Resultater Huldertrampen 2019

Resultater Huldetrampen
Løten, Hedmark - 26. oktober 2019

Arrangementstype: Orientering

Hulder herrer

18 000 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Yngve Volden Løten o-lag 2.10.24   7.14
2 Lars Lien Gjø-Vard OL 2.11.49 +1.25 7.19
3 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 2.12.13 +1.49 7.20
4 Tom Bergan Fet OL 2.12.28 +2.04 7.21
5 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 2.29.15 +18.51 8.17
6 Mats Lindaas Elverum OK 2.32.37 +22.13 8.28
7 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 2.35.27 +25.03 8.38
8 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 2.35.50 +25.26 8.39
9 Ove Antvord Haugereid Vang OL 2.36.19 +25.55 8.41
10 Vegard Line Nydalens SK 2.47.57 +37.33 9.19
11 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 2.56.17 +45.53 9.47
  Dagfinn Aas Fet OL diskvalifisert    
  Andreas Meyer Hamar OK diskvalifisert    
  Marius Øie Løten o-lag diskvalifisert    

Hulder damer

18 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 2.17.41   7.38
2 Sofie Johansson Vang OL 2.43.30 +25.49 9.05
3 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 4.27.26 +2.09.45 14.51
  Lea-Rebekka Tonjer Nydalens SK diskvalifisert    

Pyse herrer

11 580 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Anders Bakke Løten o-lag 1.28.10   7.36
2 Trygve Hem Olsen Tyrving IL 1.31.54 +3.44 7.56
3 Vegard Ranestad Hamar OK 1.31.58 +3.48 7.56
4 Sigurd Dæhli Løten o-lag 1.32.04 +3.54 7.57
5 Audun Fingarsen Elverum OK 1.32.09 +3.59 7.57
6 Pål Stenberg Vang OL 1.32.13 +4.03 7.57
7 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1.32.25 +4.15 7.58
8 Trond Olsen Løten o-lag 1.32.36 +4.26 7.59
9 Egil Eide Tyrving IL 1.32.43 +4.33 8.00
10 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 1.33.14 +5.04 8.03
11 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1.33.26 +5.16 8.04
12 Jostein Haug OL Vallset/Stange 1.46.15 +18.05 9.10
13 Stein Arne Negård Vang OL 1.46.26 +18.16 9.11
14 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 1.46.50 +18.40 9.13
15 Øivind Frøisland Vang OL 1.50.59 +22.49 9.35
16 Petter Glorvigen Elverum OK 1.51.05 +22.55 9.35
17 Asgeir Lium Fet OL 1.52.41 +24.31 9.43
18 Terje Gudbrandsen Hamar OK 1.53.57 +25.47 9.50
19 Lars Erik Bakke Løten o-lag 1.55.32 +27.22 9.58
20 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 1.56.05 +27.55 10.01
21 Torstein Berg Løten o-lag 1.56.20 +28.10 10.02
22 Einar Lien Løten o-lag 1.56.23 +28.13 10.03
23 Harald Østbye Elverum OK 2.02.27 +34.17 10.34
24 Odd Arne Blystad Løten o-lag 2.02.34 +34.24 10.35
25 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag 2.03.17 +35.07 10.38
26 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 2.19.31 +51.21 12.02
27 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 2.38.06 +1.09.56 13.39
28 John Hofoss Hadeland OL 2.38.21 +1.10.11 13.40
  Jonas Aas Fet OL diskvalifisert    
  Gaute Lindaas Elverum OK diskvalifisert    
  Trond Øie Løten o-lag diskvalifisert    
  Jan Ola Pedersen Vang OL brutt    
  Kenneth Bilstad Vang OL ikke startet    
  Jarle Busterud Elverum OK ikke startet    
  Per Ole Dahlsrud Nydalens SK ikke startet    
  Morten Fredh OK Moss ikke startet    

Pyse damer

11 580 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin-Kristin Hem Olsen Tyrving IL 1.42.41   8.52
2 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 1.50.35 +7.54 9.32
3 Hege Solerød Gjø-Vard OL 1.56.09 +13.28 10.01
4 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1.56.24 +13.43 10.03
5 Ingeborg Hasle Haslestad Ringsaker OK 2.02.08 +19.27 10.32
6 Heidi Tronbøl Fet OL 2.07.44 +25.03 11.01
7 Marianne Rud Skjærstad Løten o-lag 2.25.42 +43.01 12.34
8 Henriette Berg Løten o-lag 2.29.07 +46.26 12.52
9 Maren Henriksen Vang OL 2.29.10 +46.29 12.52
10 Anne Frøisland Vang OL 2.29.32 +46.51 12.54
11 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 2.29.40 +46.59 12.55
12 Marianne Myklebust Hamar OK 2.29.41 +47.00 12.55
13 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 2.36.00 +53.19 13.28

Mini herrer

4 750 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Løkken Hamar OK 41.14   8.40
2 Kjetil Liven Løten o-lag 41.20 +0.06 8.42
3 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 41.43 +0.29 8.46
4 Kristian Narum OL Vallset/Stange 41.45 +0.31 8.47
5 Stein Nordvi Elverum OK 42.04 +0.50 8.51
6 Jan Åsmund Sætaberget Vang OL 48.07 +6.53 10.07
7 Erik Haugen Ringsaker OK 48.13 +6.59 10.09
8 Lars Skramstad Løten o-lag 49.37 +8.23 10.26
9 Juha Andersson Løten o-lag 49.44 +8.30 10.28
10 Jo Gisle Jørgensen Hamar OK 50.03 +8.49 10.32
11 Karl Petter Opsahl Løten o-lag 50.12 +8.58 10.34
12 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 50.21 +9.07 10.36
13 Roar Sætaberget Lunderseter IL 54.37 +13.23 11.29
14 Tore Jørgensen Hamar OK 56.09 +14.55 11.49
15 Tore Gustav Tomter NOTEAM 56.24 +15.10 11.52
16 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 58.38 +17.24 12.20
17 Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering 58.53 +17.39 12.23
18 Arve Smestad Løten o-lag 59.01 +17.47 12.25
19 Einar Stensby Løten o-lag 1.00.48 +19.34 12.48
20 Johnny Johansen Løten o-lag 1.05.06 +23.52 13.42
21 Tore Lindaas Elverum OK 1.11.24 +30.10 15.01
  Trond Feiring Hamar OK diskvalifisert    
  Einar Lund Hamar OK diskvalifisert    
  Sven Marken Løten o-lag diskvalifisert    
  Helge Storsveen Løten o-lag diskvalifisert    
  Per Ivar Kvammen Elverum OK ikke startet    
  Terje Malm Hamar OK ikke startet    
  Halstein Ødegård Løten o-lag ikke startet    

Mini damer

4 750 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 41.26   8.43
2 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 41.39 +0.13 8.46
3 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 41.48 +0.22 8.48
4 Nina Smestad Løten o-lag 41.55 +0.29 8.49
5 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 42.10 +0.44 8.52
6 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 42.32 +1.06 8.57
7 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 42.54 +1.28 9.01
8 Lis Dæhli Løten o-lag 48.50 +7.24 10.16
9 Stine Austad Raumar Orientering 49.55 +8.29 10.30
10 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 50.38 +9.12 10.39
11 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 50.40 +9.14 10.40
12 Anne Brück OL Vallset/Stange 57.13 +15.47 12.02
13 Anne Sørum Indre Østfold OK 57.29 +16.03 12.06
14 Eli Stensli Løten o-lag 58.29 +17.03 12.18
15 Stine Sønsterud Berg Løten o-lag 58.36 +17.10 12.20
16 Kristin Hasle Haslestad Ringsaker OK 1.04.20 +22.54 13.32
17 Nina Henriksen Vang OL 1.04.35 +23.09 13.35
18 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 1.07.30 +26.04 14.12

Mini gutt

4 750 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Lien Gjø-Vard OL 39.28   8.18
2 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 39.30 +0.02 8.18
3 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 40.09 +0.41 8.27
4 Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll 40.53 +1.25 8.36
5 Mattis Riggenbach OL Vallset/Stange 41.42 +2.14 8.46
6 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 48.02 +8.34 10.06
7 Manuel Riggenbach OL Vallset/Stange 56.19 +16.51 11.51
8 Tage Rogstad Bekkevold Løten o-lag 56.40 +17.12 11.55
9 Torgrim Hasle Haslestad Ringsaker OK 1.04.09 +24.41 13.30
10 Ivan Christopher Nybakk-Djuve Løten o-lag 2.02.24 +1.22.56 25.46
  Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK diskvalifisert    

Mini jente

4 750 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johanne Berg Løten o-lag 56.29   11.53


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +