Resultater Hovedløpet Sprint 2015



Resultater Hovedløpet Sprint
Larvik, Vestfold - 8. august 2015

Arrangementstype: Orientering

H14

2 090 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Spets Storhov Freidig 13:44   6:34
2 Isak Jonsson Nydalens SK 14:37 +0:53 6:59
3 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 14:43 +0:59 7:02
4 Herman Brunborg Nittedal OL 14:46 +1:02 7:03
4 Lars Young Vik Nydalens SK 14:46 +1:02 7:03
6 David Runde Kristiansand OK 15:05 +1:21 7:13
7 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 15:45 +2:01 7:32
8 Vegard Kittilsen Freidig 15:55 +2:11 7:36
9 Anders Vestøl Vegårshei IL 16:03 +2:19 7:40
10 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 16:11 +2:27 7:44
11 Egil Frydenlund Sturla, IF 16:44 +3:00 8:00
12 Sivert Sande Kverme Fossum IF 16:46 +3:02 8:01
12 Håkon August Nordbø Modum OL 16:46 +3:02 8:01
14 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 16:53 +3:09 8:04
15 Tore Markhus Verdal OK 17:00 +3:16 8:08
16 Jonas Grønli Freidig 17:02 +3:18 8:08
16 Matias Nissen Freidig 17:02 +3:18 8:08
18 Jostein Karlsen Lillehammer OK 17:04 +3:20 8:09
19 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 17:12 +3:28 8:13
19 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 17:12 +3:28 8:13
21 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 17:15 +3:31 8:15
21 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 17:15 +3:31 8:15
23 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 17:21 +3:37 8:18
23 Alexander Smeby Nydalens SK 17:21 +3:37 8:18
25 Jo Even Kolstad Freidig 17:27 +3:43 8:20
26 Elias Bergset IL Veten 17:32 +3:48 8:23
27 Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering 17:37 +3:53 8:25
28 Eivind Berner Myhre Fossum IF 17:58 +4:14 8:35
29 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 18:00 +4:16 8:36
30 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 18:10 +4:26 8:41
31 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 18:21 +4:37 8:46
32 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 18:35 +4:51 8:53
33 Asgeir Espeland Tynset IF 18:47 +5:03 8:59
34 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering 18:50 +5:06 9:00
35 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 19:12 +5:28 9:11
36 Even Gravningen Stokke IL 19:13 +5:29 9:11
37 Trygve Nummedal Os Førde IL 19:25 +5:41 9:17
38 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 19:35 +5:51 9:22
38 Alf Johan Folgerø Freidig 19:35 +5:51 9:22
40 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 19:39 +5:55 9:24
41 Jon William Hammer Bergens TF 19:44 +6:00 9:26
42 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 19:56 +6:12 9:32
43 Erlend Sørheim Varegg Fleridrett 20:03 +6:19 9:35
44 Jakob Mo OL Toten-Troll 20:15 +6:31 9:41
45 Audun Brevik Stokke IL 20:19 +6:35 9:43
46 Atle Nilsen Vegårshei IL 20:30 +6:46 9:48
47 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 20:40 +6:56 9:53
48 Even Karlsen Lillehammer OK 20:44 +7:00 9:55
49 Jonas Vindal Wing OK 20:59 +7:15 10:02
50 Erik Mårtensson Modum OL 21:01 +7:17 10:03
51 Nicolai Harvik Konnerud IL 21:08 +7:24 10:06
52 Henrik Haga Nesse Haugesund IL Orientering 21:16 +7:32 10:10
53 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 21:49 +8:05 10:26
54 Andreas Nysæter Bergens TF 21:50 +8:06 10:26
55 Magnar Slagstad Fjellhug/Vereide IL 21:54 +8:10 10:28
56 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 22:01 +8:17 10:32
57 Per Anders Eckdahl OK Horten 22:32 +8:48 10:46
58 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 22:37 +8:53 10:49
59 Ole Øivind Norsted Halden SK 22:51 +9:07 10:55
60 Odd Jarle Vangstad Bodø og Omegn IF Orientering 22:52 +9:08 10:56
61 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 23:16 +9:32 11:07
62 Olav Hammersland Garnes Gneist, IL 24:09 +10:25 11:33
63 Anders Roum Ringerike OL 24:35 +10:51 11:45
64 Jonatan Aune Halden SK 24:39 +10:55 11:47
65 Vegard Stangnes OK Silsand 24:44 +11:00 11:50
66 Kasper Ramlo Os IL 24:48 +11:04 11:51
67 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 25:05 +11:21 12:00
68 Erik Kristoffer Sandbæk Grønnerød Halden SK 26:20 +12:36 12:35
69 Sigvart Eugen Bergland Indre Østfold OK 26:38 +12:54 12:44
70 Øystein Moltumyr Malvik IL 33:32 +19:48 16:02
  Mats Andre Nygård Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Anders Horvei Raumar Orientering diskvalifisert    
  Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF diskvalifisert    
  Karl Mathias Wold OK Horten diskvalifisert    
  Lars Sandstad Freidig diskvalifisert    
  Kenneth Kjelaas Malvik IL diskvalifisert    

