Resultater Hovedlandsrennet Skiskyting - Sprint - Jenter 16 år - 2016



Resultater Hovedlandsrennet - Sprint - Jenter 16 år
Målselv, Troms - 2. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (60) Schreiner , Benedicte Stien Bossmo & Ytteren IL 13:31,7   2-0
2 (56) Skrede , Åsne Geilo IL 13:40,1 +00:08,4 2-1
3 (17) Solbjørg , Ida Moi IL 13:59,7 +00:28,0 0-0
4 (14) Bergan Bjaadal , Sofie Bødalen IF 14:07,5 +00:35,8 0-0
5 (16) Hansen , Helene Nybakken MjøsSki 14:13,6 +00:41,9 1-1
6 (23) Berget , Nora Svene IL 14:15,3 +00:43,6 0-0
7 (40) Bakken Heiberg , Nora Fossum IF 14:21,0 +00:49,3 0-0
8 (30) Rørvik , Thea Mack Tromsø Skiskytterlag 14:23,2 +00:51,5 0-0
9 (43) Møller , Marte Carlson Trysilgutten IL 14:31,6 +00:59,9 2-0
10 (46) Borchgrevink , Sara Fossum IF 14:38,6 +01:06,9 2-1
11 (53) Kolkinn , Oda Støen Søndre Ål Sportsklubb 14:40,9 +01:09,2 0-2
12 (9) Kvanneberg , Mari Lindmo Ål Skiskyttarlag 14:41,2 +01:09,5 2-1
13 (4) Krogstad , Hennie Try, Idrettslaget 14:49,9 +01:18,2 1-0
14 (3) Andersen , Ingvild Tronstad IL Bevern 14:53,4 +01:21,7 1-3
15 (2) Lillevold , Mathilde Meråker Skiskytterklubb 14:58,7 +01:27,0 0-1
16 (1) Bjørken , Maren Stiklestad IL 14:59,3 +01:27,6 1-0
17 (59) Aarseth , Katarina Hålandsdal IL 15:05,5 +01:33,8 2-1
18 (55) Roset , Anne Marie Markane IL 15:11,2 +01:39,5 1-1
19 (7) Rustand , Tonje Svene IL 15:16,3 +01:44,6 2-0
20 (11) Martinussen , Dorthe Fossum IF 15:17,8 +01:46,1 0-0
21 (34) Næss , Marie Bjerke IL Ski 15:18,4 +01:46,7 3-1
22 (24) Håkonsen , Eira Kristine Bø Skiskyttarlag 15:24,8 +01:53,1 0-2
23 (58) Ahlqvist , Nora Trysilgutten IL 15:25,0 +01:53,3 4-1
24 (22) Tufteland , Eirin Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 15:25,8 +01:54,1 0-0
25 (32) Sogn-Larssen , Martine Try, Idrettslaget 15:32,0 +02:00,3 3-3
26 (6) Idland , Augusta Figgjo IL 15:34,3 +02:02,6 4-3
27 (28) Hofstad , Signe Røros IL 15:37,6 +02:05,9 3-0
28 (21) Dengerud , Vibeke Kvistad Steinkjer Skiklubb 15:46,7 +02:15,0 0-3
29 (37) Sæter , Inger Ringdal Sunnylven IL 15:53,3 +02:21,6 2-2
30 (31) Kvålsgard , Ingrid Fossum IF 16:07,9 +02:36,2 3-2
31 (18) Bjørkli , Sanna Froland IL 16:08,1 +02:36,4 0-1
32 (41) Høgbakk , Anna Lovise Nordreisa IL 16:08,4 +02:36,7 1-4
33 (35) Alsaker , Kari Markane IL 16:09,7 +02:38,0 1-1
34 (13) Rustand , Ina Svene IL 16:12,7 +02:41,0 0-0
35 (38) Ramstad , Nora Lund Byåsen Skiskytterlag 16:17,1 +02:45,4 3-1
36 (50) Hegge , Siri Carlson Steinkjer Skiklubb 16:21,6 +02:49,9 1-2
37 (49) Tveiten , Hedda Svene IL 16:22,2 +02:50,5 2-0
38 (27) Strand , Thyra Grimstad Bø Skiskyttarlag 16:23,7 +02:52,0 2-3
39 (39) Nordengen , Martine Fet Skiklubb - Skiskyting 16:27,8 +02:56,1 0-0
40 (19) Haugan Sonflå , Julie Meråker Skiskytterklubb 16:30,5 +02:58,8 3-0
41 (45) Hermann , Marte Hennissen Stiklestad IL 16:33,6 +03:01,9 3-2
42 (26) Hegge , Ada Carlson Steinkjer Skiklubb 16:38,8 +03:07,1 1-2
43 (36) Sæther , Emilie Bilgrav Østre Toten Skilag 16:44,4 +03:12,7 2-1
44 (33) Løvstad , Liva-Mari Vinne Skilag 16:56,3 +03:24,6 2-2
45 (25) Stein , Lisa Barmen Fana IL 16:56,6 +03:24,9 3-4
46 (15) Haltbrekken , Kristel Steinkjer Skiklubb 16:57,0 +03:25,3 1-2
47 (51) Myhre , Jenny-Marie Skonseng UL 17:17,4 +03:45,7 2-1
48 (57) Kleiv , Åsne Margrete Idrettslaget Dyre Vaa 17:27,6 +03:55,9 1-4
49 (48) Kaasbøll , Maria Felicia Trondhjems Skiskyttere 17:28,3 +03:56,6 4-4
50 (5) Røstad , Ingvild Stiklestad IL 17:41,9 +04:10,2 2-2
51 (20) Valen , Beatrice Tromsø Skiskytterlag 17:46,4 +04:14,7 5-2
52 (29) Tjørhom , Nora Sirdal Skilag 17:47,3 +04:15,6 3-4
53 (52) Valen , Alexandra Angelin Tromsø Skiskytterlag 18:25,2 +04:53,5 4-3
54 (12) Heggdal , Ingeborg Molde og Omegn IF 18:45,4 +05:13,7 1-2
55 (42) Lynum , Sofie Steinkjer Skiklubb 18:48,4 +05:16,7 3-4
56 (54) Hallem , Sofie Stiklestad IL 19:01,8 +05:30,1 2-2
57 (44) Lønstad , Stine Emilie Åmodt Østre Toten Skilag 19:30,0 +05:58,3 4-3


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +