,1 +02:31,1 2-2
54 (88) Trones , Adrian Fallhei Skonseng UL 16:23,0 +02:32,0 0-1
55 (89) Flåta , Ånon Gjerstad IL 16:25,6 +02:34,6 1-2
56 (173) Bredalen , Knut Ola Åsnes Skiskytterlag 16:26,1 +02:35,1 1-2
57 (169) Nome , Eirik Marnardal IL 16:27,8 +02:36,8 0-1
58 (78) Lødemel , Magnar Hornindal IL 16:31,6 +02:40,6 2-1
59 (170) Sundhaugen , Sindre Østre Toten Skilag 16:32,9 +02:41,9 2-1
60 (85) Aksnes , Mathias Røiseng Stiklestad IL 16:33,3 +02:42,3 2-0
61 (156) Fjellhaug , Sindre Bødalen IF 16:38,0 +02:47,0 1-0
62 (172) Hovet , Bendik Sparre Try, Idrettslaget 16:39,6 +02:48,6 2-2
63 (164) Aasbø , Kristian Gjerstad IL 16:39,8 +02:48,8 1-3
64 (150) Rasmussen , Mathias Båtnes Nordreisa IL 16:39,9 +02:48,9 2-2
65 (106) Stokke Lilleaas , Hogne Froland IL 16:43,1 +02:52,1 2-1
66 (93) Tangstad , Tobias Stiklestad IL 16:44,6 +02:53,6 2-1
67 (163) Gunnes , Håkon Hauge Trondhjems Skiskyttere 16:45,4 +02:54,4 1-5
68 (118) Hallingstad , Andreas IL Bevern 16:49,3 +02:58,3 3-2
69 (179) Solfeldt , Håvard Skaun IL 16:53,7 +03:02,7 1-3
70 (90) Berg , Vegard Øverli Svene IL 16:55,0 +03:04,0 1-1
71 (134) Haugen , Audun Wanvik Skatval Skilag - skiskyting 16:55,6 +03:04,6 2-2
72 (73) Solum , Eskild Simostranda IL 16:58,2 +03:07,2 2-2
72 (126) Wetterhus , Kristoffer Krogh Asker Skiklubb 16:58,2 +03:07,2 1-3
74 (135) Johansen , Torjus Bossekop UL - Skiskyting 17:00,6 +03:09,6 2-2
75 (128) Frengstad , Ådne Kvikne IL 17:01,0 +03:10,0 2-2
76 (162) Nilsen , Markus Vingrom IL 17:02,2 +03:11,2 1-2
77 (115) Birkeland , Teodor Asker Skiklubb 17:06,0 +03:15,0 1-2
78 (72) Wallin Higgins , Oliver Bærums Skiklub 17:13,2 +03:22,2 3-1
79 (174) Rundhaug , Axel Skonseng UL 17:13,4 +03:22,4 1-1
80 (148) Kvelvane , Kjerand Voss Skiskytterlag 17:14,8 +03:23,8 3-3
81 (124) Bergskås , Mathias Heddal Idrettslag 17:16,2 +03:25,2 2-1
82 (80) Hauan , Sverre Trygg Nordreisa IL 17:20,0 +03:29,0 2-1
83 (132) Bjørndal , Håvard Heie Hålandsdal IL 17:20,6 +03:29,6 3-3
84 (142) Røhmen , Ingvar Lier IL 17:20,8 +03:29,8 1-1
85 (177) Wienenga , Marius Aksvik Idrettslaget Dyre Vaa 17:22,3 +03:31,3 3-0
86 (149) Hansen Austjord , Per Fyresdal Skiskyttarlag 17:23,5 +03:32,5 2-5
87 (99) Rasen , Andrè Hellne Bjerke IL Ski 17:28,6 +03:37,6 2-2
88 (125) Hansen , Mathias Andersen Alta Skiskytterlag 17:28,9 +03:37,9 4-2
89 (144) Fjærbu , Eivind Froland IL 17:32,4 +03:41,4 3-2
90 (111) Fremstad , Iver Øvergård Byåsen Skiskytterlag 17:35,5 +03:44,5 4-4
91 (82) Sandklev , Audun Stor-Elvdal SK 17:47,1 +03:56,1 2-2
92 (151) Myhr , Trygve Asker Skiklubb 17:56,5 +04:05,5 3-5
93 (100) Nordmo , Håkon Målselvs Skiskyttere 17:59,3 +04:08,3 3-3
94 (158) Kleven , Marius Braathen Lier IL 18:02,2 +04:11,2 3-2
95 (98) Ullern , Torjus Asker Skiklubb 18:03,2 +04:12,2 2-4
96 (171) Holten , Sondre Holm Fossum IF 18:11,9 +04:20,9 2-2
97 (87) Viken , Emil Tangerud Simostranda IL 18:19,3 +04:28,3 2-3
98 (112) Hansen , Magnus Sellie Skaun IL 18:21,8 +04:30,8 2-4
99 (96) Lind , Trym Reinsnes Fossum IF 18:25,9 +04:34,9 4-5
100 (76) Dalum , Olav Dombås IL 18:26,4 +04:35,4 1-3
101 (84) Wraa , Leon Fyresdal Skiskyttarlag 18:27,1 +04:36,1 2-2
102 (175) Harbitz , Georg Fossum IF 18:39,3 +04:48,3 3-2
103 (167) Lid , Lars Olav Heddal Idrettslag 20:08,1 +06:17,1 1-2
104 (114) Værnes , Henrik Uv Rennebu IL 20:31,8 +06:40,8 4-4


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +