Resultater Huldertrampen 2016



Resultater Huldetrampen
Løten, Hedmark - 29. oktober 2016

Arrangementstype: Orientering

Hulder herrer

21 320 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Rønning Nydalens SK 2:10:56   6:08
2 Magne Dæhli Halden SK 2:11:55 +0:59 6:11
3 Yngve Volden Løten o-lag 2:18:25 +7:29 6:29
4 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 2:24:07 +13:11 6:45
5 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 2:25:51 +14:55 6:50
6 Simen Smestad Bækkelagets SK 2:44:19 +33:23 7:42
7 Håkon Grønsveen Olsrud NOTEAM 2:44:27 +33:31 7:42
8 Jacob Westerberg Finspångs SOK 2:44:37 +33:41 7:43
9 Einar Tommelstad Nydalens SK 2:45:24 +34:28 7:45
10 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 2:55:28 +44:32 8:13
11 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 2:57:23 +46:27 8:19
12 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 3:16:11 +1:05:15 9:12
13 Dag Nylund Løten o-lag 3:34:34 +1:23:38 10:03
  Njaal Ellegaard Melby Vang OL diskvalifisert    

Hulder damer

21 320 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 2:35:57   7:18
2 Sofie Johansson Løten o-lag 2:42:41 +6:44 7:37
3 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 2:51:30 +15:33 8:02
4 Evine Westli Andersen Løten o-lag 3:17:04 +41:07 9:14
5 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 3:34:31 +58:34 10:03
6 Helén Westerberg Finspångs SOK 3:35:03 +59:06 10:05
7 Ingvild Gjessing Vang OL 3:58:09 +1:22:12 11:10
  Heidi Therese Wiest Vang OL diskvalifisert    

Pyse herrer

10 500 m, 64 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Bilstad Vang OL 1:08:44   6:32
2 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:12:09 +3:25 6:52
3 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 1:12:12 +3:28 6:52
4 Tom Bergan Fet OL 1:12:42 +3:58 6:55
5 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 1:12:53 +4:09 6:56
6 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 1:12:56 +4:12 6:56
7 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:13:25 +4:41 6:59
8 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 1:13:28 +4:44 6:59
9 Elias Øhman Gjø-Vard OL 1:14:47 +6:03 7:07
10 Eskil Frøisland Vang OL 1:15:29 +6:45 7:11
11 Gløer Winsvold Sentrum OK 1:18:47 +10:03 7:30
12 Anders Skjeset Vang OL 1:20:38 +11:54 7:40
13 Pål Stenberg Vang OL 1:20:50 +12:06 7:41
14 Trond Olsen Løten o-lag 1:22:23 +13:39 7:50
15 Henrik Drange Ruud Røyken OL 1:22:27 +13:43 7:51
16 Onno Verberne OL Toten-Troll 1:22:42 +13:58 7:52
17 Erlend Slokvik OL Toten-Troll 1:23:15 +14:31 7:55
18 Martin Øhman Gjø-Vard OL 1:23:30 +14:46 7:57
19 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:23:41 +14:57 7:58
20 Sverre Narum OL Vallset/Stange 1:26:31 +17:47 8:14
21 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:26:40 +17:56 8:15
22 Petter Ellingsbø Vang OL 1:27:01 +18:17 8:17
23 Petter Skedsmo Hadeland OL 1:27:02 +18:18 8:17
24 Are Strandlie Gjø-Vard OL 1:27:11 +18:27 8:18
25 John Anders Bakke Løten o-lag 1:27:20 +18:36 8:19
26 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 1:27:25 +18:41 8:19
27 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:27:36 +18:52 8:20
28 Asgeir Lium Fet OL 1:29:28 +20:44 8:31
29 Andreas Meyer NOTEAM 1:30:45 +22:01 8:38
30 Øystein Kambo Tangerås NOTEAM 1:30:47 +22:03 8:38
31 Terje Gudbrandsen Hamar OK 1:30:52 +22:08 8:39
32 Lars Lodgaard Raufoss IL Orientering 1:30:54 +22:10 8:39
33 Morten Tangen Måren OK 1:30:57 +22:13 8:39
34 Torstein Berg Løten o-lag 1:31:09 +22:25 8:40
35 Stein Arne Negård Vang OL 1:31:53 +23:09 8:45
36 Jarle Busterud Elverum OK 1:32:05 +23:21 8:46
37 Henning Wernøe Hamar OK 1:32:10 +23:26 8:46
38 Einar Lien Løten o-lag 1:32:16 +23:32 8:47
39 Harald Østbye Elverum OK 1:33:56 +25:12 8:56
40 Marius Staff OL Toten-Troll 1:34:46 +26:02 9:01
41 Simen Gran Blystad Løten o-lag 1:35:11 +26:27 9:03
42 Knut Engen Raumar Orientering 1:36:17 +27:33 9:10
43 Lars Erik Bakke Løten o-lag 1:38:52 +30:08 9:24
44 Odd Arne Blystad Løten o-lag 1:39:14 +30:30 9:27
45 Øystein Bjørke Olsen Løten o-lag 1:40:13 +31:29 9:32
46 Stein Nordvi Elverum OK 1:43:00 +34:16 9:48
47 Arve Smestad Løten o-lag 1:43:26 +34:42 9:51
48 Ole Johan Bråten Vang OL 1:46:14 +37:30 10:07
49 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 1:47:04 +38:20 10:11
50 Per Osen Vestre Akers SK 1:47:05 +38:21 10:11
51 Frode Bergersen Hamar OK 1:47:10 +38:26 10:12
52 Jon Lahlum Fossum IF 1:47:16 +38:32 10:12
53 Knut Haug OL Vallset/Stange 1:52:49 +44:05 10:44
54 Tore Jørgensen Hamar OK 1:53:44 +45:00 10:49
55 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 1:57:23 +48:39 11:10
56 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 1:59:36 +50:52 11:23
57 Frode Hjorth Hamar OK 2:00:00 +51:16 11:25
58 Geir Ola Blystad Løten o-lag 2:01:41 +52:57 11:35
59 Tore Gustav Tomter NOTEAM 2:01:44 +53:00 11:35
60 Henning Olsen Løten o-lag 2:03:45 +55:01 11:47
61 Helge Ryen Hamar OK 2:18:05 +1:09:21 13:09
62 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 2:18:56 +1:10:12 13:13
63 Fredrik Sveen Vang OL 2:22:23 +1:13:39 13:33
  Tore Borchgrevink Alu Hamar OK diskvalifisert    

Pyse damer

10 500 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kine Hallan Steiwer Halden SK 1:22:33   7:51
2 Heidi Tronbøl Fet OL 1:27:13 +4:40 8:18
3 Mona Lome Hamar OK 1:31:01 +8:28 8:40
4 Kjersti Rønning Hamar OK 1:31:03 +8:30 8:40
5 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 1:31:10 +8:37 8:40
6 Nina Smestad Løten o-lag 1:31:24 +8:51 8:42
7 Margrethe Nilsen Hamar OK 1:32:22 +9:49 8:47
8 Selma Tonjer Nydalens SK 1:32:27 +9:54 8:48
9 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 1:32:31 +9:58 8:48
10 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 1:32:39 +10:06 8:49
11 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:35:17 +12:44 9:04
12 Anne-Guri Jevne Hamar OK 1:35:27 +12:54 9:05
13 Marianne Rud Skjærstad Løten o-lag 1:35:45 +13:12 9:07
14 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:39:06 +16:33 9:26
15 Iren Skyltbekk Løten o-lag 1:39:25 +16:52 9:28
16 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 1:40:21 +17:48 9:33
17 Belinda Jørandli Rudsengen Oslostudentenes IK 1:42:57 +20:24 9:48
18 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 1:47:08 +24:35 10:12
19 Unni Øygard Løten o-lag 1:52:39 +30:06 10:43
20 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 1:52:55 +30:22 10:45
21 Eirin Lodgaard Byåsen IL 1:57:50 +35:17 11:13
22 Lis Dæhli Løten o-lag 1:58:02 +35:29 11:14
23 Mona Hesselberg Løten o-lag 2:02:27 +39:54 11:39
24 Eli Stensli Løten o-lag 2:02:29 +39:56 11:39
  Linda Fredh Måren OK diskvalifisert    

Mini herrer

4 980 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Arnesen Hamar OK 48:13   9:40
2 Einar Lund Hamar OK 53:12 +4:59 10:40
3 Ole Hans Øie Løten o-lag 54:10 +5:57 10:52
4 Per Vold Vang OL 54:16 +6:03 10:53
5 Kjetil Liven Løten o-lag 54:20 +6:07 10:54
6 Erik Haugen Ringsaker OK 54:24 +6:11 10:55
7 Lars Skramstad Løten o-lag 54:26 +6:13 10:55
8 Per Ivar Kvammen Elverum OK 54:43 +6:30 10:59
9 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 55:07 +6:54 11:04
10 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 58:34 +10:21 11:45
11 Jan Sveen Raumar Orientering 58:36 +10:23 11:46
12 Øyvind Frøisland Vang OL 58:41 +10:28 11:47
13 Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK 1:03:16 +15:03 12:42
14 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 1:04:01 +15:48 12:51
15 Oddvar Gravingen Grue IL 1:05:32 +17:19 13:09
16 Sven Marken Løten o-lag 1:06:25 +18:12 13:20
17 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:09:42 +21:29 13:59
18 Harald Haugen Ringsaker OK 1:10:27 +22:14 14:08
19 Odd Rise Ringsaker OK 1:12:38 +24:25 14:35
20 Halstein Ødegård Løten o-lag 1:12:44 +24:31 14:36
21 Einar Stensby Løten o-lag 1:21:55 +33:42 16:26
22 Helge Storsveen Løten o-lag 1:22:00 +33:47 16:27
23 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:22:01 +33:48 16:28
24 Tor Simonsen OK Øst 1:52:51 +1:04:38 22:39
  Willy Johansen Ringsaker OK diskvalifisert    
  Karl Petter Opsahl Løten o-lag diskvalifisert    

Mini damer

4 980 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 54:28   10:56
2 Anne Sørum Ringsaker OK 58:35 +4:07 11:45
3 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 1:00:40 +6:12 12:10
4 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 1:04:56 +10:28 13:02
5 Hanne Marie Lium Elverum OK 1:05:17 +10:49 13:06
6 Ane Storødegård NOTEAM 1:05:20 +10:52 13:07
7 Gro Ellegaard Vang OL 1:05:44 +11:16 13:11
8 Stine Austad Raumar Orientering 1:09:14 +14:46 13:54
9 Elisabet Høgset Rise Ringsaker OK 1:09:47 +15:19 14:00
10 Sidsel Storihle Ringsaker OK 1:10:05 +15:37 14:04
11 Karen Tomter NOTEAM 1:11:54 +17:26 14:26
12 Anne Kathrine Fossum Statens Hus 1:31:17 +36:49 18:19
13 Liv Simonsen OK Øst 1:52:44 +58:16 22:38
  Inger Svaland OL Vallset/Stange diskvalifisert    

Mini gutt

4 980 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 54:08   10:52
2 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 58:37 +4:29 11:46
3 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 1:03:04 +8:56 12:39
4 Petter Stensli Forseth Løten o-lag 1:03:11 +9:03 12:41
5 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 1:03:54 +9:46 12:49
6 Trym Bjørke Løten o-lag 1:12:30 +18:22 14:33
  Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK diskvalifisert    

Mini jente

4 980 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Frøisland Vang OL 58:32   11:45
2 Henriette Berg Løten o-lag 1:03:00 +4:28 12:39
3 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 1:03:01 +4:29 12:39
4 Eira Eveline Solberg Løten o-lag 1:03:09 +4:37 12:40
5 Synne Solberg Gjø-Vard OL 1:05:39 +7:07 13:10
6 Maiken Ellingsen Hamar OK 1:09:12 +10:40 13:53
7 Johanne Berg Løten o-lag 1:35:00 +36:28 19:04


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +