Resultater Inderøysprinten 2019



Resultater Inderøysprinten
Inderøy, Trøndelag - 13. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Startnr Etternavn Fornavn Klasse Org.tilhørighet Plassering Finalerunde
13 Mjømen Sindre Skei G 11 år Inderøy IL - Ski 1
12 Barli Sivert Gudding G 11 år Vinne Skilag - Ski 2
9 Vekseth Jonathan Inderberg G 11 år Steinkjer Skiklubb - Ski 3
11 Kjesbu Eirik G 11 år Ogndal IL - Ski 4
15 Agle Even Våset G 11 år Inderøy IL - Ski 5
20 Rotmo Aron Alexander G 11 år Helgådal IL - Ski 6
18 Aarøe Petter Hjulstad G 11 år Sp.kl. Nessegutten - Ski 7
33 Valstad Sivert Løvås G 11 år Sp.kl. Nessegutten - Ski 8
14 Sagen Ole Christian G 11 år Inderøy IL - Ski 9
10 Rannem Andreas Haugan G 11 år Inderøy IL - Ski 10
34 Dretvik Alfred G 11 år Inderøy IL - Ski 11
17 Heimro-Sunde Cornelius G 11 år Sp.kl. Nessegutten - Ski 12
21 Vennes Birk G 11 år Beitstad IL - Ski 13
22 Slørdal Håkon Jørgensen G 11 år Beitstad IL - Ski 14
           
Startnr Etternavn Fornavn Klasse Org.tilhørighet Plassering Finalerunde
83 Langlid Signe J 11 år IL Aasguten - Ski 1
86 Reinås Mia J 11 år Frol IL - Ski 2
84 Overrein Hanna J 11 år Ogndal IL - Ski 3
87 Wågan Iris J 11 år Sparbu IL - Ski 4
85 Barzyk Vanessa Tamara J 11 år Ogndal IL - Ski 5
           
89 Mjømen Ingeborg Skei J 12 år Inderøy IL - Ski 1
91 Sørholt Ane Sørlie J 12 år Vinne Skilag - Ski 2
93 Ivardatter Vår J 12 år Steinkjer Skiklubb - Ski 3
96 Finsmyr Rikke Emilie Berg J 12 år Leksvik IL - Ski 4
94 Fallan Mari Sørlie J 12 år Skogn IL - Ski 5
92 Benjaminsen Hanna Marie J 12 år Inderøy IL - Ski 6
95 Dragland Ida Kvam J 12 år Inderøy IL - Ski 7
90 Almlid Hege J 12 år IL Aasguten - Ski 8
           
Startnr Etternavn Fornavn Klasse Org.tilhørighet Plassering Finalerunde
27 Farbu Kasper Ramdal G 12 år Leksvik IL - Ski 1
29 Sørholt Børge Sørlie G 12 år Vinne Skilag - Ski 2
28 Rolitrø Johannes Svanem G 12 år Leksvik IL - Ski 3
30 Heimro-Sunde Bernard G 12 år Sp.kl. Nessegutten - Ski 4
32 Håskoll Sverre Ivar G 12 år Leirådal IL - Ski 5
           
Startnr Etternavn Fornavn Klasse Org.tilhørighet Plassering Finalerunde
83 Langlid Signe J 11 år IL Aasguten - Ski 1
86 Reinås Mia J 11 år Frol IL - Ski 2
84 Overrein Hanna J 11 år Ogndal IL - Ski 3
87 Wågan Iris J 11 år Sparbu IL - Ski 4
85 Barzyk Vanessa Tamara J 11 år Ogndal IL - Ski 5
           
89 Mjømen Ingeborg Skei J 12 år Inderøy IL - Ski 1
91 Sørholt Ane Sørlie J 12 år Vinne Skilag - Ski 2
93 Ivardatter Vår J 12 år Steinkjer Skiklubb - Ski 3
96 Finsmyr Rikke Emilie Berg J 12 år Leksvik IL - Ski 4
94 Fallan Mari Sørlie J 12 år Skogn IL - Ski 5
92 Benjaminsen Hanna Marie J 12 år Inderøy IL - Ski 6
95 Dragland Ida Kvam J 12 år Inderøy IL - Ski 7
90 Almlid Hege J 12 år IL Aasguten - Ski 8
           
Startnr Etternavn Fornavn Klasse Org.tilhørighet Plassering Finalerunde
35 Rannem Kristian Bragstad G 13 år Inderøy IL - Ski 1
43 Rygg Emil G 13 år Steinkjer Skiklubb - Ski 2
42 Rotmo Jesper Marelius G 13 år Helgådal IL - Ski 3
37 Oshaug Linus Aleksander G 13 år Ogndal IL - Ski 4
39 Kolstad Trym-Aleksander G 13 år Vinne Skilag - Ski 5
41 Mathisen Emil Rønnevik G 13 år Hommelvik IL - Ski 6
36 Vist Sigve G 13 år Inderøy IL - Ski 7
47 Sjonbotn Theo G 13 år Leksvik IL - Ski 8
44 Alstad Henrik jr G 13 år Frol IL - Ski 9
40 Veske Ole Andreas Rinnan G 13 år Sp.kl. Nessegutten - Ski 10
           
45 Lund Torstein Gjedrem G 14 år Vinne Skilag - Ski 1
48 Karlsen Simon Green G 14 år Vinne Skilag - Ski 2
46 Vennes Are G 14 år Beitstad IL - Ski 3
           
Startnr Etternavn Fornavn Klasse Org.tilhørighet Plassering Finalerunde
98 Klepp Ingrid Iversen J 13 år Inderøy IL - Ski 1
102 Farbu Jenny J 13 år Inderøy IL - Ski 2
101 Vestheim Julie Marlén J 13 år Frol IL - Ski 3
100 Rannem Berit Haugan J 13 år Inderøy IL - Ski 4
99 Skutberg Ulla Bøe J 13 år Inderøy IL - Ski 5
           
106 Wekre Leonora J 14 år Henning IL - Ski 1
104 Reitan Kine J 14 år IL Aasguten - Ski 2
107 Fallan Ingrid Sørlie J 14 år Skogn IL - Ski 3
105 Evenhus Anniken J 14 år IL Aasguten - Ski 4
           
Startnr Etternavn Fornavn Klasse Org.tilhørighet Plassering Finalerunde
49 Bratsve Vegar Lægran G 15 år Steinkjer Skiklubb - Ski 1
           
52 Lund Iver Gjedrem G 16 år Vinne Skilag - Ski 1
55 Rannem Lars Bragstad G 16 år Inderøy IL - Ski 2
54 Melhus Niklas Landsem G 16 år Steinkjer Skiklubb - Ski 3
56 Ukkelberg Mathias Kjønstad G 16 år Sp.kl. Nessegutten - Ski 4
57 Grøtan Lars Kåre Anshus G 16 år Inderøy IL - Ski 5
53 Lund Olav Gjedrem G 16 år Vinne Skilag - Ski 6
           
109 Mjømen Maren Skei J 15 år Inderøy IL - Ski 1
           
72 Torkildsen Espen Marius Engum M 19/20 år Asker Skiklubb - Ski 1
Startnr Etternavn Fornavn Klasse Org.tilhørighet Plassering Finalerunde
1 Farbu Vetle Ramdal G 10 år Leksvik IL - Ski 1
2 Overrein Andreas Bragstad G 10 år Ogndal IL - Ski 1
3 Haugan Lukas Stene Trøen G 10 år Vinne Skilag - Ski 1
4 Rånes Erik G 10 år Vinne Skilag - Ski 1
7 Skjellegrind Konrad G 10 år Inderøy IL - Ski 1
8 Bragstad Ludvik G 10 år Inderøy IL - Ski 1
25 Alstad Johannes G 10 år Frol IL - Ski 1
26 Karlsen Petter Green G 10 år Vinne Skilag - Ski 1
60 Værdal Johannes Lyngsaunet G 8 år Inderøy IL - Ski 1
61 Moan Jon G 8 år Leksvik IL - Ski 1
62 Farbu Aksel G 8 år Inderøy IL - Ski 1
63 Sagen Oskar Lundås G 8 år Inderøy IL - Ski 1
64 Fredrik Skjellegrind G 8 år Inderøy IL - Ski 1
65 Dretvik Lavrans G 8 år Inderøy IL - Ski 1
66 Bach Philip Noel G 9 år Inderøy IL - Ski 1
67 Opdahl Filip Bentzen G 9 år Steinkjer Skiklubb - Ski 1
68 Værdal Ole G 9 år Inderøy IL - Ski 1
69 Sivertsen Even G 9 år Frol IL - Ski 1
70 Reinås Brage G 9 år Frol IL - Ski 1
71 Hallem-Berg Njord G 9 år Leksdal IL - Ski 1
74 Vist Mali J 10 år Inderøy IL - Ski 1
75 Klepp Kristine Iversen J 10 år Inderøy IL - Ski 1
76 Jørstad Emelie Øksnes J 10 år Inderøy IL - Ski 1
77 Rannem Lisa Bragstad J 10 år Inderøy IL - Ski 1
78 Mathisen Emma Rønnevik J 10 år Hommelvik IL - Ski 1
79 Bardal Anna Opheim J 10 år Steinkjer Skiklubb - Ski 1
80 Farbu Signe J 10 år Inderøy IL - Ski 1
81 Sivertsen Ingri J 10 år Frol IL - Ski 1
111 Barli Johanne Gudding J 8 år Vinne Skilag - Ski 1
112 Sivertsen Frida J 8 år Frol IL - Ski 1
110 Finsmyr Rebekka Berg J 9 år Leksvik IL - Ski 1
113 Finstad Lilja J 9 år Steinkjer Skiklubb - Ski 1
114 Ivardatter Live J 9 år Steinkjer Skiklubb - Ski 1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +