Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 20-29 år 2016



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 12. mars 2016

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 22087 Tone Sundvor Dahl   48:29
2 22069 Kristine Kristiansen Torgersen Lillehammer Skiklub 48:59
3 21201 Nina Erga Skjeseth Mjøsski / Delta Aktivt Englene 52:28
4 21638 Marte Winquist Friskis&Svettis Lillehammer 55:37
5 21341 Ane Kristine Linvollen   1:00:59
6 21546 Mari  Moe Dagslet ROS IL 1:02:41
7 21652 Thea Marie Johansen   1:03:07
8 21226 Randi Tveito Voss IL 1:04:04
9 21149 Jenny Hågå Lesja IL 1:04:33
10 21477 Marit Kristine Svenkerud Vang på Hedmarken 1:06:48
11 21418 Kristin Slåen Team Sundheim 1:07:17
12 21211 Kristin Stonor Lillehammer Skiklub 1:07:37
13 21237 Unni Øygard Løten o-lag 1:08:03
14 21127 Idunn Hamnes   1:09:39
15 21601 Marte Dahling   1:10:51
16 21406 Victoria Sellevoll   1:12:38
17 21137 Marie Kristin Heide Team Godt Forberedt 1:14:00
18 21648 Sara Skjåvik   1:14:18
19 21155 Cathrine Kleppe   1:17:03
20 21479 Sara Ødegaard Eliassen   1:18:10
21 21495 Marthe Dypdalen Team Sundheim 1:18:15
22 21326 Kristine Karlsen   1:21:27
23 21488 Anne-Silje Brand-Hansen Delta Aktivt Englene 1:22:19
24 21248 Karianne Berg Rinna il 1:22:49
25 21875 Anita Westerås Delta Aktivt Englene 1:24:48
26 21881 Anne Grete Åfløy   1:27:09
27 21589 Vibeke Vingen   1:27:19
28 21383 Annbjørg Christiane Pettersen   1:28:19
29 21979 Ragnhild Dalen HELLY GIRLS 1:28:35
30 21633 Kjersti Nesdal Fossum   1:29:51
31 21636 Ida Myklebust Sundar   1:29:55
32 21998 Andrea Holmestad Team Sundheim 1:30:34
33 22080 Benedicte Kronberget   1:34:14
34 21806 Maren Schau  Mesøy   1:36:10
35 21572 Mari Sletten   1:36:31
36 21236 Hanna Lovise Ytterli Øverbø   1:37:06
37 21968 Camilla Bjørnstad HELLY GIRLS 1:37:11
38 22000 Karianne Horsle HELLY GIRLS 1:37:12
39 21660 Karoline Moen   1:37:21
40 21233 Henriette Linea Ytterli   1:37:32
41 21349 Ida Løvås   1:37:34
42 22019 Vanja Maric HELLY GIRLS 1:38:43
43 21336 Hege Birkeland Leholt Birkeheimen 1:39:57
44 21813 Helle Charlotte Nilsen   1:42:08
45 21789 Julie Kjennerud Røste   1:42:36
46 22035 Thea Reinertsen HELLY GIRLS 1:44:28
47 21364 Jeanette Gårdsvoll Nekkøy Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:44:54
48 21557 Linn Merete Odden Larsen   1:46:34
49 21553 Lillian Marie Nerland   1:49:45
50 21654 Christine Stenumgård   1:51:07
51 21795 Amalie Krane   1:51:58
52 22022 Marte Osrønningen  Melby   2:09:21
52 21974 Marita Bredesen   2:09:21


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +