Resultater Huldersprinten 2015



Resultater Huldersprinten
Fet, Akershus - 21. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 400 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Amund Kortner Vogt Østmarka OK 21:14   15:10
0 Mari Kalleson Oppsal Orientering 25:47 +2:06 18:25
0 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 15:55   11:22
0 Asbjørn Lande Eidskog OL 19:17   13:46
0 Matilde Kvalø Haug Fet OL 22:31   16:05
0 Annika Jarstadmarken Price Østmarka OK 15:01   10:43
0 Erlend Otterlei Østmarka OK 21:35   15:25
0 Andreas Sandernes Østmarka OK 22:46   16:15
0 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 16:24   11:42
0 Emil Huuse Østmarka OK 22:47   16:16
0 Nene Mariama Holt Diallo Østmarka OK 21:08   15:05
0 Sigmund Budahl Fet OL 23:41   16:55
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 11:55   8:30
0 Torine Hagen Tafjord Halden SK 18:01   12:52

D -10

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora Sørberg Raumar Orientering 14:20   10:14

D 11-12

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 17:36   11:00
2 Noor Dirro-Helu Måren OK 20:20 +2:44 12:42

D 11-12N

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrea H. Rogndokken Fet OL 14:46   10:32

D 13-14

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud 23:35   11:47
2 Carmen Dirro Måren OK 25:14 +1:39 12:37
3 Ea Lunøe Nydalens SK 42:42 +19:07 21:21
4 Tina Kalleson Oppsal Orientering 44:40 +21:05 22:20

D 13-16C

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anniken Berger Fet OL 19:02   11:53

D 15-16

3 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Aaslund Fet OL 50:09   15:11
2 Solveig Eline Berg IL Tyrving 51:55 +1:46 15:43
3 Linn Mei Waaler Måren OK 52:18 +2:09 15:50

D 17-C

1 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Jarstadmarken Østmarka OK 15:01   9:23
2 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 15:23 +0:22 9:36
3 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 20:46 +5:45 12:58
4 Ingvild Holt Diallo Østmarka OK 21:31 +6:30 13:26
5 Laila Eriksen Blom Fet OL 22:11 +7:10 13:51
6 Grete Skotte Fossum IF 25:28 +10:27 15:55
  Kristin Mortensen Østmarka OK diskvalifisert    

D 17-N

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tina Økern NOTEAM 19:15   13:45

D 17-20

3 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åshild Faller Råheim Fet OL 44:51   12:48
2 Åse Bergan Nydalens SK 46:45 +1:54 13:21
3 Karen Bjergaard Nydalens SK 50:20 +5:29 14:22
4 Sara Angell Bakke Lillomarka OL 1:06:34 +21:43 19:01
  Marthe Ramstad Fet OL diskvalifisert    

D 21-

4 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 37:09   8:50
2 Martine Åstebøl NTNUI 50:34 +13:25 12:02
3 Britt Ingunn Nydal NTNUI 51:29 +14:20 12:15
4 Heidi Vogt Østmarka OK 1:17:18 +40:09 18:24

D 35-

3 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Jæger Oppsal Orientering 1:08:47   19:39
2 Linda Fredh Måren OK 1:35:28 +26:41 27:16

D 40-

3 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 54:56   15:41
2 Elin Kalleson Oppsal Orientering 1:15:41 +20:45 21:37

D 45-

3 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 43:08   13:04
2 Isa Heggedal Konnerud 44:07 +0:59 13:22
3 Trine Oldernes Lillomarka OL 45:59 +2:51 13:56
4 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 47:42 +4:34 14:27
5 Hilde Nytun Martinsen Nittedal OL 1:00:38 +17:30 18:22
6 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 1:04:10 +21:02 19:26
7 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:27:27 +44:19 26:30

D 50-

3 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Hernandez OL Toten-Troll 45:25   13:45
2 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1:14:00 +28:35 22:25

D 55-

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 40:53   18:35
2 Grete Berntsen Måren OK 48:33 +7:40 22:04

D 60-

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Billingsø Eidskog OL 54:33   24:47

D 65-

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 54:24   24:43

D 70-

2 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 46:28   21:07
2 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 49:59 +3:31 22:43
3 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 50:36 +4:08 22:59
4 Inger Halck Måren OK 57:24 +10:56 26:05
5 Hjørdis Egner Heming Orientering 1:43:55 +57:27 47:14
  Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK diskvalifisert    

H -10

1 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnar Lande Eidskog OL 12:39   9:02
2 Håvard Rekve Lian Fossum IF 14:13 +1:34 10:09
3 Theo Winsents Sæter Måren OK 20:11 +7:32 14:25
4 Tobias Lium Fet OL 48:02 +35:23 34:18

H 11-12

1 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Bergan Nydalens SK 15:00   9:22
2 Felix Hylleseth Sentrum OK 31:07 +16:07 19:26
3 Eirik Nytun Nergård Nittedal OL 31:25 +16:25 19:38
4 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 52:25 +37:25 32:45

H 13-14

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sivert Sande Kverme Fossum IF 23:52   11:56
2 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 37:38 +13:46 18:49
3 John Otterlei Østmarka OK 51:21 +27:29 25:40

H 13-16C

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Kvalø Haug Fet OL 14:42   9:11
2 Martin Kjos Barkenæs Fet OL 21:33 +6:51 13:28

H 15-16

3 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Baklid Konnerud 34:15   9:47
2 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 36:45 +2:30 10:30
3 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 54:36 +20:21 15:36
  Martin Andresen Skotte Fossum IF diskvalifisert    
  Jonas Aas Fet OL diskvalifisert    

H 17-C

1 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Tangen Hamar OK 17:07   10:41
2 Per Sørberg Raumar Orientering 18:27 +1:20 11:31
3 Frode Waaler Måren OK 20:36 +3:29 12:52

H 17-20

4 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 49:23   11:45
2 Sam Lunøe Nydalens SK 54:02 +4:39 12:51
3 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 54:52 +5:29 13:03
4 Magnus Ramberg Østmarka OK 1:04:19 +14:56 15:18

H 21-

5 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Nydalens SK 40:55   8:01
2 Trond Kortner Østmarka OK 47:58 +7:03 9:24
3 Anders Bjergaard NTNUI 50:05 +9:10 9:49
4 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 50:28 +9:33 9:53
5 Gard Lindseth Nydalens SK 56:15 +15:20 11:01
6 Helge Bakkehøi Østmarka OK 1:04:59 +24:04 12:44
7 Morten Tangen Måren OK 1:10:57 +30:02 13:54
8 Inge Ramberg Østmarka OK 1:11:23 +30:28 13:59

H 35-

4 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 1:07:45   16:07

H 45-

3 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eivind Lande Eidskog OL 35:30   10:08
2 Arild Andresen Fossum IF 45:04 +9:34 12:52
3 Dag Økern Raumar Orientering 45:09 +9:39 12:54
4 Odd Arne Lian Østmarka OK 47:20 +11:50 13:31
5 Pål Winsents Måren OK 49:01 +13:31 14:00
6 Nils Bergan Nydalens SK 52:59 +17:29 15:08
7 Trond Sigvald Hetland Kolbotn og Skimt OL 56:34 +21:04 16:09
8 Stein H. Hagen Fossum IF 59:06 +23:36 16:53
9 Trond Brevik Fossum IF 1:07:33 +32:03 19:18

H 50-

3 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Lunøe Nydalens SK 42:27   12:07
2 Rune Nergård Nittedal OL 1:20:44 +38:17 23:04

H 55-

3 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Due Måren OK 38:12   11:34
2 Morten Karlsen Måren OK 44:33 +6:21 13:30
3 Hallvard Berg IL Tyrving 48:29 +10:17 14:41
4 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 48:43 +10:31 14:45
5 Tov Arne Bondal Notodden OL 1:15:25 +37:13 22:51
6 Truls Angell Lillomarka OL 1:18:21 +40:09 23:44

H 60-

3 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 42:42   12:56
2 Stein Turtumøygard Måren OK 45:17 +2:35 13:43
3 Thor Palmgren Halden SK 46:06 +3:24 13:58
4 Bent Galborgen Indre Østfold OK 1:18:21 +35:39 23:44

H 65-

3 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Berteig Fossum IF 45:44   13:51
2 Leif Billingsø Eidskog OL 51:30 +5:46 15:36

H 70-

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Egner Heming Orientering 40:15   18:17
2 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 58:07 +17:52 26:24

H 80-

2 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Larsen Raumar Orientering 45:31   20:41
2 Tor Drage Haugerud IF 46:12 +0:41 20:59
3 Ole Sannes Lillomarka OL 54:54 +9:23 24:57
4 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 56:00 +10:29 25:27
5 Kjell Michelsen Fredrikstad SK 1:06:46 +21:15 30:20
6 Helge Kvaase Bækkelagets SK 1:09:41 +24:10 31:40
7 Tor Kaurin Måren OK 1:50:46 +1:05:15 50:20
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +