Resultater Huldertrampen 2017



Resultater Huldetrampen
Løten, Hedmark - 28. oktober 2017

Arrangementstype: Orientering

Hulder herrer

18 160 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 2:09:35   7:08
2 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 2:12:53 +3:18 7:19
3 Jostein Svaland Dale Vang OL 2:30:23 +20:48 8:16
  Yngve Volden Løten o-lag diskvalifisert    

Hulder damer

18 160 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Evine Westli Andersen Løten o-lag 2:19:34   7:41
2 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 2:19:36 +0:02 7:41
3 Heidi Therese Wiest Vang OL 3:10:29 +50:55 10:29

Pyse herrer

9 220 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 55:04   5:58
2 Kenneth Bilstad Vang OL 55:05 +0:01 5:58
3 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 55:21 +0:17 6:00
4 Eskil Frøisland Vang OL 55:48 +0:44 6:03
5 Tom Bergan Fet OL 56:27 +1:23 6:07
6 Sveinung Syversen Hamar OK 1:01:50 +6:46 6:42
7 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:01:55 +6:51 6:42
8 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 1:02:04 +7:00 6:43
9 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 1:02:13 +7:09 6:44
10 Elias Øhman Gjø-Vard OL 1:03:16 +8:12 6:51
11 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 1:04:24 +9:20 6:59
12 Audun Fingarsen Elverum OK 1:04:26 +9:22 6:59
13 Trond Olsen Løten o-lag 1:04:30 +9:26 6:59
14 Roger Roll Gulbrandsen Brandval/Kongsvinger OK 1:04:40 +9:36 7:00
15 Asgeir Lium Fet OL 1:07:25 +12:21 7:18
16 Andreas Meyer NOTEAM 1:07:35 +12:31 7:19
17 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:07:52 +12:48 7:21
18 Marius Staff OL Toten-Troll 1:14:42 +19:38 8:06
19 Ole Johan Bråten Vang OL 1:14:45 +19:41 8:06
19 Mats Lindaas Elverum OK 1:14:45 +19:41 8:06
21 Petter Ellingsbø Vang OL 1:14:48 +19:44 8:06
22 Jan-Petter Engelund NOTEAM 1:15:06 +20:02 8:08
23 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:15:10 +20:06 8:09
24 Henning Wernøe Hamar OK 1:15:13 +20:09 8:09
25 Øystein Kambo Tangerås NOTEAM 1:15:14 +20:10 8:09
26 Iver Hyttebakk Løten o-lag 1:15:18 +20:14 8:10
27 Jarle Busterud Elverum OK 1:15:37 +20:33 8:12
28 Tore Borchgrevink Alu Hamar OK 1:16:11 +21:07 8:15
29 Håkon Beitnes Hamar OK 1:16:27 +21:23 8:17
30 Stein Arne Negård Vang OL 1:17:15 +22:11 8:22
31 Kjetil Liven Løten o-lag 1:17:18 +22:14 8:23
32 Harald Østbye Elverum OK 1:17:20 +22:16 8:23
33 Simen Gran Blystad Løten o-lag 1:17:22 +22:18 8:23
34 Odd Arne Blystad Løten o-lag 1:17:29 +22:25 8:24
35 Terje Gudbrandsen Hamar OK 1:17:31 +22:27 8:24
36 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 1:21:54 +26:50 8:52
37 Martin Alfei Løten o-lag 1:22:00 +26:56 8:53
38 Jon Lahlum IL GeoForm 1:27:38 +32:34 9:30
39 Morten Stenberg Vang OL 1:27:42 +32:38 9:30
40 Einar Lund Hamar OK 1:31:45 +36:41 9:57
41 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 1:32:55 +37:51 10:04
42 Ole Hans Øie Løten o-lag 1:33:21 +38:17 10:07
43 Svein Thorsberg Grue IL 1:34:59 +39:55 10:18
44 Bjarne Harkinn Hamar OK 1:39:40 +44:36 10:48
45 John Hofoss Hadeland OL 1:42:30 +47:26 11:07
46 Trond Øie Løten o-lag 1:48:50 +53:46 11:48
47 Stig Wiest Vang OL 1:57:42 +1:02:38 12:45
  Svein Godager Løten o-lag diskvalifisert    

Pyse damer

9 220 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Tronbøl Fet OL 1:14:54   8:07
2 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 1:16:20 +1:26 8:16
3 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 1:17:26 +2:32 8:23
4 Marianne Rud Skjærstad Løten o-lag 1:17:35 +2:41 8:24
5 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:22:04 +7:10 8:54
6 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 1:27:52 +12:58 9:31
7 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:46:27 +31:33 11:32
8 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:46:42 +31:48 11:34
9 Mona Hesselberg Løten o-lag 1:59:06 +44:12 12:55
10 Eli Stensli Løten o-lag 2:10:56 +56:02 14:12
11 Turid Giil Rond OL 2:20:19 +1:05:25 15:13

Mini herrer

4 270 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Arnesen Hamar OK 36:30   8:32
2 Knut Skjeset Vang OL 36:35 +0:05 8:34
3 Erik Haugen Ringsaker OK 37:48 +1:18 8:51
4 Arvid Bratlie Løten o-lag 38:09 +1:39 8:56
5 Trond Feiring Hamar OK 38:13 +1:43 8:57
6 Lars Skramstad Løten o-lag 39:09 +2:39 9:10
7 Terje Malm Hamar OK 39:47 +3:17 9:19
8 Karl Petter Opsahl Løten o-lag 40:09 +3:39 9:24
9 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 40:35 +4:05 9:30
10 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 41:21 +4:51 9:41
11 Einar Stensby Løten o-lag 41:26 +4:56 9:42
12 Per Aas Raumar Orientering 44:11 +7:41 10:20
13 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 46:12 +9:42 10:49
14 Jan Sveen Raumar Orientering 46:19 +9:49 10:50
15 Oddvar Gravingen Grue IL 46:27 +9:57 10:52
16 Johnny Johansen Løten o-lag 46:34 +10:04 10:54
17 Ottar Evensen Elverum OK 48:13 +11:43 11:17
18 Harald Haugen Ringsaker OK 56:23 +19:53 13:12
19 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:00:15 +23:45 14:06
20 Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering 1:00:19 +23:49 14:07
21 Halstein Ødegård Løten o-lag 1:00:27 +23:57 14:09

Mini damer

4 270 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margrethe Nilsen Hamar OK 36:33   8:33
2 Hanne Marie Lium Elverum OK 40:03 +3:30 9:22
3 Maiken Ellingsen Hamar OK 46:41 +10:08 10:55
4 Stine Austad Raumar Orientering 54:42 +18:09 12:48
5 Gro Ellegaard Vang OL 55:01 +18:28 12:53
6 Oddveig Anne Sagbakken Løten o-lag 1:02:17 +25:44 14:35
7 Selma Tonjer Nydalens SK 1:47:51 +1:11:18 25:15
8 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 1:47:53 +1:11:20 25:15

Mini gutt

4 270 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 36:25   8:31
2 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 41:20 +4:55 9:40
3 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 59:59 +23:34 14:02

Mini jente

4 270 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 39:02   9:08
2 Henriette Berg Løten o-lag 39:03 +0:01 9:08
3 Oline Hyttebakk Løten o-lag 46:06 +7:04 10:47
4 Johanne Berg Løten o-lag 59:56 +20:54 14:02


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +