Resultater Hovedlandsrennet Skiskyting - Sprint - Jenter 15 år - 2016



Resultater Hovedlandsrennet - Sprint - Jenter 15 år
Målselv, Troms - 2. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (14) Owren , Synne Vingrom IL 13:21,1   0-0
2 (48) Bakken , Maren Os IL 13:26,3 +00:05,2 0-1
3 (8) Mobakken , Ane Uglem Oslo Skiskytterlag 14:00,1 +00:39,0 0-1
4 (34) Dokken , Frida Tormodsgard Svene IL 14:07,1 +00:46,0 0-2
5 (22) Bolstad , Hedda Thoresen Simostranda IL 14:12,7 +00:51,6 1-2
6 (46) Grevskott , Mari Kilskar Frol IL 14:26,9 +01:05,8 0-1
7 (21) Andersen , Amalie Denise Oslo Skiskytterlag 14:29,6 +01:08,5 2-1
8 (31) Myhre , Silje Berner Fossum IF 14:29,9 +01:08,8 0-1
9 (42) Veslegard , Vilde Kverndal Ål Skiskyttarlag 14:36,0 +01:14,9 3-2
10 (18) Årsvoll Undheim , Siri Figgjo IL 14:41,4 +01:20,3 2-2
11 (61) Gjønnes , Andrea Oppdal IL 14:56,9 +01:35,8 0-1
12 (20) Torsteinsrud , Mari Ål Skiskyttarlag 14:58,6 +01:37,5 2-4
13 (16) Børve , Hanna Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 15:02,6 +01:41,5 1-3
14 (30) Østhus , Marit Nor, IL 15:11,9 +01:50,8 2-2
15 (15) Bjørkmo , Andrine Bossmo & Ytteren IL 15:13,9 +01:52,8 0-2
16 (17) Åbyholm , Julie Elisabeth Fossum IF 15:19,2 +01:58,1 3-1
17 (55) Kolve , Ragna Voss Skiskytterlag 15:24,2 +02:03,1 1-2
18 (60) Bjørgum , Caroline Fossum IF 15:28,9 +02:07,8 0-0
19 (44) Strømsnes , Emma Aasen Lier IL 15:29,3 +02:08,2 3-1
20 (9) Aas , Liv Marte Birkenes IL 15:41,8 +02:20,7 3-0
21 (50) Bueie , Marte Lier IL 15:46,0 +02:24,9 0-1
22 (32) Striger , Celina Marie Byåsen Skiskytterlag 15:47,2 +02:26,1 2-2
23 (47) Stræte , Tuva Aas Hønefoss Skiskytterklubb 15:51,4 +02:30,3 2-2
24 (13) Riddervold , Marte Asker Skiklubb 15:56,1 +02:35,0 1-2
25 (41) Haug , Kristine Gjersvold Byåsen Skiskytterlag 15:58,6 +02:37,5 3-2
26 (53) Knudtson , Emma Bossmo & Ytteren IL 16:01,3 +02:40,2 2-1
27 (11) Brenna , Maria Skrautvål IL 16:06,3 +02:45,2 1-1
28 (2) Holm , Karoline Simostranda IL 16:18,6 +02:57,5 2-1
29 (56) Krogsbøl , Emily Try, Idrettslaget 16:21,6 +03:00,5 1-3
30 (24) Bergsmyr , Sigrid Trondhjems Skiskyttere 16:23,2 +03:02,1 2-1
31 (3) Eid , Elise Leik, IL 16:24,5 +03:03,4 2-2
32 (65) Bentzen Østby , Silje Steinkjer Skiklubb 16:25,3 +03:04,2 0-3
33 (5) Vatnebryn , Mari Tveiten Svene IL 16:29,4 +03:08,3 0-3
34 (57) Ecker , Sara Asker Skiklubb 16:31,1 +03:10,0 2-2
35 (25) Sæther Midtbø , Mia Fyresdal Skiskyttarlag 16:32,0 +03:10,9 3-1
36 (28) Larsen , Marte Karine IL Bevern 16:33,7 +03:12,6 0-3
37 (6) Hansen , Ragnhild Sofie Breimyr Froland IL 16:37,2 +03:16,1 2-0
38 (4) Gravir , Anna Øfsthus Asker Skiklubb 16:40,6 +03:19,5 3-1
39 (36) Pettersen , Hege Fossum IF 16:45,4 +03:24,3 3-3
40 (27) Grue , Marie Kvikne IL 16:46,4 +03:25,3 1-4
41 (59) Aamlid , Vilde Fyresdal Skiskyttarlag 16:49,4 +03:28,3 2-2
42 (7) Hjerpaasen , Guro Asker Skiklubb 16:52,1 +03:31,0 2-0
43 (23) Pettersen , Live Szalay Figgjo IL 16:54,0 +03:32,9 3-2
44 (51) Skinnarland , Tuva Bødalen IF 16:55,5 +03:34,4 2-1
45 (43) Kolve , Heidi Voss Skiskytterlag 16:56,2 +03:35,1 0-0
46 (37) Holte , Ingrid Emblem Gjerstad IL 16:56,4 +03:35,3 3-3
47 (26) Nyvoll , Marie Nordreisa IL 16:58,8 +03:37,7 2-4
48 (54) Bentdal , Sigrid Dombås IL 17:02,3 +03:41,2 0-3
49 (29) Eika , Åste Bø Skiskyttarlag 17:13,1 +03:52,0 1-3
50 (64) Hordvei , Aasne Jonstang Heddal Idrettslag 17:16,0 +03:54,9 1-3
51 (35) Flak , Maria Steinkjer Skiklubb 17:25,6 +04:04,5 1-3
52 (40) Jacobsen , Mille Fossum IF 17:27,6 +04:06,5 1-3
53 (10) Hongseth , Mathilde Try, Idrettslaget 17:32,7 +04:11,6 2-3
54 (63) Børseth , Vilde Bjerke IL Ski 17:32,8 +04:11,7 3-4
55 (52) Idsøe , Malin Haga Figgjo IL 17:34,2 +04:13,1 1-3
56 (33) Aas , Andora Regine Hammerfest Skiklubb 17:40,6 +04:19,5 1-1
57 (12) Gåsbakk , Mari Fossum IF 17:43,4 +04:22,3 2-5
58 (49) Oppigard , Rebecka Eikesdal Skiskyttarlag - Skisk 17:51,7 +04:30,6 2-2
59 (62) Haugse Rød , Maria Hålandsdal IL 17:55,0 +04:33,9 3-3
60 (45) Holm , Ingeborg Smestu Rennebu IL 18:02,5 +04:41,4 3-4
61 (19) Jaatun , Anna Elise Nordreisa IL 18:21,1 +05:00,0 2-3
62 (38) Lynnebakken , Hedda Asker Skiklubb 18:23,7 +05:02,6 0-5
63 (66) Berg , An-Magritt Piro Østre Toten Skilag 18:26,4 +05:05,3 3-2
64 (58) Gjeldvik , Olea Iversen Molde og Omegn IF 19:02,2 +05:41,1 1-5


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +