Resultater Huldertrampen 2014



Resultater Orientering
Huldertrampen
Løten, Hedmark - 1. november 2014
 

Hulder herrer

17 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 2:09:44   7:14
2 Simen Bordal Ringsaker OK 2:14:27 +4:43 7:30
3 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 2:16:38 +6:54 7:37
4 Trygve Olsen NTNUI 2:21:29 +11:45 7:54
5 Jan Ola Pedersen Vang OL 2:24:20 +14:36 8:03
6 Yngve Volden Løten o-lag 2:24:36 +14:52 8:04
7 Asbjørn Olsen Løten o-lag 2:49:07 +39:23 9:26
8 Kristian Storsveen Løten o-lag 3:22:04 +1:12:20 11:17
9 Torgeir Volden Løten o-lag 3:22:06 +1:12:22 11:17
10 Svein Thorsberg Grue IL 4:06:29 +1:56:45 13:46
  Einar Lofthus Hamar OK ikke startet    

Hulder damer

17 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sofie Johansson Løten o-lag 2:14:37   7:31
2 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 2:16:55 +2:18 7:38
3 Evine Westli Andersen Løten o-lag 2:41:58 +27:21 9:02
4 Eldbjørg Narum Fossum IF 2:48:28 +33:51 9:24
5 Elin-Kristin Hem NTNUI 2:53:22 +38:45 9:41
6 Marit Heide Romsås NOTEAM 3:22:10 +1:07:33 11:17

Pyse herrer

9 200 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sindre Bæk Løten o-lag 1:07:37   7:20
2 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 1:07:48 +0:11 7:22
3 Elias Øhman Gjø-Vard OL 1:08:16 +0:39 7:25
4 Are Strandlie Gjø-Vard OL 1:08:32 +0:55 7:26
5 Martin Øhman Gjø-Vard OL 1:10:09 +2:32 7:37
6 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:14:04 +6:27 8:03
7 Pål Stenberg Vang OL 1:14:11 +6:34 8:03
8 Trond Olsen Løten o-lag 1:14:34 +6:57 8:06
9 Terje Gudbrandsen Hamar OK 1:14:49 +7:12 8:07
10 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:15:40 +8:03 8:13
11 Eskil Frøisland Vang OL 1:15:51 +8:14 8:14
12 Lars Erik Bakke Løten o-lag 1:16:42 +9:05 8:20
13 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:17:41 +10:04 8:26
14 Tore Borchgrevink Alu Hamar OK 1:18:06 +10:29 8:29
15 Morten Tangen Hamar OK 1:18:14 +10:37 8:30
16 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag 1:18:54 +11:17 8:34
17 Even Lindaas Elverum OK 1:21:41 +14:04 8:52
18 Sverre Narum OL Vallset/Stange 1:21:53 +14:16 8:54
19 Tore Nilsen Elverum OK 1:22:31 +14:54 8:58
20 John Anders Bakke Løten o-lag 1:23:00 +15:23 9:01
21 Einar Lund Hamar OK 1:23:10 +15:33 9:02
22 Bård  Kolås Løten o-lag 1:23:16 +15:39 9:03
23 Stein Arne Negård Vang OL 1:25:19 +17:42 9:16
24 Knut Engen Raumar Orientering 1:25:55 +18:18 9:20
25 Sven Reidar Tonjer IL Tyrving 1:28:23 +20:46 9:36
26 Henning Wernøe Hamar OK 1:29:00 +21:23 9:40
27 Torstein Berg Løten o-lag 1:29:24 +21:47 9:43
28 Odd Arne Blystad Løten o-lag 1:29:55 +22:18 9:46
29 Harald Østbye Elverum OK 1:35:27 +27:50 10:22
30 Audun Fingarsen Elverum OK 1:38:54 +31:17 10:45
31 Tore Jørgensen Norsk Tipping BIL 1:39:23 +31:46 10:48
32 Sondre Østbye Elverum OK 1:46:09 +38:32 11:32
33 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:47:07 +39:30 11:38
34 Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK 1:48:30 +40:53 11:47
35 Geir Kolås OL Vallset/Stange 1:49:14 +41:37 11:52
36 Simen Gran Blystad Løten o-lag 2:00:29 +52:52 13:05
37 Geir Ola Blystad Løten o-lag 2:00:31 +52:54 13:05
38 Trond Feiring Hamar OK 2:01:29 +53:52 13:12
39 Herman Bakke Løten o-lag 2:09:15 +1:01:38 14:02
40 Stig Wiest Vang OL 2:20:34 +1:12:57 15:16
41 Stein Rune Øverby Løten o-lag 4:25:41 +3:18:04 28:52
  Knut Bakke NOTEAM diskvalifisert    
  Kenneth Bilstad Vang OL diskvalifisert    
  Ole Johan Bråten Vang OL diskvalifisert    
  Jarle Busterud Elverum OK diskvalifisert    
  Andreas Huber Hamar OK diskvalifisert    
  Per Ivar Kvammen Elverum OK diskvalifisert    
  Onno Verberne OL Toten-Troll diskvalifisert    
  Håkon Beitnes Hamar OK ikke startet    
  Arvid Bratlie Løten o-lag ikke startet    
  Jo Gisle Jørgensen NOTEAM ikke startet    
  Lars Skramstad Løten o-lag ikke startet    

Pyse damer

9 200 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 1:08:28   7:26
2 Sigrid Bjørgen Hamar OK 1:20:07 +11:39 8:42
3 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 1:27:55 +19:27 9:33
4 Nina Smestad Løten o-lag 1:29:42 +21:14 9:45
5 Heidi Therese Wiest Vang OL 1:31:13 +22:45 9:54
6 Dorte Narum Hamar OK 1:36:02 +27:34 10:26
7 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 1:40:20 +31:52 10:54
8 Ida Engen Raumar Orientering 1:45:30 +37:02 11:28
9 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 1:46:58 +38:30 11:37
10 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 2:16:59 +1:08:31 14:53
11 Inger Marie Øygard Løten o-lag 2:22:43 +1:14:15 15:30
  Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Vanja Staff OL Toten-Troll diskvalifisert    
  Mari Norstad Opsahl Løten o-lag ikke startet    
  Stine Frogner Tømmervold Hamar OK ikke startet    

Mini herrer

4 600 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Arne Arnesen Hamar OK 38:07   8:17
2 Erik Haugen Ringsaker OK 40:18 +2:11 8:45
3 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 42:19 +4:12 9:11
4 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 46:11 +8:04 10:02
5 Mats Lindaas Elverum OK 46:51 +8:44 10:11
6 Tore Lindaas Elverum OK 47:15 +9:08 10:16
7 Terje Malm Hamar OK 48:13 +10:06 10:28
8 Lars Skramstad Løten o-lag 49:11 +11:04 10:41
9 Einar Stensby Løten o-lag 55:59 +17:52 12:10
10 Willy Johansen Ringsaker OK 1:00:39 +22:32 13:11
11 Hallstein Ødegård Løten o-lag 1:02:59 +24:52 13:41
12 Johny Johansen Løten o-lag 1:04:25 +26:18 14:00
13 Sven Marken Løten o-lag 1:08:13 +30:06 14:49
14 Jens Egil Rostad OL Toten-Troll 1:30:14 +52:07 19:36
  Martin Alfei Løten o-lag diskvalifisert    
  Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering ikke startet    
  Helge Storsveen Løten o-lag ikke startet    

Mini damer

4 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eli Stensli Løten o-lag 50:19   10:56
2 Liv Feiring Hamar OK 50:28 +0:09 10:58
3 Linda Fredh Hamar OK 58:51 +8:32 12:47
4 Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:20:35 +30:16 17:31
5 Anne Sørum Ringsaker OK 1:32:37 +42:18 20:08


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +