Resultater Huldertrampen 2018



Resultater Huldetrampen
Løten, Hedmark - 28. oktober 2018

Arrangementstype: Orientering

Hulder herrer

19 370 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 2:10:06   6:42
2 Yngve Volden Løten o-lag 2:13:54 +3:48 6:54
3 Vegard Ølstad Dalberg Bækkelagets SK 2:28:45 +18:39 7:40
4 Dag Steinar Ragvin Bø OL 2:31:52 +21:46 7:50
5 Sverre Bang Støeng NTNUI 2:57:56 +47:50 9:11
6 Andreas Meyer NOTEAM 2:58:37 +48:31 9:13
7 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 3:20:29 +1:10:23 10:21
8 Frode Hjorth Hamar OK 3:55:46 +1:45:40 12:10
9 Frode Bergersen Hamar OK 3:59:18 +1:49:12 12:21

Hulder damer

19 370 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Evine Westli Andersen Løten o-lag 2:44:23   8:29
2 Sofie Johansson Løten o-lag 3:01:10 +16:47 9:21
3 Ida Hjorth Gjø-Vard OL 3:29:14 +44:51 10:48
4 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 4:33:51 +1:49:28 14:08
5 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 4:33:52 +1:49:29 14:08

Pyse herrer

11 930 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Ballangrud OL Toten-Troll 1:13:32   6:09
2 Kenneth Bilstad Vang OL 1:13:39 +0:07 6:10
3 Marius Øie Løten o-lag 1:13:52 +0:20 6:11
4 Jostein Svaland Dale Vang OL 1:16:46 +3:14 6:26
5 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 1:16:58 +3:26 6:27
6 Tom Bergan Fet OL 1:18:27 +4:55 6:34
7 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:21:40 +8:08 6:50
8 Mats Lindaas Elverum OK 1:28:33 +15:01 7:25
9 Sigurd Dæhli Løten o-lag 1:28:50 +15:18 7:26
10 Pål Stenberg Vang OL 1:29:03 +15:31 7:27
11 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:29:17 +15:45 7:29
12 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:31:31 +17:59 7:40
13 Marius Staff OL Toten-Troll 1:31:33 +18:01 7:40
14 Jan Ola Pedersen Vang OL 1:32:05 +18:33 7:43
15 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 1:33:31 +19:59 7:50
16 Onno Verberne OL Toten-Troll 1:36:15 +22:43 8:04
17 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 1:38:36 +25:04 8:15
18 Ola Brox OL Toten-Troll 1:38:49 +25:17 8:16
19 Arne Røste Ringsaker OK 1:45:37 +32:05 8:51
20 Geir Jota Bjørlo Hamar OK 1:46:01 +32:29 8:53
21 Anders Skjeset Vang OL 1:46:36 +33:04 8:56
22 Tore Borchgrevink Alu Hamar OK 1:49:16 +35:44 9:09
23 Einar Lund Hamar OK 1:50:18 +36:46 9:14
24 Stein Arne Negård Vang OL 1:51:00 +37:28 9:18
25 Harald Østbye Elverum OK 1:51:58 +38:26 9:23
26 Jarle Busterud Elverum OK 1:58:18 +44:46 9:54
27 Per Olav Andersen Vang OL 2:02:20 +48:48 10:15
28 Jan Axel Lenndin Lillehammer OK 2:11:47 +58:15 11:02
29 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 2:26:53 +1:13:21 12:18
30 Trond Øie Løten o-lag 2:31:06 +1:17:34 12:39
31 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 2:37:41 +1:24:09 13:13
32 John Hofoss Hadeland OL 2:40:49 +1:27:17 13:28
33 Odd Arne Blystad Løten o-lag 3:00:10 +1:46:38 15:06
  Terje Gudbrandsen Hamar OK brutt    
  Ole Christian Bang Hamar OK ikke startet    
  Audun Fingarsen Elverum OK ikke startet    
  Olav Juliussen Ringsaker OK ikke startet    
  Lars Lien Gjø-Vard OL ikke startet    
  Even Lindaas Vang OL ikke startet    
  Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL ikke startet    

Pyse damer

11 930 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:21:35   6:50
2 Anine Lome Hamar OK 1:26:42 +5:07 7:16
3 Mona Lome Hamar OK 1:32:07 +10:32 7:43
4 Ane Bjørnsgård Lillehammer OK 1:49:22 +27:47 9:10
5 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 1:49:40 +28:05 9:11
6 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:50:56 +29:21 9:17
7 Heidi Tronbøl Fet OL 1:58:00 +36:25 9:53
8 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 1:59:39 +38:04 10:01
9 Kristine Haugtomt Hamar OK 2:02:29 +40:54 10:16
10 Vanja Staff OL Toten-Troll 2:03:11 +41:36 10:19
11 Hege Solerød Gjø-Vard OL 2:21:08 +59:33 11:49
  Ingeborg Hasle Haslestad Ringsaker OK brutt    
  Eli Stensli Løten o-lag brutt    
  Marie Vollset Ås IL ikke startet    

Mini herrer

5 000 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Nordvi Elverum OK 44:04   8:48
2 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 45:04 +1:00 9:00
3 Tore Jørgensen Hamar OK 48:45 +4:41 9:45
4 Erik Haugen Ringsaker OK 48:54 +4:50 9:46
5 Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK 50:27 +6:23 10:05
6 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 50:52 +6:48 10:10
7 Tore Gustav Tomter NOTEAM 53:57 +9:53 10:47
8 Erik Grøndalen Hamar OK 54:05 +10:01 10:49
9 Jan Sveen Raumar Orientering 54:13 +10:09 10:50
10 Per Ivar Kvammen Elverum OK 54:24 +10:20 10:52
11 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 54:57 +10:53 10:59
12 Johnny Johansen Løten o-lag 55:11 +11:07 11:02
13 Einar Stensby Løten o-lag 1:00:56 +16:52 12:11
14 Helge Storsveen Løten o-lag 1:18:22 +34:18 15:40
15 Halstein Ødegård Løten o-lag 1:25:38 +41:34 17:07
  Leif Martin Kjos Løten o-lag diskvalifisert    
  Kåre Østgård OL Vallset/Stange ikke startet    

Mini damer

5 000 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 42:10   8:26
2 Ingvild Gjessing Vang OL 42:51 +0:41 8:34
3 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 45:05 +2:55 9:01
4 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 45:09 +2:59 9:01
5 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 45:25 +3:15 9:05
6 Selma Tonjer Nydalens SK 50:18 +8:08 10:03
7 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 50:22 +8:12 10:04
8 Lis Dæhli Løten o-lag 51:29 +9:19 10:17
9 Inger Svaland OL Vallset/Stange 54:52 +12:42 10:58
10 Stine Austad Raumar Orientering 59:54 +17:44 11:58
11 Tone Bleken Rud Vang OL 1:01:08 +18:58 12:13
12 Stine Sønsterud Berg Løten o-lag 1:01:28 +19:18 12:17
13 Karen Tomter NOTEAM 1:01:48 +19:38 12:21
14 Bente Grøndalen Hamar OK 1:48:02 +1:05:52 21:36

Mini gutt

5 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 42:08   8:25
2 Even Lien Gjø-Vard OL 42:28 +0:20 8:29
3 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 44:57 +2:49 8:59
4 Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK 53:49 +11:41 10:45
5 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 54:15 +12:07 10:51

Mini jente

5 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henriette Berg Løten o-lag 53:34   10:42
2 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 53:35 +0:01 10:43
3 Maren Henriksen Vang OL 53:58 +0:24 10:47
4 Mina Bleken Rud Vang OL 1:00:59 +7:25 12:11