Resultater Ingalåmi 15 km - Klasse 20-29 år 2017



Ingalåmi - 15 km, klassisk
Lillehammer, Oppland - 11. mars 2017

Fylles opp gjennom dagen - NB! Grunnet puljestart kan det skje endringer i plasseringene.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 19002 Marthe Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 44:11
2 19003 Johanne Larsen Lillehammer Skiklub 46:48
3 19005 Stine Skaarseth Lillehammer Skiklub 47:50
4 21280 Marte Gleditsch IL Runar 50:06
5 21254 Kristine Kristiansen Torgersen Lillehammer Skiklub 51:48
6 21179 Vilde Granne Kvale   57:26
7 21635 Mari Hammerseng Lund Kvernhuset BIL Fredrikstad 57:42
8 21144 Mari Hamran Koll 58:44
9 21227 Ane Merete Sjåstad   59:18
10 21512 Linn Engdahl Lysvik Team Nord 59:59
11 21579 Ida Bekken Olsen Bønsmoen bedriftslag 1:02:59
12 22054 Ingrid Vaterland   1:04:48
13 21175 Cathrine Kleppe   1:05:19
14 21560 Kristine Hammerseng Lund Vind IL 1:05:43
15 21184 Ane Kristine Linvollen Team Linvollen 1:06:35
16 21242 Kristin Stonor Københavns skiklub/ LSK 1:06:46
17 19030 Lena Fredriksberg   1:07:45
18 21653 Marte Dahling   1:08:12
19 19029 Victoria Sellevoll Heltberg Private Gymnas Drammen 1:09:12
20 21142 Idunn Hamnes   1:11:39
21 21494 Maren Aspmo   1:12:06
22 21852 Caroline  Thorvaldsen Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:12:55
23 21105 Karianne Berg Rinna il 1:13:06
24 21648 Monica Reberg   1:13:32
25 21315 Karoline Dahl Fosby NTNUI 1:15:11
26 21855 Juni Tømmerstigen Sleik 1:15:43
27 21322 Anne Fuglestad   1:17:35
28 21561 Elisabeth Lundemo   1:18:01
29 21844 Madelen Høgnes Syversen HELLY GIRLS 1:18:52
30 21611 Mika Tollefsrud HELLY GIRLS 1:19:34
31 21287 Mari Arnestad   1:20:18
32 21786 Julie Kvale   1:20:23
33 22018 Ingvild Asphol   1:21:41
34 21819 Ida Katrine Rishoff Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:22:19
35 21655 Helene von der Fehr   1:23:08
36 21711 Ragnhild Boldvik Gården Bootcamp og PT 1:23:13
37 21692 Marie Rønshaugen   1:24:10
37 21691 sunniva nordskog   1:24:10
39 21721 Ragnhild Dalen HELLY GIRLS 1:24:12
40 22007 Dorte Camilla Kongsrud   1:26:15
41 22008 Lill Tonje Kongsrud   1:26:20
42 21853 Elin Tuft Sokna Natur og Gårdsbarnehage 1:26:26
43 21268 Hanna Lovise Ytterli Øverbø   1:28:07
44 21586 Carina Schau Bolle   1:29:41
45 21800 Helle Charlotte Nilsen   1:30:10
46 22003 Rikke Storvik Sjøhelle   1:30:30
47 21364 Camilla Kristiansen Veiatuppene 1:31:22
48 21316 Maria Dahl Fosby NTNUI 1:31:26
49 21797 Anne-Marit Haugen Melbø   1:33:21
50 21380 Marianne Medlien   1:34:29
51 22039 Camilla Bjørnstad   1:35:11
51 21921 Karianne Horsle   1:35:11
53 21709 Hanne Blakstad   1:35:29
54 21821 Helene Røed   1:35:55
55 21477 Hege Christine Waaler   1:36:33
56 21787 Mari  Kvale   1:36:46
57 21699 Kristrun Bjørnsdottir   1:38:01
58 21988 Marit Teigen   1:40:34
59 21985 Sonja Sørensen Privat 1:40:38
60 21497 Yvonne Berge Fjellrypene 1:40:49
61 21976 Silje Solbakken Syversen Aktiv mot kreft 1:42:04
62 21773 Thea Emilie Sandberg Johansen   1:45:24
63 22023 Gunhild Fosby Tistedalens Friluftslag 1:49:39
64 21932 Amalie Krane   1:50:08
65 21503 Silje Dahl Skaubyggda IL 1:52:06
66 21944 Marte Osrønningen  Melby Aktiv mot kreft 2:10:48
67 22051 Marie Vaterland   3:17:40