D14

1 900 m, 68 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 15:17   8:02
2 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 15:54 +0:37 8:22
3 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 16:15 +0:58 8:33
4 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 16:17 +1:00 8:34
4 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 16:17 +1:00 8:34
6 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 16:34 +1:17 8:43
7 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 17:01 +1:44 8:57
8 Karoline Bjørnerød OK Moss 17:03 +1:46 8:58
9 Tale Strand Kongsberg OL 17:13 +1:56 9:03
10 Malin Hauge Hisøy OK 17:17 +2:00 9:05
11 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 17:22 +2:05 9:08
12 Kaisa Antonsen Fredrikstad SK 17:23 +2:06 9:08
13 Marie Liland Nydalens SK 17:49 +2:32 9:22
14 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 18:04 +2:47 9:30
15 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 18:07 +2:50 9:32
15 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 18:07 +2:50 9:32
17 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 18:09 +2:52 9:33
18 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 18:11 +2:54 9:34
19 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 18:14 +2:57 9:35
20 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 18:15 +2:58 9:36
21 Silje Kregnes Kristiansand OK 18:17 +3:00 9:37
22 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 18:41 +3:24 9:50
23 Mari Strømme Lid TIF Viking 18:44 +3:27 9:51
24 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 18:46 +3:29 9:52
25 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 18:47 +3:30 9:53
26 Hanna Johansson Hedrum OL 18:51 +3:34 9:55
26 Andrea Ranvik Konnerud IL 18:51 +3:34 9:55
28 Elise Ausen Porsgrunn OL 19:11 +3:54 10:05
29 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 19:17 +4:00 10:08
30 Anniken Ranvik Konnerud IL 19:45 +4:28 10:23
31 Ada Wulfsberg Nydalens SK 19:50 +4:33 10:26
32 Kamilla Lome Hamar OK 19:58 +4:41 10:30
33 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 19:59 +4:42 10:31
34 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 20:01 +4:44 10:32
35 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 20:13 +4:56 10:38
36 Christine Hoen Eiker OL 20:21 +5:04 10:42
37 Carmen Dirro Måren OK 20:31 +5:14 10:47
38 Ingeborg Kvarme Røyken OL 20:53 +5:36 10:59
39 Christiane Bøckman Kristiansand OK 21:42 +6:25 11:25
40 Ane Hagset Stavnesli Molde og Omegn IF 21:48 +6:31 11:28
41 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 21:49 +6:32 11:28
42 Matilde Munkeby Frol IL 22:17 +7:00 11:43
43 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 22:26 +7:09 11:48
44 Silje Morlandstø Eiker OL 23:34 +8:17 12:24
44 Emma Danevad Fredrikstad SK 23:34 +8:17 12:24
46 Idunn Strand IL BUL-Tromsø 23:44 +8:27 12:29
47 Frida Daler Stokke IL 24:11 +8:54 12:43
48 Mina Jørgensen IL Tyrving 24:42 +9:25 13:00
49 Inga Sandvold Tynset IF 24:52 +9:35 13:05
50 Malin Kristina Møller Jørgensen Sørreisa OL 25:35 +10:18 13:27
51 Elise Støren Bø OL 26:00 +10:43 13:41
52 Annie Myhre Stord Orientering 26:11 +10:54 13:46
53 Ragnhild Marie Kristensen Stokke IL 26:26 +11:09 13:54
54 Dina Laeskogen Ringerike OL 26:29 +11:12 13:56
55 Tonje-Malin Rhrich Konnerud IL 26:44 +11:27 14:04
56 Sigrid Skjelbred Kongsberg OL 27:14 +11:57 14:20
57 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 27:45 +12:28 14:36
58 Sigrid Kinck Rannem Fossum IF 27:55 +12:38 14:41
59 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 28:04 +12:47 14:46
60 Solveig Letmolie Eiker OL 29:50 +14:33 15:42
61 Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb 32:03 +16:46 16:52
62 Tonje Hausberg Bjerga Vikebygd IL 32:48 +17:31 17:15
63 Tuva Hepburn Kristiansand OK 35:56 +20:39 18:54
  Monica Brevik Østmarka OK diskvalifisert    
  Julie Puntervold Egersund OK diskvalifisert    
  Thea Land Konnerud IL diskvalifisert    
  Celina Iversen Aase Egersund OK diskvalifisert    
  Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK diskvalifisert    

H15

2 340 m, 87 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 13:02   5:34
2 Aslak Heimdal Konnerud IL 14:04 +1:02 6:00
3 Niels Christian Hellerud Halden SK 14:35 +1:33 6:13
4 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 14:49 +1:47 6:19
5 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 14:53 +1:51 6:21
6 Mats Eidsmo Freidig 14:58 +1:56 6:23
7 Sander Arntzen Asker Skiklubb 15:07 +2:05 6:27
8 Even Lindaas Elverum OK 15:29 +2:27 6:37
9 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 15:35 +2:33 6:39
10 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 15:40 +2:38 6:41
11 Sølve Drage Kongsberg OL 15:43 +2:41 6:42
12 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 15:45 +2:43 6:43
13 Olav Torgersen Bækkelagets SK 15:56 +2:54 6:48
14 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 15:57 +2:55 6:48
15 Eskil Frøisland Vang OL 16:05 +3:03 6:52
16 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 16:09 +3:07 6:54
17 Stian Rykkje Stord Orientering 16:10 +3:08 6:54
17 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 16:10 +3:08 6:54
19 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 16:18 +3:16 6:57
19 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 16:18 +3:16 6:57
21 Trygve Myhr Asker Skiklubb 16:26 +3:24 7:01
22 Even Kjøsen Unsgård IL Leik 16:29 +3:27 7:02
23 Kristian Fredrik Lynum Freidig 16:30 +3:28 7:03
24 Oskar Arnevik Ringerike OL 16:34 +3:32 7:04
25 Kristian Pytten Kristiansand OK 16:39 +3:37 7:06
26 Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 16:46 +3:44 7:09
27 Andreas Ramberg Østmarka OK 16:54 +3:52 7:13
28 Morten Svendgård OK Skøynar 16:55 +3:53 7:13
29 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 16:59 +3:57 7:15
29 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 16:59 +3:57 7:15
31 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) 17:05 +4:03 7:18
32 Jonas Myhre Kristiansand OK 17:06 +4:04 7:18
33 Even Andre Thorbjørnsen Notodden OL 17:15 +4:13 7:22
34 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 17:16 +4:14 7:22
35 Magnus Gjerstad Osterøy IL 17:17 +4:15 7:23
36 Andreas Ronglan OK Skøynar 17:23 +4:21 7:25
37 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 17:24 +4:22 7:26
38 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 17:28 +4:26 7:27
39 Håkon Sturød Nydalens SK 17:31 +4:29 7:29
40 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 17:47 +4:45 7:35
40 Jakob Solli Lind IL BUL-Tromsø 17:47 +4:45 7:35
42 Ole Johan Bråten Vang OL 17:49 +4:47 7:36
42 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 17:49 +4:47 7:36
44 Elias Øhman Gjø-Vard OL 18:01 +4:59 7:41
45 Knut Selstad Fossum IF 18:36 +5:34 7:56
46 Birk Barstad Sund Steinkjer OK 18:37 +5:35 7:57
47 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 18:38 +5:36 7:57
48 Are Lodgaard Byåsen IL 18:43 +5:41 7:59
49 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 18:46 +5:44 8:01
50 Kristian Veie OK Skøynar 18:50 +5:48 8:02
51 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 19:01 +5:59 8:07
52 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 19:13 +6:11 8:12
53 Magne Angelhus Morstøl Molde og Omegn IF 19:16 +6:14 8:14
54 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 19:17 +6:15 8:14
55 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 19:19 +6:17 8:15
56 Emil Størmer Fossum IF 19:20 +6:18 8:15
57 Vegard Øverli Berg Kongsberg OL 19:28 +6:26 8:19
58 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 19:29 +6:27 8:19
59 Hallvard Dahle Wing OK 19:47 +6:45 8:27
60 Fredrik Sveen Vang OL 19:53 +6:51 8:29
61 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 19:54 +6:52 8:30
62 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 19:58 +6:56 8:31
63 Henrik Hvidsten Fredrikstad SK 20:08 +7:06 8:36
64 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 20:27 +7:25 8:44
65 Magnus Eide Fjellhug/Vereide IL 20:42 +7:40 8:50
66 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 21:31 +8:29 9:11
67 Ruben Kobbeltvedt Haugesund IL Orientering 21:48 +8:46 9:18
68 Sondre Skytteren Grue IL 22:25 +9:23 9:34
69 Torjus Ullern IL Tyrving 22:26 +9:24 9:35
70 Carl Håkon Espelund Halden SK 22:36 +9:34 9:39
71 Martin Selmer Freidig 22:42 +9:40 9:42
72 Johan Storebakken Hamar OK 22:57 +9:55 9:48
73 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 23:06 +10:04 9:52
74 Bas Hoonhout Vegårshei IL 23:18 +10:16 9:57
75 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 23:47 +10:45 10:09
76 Simen Gran Blystad Løten o-lag 23:58 +10:56 10:14
77 Hallstein Bondhus Often Tynset IF 25:09 +12:07 10:44
78 Vegar Skinne Indre Østfold OK 25:13 +12:11 10:46
79 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 25:42 +12:40 10:58
80 Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo Wing OK 26:14 +13:12 11:12
81 Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL 27:20 +14:18 11:40
82 Aksel Bjelland Haugesund IL Orientering 27:43 +14:41 11:50
  Peter Gisholt Fossum IF diskvalifisert    
  Vegard Løvli Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert    
  Scott Juvik IL Gular diskvalifisert    
  Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett diskvalifisert    

D15

1 990 m, 83 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helene Eger Kongsberg OL 16:16   8:10
2 Marlin Haavengen Kongsberg OL 16:21 +0:05 8:12
3 Pernille Katla Fossum IF 16:25 +0:09 8:14
4 Ragne Wiklund Nydalens SK 16:32 +0:16 8:18
5 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 16:56 +0:40 8:30
6 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 17:18 +1:02 8:41
7 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 17:24 +1:08 8:44
8 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 17:27 +1:11 8:46
9 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 17:29 +1:13 8:47
10 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 17:38 +1:22 8:51
11 Hanne Vassend Porsgrunn OL 17:42 +1:26 8:53
12 Maren Norderud IL Tyrving 17:53 +1:37 8:59
13 Åsne Holo Fossum IF 17:56 +1:40 9:00
14 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 18:01 +1:45 9:03
15 Aurora Gjølsjø OK Moss 18:09 +1:53 9:07
16 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 18:32 +2:16 9:18
17 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 18:38 +2:22 9:21
18 Eli Kolstad Mo OK 18:45 +2:29 9:25
19 Jorun Bækken Os IL 18:48 +2:32 9:26
20 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 18:54 +2:38 9:29
21 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 19:20 +3:04 9:42
22 Mari Robøle Lien Hamar OK 19:21 +3:05 9:43
23 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 19:29 +3:13 9:47
24 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 19:33 +3:17 9:49
25 Solveig Eline Berg IL Tyrving 19:34 +3:18 9:49
26 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 19:41 +3:25 9:53
27 Ingrid Hasaas Fossum IF 19:54 +3:38 10:00
28 Hanna Lye Moum Halden SK 19:57 +3:41 10:01
28 Emma Ryen Hamar OK 19:57 +3:41 10:01
30 Andrea Vanebo Kongsberg OL 20:03 +3:47 10:04
31 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 20:05 +3:49 10:05
32 Lotte Sølvsberg Noren Hamar OK 20:13 +3:57 10:09
33 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 20:14 +3:58 10:10
34 Marie Hansen Sarpsborg OL 20:19 +4:03 10:12
35 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 20:27 +4:11 10:16
35 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 20:27 +4:11 10:16
37 Lotte Myklemyr Eiker OL 20:34 +4:18 10:20
38 Ragne Munkeby Frol IL 20:38 +4:22 10:22
39 Dina Reitan Freidig 20:50 +4:34 10:28
40 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 21:12 +4:56 10:39
41 Linn Mei Waaler Måren OK 21:13 +4:57 10:39
42 Ane Marte Vatn Frol IL 21:15 +4:59 10:40
43 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 21:21 +5:05 10:43
44 Hanna Nysæter Skien OK 21:25 +5:09 10:45
45 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 21:26 +5:10 10:46
46 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 21:27 +5:11 10:46
47 Anna Meen Porsgrunn OL 21:32 +5:16 10:49
48 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 21:38 +5:22 10:52
49 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 21:48 +5:32 10:57
50 Ingrid G. Mehammer Porsgrunn OL 21:54 +5:38 11:00
51 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 22:24 +6:08 11:15
52 Solveig Sæternes Byåsen IL 22:27 +6:11 11:16
53 Lisa Jenssen Halden SK 22:37 +6:21 11:21
54 Rønnaug Hansæl-Nergaard Kvikne IL 22:56 +6:40 11:31
55 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 22:59 +6:43 11:32
56 Maren Sofie Gulliksen Indre Østfold OK 23:10 +6:54 11:38
57 Ellinor Agersborg Moan Sørreisa OL 23:19 +7:03 11:43
58 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 23:23 +7:07 11:45
59 Maren Holmsen Hamar OK 23:35 +7:19 11:51
60 Sarah Wøllo Kongsberg OL 23:53 +7:37 12:00
61 Sofie Hallem Verdal OK 24:39 +8:23 12:23
62 Emma Stubberud Nydalens SK 24:41 +8:25 12:24
63 Vera Gano Mønnich Røyken OL 24:43 +8:27 12:25
64 Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK 25:12 +8:56 12:39
65 Liva-Mari Løvstad Verdal OK 25:14 +8:58 12:40
66 Ida Therese Guttormsen Sørum Skien OK 25:33 +9:17 12:50
67 Helle Brathagen Larvik OK 27:43 +11:27 13:55
68 Inga Stødle Kristiansand OK 28:17 +12:01 14:12
69 Sofie Sjåholm Molde og Omegn IF 28:45 +12:29 14:26
70 Eline Kippe Verdal OK 29:24 +13:08 14:46
71 Matilde Holen Østmarka OK 31:35 +15:19 15:52
72 Aleksandra Mathiesen Stokke IL 32:27 +16:11 16:18
73 Hanne Elisabeth Fog Bråthen Fossum IF 35:53 +19:37 18:01
74 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 38:38 +22:22 19:24
  Tonje Rognerud Bøe Fossum IF diskvalifisert    
  Ragne Norrud Fossum IF diskvalifisert    
  Ingrid Madslien Nydalens SK diskvalifisert    
  Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK diskvalifisert    
  Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving diskvalifisert    
  Thale Eliassen Fink Førde IL diskvalifisert    
  Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen Knudsen Gneist, IL diskvalifisert    
  Tora Indregard IL BUL-Tromsø diskvalifisert    
  Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK diskvalifisert    

H16

2 340 m, 78 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Jonsson Nydalens SK 14:13   6:04
2 Oskar Spets Storhov Freidig 14:24 +0:11 6:09
3 Lukas Liland Nydalens SK 14:33 +0:20 6:13
4 Sebastian Daland Kristiansand OK 14:38 +0:25 6:15
5 Øyvind Hjermstad Fossum IF 14:58 +0:45 6:23
6 Erling Hjermstad Fossum IF 15:02 +0:49 6:25
6 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 15:02 +0:49 6:25
8 Einar Melsom Fossum IF 15:10 +0:57 6:28
8 Oscar Lyngen Frol IL 15:10 +0:57 6:28
10 Mathias Vindal Freidig 15:21 +1:08 6:33
11 Tord Strand Kongsberg OL 15:24 +1:11 6:34
12 Even-Johan Kaspersen Mo OK 15:59 +1:46 6:49
13 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 16:18 +2:05 6:57
14 Sindre R Holt Hedrum OL 16:29 +2:16 7:02
15 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 16:37 +2:24 7:06
16 Erlend Brendstuen Halden SK 16:48 +2:35 7:10
17 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 16:55 +2:42 7:13
18 August Asheim Birkeland Halden SK 16:59 +2:46 7:15
19 Sivert Bellingmo OL Gaula 17:05 +2:52 7:18
20 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 17:11 +2:58 7:20
21 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 17:14 +3:01 7:21
22 Per Ivar Stokland Ganddal IL 17:18 +3:05 7:23
23 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 17:26 +3:13 7:27
24 Anders Haugskott OL Trollelg 17:28 +3:15 7:27
25 Mathias Hermstad Freidig 17:42 +3:29 7:33
26 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 17:43 +3:30 7:34
27 Jørgen Baklid Konnerud IL 17:46 +3:33 7:35
28 Erik Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 18:06 +3:53 7:44
29 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 18:22 +4:09 7:50
29 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 18:22 +4:09 7:50
31 Håkon Lund Kongsberg OL 18:25 +4:12 7:52
32 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 18:37 +4:24 7:57
33 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 18:43 +4:30 7:59
33 Sverre Narum OL Vallset/Stange 18:43 +4:30 7:59
35 Knut Kyrkjebø TIF Viking 18:46 +4:33 8:01
36 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 18:53 +4:40 8:04
37 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 19:08 +4:55 8:10
38 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 19:30 +5:17 8:20
39 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 19:33 +5:20 8:21
40 Joar Gjerdahl Konnerud IL 19:36 +5:23 8:22
41 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 19:39 +5:26 8:23
42 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 19:41 +5:28 8:24
43 Håkon Grande Verdal OK 19:42 +5:29 8:25
43 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 19:42 +5:29 8:25
45 Henrik André Larsen Kongsberg OL 19:47 +5:34 8:27
46 Axel Hoveid Asker Skiklubb 20:09 +5:56 8:36
47 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 20:10 +5:57 8:37
48 Erling Stangnes OK Silsand 20:12 +5:59 8:37
49 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 20:13 +6:00 8:38
50 Håvard Rokkan Mo OK 20:22 +6:09 8:42
50 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 20:22 +6:09 8:42
52 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 20:27 +6:14 8:44
53 Jesper Ugedal Østmarka OK 20:32 +6:19 8:46
54 Håkon Thunshelle Øvstedal Nydalens SK 20:34 +6:21 8:47
55 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK 20:47 +6:34 8:52
56 Henrik Haug Kongsberg OL 20:54 +6:41 8:55
57 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 22:07 +7:54 9:27
58 Andreas Grønbech Askøy OL 22:09 +7:56 9:27
59 Even Svegård Bye Byåsen IL 22:52 +8:39 9:46
60 Noah Henderson Steinkjer OK 23:48 +9:35 10:10
61 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 24:06 +9:53 10:17
62 Haakon Johannesen Indre Østfold OK 24:56 +10:43 10:39
63 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 25:59 +11:46 11:06
64 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 26:21 +12:08 11:15
65 Andreas Vaage Bækkelagets SK 26:57 +12:44 11:31
66 Ludvig Johnsen Hedrum OL 27:30 +13:17 11:45
67 Andreas Helland Eriksen Wing OK 30:08 +15:55 12:52
68 Bjørn Kristian Tvetene Larvik OK 33:47 +19:34 14:26
  Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK diskvalifisert    
  Kasper Fosser Heming Orientering diskvalifisert    
  Henrik Bertelsen Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Lavran Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Sivert Sem Steinkjer OK diskvalifisert    
  Georg S. Andresen Skien OK diskvalifisert    
  Syver Røhnebæk Kongsrud Modum OL diskvalifisert    
  Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert    
  Joar Oldernes Lillomarka OL diskvalifisert    
  Martin Andresen Skotte Fossum IF diskvalifisert    

D16

2 060 m, 74 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 15:16   7:24
2 Anine Lome Hamar OK 16:07 +0:51 7:49
3 Ragnhild Eide Byåsen IL 16:28 +1:12 7:59
4 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 16:36 +1:20 8:03
5 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 16:48 +1:32 8:09
6 Synne Strand Asker Skiklubb 16:58 +1:42 8:14
7 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 17:00 +1:44 8:15
8 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 17:26 +2:10 8:27
9 Aurora Moholth Kongsberg OL 17:34 +2:18 8:31
10 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 17:35 +2:19 8:32
11 Guri Sandvold Tynset IF 17:48 +2:32 8:38
12 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 17:51 +2:35 8:39
13 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 18:01 +2:45 8:44
14 Vera Melkild Freidig 18:04 +2:48 8:46
15 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 18:30 +3:14 8:58
16 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 18:40 +3:24 9:03
17 Nora Torgersen Halden SK 18:41 +3:25 9:04
18 Thea Dyrkorn Eiker OL 18:42 +3:26 9:04
19 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 18:43 +3:27 9:05
20 Marie Bakken Sørensen Freidig 18:48 +3:32 9:07
21 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 18:50 +3:34 9:08
22 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 18:58 +3:42 9:12
23 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 19:15 +3:59 9:20
24 Maria Prestbøen Sandefjord OK 19:23 +4:07 9:24
25 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 19:43 +4:27 9:34
26 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 19:47 +4:31 9:36
27 Heidi Therese Wiest Vang OL 19:49 +4:33 9:37
28 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 19:53 +4:37 9:39
29 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 19:54 +4:38 9:39
30 Maria Ulseth Sylte Freidig 19:55 +4:39 9:40
30 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 19:55 +4:39 9:40
32 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 20:02 +4:46 9:43
32 Malin Opøien OL Trollelg 20:02 +4:46 9:43
34 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 20:04 +4:48 9:44
35 Hanne Daltveit Fana IL 20:30 +5:14 9:57
36 Ane Dyrkorn Eiker OL 20:46 +5:30 10:04
37 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 20:48 +5:32 10:05
38 Marit Sveen Hamar OK 20:53 +5:37 10:08
39 Martha Skogeng Reiten Emblem IL 20:56 +5:40 10:09
40 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 21:11 +5:55 10:16
41 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 21:20 +6:04 10:21
42 Synne Skjærstein IL Tyrving 21:21 +6:05 10:21
43 Karoline Aune Halden SK 21:27 +6:11 10:24
44 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 21:39 +6:23 10:30
45 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 21:47 +6:31 10:34
46 Hedvig Vollset Heming Orientering 22:02 +6:46 10:41
47 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 22:11 +6:55 10:46
48 Guro Skari Berger Lillehammer OK 22:15 +6:59 10:48
49 Marie Bergstrøm Halden SK 22:24 +7:08 10:52
50 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 22:35 +7:19 10:57
51 Kristin Mestad Torridal IL 23:00 +7:44 11:09
52 Silje Moe Fredrikstad SK 23:13 +7:57 11:16
53 Ingrid Aaslund Fet OL 23:26 +8:10 11:22
54 Runa Almeland Fana IL 24:06 +8:50 11:41
55 Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK 24:07 +8:51 11:42
56 Grete Kristiansen Steinkjer OK 24:10 +8:54 11:43
57 Andrine Viken Byåsen IL 24:24 +9:08 11:50
58 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 24:26 +9:10 11:51
59 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 25:20 +10:04 12:17
60 Martine Klock Fleten Wing OK 25:39 +10:23 12:27
61 Gunvor Aurora Masvik Larvik OK 25:54 +10:38 12:34
62 Nora S. Utseth Wing OK 26:33 +11:17 12:53
63 Katrine Gjestrum Hedrum OL 26:50 +11:34 13:01
64 Hilde Moan Bjørshol Kvikne IL 26:53 +11:37 13:03
65 Siri Pedersen Sarpsborg OL 27:16 +12:00 13:14
66 Victoria Myklebust Strøm Hedrum OL 27:30 +12:14 13:20
67 Julie Bakke Fossum IF 27:55 +12:39 13:33
68 Mathea Strøm Grønn Hedrum OL 28:09 +12:53 13:39
69 Gina Nygård Tynset IF 29:00 +13:44 14:04
70 Stina Matland Madsen Fana IL 29:58 +14:42 14:32
71 Marte Myhr Amundsen Wing OK 31:02 +15:46 15:03
72 Marthe Hansen Larvik OK 33:28 +18:12 16:14
  Elin Ulsaker Hemsedal IL diskvalifisert    
  Emma Eithun Paulsen Nittedal OL diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +