Resultater Huldersprinten 2016



Resultater Huldersprinten
Fet, Akershus - 17. september 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 800 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Johannes Arnø Fet OL 12:34   6:58  
  Henrik Bartnes Fet OL 11:50   6:34  
  Mathias Bergan Fet OL 19:51   11:01  
  Elmer Blom Fet OL 1:17:34   43:05  
  Oskar Blom Fet OL 1:17:35   43:06  
  Stella Dalberg Fet OL 17:32   9:44  
  Matilde K Haug Fet OL 26:37   14:47  
  Vilde Høyer Fossum IF 25:44   14:17  
  Amund Kortner Vogt NOTEAM 29:08   16:11  
  Jonas Kortner Vogt NOTEAM 35:16   19:35  
  Jacob Finstad Land IL Tyrving 18:02   10:01  
  Tobias Lium Fet OL 17:22   9:38  
  Mons Sætre Lorentsen Fet OL 11:49   6:33  
  Astrid Reusch Heming Orientering 18:44   10:24  
  Sara-Sofie Larsen Simonsen OK Øst 28:51   16:01  
  Per Taje Skeie Raumar Orientering 26:29   14:42  
  Gaute Skjønhaug Fet OL 28:20   15:44  
  Silje Andresen Skotte Fossum IF 20:22   11:18  
  Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering 16:49   9:20  
  Sigmund Ølstad Fet OL 11:59   6:39  

D -10

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Martine Arntzen Haug Østmarka OK 20:13   10:06  
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 15:07   7:33  
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 17:56   8:58  
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 14:07   7:03  

D 11-12

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Aarseth Nydalens SK 24:48   9:32  
2 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 29:26 +4:38 11:19  
3 Nora Sørberg Raumar Orientering 35:08 +10:20 13:30  
4 Tuva Høyer Fossum IF 36:29 +11:41 14:01  

D 11-12N

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Annika Jarstadmarken Price Østmarka OK 15:06   7:33  
2 Pernille Snø Heggedal Aamodt Fet OL 20:05 +4:59 10:02  
3 Emma Linnea Aune Fet OL 24:16 +9:10 12:08  
4 Miriam Eriksen Østmarka OK 32:53 +17:47 16:26  
4 Nene Mariama Holt Diallo Østmarka OK 32:53 +17:47 16:26  
  Amalie Skjønhaug Fet OL diskvalifisert      

D 13-14

3 000 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 24:07   8:02  
2 Oda Scheele Nydalens SK 24:14 +0:07 8:04  
3 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 27:14 +3:07 9:04  
4 Maya Arnesen Heming Orientering 27:56 +3:49 9:18  
5 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 28:15 +4:08 9:25  
6 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 30:18 +6:11 10:06  
7 Ea Lunøe Nydalens SK 32:02 +7:55 10:40  
8 Hanna Andersen Heming Orientering 33:03 +8:56 11:01  
9 Malene Jebsen Heming Orientering 34:43 +10:36 11:34  
10 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 35:00 +10:53 11:40  
11 Live Østvold Heming Orientering 36:04 +11:57 12:01  
12 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 36:14 +12:07 12:04  
13 Alexandra Linløkken Østmarka OK 36:21 +12:14 12:07  
14 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 39:15 +15:08 13:05  
15 Tina Kalleson Oppsal Orientering 39:23 +15:16 13:07  
16 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 42:37 +18:30 14:12  
17 Ida Marie Flågen Heming Orientering 45:36 +21:29 15:12  
18 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 47:37 +23:30 15:52  
19 Frida Solsrud Nydalens SK 52:56 +28:49 17:38  

D 13-16C

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Julie Berntzen Fet OL 27:44   10:40  
2 Thea Sørberg Raumar Orientering 32:03 +4:19 12:19  
3 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 39:09 +11:25 15:03  

D 15-16

3 800 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 34:03   8:57  
2 Åsnes Naadland Holo Fossum IF 34:33 +0:30 9:05  
3 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 35:51 +1:48 9:26  
4 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 36:03 +2:00 9:29  
5 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 36:19 +2:16 9:33  
6 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 37:39 +3:36 9:54  
7 Pernille Katla Fossum IF 38:08 +4:05 10:02  
8 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 38:24 +4:21 10:06  
9 Maren Norderud IL Tyrving 39:47 +5:44 10:28  
10 Marie Liland Nydalens SK 40:19 +6:16 10:36  
11 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 40:21 +6:18 10:37  
12 Ingrid Hasaas Fossum IF 42:11 +8:08 11:06  
13 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 45:23 +11:20 11:56  
14 Ada Wulfsberg Nydalens SK 51:55 +17:52 13:39  
15 Mina Jørgensen IL Tyrving 1:03:07 +29:04 16:36  
16 Kaja Vikerhaug Fet OL 1:05:13 +31:10 17:09  
17 Anniken Berger Fet OL 1:24:47 +50:44 22:18  

D 17-C

2 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hilde Jarstadmarken Østmarka OK 21:57   8:26  
2 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 22:53 +0:56 8:48  
3 Ingvild Holt Diallo Østmarka OK 31:15 +9:18 12:01  
4 June Herredsvela Østmarka OK 33:37 +11:40 12:55  
5 Tina Økern Raumar Orientering 36:36 +14:39 14:04  
6 Grete Skotte Fossum IF 37:22 +15:25 14:22  
7 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 42:09 +20:12 16:12  

D 17-N

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Liv Simonsen OK Øst 23:39   11:49  
2 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 30:41 +7:02 15:20  

D 21-

4 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stine Austad Raumar Orientering 2:25:40   29:43  

D 35-

4 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Heidi Vogt Østmarka OK 45:28   11:22  

D 40-

4 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 38:13   9:33  

D 45-

3 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 29:26   8:39  
2 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 31:25 +1:59 9:14  
3 Kathrine Lunøe Nydalens SK 46:37 +17:11 13:42  
4 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 48:05 +18:39 14:08  
5 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 49:10 +19:44 14:27  
6 Marianne Reusch Heming Orientering 49:32 +20:06 14:34  
7 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 50:07 +20:41 14:44  
8 Solveig Bergan Nydalens SK 50:47 +21:21 14:56  

D 50-

3 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alix Young Vik Nydalens SK 31:55   9:23  
2 Kjersti Hov Fossum IF 33:24 +1:29 9:49  
3 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 34:21 +2:26 10:06  
4 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 34:54 +2:59 10:15  
5 Tone Bakken Lillomarka OL 38:20 +6:25 11:16  
6 Marianne Njåstein IL Tyrving 38:41 +6:46 11:22  
7 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 38:42 +6:47 11:22  
8 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 39:35 +7:40 11:38  
9 Anne Dahl Nydalens SK 47:19 +15:24 13:55  

D 55-

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 28:45   9:54  
2 Liv Prangerud Tistedalen 30:20 +1:35 10:27  
3 Bente Line Indre Østfold OK 32:36 +3:51 11:14  
4 Berit Berge IL Tyrving 40:10 +11:25 13:51  
5 Unni Rye Asker Skiklubb 40:21 +11:36 13:54  
6 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 45:35 +16:50 15:43  
7 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 47:35 +18:50 16:24  
8 Grete Berntsen Måren OK 49:24 +20:39 17:02  

D 60-

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Liv Edle Grønstad Gimle IF 1:19:40   27:28  

D 65-

2 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 39:51   13:44  
2 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 53:22 +13:31 18:24  
3 Eva Marie Gran OK Øst 59:00 +19:09 20:20  

D 70-

2 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 48:30   16:43  
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 53:16 +4:46 18:22  
  Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert      

H -10

2 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 14:49   7:24  
  Frikk Finsrud Asker Skiklubb 16:19   8:09  
  Mathias Linløkken Østmarka OK 14:13   7:06  
  Sindre Moe Landén Gjerdrum OL 17:53   8:56  
  Jonas Teksum Gjerdrum OL 16:41   8:20  

H 11-12

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 32:08   12:21  
2 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 32:34 +0:26 12:31  
3 Fridtjof Reusch Heming Orientering 32:50 +0:42 12:37  
  Håkon Thitikorn Hovstad Fet OL diskvalifisert      

H 11-12N

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 18:11   9:05  

H 13-14

3 000 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 21:59   7:19  
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 22:17 +0:18 7:25  
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 23:09 +1:10 7:43  
4 Henrik Reusch Heming Orientering 23:24 +1:25 7:48  
5 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 23:58 +1:59 7:59  
6 Tobias Espedal Nydalens SK 24:13 +2:14 8:04  
7 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 25:08 +3:09 8:22  
8 Felix Finsrud Asker Skiklubb 25:19 +3:20 8:26  
9 Gaute Bergan Nydalens SK 25:48 +3:49 8:36  
10 Ferdinand Fremming Heming Orientering 26:14 +4:15 8:44  
11 Erlend Børli Fossum IF 28:43 +6:44 9:34  
12 Mikkel Katla Fossum IF 29:10 +7:11 9:43  
13 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 29:47 +7:48 9:55  
14 August Syrdal Øen Heming Orientering 31:28 +9:29 10:29  
15 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 33:36 +11:37 11:12  
16 Kristian Østermann Heming Orientering 34:48 +12:49 11:36  
17 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 35:13 +13:14 11:44  
18 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 37:10 +15:11 12:23  
19 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 37:55 +15:56 12:38  
20 Jonas Myhr Asker Skiklubb 38:16 +16:17 12:45  
21 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 41:30 +19:31 13:50  
22 Elias Stubberud Nydalens SK 48:43 +26:44 16:14  
23 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 50:33 +28:34 16:51  
24 Jonas Aarseth Nydalens SK 59:52 +37:53 19:57  
25 Magnus Jystad Østmarka OK 1:18:18 +56:19 26:06  
26 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 1:44:56 +1:22:57 34:58  
  Simen Høyer Fossum IF diskvalifisert      

H 13-16C

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sondre K Haug Fet OL 24:16   9:20  
2 Tobias Wessel Fet OL 25:41 +1:25 9:52  
3 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 1:04:34 +40:18 24:50  

H 13-16N

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 22:41   11:20  

H 15-16

4 200 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 31:59   7:36  
2 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 33:19 +1:20 7:55  
3 Audun Bergan Nydalens SK 34:19 +2:20 8:10  
4 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 34:32 +2:33 8:13  
5 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 35:45 +3:46 8:30  
6 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 35:56 +3:57 8:33  
7 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 36:27 +4:28 8:40  
8 Andreas Ramberg Østmarka OK 37:33 +5:34 8:56  
9 Håkon Sturød Nydalens SK 38:01 +6:02 9:03  
10 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 39:13 +7:14 9:20  
11 Emil Størmer Fossum IF 44:06 +12:07 10:30  
12 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 53:40 +21:41 12:46  
13 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 54:09 +22:10 12:53  
14 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 55:58 +23:59 13:19  
15 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 1:23:08 +51:09 19:47  

H 17-N

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 13:17   6:38  
2 Tor Simonsen OK Øst 25:58 +12:41 12:59  

H 17-18

4 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tarjei Holo Fossum IF 30:41   7:40  
2 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 32:43 +2:02 8:10  
3 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 34:40 +3:59 8:40  
4 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 36:17 +5:36 9:04  
5 Martin Andresen Skotte Fossum IF 37:50 +7:09 9:27  
6 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 37:51 +7:10 9:27  
7 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:03:31 +32:50 15:52  

H 19-20

4 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Trygve Heggedal Kongsberg OL 52:57   10:48  

H 21-

6 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pål Skogedal Asker Skiklubb 51:53   8:30  
1 Sigur Heggedal Nydalens SK 51:53   8:30  
3 Oskar Størmer Fossum IF 52:43 +0:50 8:38  
4 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 55:03 +3:10 9:01  
5 Gjermund Røren Eiker OL 55:25 +3:32 9:05  
6 Henning Røberg Nittedal OL 56:01 +4:08 9:10  
7 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 1:00:19 +8:26 9:53  
8 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 1:04:03 +12:10 10:30  
9 Håkon Heggedal Nydalens SK 1:06:41 +14:48 10:55  
10 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:16:36 +24:43 12:33  

H 35-

4 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 50:22   12:35 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 40-

4 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Hauge Nydalens SK 36:11   9:02  
2 Audun Bjerknes Måren OK 37:56 +1:45 9:29  
3 Frode Bakkehøi Østmarka OK 41:47 +5:36 10:26  
4 Tommy Skårbø Raumar Orientering 48:20 +12:09 12:05  
5 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 52:39 +16:28 13:09  
6 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 57:29 +21:18 14:22  
7 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 1:08:13 +32:02 17:03  

H 45-

4 000 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rune Scheele Nydalens SK 32:29   8:07  
2 Lars Erik Gjein Fossum IF 34:30 +2:01 8:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
3 Kimme Arnesen Heming Orientering 34:56 +2:27 8:44  
4 Ivar Mølnvik Fossum IF 35:19 +2:50 8:49  
5 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 35:38 +3:09 8:54  
6 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 36:58 +4:29 9:14  
7 Vemund Kongsnes Østmarka OK 39:11 +6:42 9:47  
8 Torstein Kvaale Asker Skiklubb 39:54 +7:25 9:58  
9 Eirik Jørgensen IL Tyrving 40:20 +7:51 10:05  
10 Inge Ramberg Østmarka OK 41:04 +8:35 10:16  
11 Christian Reusch Heming Orientering 42:29 +10:00 10:37  
12 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 43:26 +10:57 10:51  
13 Anders Flågen Heming Orientering 46:25 +13:56 11:36  
14 Håvard Bjønness Østmarka OK 46:55 +14:26 11:43  
15 Thomas Grøstad Østmarka OK 49:53 +17:24 12:28  
16 Håkon Børli Fossum IF 50:10 +17:41 12:32  
17 Hans Olav Hygen Østmarka OK 56:29 +24:00 14:07  
18 Magne Aas Asker Skiklubb 58:10 +25:41 14:32  

H 50-

4 000 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 30:51   7:42  
2 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 31:55 +1:04 7:58  
3 Einar Lunøe Nydalens SK 34:28 +3:37 8:37  
4 Nils Petter Fremming NOTEAM 34:32 +3:41 8:38  
5 Arild Andresen Fossum IF 36:00 +5:09 9:00  
6 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 37:05 +6:14 9:16  
7 Kjetil Espedal Nydalens SK 38:00 +7:09 9:30  
8 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 41:14 +10:23 10:18  
9 Dag Økern Raumar Orientering 41:51 +11:00 10:27  
10 Terje Linløkken Østmarka OK 41:56 +11:05 10:29  
11 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 48:45 +17:54 12:11  
12 Olav Bakken Lillomarka OL 1:02:30 +31:39 15:37  
13 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 1:02:36 +31:45 15:39  
14 Are Njåstein IL Tyrving 1:12:11 +41:20 18:02  
  Roar Pedersen Oppsal Orientering diskvalifisert      

H 55-

3 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 24:43   7:16  
2 Hallvard Berg IL Tyrving 31:10 +6:27 9:10  
3 Anton Plaian Asker Skiklubb 31:53 +7:10 9:22  
4 Peer Stiansen Nydalens SK 32:24 +7:41 9:31  
5 Martin Granly Lillomarka OL 34:32 +9:49 10:09  
6 Kjell-Erik Kristiansen Indre Østfold OK 37:02 +12:19 10:53  
7 Morten Karlsen Måren OK 37:43 +13:00 11:05  
8 Tov Arne Bondal Notodden OL 39:10 +14:27 11:31  
9 Roy Gjerding OK Moss 39:20 +14:37 11:34  
10 Morten Kongsberg IL Tyrving 41:11 +16:28 12:06  
11 Hans Henrik Fremming Heming Orientering 41:31 +16:48 12:12  
12 Petter Fure Oppsal Orientering 50:19 +25:36 14:47  

H 60-

3 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 30:29   8:57  
2 Ola Brox OL Toten-Troll 31:08 +0:39 9:09  
3 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 32:04 +1:35 9:25  
4 Stein Turtumøygard Måren OK 42:37 +12:08 12:32  
5 Jan Sveen Raumar Orientering 46:44 +16:15 13:44  

H 65-

3 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Willy Grønstad Gimle IF 29:25   8:39  
2 Lars Klyve Oppsal Orientering 35:38 +6:13 10:28  
  Petter Næss Oppsal Orientering diskvalifisert      

H 70-

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Roar Bjordal Oppsal Orientering 33:53   11:41  
2 Lars Martin Gjein Stokke IL 37:15 +3:22 12:50  
3 Eivind Hagen Hadeland OL 40:21 +6:28 13:54  
4 Øystein Madsen Haugerud IF 42:34 +8:41 14:40  
5 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 54:38 +20:45 18:50  
6 Klaus Engen Eidskog OL 57:15 +23:22 19:44  
7 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 1:02:03 +28:10 21:23  
  Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering diskvalifisert      

H 80-

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Larsen Raumar Orientering 39:13   13:31


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +